Page 375 of 404 FirstFirst ... 275325365371372373374375376377378379385 ... LastLast
Results 9,351 to 9,375 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #9351
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ja prvi jesam, to ne krijem 😂

  2. #9352
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,065
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Najava iz Belodore...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  3. #9353
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    E ovo je vec ozbiljan popust. Trebala bi se skupit banda sa foruma ovaj najjaci popust da ostvarimo...tj. mimo me, ja sam se zarobio Overture-om za sljedeca 3 mjeseca jeb'o me pas

  4. #9354
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Valjalo bi treci da se pridruzi meni i kolegi [mention]Tefrola [/mention] da uzmemo po ovih 30% dolje u Tivat.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #9355
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    jel ovo ako se tri uzmi 30% na sve ,ili na jedan deset ,na drugi 20 a na treci30?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  6. #9356
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Isto nam je bitno ali svi neminovno placamo i bocicu i naziv brenda vise nego bilo koji djus. Bez izuzetka. Same tecnosti i sam znas ne vrijede u nabavci mnogo. Placa se parfimer i njegovo umjece, placa se onaj lik sto je pravio reklamu za taj parfem pa je privukao tvog lokalnog parfimera da ti ga nabavi, placas i svakog od onih jutjubera vecih koji hajpuju parfeme, placas i onu livnicu metala sto pravi cepove i njen marketing. Nakupi se tu masu stvari i cijena kvaliteta djusa se izgubi u moru drugih cijena pa kad placas neki parfem koji je zadovoljio tvoje standarde kvaliteta ti djus platis 5 puta manje nego ime i bocicu. Sve je onda sisanje ovaca. Zato se ja uzdrzavam od takvih rijeci. Mi svi ovdje imamo licne preferencije i ne treba vrijedjati nikog. Nije ovca neko ko voli malo "blinga". Ako cemo realno svi smo onda ovce
    Još nešto da dodam i da završavam s ovim dijelom podforuma.

    Svaka čast za vas par koji imate želje i mogućnosti da ispratite merake. Svaka čast i ostalima, posebno ekipi koja čita i rijeđe se uključuju kroz ovu priču sam upoznao dosta dobrih likova i ponekog druga, što je super.

    Ako sam koga uvrijedio, nije mi bila namjera. Ja prvog sebe svrstavam u kategoriju ovih što pristaju da užitak plate i preplate, po cijenu šišanja. Ali kad imaš para i lufta, briga te i igraš igru..

    Više sebe ne vidim u toj priči, valjda sam se isćefio. A kao 'stručnjak iz Kozmetiksa' (u koji nisam ušao 100 godina), ne bih da kvarim igru bilo kome

    Što da vi rečem, pratite svoje snove.

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  8. #9357
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    jel ovo ako se tri uzmi 30% na sve ,ili na jedan deset ,na drugi 20 a na treci30?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    30% na ukupni racun. Ovo bi valjalo uhvatit. Dobar popust.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #9358
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Meni je uvjek uzivanje pricati s tobom. Drugacija misljenja ne znace da se ne volimo Ja sam u parfeme ulozio vise truda no para jer sam izspricao dekanata i dekanata. Vjerovatno ce i meni jednog dana dosadit kao sve sto mi dosadi. Gitaru nisam godinu dana u ruke krsteno uzeo Za sad ima jos snage i zelje i entuzijazma za ovaj hobi ali ja sebe gledam ka pocetnika, sto veli pasha "strucnjaka iz cosmeticsa". Mislim da je ljubav prema parfemima neizostavan dio hedonizma. Ja pretjerujem u svemu i picu i hrani i mirisima, muzici, u svemu sto nadrazuje cula. E sad negdje se ukus istancao negdje ne

  10. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  11. #9359
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Ja se necu nadovezivat na nikoga. Samo cu ti normalno rec' ne mozes mojih predjenih 1000 km, 5 puta odlaska za tivat, hvatanja popusta, zvanja kolegi sa foruma da i njima uzmem taj kiilian na popust, utrosenih preko 1000€ koje sad imam u killian stavit u jednu jedinu rijec 'ovca'.
    Ako to vec mislis onda budi gospodin pa precuti.
    A evo dosta me momaka zna, mogu ti poslat ime i prezime odma' pa da vidis oce li ti iko za mene rec' da sam ovca.
    Jer licno za mene je to ponizenje posle 30 god guljenja ovih podgorickih makadama da mi neko kaze.
    I to mi mozes rec' samo odje, u oci nikad ni ti ni niko. I to mozes provjerit. Ako cemo vec na taj nacin da pricamo.
    Druga stvar ako ces da ti kazem, i ti si platio 180€ za 9ml parfema pa ti ja nisam rekao da si govedo i to odje napisao a mozda sam pomislio.
    Nema potrebe da ides sa teme nikakve.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #9360
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,963
    Thanks Thanks Received 
    2,567
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Tema je bila, makar meni, puno zanimljivija kad se moglo cuti vise predloga pristupacnih za siroke narodne mase a svi bi znali da trgujemo da imamo svako 15 dana pljasnuti 400-500e za parfeme...


    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  13. The Following 2 Users Say Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  14. #9361
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Tema je bila, makar meni, puno zanimljivija kad se moglo cuti vise predloga pristupacnih za siroke narodne mase a svi bi znali da trgujemo da imamo svako 15 dana pljasnuti 400-500e za parfeme...


    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    imas na parfemske fanatike predloge od farmasi pa do niche parfema.
    Bas se moze naci odlicnih predloga .

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  15. #9362
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,065
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Pa dobro, poenta je i ovu temu drzati aktivnom, kao sto je sada...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  16. #9363
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Pa dobro, poenta je i ovu temu drzati aktivnom, kao sto je sada...
    Svakako da jeste nego rekoh kolegi gore.
    Pasha i ekipa su vrh momci oce da izadju u susret da svima pomognu,poklonu dekante daju da probamo sve sto kupe tako da za njih cista petica.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  17. #9364
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Tema je bila, makar meni, puno zanimljivija kad se moglo cuti vise predloga pristupacnih za siroke narodne mase a svi bi znali da trgujemo da imamo svako 15 dana pljasnuti 400-500e za parfeme...


    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tesko je ovoliko palamudit o 15ak, 20ak pristupacnih, a dobrih parfema koliko je nama dostupno ovdje. Ja kad pomenem da se uzme zajednicki parfem od 38 eura niko se ne javi. Izbacujemo nas nekolicina dekante pa koga zanima i to je pristupacna varijanta. Za nekoga ko nije zaludjen za parfem 10ml moze 3 mjeseca da traje. Jos jedna stvar, dizajneri se opasno priblizavaju cijeni niche parfema, pa jedino mozemo da pricamo o arapima...mada indijac zatvorio radnju na ebay-u za crnu goru, pa se i to teze nalazi.
    Kad smo vec kod pristupacnih jel probao ko Rochas Moustache? Prodaje igor iz bg-a za 30 eura bocicu.

  18. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  19. #9365
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Tema je bila, makar meni, puno zanimljivija kad se moglo cuti vise predloga pristupacnih za siroke narodne mase a svi bi znali da trgujemo da imamo svako 15 dana pljasnuti 400-500e za parfeme...


    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Naravno. Niko nije osporio. Ako nema neko, ja sam svima odje rekao da mogu svaki moj parfem probat', istestirat' i ako nemaju para kupiti dekant ili preko mene dobit extra cijenu za parfem koji im se svidi.
    Ja sam evo juce stavio 10ml Killian straight to heaven 30€, na tu cijenu sam u minus pa da sam uzeo refill pack na snizenju. I ja onda imam puno pravo da smatram da je taj parfem juce bio i vise nego pristupacan.
    Dodjes, probas, ako ti se svidi dobio si parfem koji nije pristupacan za siroke narodne mase po cijeni za siroke narodne mase.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. The Following 4 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  21. #9366
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

    Danas i sutra samo black friday popust:
    Killian Intoxicated 35€
    Killian Straight to heaven 30€
    Killian Apple Brandy 40€
    Sva 3 zajedno 100€.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  23. #9367
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Vremena krize, pandemije i svega ostalog...

    Cijene dizajneraca se priblizavaju niche i to opasno.

    Za nas koje znamo i za vas koji imate priliku da citate dje se moze kupit’ jeftinije, dje se moze nac, ko su ljudi koji prodaju i slicno.

    Licno meni, a to sam pisao i ponovo cu nema boljih kupovina od Mancera i Montale za te pare. Svi dizajneri koji se nude trenutno su mnogo gori i losiji u svim segmentima.

    Kolika je kriza dokazuje mi post kolege koji prodaje Lataffa Oud for Glory za 30-35€ i to nije prodato u roku od 10min.... nema dizajnera koji moze da stane na crtu, iako je klon mnogo poznatijeg Oud For Greatness (sto kolega nije ni krio).

    Ovom carobnom mirisnom svijetu nema kraja.. A to znaci da su na potrebne federalne rezerve da bi kupili sve ono sto nam se svidi - sto je nemoguce ili malo moguce.

    Opet svi sa ovog foruma se borimo, kupimo-prodamo-zamijenimo-dekantujemo.

    Odavno se nije organizovala ekipica da podijeli zajednicki neki parfem. Ja cu svaki
    Projekat podrzat i dat koliko treba da bi sto vise mojih kolega sa samim sobom naravno - ljepse mirisalo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  25. #9368
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Bravo @Tefrola
    Sinoć sam htio da napišem svoj komentar nakon što sam pročitao komentare...Iako ja nisam imao razumijevanje nekad, nalazio sam se u prepisci koja nije bila u duhu sa ovako lijepom temom kao što je ova, pa kami sreće da je bilo nekoga da to smiri, da se ne stvori loša atmosfera...
    Dugo sam na ovoj temi, baš dugo. Stvari su se promijenile, došle su nove kolege koje su pomjerile granice što se tiče strasti prema mirisima, a takvih ljudi nije baš puno ni u regionu. Promijenile su se vrlo i teme o samim mirisima. Jednostavno je svima jasno koliko su dizajneri postali neinteresantni uglavnom, iako i među njima ima odličnih mirisa, a korisni savjeti su nas stepenicu po stepenicu doveli do niche svijeta.
    Svi smo različiti, svako doživljava mirise na svoj način, svi smo jedinstveni i nikada ne treba smetnuti sa uma da de svako ponaosob mora poštovati u različitosti. Neko je spreman dati sve za svoj lični merak kojeg vodi strast prema mirisima, neko ne može da to ostvari, neko ne želi jednostavno da se pruža puno ali baš na ovoj temi se mnogo puta pokazalo da se ljudi poštuju i vole. Ja sam stvarno iskreno, jako cijenio priče kolega koje su članovi poput @Tefrola ,@Pasha , @milosss i mnogi drugi ispoštovali i čašćavali i podijelili sve što su imali da se proba. Meni je to dovoljan dokaz poštovanja a i prijateljstva. @Mitro , @Ben Dover i ostali stariji članovi su bili prvi sa kojima sam imao komunikaciju, @CHARRO sam upoznao prije neki dan, sve super momci(namjerno momci )
    E sad, nekada se desi da se ođe poljulja normalna komunikacija, nepažnjom dok se piše, ali nama to ođe realno ne treba. Niti se meni sviđa sve što se sviđa mitru, pashi, tefroli, ne mora da se sviđa ali se moraju znati i granice, da ne idemo daleko...

  26. The Following 5 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  27. #9369
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    739
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Ja ne znam sto se stalno vrti neka prica da se ovdje samo o skupim parfemima polemise, pa mislim da nikome nije zabranjeno da polemise o necemu sto je jeftinije.
    Ja prvi nisam se uopste razumio u ove niche parfeme, al sam se ovdje “upoznao” sa tim parfemima i uz pomoc kolega sa ovog foruma sam se malo vise zainteresovao za ove parfeme.
    Kolega pasha se vazda nudio da pomogne svakome, i iskreno sada bih prije dal 130-140€ za neki niche parfem nego nrp za nekog dizajnera 100-120€.

  28. #9370
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Tema se može razdvojiti na VIP sektor i boranija sektor
    Šalim se. Valjalo bi da se ljudi i više uključe. Doduše, pred nama su teži zadaci ako već želimo da pišemo o cjenovno dostupnijim mirisima koji trebaju da stanu uz teškaše i veoma velike zvjerke koje se pominju. Ostali su nam arapi
    E sad, koji cjenovno dostupni mirisi poput Montale-a i Mancere još postoje do 100 eura? Ponekad mi se čini da se ovdje obrnula igrica jer su ljudi probali stvarno sve široko poznate i pominjane rijetke mirise.

  29. #9371
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,589
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Postalo je relativno šta je cjenovno dostupan miris... Što neko pomenu, Manceru i Montale prsneš jednom ili dva puta i dovoljno za dan, dok se u nekom dizajneru okupaš i izlapi za sat vremena...

    Ko god je pitao za savjet i o dizajnerskim, i o kopijama, dobio je odgovor, a normalno je što se priča razvila i došla do najboljih kuća na svjetskom nivou...

    Ja, iako sam laik, sa zadovoljstvom čitam ovu temu... Odavno mi je na subscribe, i sad znam nemjerljivo više o parfemima nego prije par godina, a zahvaljujući momcima koji dekantuju, dobio sam priliku i da probam neke od parfema koje vjerovatno nikad u životu ne bih pomislio da kupim da nema ove teme...
    #fakenews

  30. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  31. #9372
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,516
    Thanks Thanks Given 
    5,384
    Thanks Thanks Received 
    3,874
    Thanked in
    1,530 Posts

    Default

    Uzeh kod pashe killian dekante. Momak donese jos dva dekanta na poklon. To nije mali poklon vec i previse
    Ja se ne uplicem mnogo u price, generalno nesporazum ne treba da postoji na ovakvoj temi
    Samo da pohvalim momke milosa i prije svega pashu jer da nije njih tesko bih mogao i upoznati ove stvati. Nikad ne bih imao mogucnost da ovoliko stvari probam i stvorim alikuy o tome sta prija mojoj kozi
    Sportski pozdrav

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  32. The Following User Says Thank You to kaemSe For This Useful Post:


  33. #9373
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    980
    Thanks Thanks Given 
    322
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    Ima li kakav dekant 10ml ili manje da bi mijenjali za 30ml Montalovog Wood&Spice u original bočici? Znam da dekantujete ozbiljan kalibar ali razmišljam možda vas ovaj moj post pronađe u dobrom raspoloženju. Ako nema zainteresovanih za kompenzaciju, poklanjam ga sjutra na crni petak prvoj osobi koja se javi.

  34. The Following 2 Users Say Thank You to Tyler^Durden For This Useful Post:


  35. #9374
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    739
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Postalo je relativno šta je cjenovno dostupan miris... Što neko pomenu, Manceru i Montale prsneš jednom ili dva puta i dovoljno za dan, dok se u nekom dizajneru okupaš i izlapi za sat vremena...

    Ko god je pitao za savjet i o dizajnerskim, i o kopijama, dobio je odgovor, a normalno je što se priča razvila i došla do najboljih kuća na svjetskom nivou...

    Ja, iako sam laik, sa zadovoljstvom čitam ovu temu... Odavno mi je na subscribe, i sad znam nemjerljivo više o parfemima nego prije par godina, a zahvaljujući momcima koji dekantuju, dobio sam priliku i da probam neke od parfema koje vjerovatno nikad u životu ne bih pomislio da kupim da nema ove teme...

    Upravo tako, pa da sam ja bio prije par godina upucen u parfeme kao sto sam sad, ne bih npr kupio sauvage za 140e kad bi za slicne pare mogao kupiti nesto od xerjoff-a

  36. The Following User Says Thank You to biancoceleste For This Useful Post:


  37. #9375
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,963
    Thanks Thanks Received 
    2,567
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    I ja sam sa ove teme naucio bas dosta, nijesam naravno mislio nista lose, najbolji hobi imaju momci, gust nema cijenu


    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

Page 375 of 404 FirstFirst ... 275325365371372373374375376377378379385 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •