Page 544 of 610 FirstFirst ... 44444494534540541542543544545546547548554594 ... LastLast
Results 13,576 to 13,600 of 15245

Thread: Degenerici...

  1. #13576
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,483
    Thanks Thanks Given 
    2,518
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Prase u Teheranu pauk u siti kvart......
    podmazan mehanizam....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  3. #13577
    Join Date
    May 2008
    Location
    At Home
    Posts
    1,642
    Thanks Thanks Given 
    50
    Thanks Thanks Received 
    645
    Thanked in
    307 Posts

    Default

    Prođi pješke posle 18h (iako važi od 17h) ulicom Slobode. Ima da te pregaze. Toliko kretena ima da džabe stoje znakovi na ulicu...

  4. #13578
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Rano crveno je kasno zeleno. Definitivno su to PGričani izmislili.
    Е како се не ово пресмијах, жива истина



    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Sate sate sate

  5. The Following User Says Thank You to nimfa For This Useful Post:


  6. #13579
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    ne mijenjamo ljude nego sistem tako ima veze nego nisi shvatio poentu
    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Menescini da ovdje svi idu na sud da dokazuju da oni nisu krivi no ih je policajac unavidio, a sudovi su pod Mugijem, Stijepovicem i Vukovicem.
    I kultura naroda je isto pod ovom trojicom.
    Aj kad velis neka bude da nisam shvatio poentu.

    I da ljudi treba da se mijenaju, a sistem treba da proradi ne fali mu nista specijalno.
    Quote Originally Posted by grundeljski View Post
    Bukvalno je pod opstinom komunalna, tako da niko odgovorniji od opstine ne moze bit.
    Znaci opstina iznad sudova? Bice da je.
    I bukvalno u nijednoj drzavi sistem nije dovoljno velik da isprati ponasanje svih degenerika. Restriktivne mjere tokom pandemije su to pokazale.
    Ali nije kriv narod sto se parkira, nego sto ga niko nije sankcionisao. Tako pojedini odje postavljaju problem.

    Ovo je kao ono, nije on lopov, jer ga nisu uhvatili. To sto krade svaki dan nije problem, dje je drzavadaga uhvati da krade?!

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Kad se promijeni vlast biće i dalje degenerika,samo se nadam da će biti i degenerika koji plaćaju kazne i pune budžet grada.Samim tim se možda i smanji ukupan broj degenerika,tako da za temu ne brini.
    Evo,npr,počeću od sebe:slagaću ako nisam xx puta i sam bio degenerik i mogao završiti na ovoj temi sa sve slikom auta,ali nisam.O razlozima zašto nisam možemo do śutra,ali jedno je bitno:da mi je od tih xx degenerisanja napisana jednom kazna onda bi se broj mojih degenerisanja sveo na jednocifren,a da je i drugi put napisana kazna od npr komunalne policije,broj mojih degenerisanja autom bi bio 0(slovima nula) i proporcionalno tome se povećao broj koraka i potrošnja đonova.
    Ko je bezgrešan,nek prvi bači kamen

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Da pocnes od sebe, ne bi se parkirao kao sto si se parkirao. Postavka problema je da treba neko da ide za tobom i kaznjava te i ispravlja tvoje krsenje zakona jer ti moze bit da krsis jel?
    Zasto ti nije postavka da postujes zakone vec je slicna 90% ljudi sa balkana je fenomen koji se ne objasnjava.
    Zato a krocite van drzave budete najbolji postovaci zakona ikad. Kao bananamen,takva neka transformacija.

    Quote Originally Posted by avet View Post
    Promjenom vlasti istrijebice se preko veze rabote i ljudi. I ja mislim.
    Normalno. Kao sto se sve popravilo. Vidjecete vi.

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Onda smo mirni sad kad se promijeni vlast, treba zakljucat temu. Nece bit vise degenerika
    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nije do ljudi, nego do vlasti vidis li. Jos malo se strpimo i onda ce da zavlada sveopsta kultura u saobracaju.
    Vidjecete vi.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to hercules For This Useful Post:


  8. #13580
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,483
    Thanks Thanks Given 
    2,518
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    Kulturan u saobracaju kao sto imaju EU zemlje, pravila saobracaja sto se postuju u EU zemljama, pravilno parkiranje sto se postuje u EU zemljama, balkanci koji postuju propise u EU zemljama sve se to radja i stvara iz sistema koje su postavile uredjene drzave dje se kaznjava za svaku mogucu glupost, dje nije bitno ko ti je striko i dje radis, dje ne postoje ulice da ne udje pauk ili napišu ti kaznu... kulturu stvara policijski sistem a taj divlji narod u EU je stvoren iz tog sistema...
    Joni to rece isto no izgleda njegov post moraju citati dva puta....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  9. The Following 2 Users Say Thank You to NetworkMaster For This Useful Post:


  10. #13581
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,305
    Thanks Thanks Given 
    4,133
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    Da se parkira u suprotnom pravcu u USA ovako ka Bizby, pauk garant. Minimum ce te koštat $300 da ga dobiješ nazad.

    Vjerovatno nej drugi put.

    A tamo teško ta elegancija na'm da padne nekome jer iz starta nemaš iskustvo da vidiš drugog da je isto uradio.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  11. #13582
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    1,276
    Thanks Thanks Given 
    740
    Thanks Thanks Received 
    875
    Thanked in
    456 Posts

    Default

    U 21. vijeku se takve stvari vrlo lako rjesavaju i tehnologija i nacine je razvijeni svijet izmislio pa ne treba izmisljati toplu vodu. Ali ako se krene sa represalijama a krajnje je vrijeme u saobracaju doslo za to, navlaci se gnijev naroda kojem nije u tradiciji da postuje pravila jer je postovanje pravila za jadnike a to znaci i znacajna sansa za pa-pa na narednim izborima. Tako da je aktuelno stanje sinergija stanja svijesti velike vecine stanovnika i pragmaticnosti lokalnih celnika. Atak na novcanik je jedini djelotvoran za uticaj na stanja svijesti i drugaciju upotrebu cetiri zmigavca


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to Shaneman For This Useful Post:


  13. #13583
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,305
    Thanks Thanks Given 
    2,783
    Thanks Thanks Received 
    3,940
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Kulturan u saobracaju kao sto imaju EU zemlje, pravila saobracaja sto se postuju u EU zemljama, pravilno parkiranje sto se postuje u EU zemljama, balkanci koji postuju propise u EU zemljama sve se to radja i stvara iz sistema koje su postavile uredjene drzave dje se kaznjava za svaku mogucu glupost, dje nije bitno ko ti je striko i dje radis, dje ne postoje ulice da ne udje pauk ili napišu ti kaznu... kulturu stvara policijski sistem a taj divlji narod u EU je stvoren iz tog sistema...
    Joni to rece isto no izgleda njegov post moraju citati dva puta....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Ništa gradonačelnici, sistem ipak?
    Ma naravno. Nisam ja kriv kao pojedinac. nego država koja me nije uhvatila u nepoštovanju saobraćaja i mom bahatom parkiranju đe ja mislim da treba
    I dokle je god tako, nisam ja kriv.
    Ti sistemi koje navodiš, nisu toliko efikasni jer kad gastarbajteri dođu ođe lako se opušte i vrate na fabrička podešavanja. Važi i obratno, mi kad odemo tamo vrlo dobro pazimo što radimo.
    Nego biće da je do višestrukog čitanja.

    Nema tu osionosti, inata, glupog pristupa, i lažnog uzdizanja samog sebe.

    Volio bih da si prisustvovao sceni kojoj sam ja prisustvovao. Jedan od ovih koji nisu krivi što ih država nije kaznila u njihovom bahatom ponašanju, je ostavio svog ljubimca tako da kola hitne pomoći nisu mogla proć. Nakon par minuta dozivanja vlasnika, naišao je čovjek za čije dijete je trebala hitna da prođe unezvijeren jer mu je sekunda sat.
    Na kraj je nas 10oro pomjeralo auto na oruk.
    A pizda od vlasnika auta nije smio satima da izađe i uđe u auto jer se bojao da će ga otac tog djeteta prebit kao konja, a blatobran mu se djelimično iskrivio. Sigurno mu je tražio odštetu.
    Kažite ocu ovog djeteta da pročita još koji put post, i da su gradonačelnici krivi. Siguran sam da će biti pun razumijevanja. Kao što bi bio svako od nas.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. The Following User Says Thank You to hercules For This Useful Post:


  15. #13584
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,094
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NetworkMaster View Post
    Kulturan u saobracaju kao sto imaju EU zemlje, pravila saobracaja sto se postuju u EU zemljama, pravilno parkiranje sto se postuje u EU zemljama, balkanci koji postuju propise u EU zemljama sve se to radja i stvara iz sistema koje su postavile uredjene drzave dje se kaznjava za svaku mogucu glupost, dje nije bitno ko ti je striko i dje radis, dje ne postoje ulice da ne udje pauk ili napišu ti kaznu... kulturu stvara policijski sistem a taj divlji narod u EU je stvoren iz tog sistema...
    Joni to rece isto no izgleda njegov post moraju citati dva puta....

    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  16. #13585
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,351
    Thanks Thanks Given 
    1,326
    Thanks Thanks Received 
    1,468
    Thanked in
    593 Posts

    Default

    Bizbi koji ne shvata da je ovo neki nas ljakse koji postuje propise po Evropi i manji je od makovog zrna, a kad dodje u CG resetuje se na fabricka podesavanja.
    I Bizbi koji tudjim greskama pokusava da opravda svoje.
    Ne razumije poentu - uziva u tome.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  17. The Following 2 Users Say Thank You to ^izzy^ For This Useful Post:


  18. #13586
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,043
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Da li postoji neka statistika broja parking mjesta i automobila u Podgorici?
    Ovim kaznama dodati i ove koji su odobravali godinama gradnju zgrada bez parking mjesta. Sve degenerike na gomilu kazniti.

  19. The Following User Says Thank You to montenegrina For This Useful Post:


  20. #13587
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Gradnja zgrada bez parkinga je vec drzavni problem i to OZBILJAN

    I dalje je na snazi pravilo da zgrada mora da ima 1.1 parking mjesto po stambenoj jedinici i 1.5 po poslovnome prostoru
    Na zalost u ta parking mjesta ulaze i garaze
    Na jos vecu zalost, svako mjesto koje nedostaje "kosta" dodatnih 6000eura... znaci moze ih biti 0, ako ce neko da plati 66.000 za npr zgradu sa 10 stanova

    E sad, problemi su visestruki - prvi, jer mjera od 1.1 auto po stanu je standard od prije 50+ godina kad auta nije bilo ni primaci kao danas
    Drugo jer dozvoljavaju da u brojku udju garaze - em dostina ne kupuje garaze, em gosti buducih kladionica, kafica i butika nemaju pristup garazama
    Treci - sto i mimo toga nema javnih parkinga


    Jedan primjer koji ce vrlo brzo da bude baaas ekstreman parking kolaps je npr KIPS kvart onamo dje je bio Radoj Dakic... oni su napravili garazu ispod svih 5 zgrada i onda oko zgrada imaju jedno maksimalno 100 parking mjesta, a samo stanova je 300+ ... 5 onolikih zgrada, a svo prizemlje je u poslovne prostore... kad tu nikne 7 kladinioca, 12 kafica, marketi i svi ostali objekti bas ce da se proslave s parkingom... koliko vidim ni oni kvartovi oko njih te su poceti/isplanirani nista bolji nijesu

    E tu je dragi moji kriva drzava i niko drugi - jer drzava je ta koja je to propisala i ne mijenja, drzava je ta koja izdaje dozvole... ako znamo da city kvartu fali 1000 parkinga, neka zabodu na neku od preostalih drzavnih parcela garazu na 3-4-5 spratova i cao... no mi necemo, zamisli da parkiram u garazu pa ko zadnji seljak prosetam 100m do kafane, a bolje da ga ne izlazim iz kuce
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  21. The Following 4 Users Say Thank You to LuTheDuck For This Useful Post:


  22. #13588
    Join Date
    Jul 2021
    Location
    dubai
    Posts
    6,483
    Thanks Thanks Given 
    2,518
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,360 Posts

    Default

    A dobro sin onog iz Kipsa je vizionar i predvidio je da ce stanari kipsa tamo imati samo trotinete i ka tome se fokusirao.....



    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  23. #13589
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    ahahahaha rekao bih da je istu viziju imao i za onaj mini kompleks u Vojislavljevica
    I on i onaj preko puta njega i skupa s njima Trudbenik - 2 zgrade na ulicu, parkinga bez, ljudi malo skrajnu i to je to - stigli kuci
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  24. #13590
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,035
    Thanks Thanks Given 
    707
    Thanks Thanks Received 
    1,902
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    onamo izmedju titeksa i vojislavljevics u onu jednu ulicicu sto su dozvolili ds se radi je bruka i srsmota...zgrada uz ukicu sa 5 polu parking mjesta....clio ne moze da stane ukoso a de viri na ulicu

  25. #13591
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    253
    Thanks Thanks Given 
    686
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Trudbenik

    Sent from my RMX2202 using Tapatalk

  26. #13592
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,558
    Thanks Thanks Given 
    1,912
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    onamo izmedju titeksa i vojislavljevics u onu jednu ulicicu sto su dozvolili ds se radi je bruka i srsmota...zgrada uz ukicu sa 5 polu parking mjesta....clio ne moze da stane ukoso a de viri na ulicu
    Koja je to zgrada?

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  27. #13593
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    253
    Thanks Thanks Given 
    686
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Titex 1
    https://maps.app.goo.gl/GpyUym4cBv9PHbcT6

    Pretpostavljam da kolega misli na ove zgradice, bukvalno viri pola auta na put a i sam put je uzak jer je jedna traka pa moras da sidjes da bi mimoisao parkirano auto

    Sent from my RMX2202 using Tapatalk

  28. The Following User Says Thank You to Cydia For This Useful Post:


  29. #13594
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,620
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    daj mijenjajte te sijalice ili ne vozite po noci ako vam je neispravna signalizacija...
    malo je falilo da se zabijem u Reno Master kombi(i to onaj noviji) , koji magistralom ide 20km/h(ogranicenje 80), ni jedna sijalica pozadi ne radi, ulicne rasvjete nema, a citav prasnjav, tako da nisam imao odsjaj ni od mojih farova, samo u poslednji momenat vidjeh pred oci da se nesto krece...milimetri su bili u pitanju

    od kompletne signalizacije mu je radilo jedno prednje dnevno svijetlo



  30. #13595
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Mozda je zaboravio da pali kratka.


  31. #13596
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Sinoć kroz konik neki Romi sa Passat B5 sivim voze bez ikakvog svijetla upaljenog, za malo ih ne udarih
    Oni me gledaju i smiju se

  32. #13597
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,043
    Thanks Thanks Given 
    2,192
    Thanks Thanks Received 
    2,348
    Thanked in
    1,213 Posts

    Default

    Ulica od ruskih kula do Meše Selomovića, pa onaj dio gdj ese izlazi na nju, kod Radinovića, čovjek lagano tu parkirao. Tu je inače gužva pri izlazu na ulicu a ne kad neko tu parkira. Kako komunalna ništa ne radi, plate bi im ukinula.


  33. #13598
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Cetinje
    Posts
    6,558
    Thanks Thanks Given 
    1,912
    Thanks Thanks Received 
    775
    Thanked in
    347 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cydia View Post
    Titex 1
    https://maps.app.goo.gl/GpyUym4cBv9PHbcT6

    Pretpostavljam da kolega misli na ove zgradice, bukvalno viri pola auta na put a i sam put je uzak jer je jedna traka pa moras da sidjes da bi mimoisao parkirano auto

    Sent from my RMX2202 using Tapatalk
    Aha, OK, ja sam mislio da pricate o Garden complex i on je blizu ali ima dobro sredjen parking
    two things are infinite:
    the universe and human stupidity;
    and I'm not sure about the universe

  34. #13599
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,526
    Thanks Thanks Given 
    1,048
    Thanks Thanks Received 
    777
    Thanked in
    545 Posts

    Default

    Garden ima + ce nekad da dobije ulicu
    Trudbenik je na onu malu ulicu i radi 2-3 zgrad + jos neko pored cetvrtu radi... parkinga BEZ
    imaju ini po nekolika i parkinge do ulice, ali bukvalno neko od stanada vozi klija i zadnji su mu tockovi na ulicu... ne ide
    komunalnu zabolje

    @montenegrina - ne znam koja je muka, ali komunalna se vise ni ne odaziva na pozive, ma koliko zvao i prijavljivao... "poslacemo kolege" i macku o rep
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  35. #13600
    Join Date
    Jan 2018
    Location
    Titograd
    Posts
    1,275
    Thanks Thanks Given 
    251
    Thanks Thanks Received 
    325
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Postoji li način da se obojici piše kazna? Oboje zauzeli više od jednog mjesta

Page 544 of 610 FirstFirst ... 44444494534540541542543544545546547548554594 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •