Page 5 of 5 FirstFirst 12345
Results 101 to 105 of 105

Thread: CdM razglednica

  1. #101
    Join Date
    Apr 2020
    Location
    Bar
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Lijepe
    Servis, otkup i prodaja racunara i lap topova. Tel: 069-722-277

  2. #102
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samotnjak View Post
    Osim svog Dubrovnika, bio sam u 48 gradova. To su idući, s napomenom da nisu upisana mjesta koja nemaju status grada (Neum, Kupres, Telč). Bari, Ancona, Solun, Skoplje, Sofija, Skadar, Beč, Budimpešta, Zagreb, Split, Rijeka, Zadar, Varaždin, Šibenik, Samobor, Sinj, Metković, Knin, Trogir, Krapina, Ploče, Korčula, Hvar, Opuzen, Stari Grad, Vis, Komiža, Brežice, Sarajevo, Mostar, Trebinje, Ljubuški, Čapljina, Herceg-Novi, Bar, Cetinje, Budva, Kotor, Ulcinj, Tivat, Prag, Phnom Penh, Battambang, Siem Reap, Kampot, Banlung, Kep, Kratie.


    Sto si zapucao bas za Kambodzu, od cijele azije?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  3. #103
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,441
    Thanks Thanks Given 
    5,234
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Ovo mi je mozda i najomiljenija fotka, vise nas je cekalo cijelu noc i uhvatilo strasnu sliku. Vratio sam se bio u rane dvadesete


    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
    Last edited by kaemSe; 29-07-20 at 19:06.

  4. The Following 4 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  5. #104
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Sjajna

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  6. #105
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    365
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Sto si zapucao bas za Kambodzu, od cijele azije?

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
    Imam 25 godina i putovanje u Kambodžu, kad sam 2018. imao nepune 23 godine, bilo mi je prvo daleko putovanje. To je prvi i zasad jedini put da sam bio na drugom kontinentu. Zašto baš Kambodža? Prvo zato što je izrazito jeftina zemlja, imao sam noćenje za nevjerojatna 3 dolara. Zašto ne Tajska i Vijetnam? Zato što za njih treba vaditi vizu prije, a za Kambodžu se viza dobije po dolasku i ne treba apsolutno ništa prije raditi. Znam za slučajeve ljudi koji su sletjeli u Bangkok, a nisu se prije informirali da trebaju vizu, pa su bacili novac na karte uludo. Zašto ne Laos? Zato što je manji i bliži od Kambodže. Htio sam otići maksimalno daleko koliko mogu s 2 000 eura na mjesec dana. Zašto ne Šri Lanka? Zato što je bliže. Zašto ne Indonezija? Da nisam išao u Kambodžu, Indonezija bi bila najbliža alternativa, budući da isto ne treba viza prije i zato što je jeftina i egzotična zemlja u kojoj je sve drukčije. Ali eto, odabrao sam Kambodžu, koja je puno manja i cijela se temeljito obiđe za 28 dana koliko sam bio. Japan je preskup. Filipini su mogli biti dobra alternativa. Uvjeren sam da je ipak Kambodža bila pun pogodak. Nešto potpuno drukčije. Drukčija rasa, vjera za razliku od Filipina gdje je ista vjera kao u Hrvatskoj, pismo za razliku od Indonezije i Filipina gdje se isto piše latinicom, klima, biljke, životinje, voće, povrće, hrana... Ama baš sve.

    Imam nula kuna i ne mičem iz Dubrovnika, no imam par hipotetskih želja.


    Kad bih imao 20 000 kn, odmah bih pošao u Meksiko.


    Da skupim 2 500 kn, imam dvije želje za nešto tu blizu. Prva mi je poći u Slavoniju, jedinu regiju Hrvatske u kojoj nisam bio. Ima autobus Dubrovnik-Zagreb za 215 kn pa Zagreb-Osijek za 133 kn. Za par dana, po mogućnosti sedam, posjetio bih i Đakovo, Vinkovce i Vukovar. Ne znam koliko je to sve povezano autobusima.


    Druga mi je želja pobliže upoznati Bosnu, u kojoj nisam bio osim dvodnevnoga školskog izleta u Sarajevo u drugom srednje prije 8.5 godina. Željena ruta mi je Sarajevo-Travnik-Jajce-Banja Luka. Ne znam koliko je to sve povezano autobusima. Ima autobus Dubrovnik-Sarajevo za 26 eura, te Sarajevo-Travnik za 6 eura. Prema stranici putovnica.net, uopće nema autobusa do Jajca. Isto tako nema crte Sarajevo-Banja Luka, što mi je čudno jer kako nisu redovito povezana dva najveća grada u državi?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Dvd Video Razglednica Bara
    By Lilija in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 07-12-06, 13:38
  2. Replies: 2
    Last Post: 07-08-05, 12:33
  3. MONET MMS Razglednica
    By Goran69 in forum Operatori
    Replies: 3
    Last Post: 08-07-05, 15:35
  4. RAZGLEDNICA BUDVE -
    By Click in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 4
    Last Post: 16-09-04, 14:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •