Page 309 of 404 FirstFirst ... 209259299305306307308309310311312313319359 ... LastLast
Results 7,701 to 7,725 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #7701
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,152
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,618
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Trgovao sam
    Dva sata sam birao, i uzmem Mancera Aoud Blue Notes.
    Rekoh fin je, nista specijalno, valja za svaki dan...
    Dodjem u kola, otpakujem, prsnem se dva puta i izadjem u grad...
    Svo drustvo je palo na dupe, svi odusevljeni mirisom
    Takoo da sam prezadovoljan




  2. The Following 2 Users Say Thank You to Laz For This Useful Post:


  3. #7702
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,223
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Morsm da probam te plave note Mancere


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #7703
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,223
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post



    Evo trojke da izguraju ovo 30c+


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bruka


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Ayrton For This Useful Post:


  6. #7704
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,223
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Ima li neko ovo da prodaje ili da mijenjamo za nesto




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #7705
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Probah neki Avon "Wild Country", pretpostavljam da je jeftin bas. Ali dopao mi se samo tako. Poput onih vintage, jakih, muskih parfema je.
    Ima dosta od ovog posta, ali eto, nenadano uzeh Wild Country jer je u najnovijoj brošuri snižen na 7,09 €, što je zbilja presmiješno s obzirom na to da parfemu apsolutno ništa ne fali. Barbershop iz 1967. odnosno njegova reformulisana verzija. Koliko pročitah, nijesu ga proizvodili dugo godina, vjerovatno decenija. Starija verzija je bila edc, a sada je to edt i drukčije su bočica i kutija. Kad je u pitanju sadašnja ambalaža, ja ne prestajem da se oduševljavam


    https://www.fragrantica.com/perfume/...ntry-2312.html

    Može za sva godišnja doba, mada ljeti može kad mrkne, ne prije toga. U svakom slučaju ćete mirisati čisto. Apsolutna preporuka za nikakav novac.

    Od Avona još uzeh njihov prvi i zasad jedini edp Segno koji je osmislio Yves Cassar prije dvije godine.


    https://www.fragrantica.com/perfume/...gno-50890.html

    Trebao mi je jedan parfem za kratke izlaske zimi, a nijesam htio da uzimam neku njihovu kopiju skupog parfema već upravo nešto originalno iz njihove kuće. Parfem su u malobrojnim recenzijama nazvali "viski s limunom" no ja sam slab sa prepoznavanjem nota. Je li opravdao očekivanja? Viđećemo, ovako na prvu mi se čini da nije baš za moj ukus, no treba sačekati hladnije vrijeme budući da je ovaj parfem isključivo za zimu i pooooznu jesen
    Dick Laurent is dead!

  8. The Following User Says Thank You to amnesiac For This Useful Post:


  9. #7706
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    inharmonic whispers street
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    318
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Jeste li možda probali neki od ovih parfema i kakvi su utisci? Ima li neko kod nas u CG nešto od ovoga?

    Starwalker Montblanc
    https://www.fragrantica.com/perfume/Montblanc/Starwalker-4023.html


    Un Jardin Sur Le Nil Hermes
    https://www.fragrantica.com/perfume/...Le-Nil-18.html

    Pacific Rock Moss Goldfield & Banks
    https://www.fragrantica.com/perfume/...oss-44120.html

    Fico di Amalfi Acqua di Parma
    https://www.fragrantica.com/perfume/...alfi-1687.html


    Zahvaljujem.
    Last edited by Tyler^Durden; 11-07-20 at 11:18.

  10. #7707
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tyler^Durden View Post
    Jeste li možda probali neki od ovih parfema i kakvi su utisci? Ima li neko kod nas u CG nešto od ovoga?

    Starwalker Montblanc
    https://www.fragrantica.com/perfume/Montblanc/Starwalker-4023.html


    Un Jardin Sur Le Nil Hermes
    https://www.fragrantica.com/perfume/...Le-Nil-18.html

    Pacific Rock Moss Goldfield & Banks
    https://www.fragrantica.com/perfume/...oss-44120.html

    Fico di Amalfi Acqua di Parma
    https://www.fragrantica.com/perfume/...alfi-1687.html


    Zahvaljujem.
    Vrt pored nila imam .Traje solidno, vockast, malo tezi ali u isto vrijeme i prozracan. Citrus, mango, sargarepa, vockast, unisex...ma savrsen

    Fico di amalfi je isto bomba za ljeto. Citrus i smokva. Vidim na fragrantici pise da je nota nektar smokve, meni mirise na list smokve citrusni.

    Za ova dva se ne mozes zeznut za ljeto. Ova druga dva nis probao.

  11. #7708
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ima dosta od ovog posta, ali eto, nenadano uzeh Wild Country jer je u najnovijoj brošuri snižen na 7,09 €, što je zbilja presmiješno s obzirom na to da parfemu apsolutno ništa ne fali. Barbershop iz 1967. odnosno njegova reformulisana verzija. Koliko pročitah, nijesu ga proizvodili dugo godina, vjerovatno decenija. Starija verzija je bila edc, a sada je to edt i drukčije su bočica i kutija. Kad je u pitanju sadašnja ambalaža, ja ne prestajem da se oduševljavam


    https://www.fragrantica.com/perfume/...ntry-2312.html

    Može za sva godišnja doba, mada ljeti može kad mrkne, ne prije toga. U svakom slučaju ćete mirisati čisto. Apsolutna preporuka za nikakav novac.

    Od Avona još uzeh njihov prvi i zasad jedini edp Segno koji je osmislio Yves Cassar prije dvije godine.


    https://www.fragrantica.com/perfume/...gno-50890.html

    Trebao mi je jedan parfem za kratke izlaske zimi, a nijesam htio da uzimam neku njihovu kopiju skupog parfema već upravo nešto originalno iz njihove kuće. Parfem su u malobrojnim recenzijama nazvali "viski s limunom" no ja sam slab sa prepoznavanjem nota. Je li opravdao očekivanja? Viđećemo, ovako na prvu mi se čini da nije baš za moj ukus, no treba sačekati hladnije vrijeme budući da je ovaj parfem isključivo za zimu i pooooznu jesen
    Slazem se za Wild Country, dobar je bas. Mirise mnogo skuplje nego sto jeste.
    Imao sam priliku da koristim i Segno, nije los ali meni je mirisao dosta genericno, poput jeftinijih dezedoransa. Vidim izbacili su sad i flanker Segno Success, ne znam kakav je.

  12. The Following User Says Thank You to Emix For This Useful Post:


  13. #7709
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,800
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Trgovao sam
    Dva sata sam birao, i uzmem Mancera Aoud Blue Notes.
    Rekoh fin je, nista specijalno, valja za svaki dan...
    Dodjem u kola, otpakujem, prsnem se dva puta i izadjem u grad...
    Svo drustvo je palo na dupe, svi odusevljeni mirisom
    Takoo da sam prezadovoljan
    Koliko kosta?
    U Kozmetiks si ga uzeo?
    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Vrt pored nila imam .
    Dje ima da se uzme, i koliko je?

  14. #7710
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Slazem se za Wild Country, dobar je bas. Mirise mnogo skuplje nego sto jeste.
    Imao sam priliku da koristim i Segno, nije los ali meni je mirisao dosta genericno, poput jeftinijih dezedoransa. Vidim izbacili su sad i flanker Segno Success, ne znam kakav je.
    Vidio sam za Segno Success, to je valjda ljetnji parfem, edt verzija. Trenutno sam prebukiran ljetnjim parfemima pa se nadam da ću ga probati iduće godine.

    Volim nekako da naručujem preko kataloga te jeftine parfeme jer iako uzimaš mačka u džaku, makar su jeftini pa nijesi na nekom gubitku čak i ako se zezneš. Skuplje je bolje u parfimeriji. Što se tiče mirisanja iz njihovog kataloga, tu ja ne mogu ništa osjetit. Meni je sve to mirišljavi papir i ne znači mi ništa.
    Dick Laurent is dead!

  15. #7711
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Dje ima da se uzme, i koliko je?
    Kod milosa sam ga uzeo. 65 eura

  16. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  17. #7712
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Trgovao sam
    Dva sata sam birao, i uzmem Mancera Aoud Blue Notes.
    Rekoh fin je, nista specijalno, valja za svaki dan...
    Dodjem u kola, otpakujem, prsnem se dva puta i izadjem u grad...
    Svo drustvo je palo na dupe, svi odusevljeni mirisom
    Takoo da sam prezadovoljan

    Aoud blue notes je odlična trgovina.

  18. #7713
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,152
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,618
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Aoud blue notes je odlična trgovina.
    Opet komplimenti danas.
    Parfem odlican, ostavlja veliku auru, a traje oko 8 sati, sto je za "ljetnji" parfem odlicno.

    Preporuka za Acqua Di Parma Blue Mediterano - Cipresso di Toscana.
    Ima neki old skul vajb, bas ono ljetnji a "muzevan"
    Razlikuje se u masi, od ovih modernih



  19. #7714
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Da pohvalim kolegu Milosmmm, prelagan momak za saradnju...
    Kako sam ostao bez ljetnjih parfema pazarih od njega stari Sauvage, blind buy. Jer mi ga je jedan stariji prijatelj toliko nahvalio-najbolji muski parfem ikada a ne moze nigdje da ga pronadje.
    Ajde da probam da napisem neku recenziju.
    Parfem je bas oldskul u pravom smislu te rijeci. Logicno, obzirom da je izasao davne 1966.god !
    Ne volim slatkaste parfeme, a ovaj nije sladak ni zere i cini mi se da je dosta linearan, limun se jasno osjeca citavo vrijeme. Dosta je postojan, na mojoj kozi 8h+, cak sam i nakon tusiranja uspio da ga nanjusim.
    Kvalitetan je parfem ali ne znam da li cu moci da ga iznesem, stvarno mi se cini da je to parfem za staru gardu, 40+ minimum.
    Jutros svratih do ovog prijatelja, sa sobom sam odnio i parfem da ga proba, odusevio se bio, kaze da je to taj parfem i da sam ga vratio u mladost. Je li moguce da ga reformulacije nisu unistile poslije toliko godina. Mozda se i trampim za jedan DG, ali prvo cu da mu dam jos koju sansu jer sto ga vise mirisem sve mi se vise dopada.

    @Milosm, Pasha mi se dopada, ali bih rekao da se dosta razlikuje od ostalih imenjaka. Bas lijep parfem, za zimu top.

    A sto se ovog Geranijuma tice-vrhunski parfem, bas mi se dopao. Kad sam ga stavio pomislio sam-sto je ovo jbt. Neki komentari na fragranticu bas dobro opisuju to otvaranje- kao pasta za zube. Valjda zbog mente, nemam pojma, ali stvarno ima slicnosti.
    Medjutim, nakon nekih pola sata-sat, parfem se smiri u jedan vrhunski parfem. Valjda je na foru ruza pa mi je to novo, mislio sam da ce da bude slatkast alu nije, bas mi se dopao.
    Medjtim, kad sam vidio koliko kosta splasnulo mi je odusevljenje
    Last edited by Totalno Lagan; 11-07-20 at 19:47.

  20. #7715
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Stari Eau Sauvage fakat podrazumijeva ozbiljnost onoga koji ga nosi, tačnije zrelost. Neke osobe su zrele i u dvadesetim godinama života ali ovo jeste miris za osobe 30+ . Iako se radi o citrusno atomatičnom parfemu, iznenađen sam da na nekome traje toliko dugo. Meni je taj Sauvage veoma drag miris ali ga samo zbog postojanosti nikada nisam kupio(na mojoj koži nestane veoma brzo)

  21. #7716
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Daj mu sansu. Ja bih ubio da mi traje 8 sati ali od 10 stavljanja jednom mi je radio solidno. Za te pare bolji citrusni miris meni ne postoji. Old skul jeste na otvaranju ali posle prelazi u sasvim moderan citrus koji realno mnoge niche kuce naplacuju 2 ili 3 put vise. Bas klasa od mirisa.

    Pasha je zimski i imam osjecaj da ce da raznosi na niskim temperaturama. Zato ti ge i ne prodah

    Frederic malle raznosi, ja notu ruze ne volim ali vidi se da je parfem kvalitet nerealni. Naravno i kosta kao svi frederic malle parfemi

  22. #7717
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    201
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Ljudi, je li ko od vas imao Gucci Guilty pour homme? Prodaje ga jedan momak na forumu, moj ga je drug davno imao, prije 7,8 godina, sjecam se nesto kroz maglu da je bio fin, mada na punmiris i fragrantici ima masu losih komentara u vezi performansi..

  23. #7718
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default




    Dobijeni na poklon od drugara... kaze ne koristi ih vise, obje bocice od 50ml.

    Imao sam Touch prije par godina, stukao ga na poslu (u kancelariji). samo mi je za tu varijantu. Elegantno, svjeze, nenapadno.

    I imao sam For Man Extreme, uh, njega dobro pamtim. Kakva je to zverka. Ta Extreme verzija je mnogo bolja od ove obicne.

    I naravno ove Fordove Bocice i dizajn po meni jedni od najljepsih u industriji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #7719
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,152
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,618
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kanda90 View Post
    Ljudi, je li ko od vas imao Gucci Guilty pour homme? Prodaje ga jedan momak na forumu, moj ga je drug davno imao, prije 7,8 godina, sjecam se nesto kroz maglu da je bio fin, mada na punmiris i fragrantici ima masu losih komentara u vezi performansi..
    Imao sam ga prije 3-4 godine i ne bih mu se vratio.
    Mirise kao neka kupka ili ozbiljniji dezodorans.
    Ali nije da ga zene ne vole!
    Ali meni je totalno genericki parfem.
    Pamtim ga po losim performansama...Pola sata-sat maksimum.
    Ali ako se tebi svidja, kupis dekant bocicu od 5ml i drzis je u dzep, i vazda mozes opet da se namirises

    Mada vrijedi one pare, ako je ostalo oko 100ml u njega.
    Last edited by Laz; 12-07-20 at 02:02.



  25. #7720
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kanda90 View Post
    Ljudi, je li ko od vas imao Gucci Guilty pour homme? Prodaje ga jedan momak na forumu, moj ga je drug davno imao, prije 7,8 godina, sjecam se nesto kroz maglu da je bio fin, mada na punmiris i fragrantici ima masu losih komentara u vezi performansi..
    Imam ga ja, jos pola bocice. Miris kao miris je meni prelijep, nekad moja omiljena katagorija, drveni aromatik. Izuzetno lijep, prijatan i svjez. Ovo nije kompleksan miris, nije nista revolucionalno, ali zaista nikad necu skapirat cemu toliki hejt za ovaj miris. Komplimente ces vazda dobit, a performanse su nekih 6h trajanja i 1h projekcije. Sasvim normalno i ok za taj tip mirisa, neralno je vise ocekivat. Postoji Intenese verzija, koja je malo pikantnija verzija originala, sa malo boljim performansama.

  26. #7721
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Sinoc probah nesto od novih dizajnera, pa da podijelim to iskustvo s vama.


    Givenchy Gentleman Boisee EDP

    Vrlo lijepo, pravi drveni zacanski miris. Opet nije nista novo, nista wow, ali jako lijepo, obzirom da volim drvene mirise. Mislim da je ovo miris koji se moze koristit tokom cijele godine, ali nije bas za ove vrucine, tako da ga ne probah na kozu. Jos uvijek ne mogu donijet konacno misljenje o njemu, dok ga ne probam na kozu, za sad mi je odlican, ali bih se ipak odlucio za originalni Gentleman EDT.


    D&G Light Blue Love is Love

    Ok, lijepo, ali genericno, dosadno, copy paste miris, toliko nezanimljiv da ga zaboravite isti tren kad udaljite bloter od nosa.


    YSL L'Homme Parfum

    Ne znam sto se desava sa YSL kucom u zadnje vrijeme, narocito s ovom L'Homme linijom. Mozda mi i ne bi bio toliko los da ne znam da je originalni L'Homme vrhunski miris, nazalost slabasnih performansi, sto je jedini razlog zasto ga nikad nisam kupio.


    Cartier Pasha Parfum

    Jedan od 2 koji su me odusevili i zapali mi za oko. Ovo je jedan od onih mirisa koji cim pomirisete kazete bez trunke oklijevanja da je 100% muski miris. U nijednom momentu ne vuce na unisex ili zenski, sto je danas jako rijetka stvar sa novim mirisima. Mirise ultra zrelo, sofisticirano, perfektno blendano. Bolji mi je od originala, definitivno. Ni njega nisam probao na kozu, jer je bas za hladnije vrijeme, ali ono sto sam osjetio sa blotera je miks smola, nekog alkoholnog pica i drveta. Mirise bogato i kompleksno. Takodje sam primijetio da mu performanse nisu jaca strana, ali cu mu definitivno dat jos koju sansu kad prodju ove vrucine.


    PR 1 Million Parfum

    Ovo nisam ocekivao od 1 Million flankera. Zajedno sa Pashom Parfum, ovo je miris koji mi je privukao paznju. Mirise kao Paco Rabanne, to se vidi iz aviona, makar ja vidim, ali ne mirise kao neki iz 1 Million linije. Ima onu zvakastu, sinteticku slatkocu, prepoznatljiv Paco-ov stil, ali opet, dosta neobican. Vrlo tesko bih ga mogao opisat. Ne mogu rec da je nesto novo, sto do sad nisam mirisao, ali opet ga ne mogu nazvat genericnim. Ima tog vajba kreme za suncanje, ali ovo nikako nije miris za toplije vrijeme, kamoli za ljeto, iako su ga ovi rivjuveri okarakterisali kao ljetnji miris. Jedna stvar mi se nije dopala, a to je da u nekim momentima malo vuce na zenski miris, tako da mislim da bi se ovo moglo dopast zeni, bez problema. Vukao me konstatno da ga njusim, sto je za pocetak dobar znak, tako da cu ga opet probat kad dodje hladnije vrijeme.

    Nego dodjoh s namjerom da kupim YSL Y EDP, a zavrsih skroz na drugu stranu. Probao sam ga opet, trajao mi je cio dan bez problema, i tusiranje je prezivio. Kao sto nedje napisah, meni mozda i najljepsi iz mnogobrojne ponude "plavih" mirisa. Ekstremno univerzalan, za svaki dan, svaku priliku, svako godisnje doba, brutalnih performansi. Rekao bi covjek, kompletan miris, ali opet, nije mi to to, majku mu. Y EDP je kao pravi njemac, tacan, precizan, vrhunski obavlja posao, tehnicki je savrsen, ali skroz hladan, linearan i nimalo uzbudljiv. Znam da se od plavih mirisa nista vise i ne moze ocekivat, ali ipak za ovu cijenu bih volio jos tu jednu mrvu originalnosti i uzbudjenja. Probah i Y Live, koji mirise cak ljepse od EDP, no sto se performansi tice, EDP ga jede za dorucak.

    Probah i Acqua Di Gio Profondo. Samo cu rec, mimo originala nijedan flanker iz ove linije nije vrijedan komentara, sto se mene tice. Zali boze sto je reformulisanje unistilo original.

  27. The Following 2 Users Say Thank You to Groover For This Useful Post:


  28. #7722
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    201
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Zahvaljujem momci.. Groover, svaka čast na recenzijama! :-) stavih YSL Y EDP na listi želja.

  29. #7723
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Kanda90 View Post
    Zahvaljujem momci.. Groover, svaka čast na recenzijama! :-) stavih YSL Y EDP na listi želja.
    Hvala burazere . Y EDP 60ml ti je na 20% popusta u bar kod, ali probaj ga prvo obavezno, da me ne kunes posle

  30. #7724
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,223
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Y edp je vrhunski parfem


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to Ayrton For This Useful Post:


  32. #7725
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Kad sam ga prvi put probao prsnuo sam ruku i malo mi je jaknu dohvatilo. Bukvalno je nedjelju dana mirisalo. Ali ne da zabodem nos pa se osjeća, nego ga osjećam i ja i ljudi oko mene.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

Page 309 of 404 FirstFirst ... 209259299305306307308309310311312313319359 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 15:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 10:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 13:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 22:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 17:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •