Quote Originally Posted by extravaganca View Post
A ko je jeo sve ono što si spremao

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
Sve ja to bucam i ekipa, naravno
Fora je sto jedem jednom na dan, rijetko kad dva puta. Ugljene hidrate ne unosim vise od 20-ak grama dnevno. Secer 0, alkohol slabo, sokovi (osim Kole Zero) 0, voce 0, slatkisi 0. U glavnom sam na kafu i kiselu po cijeli dan, onda uvece se nesto pojede (bez ako nije okupljanje preko dana) i to je to. Vitamini i minerali.

Veoma sam sklon gojenju, metabolizam mi je spor do ***** materine. Prosle godine sam isto ovo radio, samo sam imao 130kg, pa sam za dva ipo mjeseca sletio na 102 i morao batalit jer sam posao na brod. Tamo sam dobio 10kg (riza svaki dan, dva obroka), pa doma kad sam dosao bio je "daj sveeeega" i za dva mjeseca nabio preko 5kg. Sad posto od broda nista nema do polovine jula, rekao sam sebi da idem do dvocifrene kilaze zadnji put sam ispod 100 imao 2016 i to 84-5kg

A sta cu kukavac, (skoro) milije mi se nabucat paste, pice, pive i slatkisa nego se na zensko popet. Fizicka aktivnost, hvala Bogu - 0, autom idem svudj. Od stana do kioska mi pjeske ima oko 120 metara, kolima skoro kilometar idemooooooooooo brmmmm ide gaaas