Page 281 of 404 FirstFirst ... 181231271277278279280281282283284285291331381 ... LastLast
Results 7,001 to 7,025 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #7001
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Viktor je ok ali zelen...

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  2. #7002
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Poshto si me 2 x provalio od sinoć,dugujesh mi brate moj odlazak kod optichara :lolblue:

    P.S.Opis bochice koji je napisao brat,odgovara,metalni su djelovi i na tijelu bochice ne samo na chepu.
    Ja samo da se ne razočarate kad vam stigne after shave

    Ta potraga za vintage verzijama je baš delikatna i treba obratiti pažnju na svaki detalj. Ali bukvalno. Posebno što ima tipova koji okače vintage sliku a neđe ispod napišu malim slovima da je promo. Ovaj npr je okačio da prodaje sprej verziju, a ne vidi se sprejer i boca je od after shave verzije. Ili da su mu ostala još dva na stanju, a nudi ih u onom meniju preko 5.

    Možda je tip prosto lijen, pa ga boli uvo. Obično su prevaranti ovako na papiru besprekorni

    Imaš na ebay Kouros Fraicheur mini bocice od 10ml. Naruči prvo to, prespi u dekant sa sprejerom i testiraj. Ako ti se svidi, ljuljni pare i znaš što si kupio. Ovako ti svakako ostaje 10ml za kuliranje.

    Groover druže, ja ne ništa novo. Sve mi je to presipanje iz šupljeg u prazno. Da li je do moje kože, ali većina dizajnera mi nakon početnog naleta počinje mirisati kao neke jeftine hemikalije. Počeo sam da ih zovem ambroksani

    Malo sam se prebacio na skuplje varijante, ali dosta oprezno jer €€€ nije jednako kvalitet. Marketing je baš opasno poklopio parfemsku industriju.

    Od brendova bih volio da istražim malo više NISHANE. Mislim da imaju baš dobar odnos cijene i kvaliteta. Roja Dove mi je isto na nišanu, ali zbog cijene to moram dobro prostudirat. Iako su vrh kvaliteta, cijene su im uglavnom sramotne. I uglavnom se vraćam starim parfemima. Prodao sam još prije d&g the one edt, pa kupio edp koji baš koristim. Isto tako Dior Homme liniju, koja ostaje kvalitet među dizajnerima. Pa onda parfemi iz Sauvage i Fahrenheit linije. Da ne zaboravim Chanel linije Allure i Bleu. Tu ima dovoljno materijala da se ne treba puno ići dalje, mada su im i cijene u skladu s tim.

    Sve u svemu, dizajneri ne nude ništa novo odavno. Čak i niche stagnira. Jedino ova indie/artisan parfimerija nudi vrhunske kreacije, ali je to 1) teško dostupno, 2) skupo i 3) uglavnom teško nosivo. Međutim, nudi mirise koje možeš da analiziraš svaki put i otkrivaš nešto novo, jer prirodni sastojci vremenom sazrijevaju i postaju kompleksniji.
    Last edited by Mitro; 23-05-20 at 15:21.

  3. #7003
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    [QUOTE=AL no1;5357181]Ja nisam,a jesam gledao klipove onoga Viktora,iz dosade,mislim da hvali ovaj DG chisto iz neke koristi,bzvzan je klip svakako,kao i dosta njegovih radova,ali opet svaka njemu chast,ima svoju publiku.
    E da,Z&V mu je omiljen,ja sam jedan probao prije,nisu loshi uopshte,ali nisam ni specijalno odushevljen,Pasha ako je primac starom.onda je odlichan,Gucci takodje...
    Last edited by opmne; 23-05-20 at 15:46. Reason: delete

  4. #7004
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Hvala, bolje ve nasao .

    Je li ko probao nesto od ovih noviteta D&G The one Intense, Cartier Pasha Parfum, Zadig & Voltaire This Is Love, i meni po sastavu najzanimljiviji Gucci guilty EDP?
    Dobrodosao nazad !

    Taj Pasha od Cartiera nije ostavio utisak na mene, a te ostale nijesam imao prilike da probam.

  5. #7005
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    U pravu si za dosta od ovoga sto si napisao, vezano za dizajnere, ali opet, vazda iskopam nesto ultra zanimljivo, moze se iskopat itekako, nije sve tako crno . Npr, hit od prosle godine, pa sve do danas, otkrice br 1 mi je Issey Miyake Pulse Of The Night. Nista novo, vec vidjeno, znam sto ces rec, jos jedan u kategoriji drveno/orijentalno/zacinskih mirisa, iz istog kosa kao i V&R Spicebomb Extreme, TF Noir Extreme, taj neki djir, ali opet, ultra kvalitetan miris, sa niche prizvukom. Dopada mi se ta kategorija za zimu, definitivno. Ovo ostalo si u pravu, 90% novih dizajnera su ili blue mirisi, ili ovaj ultra popularni Eros/invictus dnk, voce/zvaka/ambroksan mirisi. Moram jos dodat novu kategoriju, a to je Aventus vajb mirisi. Nedje prije sam napisao na ovu temu, ako se sjecate, da ce Aventus bit novi 1 million, po popularnosti, sto se u potpunosti obistinilo.
    Da ne pominjem Gucci Guilty Absolute, koji je pomutio svima konce. Miris koji nikako nije moja solja caja, ali kojem skidam kapu. Mislim da je to Fahrenheit 21. vijeka. Takodje da pomenem miris koji se ne moze zaboraviti, ignorisati, iako ni on nije nesto sto bih nosio/kupio, a to je Narciso Rodriguez For Him. Proba li ga AL prijatelju?

  6. #7006
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ja nisam,a jesam gledao klipove onoga Viktora,iz dosade,mislim da hvali ovaj DG chisto iz neke koristi,bzvzan je klip svakako,kao i dosta njegovih radova,ali opet svaka njemu chast,ima svoju publiku.
    E da,Z&V mu je omiljen,ja sam jedan probao prije,nisu loshi uopshte,ali nisam ni specijalno odushevljen,Pasha ako je primac starom.onda je odlichan,Gucci takodje...
    Onaj Viktor kao da je gej, vidio jednom i nemam nikakve volje da ono gledam.

  7. #7007
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Dobrodosao nazad !

    Taj Pasha od Cartiera nije ostavio utisak na mene, a te ostale nijesam imao prilike da probam.
    Hvala, bolje te nasao

  8. #7008
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ima li u našim parfimerijama taj Issey Miyake Pulse Of The Night?

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  9. #7009
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Vratio bi se na početak moje priče o parfemima kada sam prije neku godinu pazario Cartier Declaration. S obzirom da sam od tada razne parfeme kupio, samo jedan poklonio i da sve pomalo cijedim, od tog Declarationa mi je ostalo nekih 10-15ml kojeg ponekad prsnem i svaki put konstatujem da je apsolutno podcijenjen dizajnerski miris. Strašno lijep, otmen i čudan parfem.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  10. #7010
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Kakav Viktor crni.

    Jedan iskompleksirani lik, koji je usput ukrao ideju Igoru Jeremicu za onaj “pojacivac” on ga je nazvao parfem booster.

    Igor Jeremic Scentertainer pise dobre tekstove i recenzije.

    Ne znam koliko je vas u onoj grupi “Parfemski Manijaci” ali Kiza Pit je izbacio nekoliko snimaka. Perverzija, ozbiljan meraklija je u pitanju sa ogromnom kolekcijom parfema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #7011
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ja sam Declaration zimus dokrajcio, od njih mi je ostao isto Declaration edt ljetnja varijanta, malo drveta, malo citrusa, po koji cvijet i kao da ima caja ili meni ostavlja taj utisak.

  12. #7012
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kiza je kralj ali isto dosta nepovezano priča. Totalno kul lik ali ljepše piše nego što govori tokom snimanja....

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  13. #7013
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ja sam Declaration zimus dokrajcio, od njih mi je ostao isto Declaration edt ljetnja varijanta, malo drveta, malo citrusa, po koji cvijet i kao da ima caja ili meni ostavlja taj utisak.
    Da li je u pitanju ona plava bočica declarationa taj ljetnji? Probao sam ga i strašno mi se isto dopao

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  14. #7014
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    U pravu si za dosta od ovoga sto si napisao, vezano za dizajnere, ali opet, vazda iskopam nesto ultra zanimljivo, moze se iskopat itekako, nije sve tako crno . Npr, hit od prosle godine, pa sve do danas, otkrice br 1 mi je Issey Miyake Pulse Of The Night. Nista novo, vec vidjeno, znam sto ces rec, jos jedan u kategoriji drveno/orijentalno/zacinskih mirisa, iz istog kosa kao i V&R Spicebomb Extreme, TF Noir Extreme, taj neki djir, ali opet, ultra kvalitetan miris, sa niche prizvukom. Dopada mi se ta kategorija za zimu, definitivno. Ovo ostalo si u pravu, 90% novih dizajnera su ili blue mirisi, ili ovaj ultra popularni Eros/invictus dnk, voce/zvaka/ambroksan mirisi. Moram jos dodat novu kategoriju, a to je Aventus vajb mirisi. Nedje prije sam napisao na ovu temu, ako se sjecate, da ce Aventus bit novi 1 million, po popularnosti, sto se u potpunosti obistinilo.
    Da ne pominjem Gucci Guilty Absolute, koji je pomutio svima konce. Miris koji nikako nije moja solja caja, ali kojem skidam kapu. Mislim da je to Fahrenheit 21. vijeka. Takodje da pomenem miris koji se ne moze zaboraviti, ignorisati, iako ni on nije nesto sto bih nosio/kupio, a to je Narciso Rodriguez For Him. Proba li ga AL prijatelju?
    Gucci G. Absolute je stvarno iskočio iz dizajnerskih šina. Može se voljeti ili ne, ali je kapa dolje. Slično je i za Tom Ford Noir Anthricite.

    Ja sam izgleda došao do momenta kad se, po pitanju dizajnera, vraćam unazad. Sve ove jutjub rivjuere sam pobrisao. Kako ko izbaci edt, pa edp, pa parfem verziju nekog mirisa, oće da te ubjede kako je novija bolja. A skoro sve to isti matrak. Pa treba neko ko ima Sauvage EDT da se osjeti kao da ima inferiornu verziju, koju proslijedi bratu il ocu pa trguje zadnju. How yes no

    Podsjeti me brat AL no1 na ovaj Kouros Fraicheur, pa to je miris koji za moj ukus vrijedi više nego Aventus. Možda to gpvori više o mom ukusu, ali što ću kad volim parfeme stare škole

  15. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  16. #7015
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kiza je kralj ali isto dosta nepovezano priča. Totalno kul lik ali ljepše piše nego što govori tokom snimanja....

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Meni je zbog toga i mio. Jer je iskren, nema tu nikakve pripreme, nema tu nikakvog sredjivanja videa i slicno.

    Pise dobro takodje ima dosta komentara na punmiris


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. The Following User Says Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  18. #7016
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Da li je u pitanju ona plava bočica declarationa taj ljetnji? Probao sam ga i strašno mi se isto dopao

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Ne, isto je pakovanje isti oblik bocice isto providna isto sprejer sa osiguracem, boja tecnosti je znacajno svjetlija inace isto sve.

  19. #7017
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Dje odje ima Absolute da se proba ?

  20. #7018
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ne, isto je pakovanje isti oblik bocice isto providna isto sprejer sa osiguracem, boja tecnosti je znacajno svjetlija inace isto sve.
    Declaration D'un Soir? Njega ne pamtim po svježini ali plavi L'eau pamtim kao odličan ljetnji svježi miris.

    Absolute imaš u Bar kodu mislim. Ja ga smislit ne mogu

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  22. #7019
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Bio je u barkod. I dovijeka na akcije, jedini parfem koji mi se tamo isplatio da uzmem

  23. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  24. #7020
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Directore ne mislim da je Declaration podcijenjen. To je kultni klasik koji je vazda nekako prisutan. Mozda je zanemaren u ovim nasim krugovima, ali globalno se i dalje prodaje kao lud. Problem s tim mirisom je sto je stvarno tesko iznijet ga na pravi nacin. Treba bit teski gospodin za onako prefinjen i elegantan miris. Moras imat neko skupo Zegna odijelo, neki Longines sa koznom narukvicom na ruku i smekerski oldskul auto. Iz tog razloga gledam da pazarim Narcisov Blue Noire, koji je moderna i sportskija verzija Declarationa. Mislim da Declaration-u jos nisam dorastao.

    Pulse of The Night je bio u deltu, ona prafimerija na sprat, i bio je preskup. Inace se bas tesko nalazi. Pokusavam od tad, ali bas tesko se moze nac.


    Mitro prijatelju, ovaj internet je cudo, pa i youtube i ovi parfemski revieweri, koje pratimo. Samo ti video klipovi nose jednu ogromnu manu. Ti revieweri nam diktiraju parfemske trendove htjeli mi to ili ne. Nije problem sto oni plasiraju te trendove, no je muka sto sadrzaj cesto nije kvalitetan, plasiraju se jedni isti mirisi, a narod je lijen, muka mu je da istrazuje, i onda se kupuje parfem na osnovu toga sto je reka Dzeremi, Marko, Janko. Imao bih sad jedno 3 strane da napisem o tome kolko ishajpovanih parfema koje sam probao na osnovu yt recenzija, ustvari boba ne valjaju. Istrazujte ljudi, ne vjerujte ni meni ni yt recenzijama. Pravac parfimerija i odaberite samo ono sto vam nos i srce kazu.

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Groover For This Useful Post:


  26. #7021
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Bio je u barkod. I dovijeka na akcije, jedini parfem koji mi se tamo isplatio da uzmem
    Ako mi se svidi bice njihova tradicionalna visoka cijena, sigurno nece biti na akciji

  27. #7022
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ako mi se svidi bice njihova tradicionalna visoka cijena, sigurno nece biti na akciji
    Kad ga probas, shvatices zasto je kod njih na akciji

    Ja kad sam ga uzeo, pa prodavacica je bila iznenađena

  28. #7023
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Da iza Declarationa stoji Creed koštao bi 170 eura 50ml, zato mislim da je i podcijenjen i zanemaren kao što kažeš ali ja uopšte ne mislim da je potrebno Zegna odijelo ili bilo što drugo da bi se nosio. Narciso kojeg pominjete je meni vrlo sličan, to mi je odavno Mitro pisao pa sam išao da ga probam ali mi je jasno bilo da je Declaration ipak kompleksniji i meni makar bolji.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  29. #7024
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Kad ga probas, shvatices zasto je kod njih na akciji

    Ja kad sam ga uzeo, pa prodavacica je bila iznenađena
    Ne boj se. Radnice 2 u Sephori u BG, ti si mi pricao o Absolutu tada ,ja jedva docekao da ga probam. One stoje pored, ja uzimam bočicu, jedna se smije, druga kaže odličan izbor...prsnuh i zgrozih se jer je razlog od malena da od jakog mirisa kože dobijem blagu glavobolju...ovo je meni bilo kao mješavina kože, nafte, ulja motornih...mislim da mi je rukav jakne mirisao mjesecima.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  30. #7025
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Narciso Bleu Noir i Declaration stvarno dijele dosta sličnog. Ja sam se, što je neobično za mene, odredio za modernu varijantu. Kupio sam 100ml Narciso i stvarno sam prezadovoljan kako miriše. Svi ga primjete i pozitivno prokomentarišu.

    Taj je Gucci nešto što je baš polarizujuće. Neće ga svi obožavati, ali kad legne kompliment, to je baš superlativ. U suštini, mnogo ga je ljepše mirisati u prolazu, nego direktno s mjesta đe je prsnut.

    Pravi miris kože i pačuli/vetiver kombinacije. Ponekad me podsjeti na nešto što Terre D’Hermes ima u drydownu, moguće da je vetiver.

Page 281 of 404 FirstFirst ... 181231271277278279280281282283284285291331381 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •