Page 346 of 404 FirstFirst ... 246296336342343344345346347348349350356396 ... LastLast
Results 8,626 to 8,650 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #8626
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Misko Kluni View Post
    Imam bočice prazne od 10ml, ima li ko da bi nešto dekantovao? Imam jos RT od prošle godine tako da njega ne bih.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Gucci Intense Oud
    Naxos
    Portait of a Lady
    Interlude Oman


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #8627
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    1,690
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Gucci Intense Oud
    Naxos
    Portait of a Lady
    Interlude Oman


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cijene?

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  3. #8628
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Bilo bi dobro da admini svoju brzu reakciju u odredjivanju dje se sto pise i kako se pise primijene i na pojedinim članovima koji rezervisu dekante i onda ispale.
    Pa bi se mogli udostojiti odgovoriti na poruku i predloziti misljenje kako sankcionisati iste.
    Čisto da se mi koji shvatamo ovo malo ozbiljnije ne osjecamo kao budale.
    Jer ja ne dekantujem parfeme jer ih dzabe dobijam i jer imam kuci 793920 bočica za dekante i sto mi se klikće jedno 73929202073 puta po sprejeru od bočice.
    NIT’ DAJEM DEKANTE DA BI STE IH VI POSLE PRODAVALI PO 2-3-5 eura vise.
    Pa ili sankcionisite vi ili je meni najmanji problem odje pojedine ljude javno prozvat’.
    Čisto da mi ne bitišu odje kao ostrašceni ljubitelji parfema i izigravaju poznavaoce istih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  5. #8629
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Bilo bi dobro da admini svoju brzu reakciju u odredjivanju dje se sto pise i kako se pise primijene i na pojedinim članovima koji rezervisu dekante i onda ispale.
    Pa bi se mogli udostojiti odgovoriti na poruku i predloziti misljenje kako sankcionisati iste.
    Čisto da se mi koji shvatamo ovo malo ozbiljnije ne osjecamo kao budale.
    Jer ja ne dekantujem parfeme jer ih dzabe dobijam i jer imam kuci 793920 bočica za dekante i sto mi se klikće jedno 73929202073 puta po sprejeru od bočice.
    NIT’ DAJEM DEKANTE DA BI STE IH VI POSLE PRODAVALI PO 2-3-5 eura vise.
    Pa ili sankcionisite vi ili je meni najmanji problem odje pojedine ljude javno prozvat’.
    Čisto da mi ne bitišu odje kao ostrašceni ljubitelji parfema i izigravaju poznavaoce istih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Jaka je prica bila, unistise dekanti topik.
    Ljepse pricat o parfemima, no ih probat, top logika.


    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  6. #8630
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Iako takvo ponašanje nije lijepo, ne krši nijedno pravilo foruma...

    Dešava se i da ljudi ne mogu opravdano da se jave, posebno ako je kontakt isključivo na forumu...

    U slučaju da misliš da neko namjerno izbjegava, tj da je "ispalio/la" za kupovinu, postoji topic na kojem se moze iznijeti mišljenje o kupcima i prodavcima, pa je najbolje na tom topicu navesti ko je u pitanju...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  7. #8631
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Pa to je logika.
    Dje ja pokazem ljudima da sam kupio parfem, opisem im ga, kazem da ima par dekanata slobodno - to krsi pravilo.
    A dje ti ljudi rezervisu pa te ispale - tu nema krsenja pravila.
    Nego cu ja bit kaznjen ili sta vec a on nece.
    Logika, nidje veze. Ali nebitno totalno.
    Stize mi ove nedelje jedno desetak parfema, da ne kvarimo sad temu, ocekuju ljudi slike ubrzo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  9. #8632
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Ipak smo izgledali morali sve postepeno da prodjemo. Preskocilo se par stepenica.

    Popeli smo se na visi nivo.

    U niche svijetu to znace = veliki troskovi.

    Sirenje kolekcije i isprobavanje svega sto zelimo = mnogo skup sport.

    Dekanti... Ja u zivotu nisam izdekantovao 7-8 bocica po 10ml mozda... u zadnje vrijeme sam “nuzden” jer tesko moze da se izdrzi ovaj sport uz sve zivotne troskove.

    Na kraju krajeva isti ti dekanti su svima od pomoci. Jer bolje platit 10-20-30€ nego kiksnut 200-250-300 na slijepo jer ih nismo imali dje probat.

    Ja nemam problem s tim i da se odje pominju dekanti i cijene ali u nekoj normalnoj mjeri.

    Ne moram citat svako jutro zaista kako neko od nas prodaje nesto.

    Ali ja cu takodje krenuti vise sa dekantima, tako da ce kolege forumasi biti upoznati. Jer se kolekcija nagomilala. A zelim da probam sto vise mirisa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #8633
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Nema nas puno svakako. Svi su se navikli da odje gledaju. Tako da to oko dekanata ne bi trebalo da nam predstavlja problem pogotovo ne kad znamo DA NAM JE SVIMA OD KORISTI.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #8634
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Pa to je logika.
    Dje ja pokazem ljudima da sam kupio parfem, opisem im ga, kazem da ima par dekanata slobodno - to krsi pravilo.
    A dje ti ljudi rezervisu pa te ispale - tu nema krsenja pravila.
    Nego cu ja bit kaznjen ili sta vec a on nece.
    Logika, nidje veze. Ali nebitno totalno.
    Stize mi ove nedelje jedno desetak parfema, da ne kvarimo sad temu, ocekuju ljudi slike ubrzo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne bi trebalo da krši pravilo, vjerovatno je post samo prebačen na odgovarajuću temu, tj temu o dekantima...?

    Kao što već rekoh, žao mi je što su te ispalili, ali to nema veze sa forumom, niti pravilima istog...

    P.S. Koji je ostao, taman sam mislio da uzmem 3-4 stvarčice da probam? Ili da čekam isporuku novu...?

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  12. #8635
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    2x sam za pola godine okacio sta prodajem na ovaj topic.
    Tacno 2x.
    Svaki dan neko pita na topic za dekante.
    To je taj vrh.
    Ima forum za prodaju, tamo se prodaje i apdejtuje.
    I onda se seli odgovor na pitanje sta ima od dekanta.
    Pa vrh.
    Sto se tice dogovore, upozna sam momaka odje sa kojima i pice popijem, jer se lako dogovorimo oko svega.
    A i ima i ljudi koji zere rezona nemaju, ka i za sve.
    Kako god, recimo da sam 3x vise kupio parfema odje no proda.
    A jos ima i ljudi kad prodaju da ne stave kolko para, sto je tek vrh.
    Cesto kupim nesto ako iscimam covjeka da probam, jer je red tako.


    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  13. The Following User Says Thank You to CHARRO For This Useful Post:


  14. #8636
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Ma to ti je puding priča vjeruj mi.
    Znas li koliko ove sto su ispalili licno mene boli uvo za cjelokupni proces koji se morao proci da bi on dobio taj dekant?
    Ni 1%. Da ti odmah kolega kaze.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #8637
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    S jedne strane jeste da ima mix tema za prodaju ali s druge strane, do danas se niko nije zalio sto se i ovdje postavi info o prodaji...

    A ovo sto kolega rece - manje me nervira kad mi se kao kupcu prodavac ne javi promptno, koliko ne bih kao kupac volio nikoga da zavlacim... Ako se vec nekome javim, znaci da je 95% trgovine zavrseno...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  16. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  17. #8638
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,595
    Thanks Thanks Given 
    7,526
    Thanks Thanks Received 
    4,603
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Momci, sve je jasno, ja prvi sam totalno preumio bio da postoji tema sa dekantima, kad sam prije par dana sugerisao da bi je valjalo otvoriti...

    Do skoro se nijesu ni prodavali, tj povremeno su jedan ili dva forumaša izbacali ponude... Sad je već to mnogo ozbiljnije, i da se ne bi totalno zatrpala ova tema ponudom i potražnjom, bolje je to raditi na zasebnom topicu...



    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  18. #8639
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Ja jedva cekam da neko okaci sto zanimljvo da kupim, da probam, a necu ic da mirisem ljudima parfeme, a da ne kupim makar neki dekant.
    To je tako.
    Kad se dogovori druzenje neko da se proba, to je drugo.
    Zamislite da cimate nekoga da mu vrijeme uzimate da sprica, da vas ceka, da vam donese da probate i onda aj vidimo se...
    Pa nemojmo.



    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to CHARRO For This Useful Post:


  20. #8640
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Potpuno shvatam Pashinu pricu. Ja sam prodao 100inak dekanata ljudima sa ovog foruma i imao masu ispala. Ljudi ne kapiraju da dekante ne prodajemo da bi zaradili pare nego da bi prosirili svoje kolekcije i podjelili sa sto vise ljudi sto vise dobrih parfema i tako ih uvukli u pricu. Dekant je nasa spremnost da vam damo za smjesnu cijenu nesto u sta smo mi ulozili trud i malo bogastvo. Kad se vec potrudimo da grc u prstu dobijemo zbog vas, odvojimo po ure svog vremena, glupo je da nas ispalite. Ja isto nisam osvetoljubiv ali trebali bi uvjek napisati na onoj temi za misljenja o kupcima i prodavcima ko ispali za dekant.

    E da imao sam jos jednu ispalu ovdje na forumu jer je momak vidio da parfem od 100ml ciji ja dekant od 10ml prodajem za 20 eura u srbiji kosta 140 eura. Prva stvar kod nas su parfemi skuplji bar za 20% Druga stvar, bocica od 50ml koju sam ja kupio ne kosta ni u srbiji 70 eura nego 100. Nisu razlike u cijeni proporcionalne velicini. Treca stvar dekant bocica me kosta, vrijeme koje odvojim za spricanje kosta, gorivo da ti dobacim taj dekant kosta. Tako da ja na tom dekantu koji tebi dajem za 20 eura gubim 4,5 eura. Kad gledate cijene parfema u srbiji, bacite pogled i na cijene dekanata gore, pa podjite na ebay, pa cete shvatit da ovo radimo iz ciste ljubavi i entuzijazma. Ja nikad nisam uzimao po 3 bocice najprodavanijih parfema da bih prodavao dekante, nego uzmem parfem koji volim pa podijelim pola sa vama.

    Sto se tice pisanju oglasa na ovoj temi, u principu sam protiv toga ali evo mi svi kazu da onu drugu temu na oglasima niko ne gleda, tako da mislim da je onda bolja stvar da ovdje idu i oglasi ili da se bar dopuste s vremena na vrijeme linkovi ka apdejtima teme iz oglasa.

  21. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  22. #8641
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,565
    Thanks Thanks Given 
    1,969
    Thanks Thanks Received 
    2,579
    Thanked in
    1,105 Posts

    Default

    Mene je bas drago sto ima ljudi kao vas par da dekantuju, ja sigurno u ovoj situaciji ne bih mlatnuo 100+e za parfem, ovako za nikakve pare probam razne i onda znam sta zelim
    I kad budem ja uzimao bilo koji dekant od bilo koga slazem se da podijelimo i trosak za bocice, tako je i posteno.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  23. The Following User Says Thank You to no-mercy For This Useful Post:


  24. #8642
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Mene je bas drago sto ima ljudi kao vas par da dekantuju, ja sigurno u ovoj situaciji ne bih mlatnuo 100+e za parfem, ovako za nikakve pare probam razne i onda znam sta zelim
    I kad budem ja uzimao bilo koji dekant od bilo koga slazem se da podijelimo i trosak za bocice, tako je i posteno.

    Sent from my SM-G975F using Tapatalk
    E a zamisli onda kako se ja osjecam kad mlatnem 300+ € za parfem, kupim bocice za dekant. Izdekantujem parfem, spreman da dobacim taj dekant nekom i taj neko me ispali.
    A da ne pricamo o mogucnosti da proba i pomirise taj parfem jer sigurno da nema u Cg priliku nidje ali nidje da ga proba.
    Pa ni kod Milosa.
    Jer nije Milos lud da ti da parfem da probas i fa mu kazes vazi brate, cao.
    Zna i on kome otvara parfeme i kome da da se probaju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  26. #8643
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Da se nadovezem na ovo Milosevo.

    Ljudi gledaju cijenu parfema pa ga pretvaraju u ML/€. Hahahahaahahah

    Pretpostavljam da ljudi gledaju cijene u srb pa uporedjuju.

    Ja sam prvi izgubio na svaki dekant koji sam prodao. Zadnje je bilo kad sam dao Alexandria II za 40€/10ml. Kao da sam ih dekantovao sa vama i proporcijalno podijelili. Nije mi zao, nije mi krivo. Ovo radim iz ljubavi prema ovom carobnom mirisnom svijetu.

    Na ebay je 70€. Njihova bocica zvanicna postoji takodje od 10ml mislim da je 90€.

    Mene zarada na te stvari ne zanima ali cu od sledecih prodaja da gledam da nisam barem u minus.


    Vec sam napisao sto ce biti u ponudi ne navodeci cijene kako ne bih jos vise uticao na admine da diraju ove nase postove.

    Na kraju krajeva svako zaboravlja da ima nas nekoliko koji prodaju cistu ekskluzivu. Nego prodaje dostupne brendove neko
    Manje dostupne. I to isto ulazi u cijenu toga dekanta.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #8644
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,402
    Thanks Thanks Given 
    752
    Thanks Thanks Received 
    2,223
    Thanked in
    1,683 Posts

    Default

    Đe si napisao što će biti u ponudi?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  28. #8645
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,527
    Thanks Thanks Given 
    5,404
    Thanks Thanks Received 
    3,884
    Thanked in
    1,535 Posts

    Default

    Drugari. Kupovao sam od vas i dalje cu. Neka drama. Sve ce se na kraju prodat. Dekant je fantasticna stvar za mene i podrzavam vas. Vama je da ne zaboravimo ovo takodje fantasticna prilika da probate mnogo parfema i da vam ostane bocica originalna. Takodje cijene kod milosa i na net nisu iste tako da samo strpljivo i koliko se moze. Licno, ja bih vam savjetovao da napravite grupu na viber, recimo dekant cdm i tu napisete sta stize, po kojoj cijeni i da se ne spamuje odje a i imate direktni kontakt sa kupcem. Eto od mene.
    P.S moram da malo smanjim ovu zapalu jer se omrcih

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  29. #8646
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Imate temu I napišete ko vas je ispalio, znace svi I to je to. Nema mnogo filozofije. Ovo nije velika zajednica, ima ljudi koji ne pišu, koji su registrovani samo za kupoprodaju, za čitavu zajednicu je korisno da se zna ko ne drži riječi i krši dogovor.

  30. The Following 2 Users Say Thank You to pumba For This Useful Post:


  31. #8647
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,318
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Ajmo sad malo i od mene...

    Postoje dvije jako razlicite teme: ova tema koja je za razgovore u parfemima, iskustva, preporuka i sl. i druga tema u oglasima koja je za prodaju, razmjenu i sl.

    Nisam ja te teme otvorio da bi vama komplikovao zivot vec da bi obije teme bile preglednije i da bi se znalo gdje se koja informacija ili ponuda moze nac'.

    Ako ocete da sve bude u jednu temu ili da se pise i o jednom i o drugom dje se stigne, samo naprijed. Niti sam koga kaznio zbog toga niti planiram tako da je i prica o kaznjavanju u najmanju ruku suvisna i nimalo opravdana.

    Sto se tice moderatora koji nije odgovorio isti dan... ja se najdublje izvinjavam sto ne visim na forumu 24/7. Vikend, prelijepi dani, planina i svjez vazduh. Zadnje sto mi pada na pamet je da ulazim na forum i nailazim na ovakve stvari.

    Sto se samog problema tice, meni je zao da se takve stvari desavaju. Za to konkretno postoji 'feedback' koji se daje kupcima i prodavcima. Ako neko ispali ili na neki drugi nacin se ponese neprofesionalno onda mu treba dat' negativnu reputaciju i svi ostali ce to vidjet' i znat' sa kim imaju posla. Moderatori nisu policajci niti imaju ikakvih 'mehanizama' da bilo sto drugo rade. Ne znam sto ocekujete... da banujemo te koji ispale? Na osnovu cega? Nekih dokaza? Iskaza? Kao sto rekoh - nismo ni policajci ni inspektori niti nam pada na pamet da radimo taj posao niti da ulazimo u tu pricu.

    Jedini mehanizam koji forum ima je pozitivna/negativna reputacija kao i pomenuta tema na kojoj se pisu vise detalji o takvim kupcima/prodavcima. --- https://forum.cdm.me/showthread.php?...sa-ovog-foruma

    Ako je nesto ozbiljnije u pitanju, podjite u stanicu policije i prijavite slucaj, to sa forumom nema nikakve veze. Apsolutno svi kupci/prodavci ovdje kupuju/prodaju na sopstvenu odgovornost i forum nema apsolutno nista sa tim.

    Toliko.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  32. #8648
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ajmo sad malo i od mene...

    Postoje dvije jako razlicite teme: ova tema koja je za razgovore u parfemima, iskustva, preporuka i sl. i druga tema u oglasima koja je za prodaju, razmjenu i sl.

    Nisam ja te teme otvorio da bi vama komplikovao zivot vec da bi obije teme bile preglednije i da bi se znalo gdje se koja informacija ili ponuda moze nac'.

    Ako ocete da sve bude u jednu temu ili da se pise i o jednom i o drugom dje se stigne, samo naprijed. Niti sam koga kaznio zbog toga niti planiram tako da je i prica o kaznjavanju u najmanju ruku suvisna i nimalo opravdana.

    Sto se tice moderatora koji nije odgovorio isti dan... ja se najdublje izvinjavam sto ne visim na forumu 24/7. Vikend, prelijepi dani, planina i svjez vazduh. Zadnje sto mi pada na pamet je da ulazim na forum i nailazim na ovakve stvari.

    Sto se samog problema tice, meni je zao da se takve stvari desavaju. Za to konkretno postoji 'feedback' koji se daje kupcima i prodavcima. Ako neko ispali ili na neki drugi nacin se ponese neprofesionalno onda mu treba dat' negativnu reputaciju i svi ostali ce to vidjet' i znat' sa kim imaju posla. Moderatori nisu policajci niti imaju ikakvih 'mehanizama' da bilo sto drugo rade. Ne znam sto ocekujete... da banujemo te koji ispale? Na osnovu cega? Nekih dokaza? Iskaza? Kao sto rekoh - nismo ni policajci ni inspektori niti nam pada na pamet da radimo taj posao niti da ulazimo u tu pricu.

    Jedini mehanizam koji forum ima je pozitivna/negativna reputacija kao i pomenuta tema na kojoj se pisu vise detalji o takvim kupcima/prodavcima. --- https://forum.cdm.me/showthread.php?...sa-ovog-foruma

    Ako je nesto ozbiljnije u pitanju, podjite u stanicu policije i prijavite slucaj, to sa forumom nema nikakve veze. Apsolutno svi kupci/prodavci ovdje kupuju/prodaju na sopstvenu odgovornost i forum nema apsolutno nista sa tim.

    Toliko.
    Upravo u tome je i fora, premjestio si post sta imam da prodam, a ljudi 10x pitaju za dekante, sto im odgovorih.
    Sto se mene tice pricam, za pola godine na ovom topiku 2x sam rekao sta imam prodat.
    A onda isti koji ne prijavi, kaci tamo svoj isti post posle 5 min.
    Skroz nebitno, nedje i jesmo ka djeca te smo na forum, pa je valjda i normalno da se svi zaigramo.
    Bilo je tu i bisera dje se lajkuje prijavljivanje, ljudi od kojih sam kupio parfeme, to je tek za smijanje.



    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  33. #8649
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,318
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,629
    Thanked in
    2,439 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CHARRO View Post
    Upravo u tome je i fora, premjestio si post sta imam da prodam, a ljudi 10x pitaju za dekante, sto im odgovorih.
    Sto se mene tice pricam, za pola godine na ovom topiku 2x sam rekao sta imam prodat.
    A onda isti koji ne prijavi, kaci tamo svoj isti post posle 5 min.
    Skroz nebitno, nedje i jesmo ka djeca te smo na forum, pa je valjda i normalno da se svi zaigramo.
    Bilo je tu i bisera dje se lajkuje prijavljivanje, ljudi od kojih sam kupio parfeme, to je tek za smijanje.



    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    Pa prebacio sam jer je post jasno pripadao pomenutoj drugoj temi a ne ovoj.

    A to sto si nastavili ovdje da pitaju a i dalje pitaju je iskljucivo posledica toga da ste kolektivno ovdje nasiroko poceli da postavljate ponude za dekante i sl.

    Kao sto rekoh - kako god ocete. Ocete vasar i sve na jednom mjestu? Izvoite, molim lijepo.

    Teme su razdvojene da bi preglednost bila bolja, da bi svi lakse nasli ono sto trazite i da se manje vremena gubi pri pretrazi.

    Ako vam to ne odgovara, pisite tamo gdje vam odgovara i kako vam odgovara.

    Sto se mene tice, ne moram vise ni ulazit'. Ni na jednu ni na drugu temu pa ce vam valjda lakse bit'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  34. #8650
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pa prebacio sam jer je post jasno pripadao pomenutoj drugoj temi a ne ovoj.

    A to sto si nastavili ovdje da pitaju a i dalje pitaju je iskljucivo posledica toga da ste kolektivno ovdje nasiroko poceli da postavljate ponude za dekante i sl.

    Kao sto rekoh - kako god ocete. Ocete vasar i sve na jednom mjestu? Izvoite, molim lijepo.

    Teme su razdvojene da bi preglednost bila bolja, da bi svi lakse nasli ono sto trazite i da se manje vremena gubi pri pretrazi.

    Ako vam to ne odgovara, pisite tamo gdje vam odgovara i kako vam odgovara.

    Sto se mene tice, ne moram vise ni ulazit'. Ni na jednu ni na drugu temu pa ce vam valjda lakse bit'.
    Par puta sam okacio, zato sve ovo i pisem, e ne da nije smaranje no pazim iz petnih zila da ne smaram time.
    A kacim u prodaju kolko idje mogu, tamo mozda i krsim nesto, no aj nije za zatvor.
    Nisam ni htio se javljat, jer mi nije do rasprave sa likovima koji prijavljuju moderatoru da je neko okacio dekante koje svi traze, tu je sve jasno, samo se Osnovne treba sjetit i uciteljice.
    Samo kazem tebi kao moderatoru da ako neko prijavi nesto, ipak treba vidjet je li tako, a ne ljudima selit post.
    Jedino cim sam smorio je kupovinom odje.
    Prodajem u svom postu i ne bavim preprodajom da bih se obogatio, mada mozda nije losa ideja, no mi ne treba para.
    Poenta dekanata je da se sto vise isproba, ostali su objasnili dovoljno da ima tu duse, vise no zarade.
    No kad covjek ima bocu 120ml Red Tobaka, moze se vjencat s njom dok je potrosi, panje ljepse mac toga malo, smanjit troskove i usput se ispricat o dogadjaju, da se vrnem na temu.
    Jako bi mi bilo da umjesto kad neko pita za dekante saljem ljudima u inbox ono "Brate, imam ti ja to, al nemoj pricat..."

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk


    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    Last edited by CHARRO; 11-10-20 at 22:15.

Page 346 of 404 FirstFirst ... 246296336342343344345346347348349350356396 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •