Page 229 of 404 FirstFirst ... 129179219225226227228229230231232233239279329 ... LastLast
Results 5,701 to 5,725 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #5701
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,538
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Zna li ko dje se moze uzeti kakva bocica za parfem 120ml otprilike. Ako ne budem mogao da napravim ovu od red tobaco. Bratova cerka mi juce sjede u auto i ispade joj na stazu pravo na cep. I malo mi je puklo i sad ne mogu da otvorim parfem normalno nego odsarafim sve . Pokusacu kuci da kad dodjem da napravim ako ne bude moglo dajte neki oredlog da ga prespem nedje.

    Sent from my p30 pro using Tapatalk
    Posto je situacija urgentna u neku apoteku ih zamoli da ti daju plasticnu bocicu imaju oni prazne sto mute alkohol u njih..
    Pa onda da vidimo nedje staklenu bocicu + jednu manju dekant bocicu sa presipas i ste vece staklene u nju..

  2. #5702
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Posto je situacija urgentna u neku apoteku ih zamoli da ti daju plasticnu bocicu imaju oni prazne sto mute alkohol u njih..
    Pa onda da vidimo nedje staklenu bocicu + jednu manju dekant bocicu sa presipas i ste vece staklene u nju..
    Ode RT u dekante


    Vidjeh na parfemske manijake odlican post koji je najpopularniji trenutno : Ponuda parfema sa cijenom
    U komentarima.

    E kakve smijesne cijene i kakva ponuda, bruka!

    Ako je neko gore od vas bacite pogled obavezno!

    Pa mogli bi i odje tako, svi sto zele da prodaju, nevezano dal’ su boce ili dekanti da napravimo thread dje svi nudimo ne bi lose bilo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #5703
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,538
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Imamo theard nego je malo zaboravljen i zapostavljen..

    https://forum.cdm.me/showthread.php?...%C4%8Dka-tema-

  4. #5704
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Guerlainov Orient Santal Royal razocarenje ipo, kod burazera probam parfem, znaci to vristi drvo, koza, zacini . . . bas me da kazem osvoji dopane mi se . . . poslije nepunih 5 sati nema nikakvih tragova, kako je samo mogao da bude dobar !

  5. #5705
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Probah danas Mancera Aoud blue notes. Kako mi nije leglaaa. Na otvaranju, vockasto, citrusno, cvjetno sa nekom cudnom donekle prijatnom notom, posle pola ure pakao, kao neki jaki cvjetni zenski sapun, jeftinoca do bola. Sjecam se da je baba na selu imala neke sapune kojima je istekao rok dobrih 3 godine i ovako su mirisali. Prvo pravo razocarenje od Mancere.

    Probah i Mancera Aoud exclusif i kul mi je...naginje mi jako na zensku stranu zbog ruze ali mi nije ruza odbojna kao u dosta mirisa koje je sadrze. Tezak, jak, medast parfem.

    Armani code Absolute, Stronger with you, Bad Boy CH(u bar kodu je na akciji)-preslatko i prevanilasto za mene bez kapi zanimljivosti...1 milion mi je pokvario ovakve parfeme, a mozda i to sto sam davno presisao tridesetu

    Danas mi je najljepse pao Amouage Reflection Man jer sam jurio malo "laganije" parfeme. Kao neki prelijepi omeksivac za ves. Iako je izrazito cvijetan miris, nekako mi ne pase zenama. Nije moj tip parfema ali mi je jako prijatan.

  6. #5706
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Monci, ja po obecanju pisem o mojim putestestvijama pralvjenja parvema. moram vi se pohvalit. Uspio sam da napravim EDP koji se osjeca na 2-3 metra od osobe koja ga nosi i koji ostaje u vazduhu nekih 15 minuta. Propratni komentari od strane dvije zene koje nisu znale cime se bavim:

    "Je li neko prosu deterdzent?"
    "Ne, to Andrija neku hemiju prosipa na terasi"

    Nema veze, ne odustajem, castim dobrovoljce kad napravim nesto dvalja.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  7. The Following 3 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  8. #5707
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Jesam li jedini kome Interlude mirise na senf?? Parfem je stvarno... parfemcina, nema sta. Probao sam ga prije pola godine mozda ali danas mi je konstantno mirisao na senf. Ne kazem da ne valja, ali mi je to nekako dominiralo konstantno, neki zacin poput karija, kurkume, senfa...

  9. #5708
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Udomila ga sebi za Novu godinu
    Brutalan!


    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Mojoj ženi se dopao la panthere legere i istog dana sam u americi na ebayu naletio na ludilo cijenu pa smo poručili. Izuzetan parfem. Slažem se

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  11. #5709
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Probah danas Mancera Aoud blue notes. Kako mi nije leglaaa. Na otvaranju, vockasto, citrusno, cvjetno sa nekom cudnom donekle prijatnom notom, posle pola ure pakao, kao neki jaki cvjetni zenski sapun, jeftinoca do bola. Sjecam se da je baba na selu imala neke sapune kojima je istekao rok dobrih 3 godine i ovako su mirisali. Prvo pravo razocarenje od Mancere.

    Probah i Mancera Aoud exclusif i kul mi je...naginje mi jako na zensku stranu zbog ruze ali mi nije ruza odbojna kao u dosta mirisa koje je sadrze. Tezak, jak, medast parfem.

    Armani code Absolute, Stronger with you, Bad Boy CH(u bar kodu je na akciji)-preslatko i prevanilasto za mene bez kapi zanimljivosti...1 milion mi je pokvario ovakve parfeme, a mozda i to sto sam davno presisao tridesetu

    Danas mi je najljepse pao Amouage Reflection Man jer sam jurio malo "laganije" parfeme. Kao neki prelijepi omeksivac za ves. Iako je izrazito cvijetan miris, nekako mi ne pase zenama. Nije moj tip parfema ali mi je jako prijatan.
    Oud definitivno nije za svakoga. Meni Aoud blue notes se bio vrlo svidio ali sam izabrao sand aoud koji je meni najbolje legao ali je aoud blue notes bio blizu da ga uzmem. Aoud exclusif je isto veoma dobar. Da nisu dobijali Instant Crush u Cosmetics? Reflection se i meni dopada dok ovi pomenuti dizajneri jesu i meni preslatki.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  12. #5710
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Jesam li jedini kome Interlude mirise na senf?? Parfem je stvarno... parfemcina, nema sta. Probao sam ga prije pola godine mozda ali danas mi je konstantno mirisao na senf. Ne kazem da ne valja, ali mi je to nekako dominiralo konstantno, neki zacin poput karija, kurkume, senfa...
    Ne može Interlude mirisati na senf. Za takve tipove mirisa je potrebno vrijeme da se dožive na pravi način.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  13. #5711
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Mojoj ženi se dopao la panthere legere i istog dana sam u americi na ebayu naletio na ludilo cijenu pa smo poručili. Izuzetan parfem. Slažem se

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Daj link.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  14. #5712
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Daj link.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    To je pocetkom prosle godine bilo drug. Aukcija neke žene kojoj nije "legao" bio

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  16. #5713
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Oud definitivno nije za svakoga. Meni Aoud blue notes se bio vrlo svidio ali sam izabrao sand aoud koji je meni najbolje legao ali je aoud blue notes bio blizu da ga uzmem. Aoud exclusif je isto veoma dobar. Da nisu dobijali Instant Crush u Cosmetics? Reflection se i meni dopada dok ovi pomenuti dizajneri jesu i meni preslatki.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk
    Pitao sam za njega i Overture i nisu stigli jos.

  17. #5714
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    https://www.fragrantica.com/perfume/...omme-1251.html

    Kako je dobar auuu! Samo meni je ovo vise unisex.

  18. #5715
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,538
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    https://www.fragrantica.com/perfume/...omme-1251.html

    Kako je dobar auuu! Samo meni je ovo vise unisex.
    Ja sam ga prije tri-cetiri mjeseca uzeo u Cosmetics 30ml bio nesto oko 15-16€, to ce mi trajati tri godine, volim ga imati jer je dobar parfem a nesto ga slabo trosim

  19. #5716
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Da, ja sam tad uzeo Homme Absolute. Bili su im na akciju. E moram uzet i ovaj Homme, odlican je.

  20. #5717
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Trgovah dreamer

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  21. #5718
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post

    Bog otac


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dobar je.

    Noćas prsnuh old school Rochas Pour Homme. Kako je lijep...nije jak, jako prijatan citrus

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  22. #5719
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default



    Stigao je parfem. Nikakve veze ovo nema sa TF tobacco oud-om. Nebo i zemlja. Naginje na zensku stranu i sladak je jako. Sapunast i puderast je i pravi arapski. Podsjeca me na mirise koje sam prije 10ak godina u tunisu kupovao...ili sam totalno lud ili ove note sa fragrantike nisu dobre za ovaj parfem osim dima. Ne osjecam kap ouda...po meni koza, cvijece, dim. Dacu mu sansu jos nekoliko puta ali za sad jako niska ocjena.
    https://www.fragrantica.com/perfume/...Oud-25874.html

  23. #5720
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post


    Stigao je parfem. Nikakve veze ovo nema sa TF tobacco oud-om. Nebo i zemlja. Naginje na zensku stranu i sladak je jako. Sapunast i puderast je i pravi arapski. Podsjeca me na mirise koje sam prije 10ak godina u tunisu kupovao...ili sam totalno lud ili ove note sa fragrantike nisu dobre za ovaj parfem osim dima. Ne osjecam kap ouda...po meni koza, cvijece, dim. Dacu mu sansu jos nekoliko puta ali za sad jako niska ocjena.
    https://www.fragrantica.com/perfume/...Oud-25874.html
    Ne pominji mi klonove. Ja averziju imam prema njima.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. The Following User Says Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  25. #5721
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Ne pominji mi klonove. Ja averziju imam prema njima.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Eh da je ovo klon dobro bi bilo. Sem bocice ovdje nista nema nikakve veze sa TF.
    Ima dobrih klonova i to je meni kul. Nemam problema ako neko uzme kao inspiraciju neki dobar parfem i napravi dobar posao. Meni su noviji dizajneri, sa par izuzetaka, svi klonovi nekoliko provjereno komercijalnih vrsta mirisa koji su se ljudima svidjeli i onda udri po istom tragu, sto ne znaci da cu da ih bojkotujem.
    Ne znam. Kad imam para igram se sa originalima, kad nemam idu ovi niskobudzetni. Sto se vise fora pomirise, bolje

  26. #5722
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Eh da je ovo klon dobro bi bilo. Sem bocice ovdje nista nema nikakve veze sa TF.
    Ima dobrih klonova i to je meni kul. Nemam problema ako neko uzme kao inspiraciju neki dobar parfem i napravi dobar posao. Meni su noviji dizajneri, sa par izuzetaka, svi klonovi nekoliko provjereno komercijalnih vrsta mirisa koji su se ljudima svidjeli i onda udri po istom tragu, sto ne znaci da cu da ih bojkotujem.
    Ne znam. Kad imam para igram se sa originalima, kad nemam idu ovi niskobudzetni. Sto se vise fora pomirise, bolje
    Nego kakav je T Oud pravi? Ne ove verzije s tuske
    Pjace

    Meni je duvan najmilija nota. Mirisao sam dosta privatne kolekcije i imao par komada. Oud wood posjedujem i on mi je najveca lekcija vezano za ono “na prvu loptu”. Skin scent klasicni, barem u mom slucaju. Katastrofa performanse, ahh kako se samo slomih da ga kupim


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #5723
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,538
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Problem sa klonovima je u tome što ih moramo kupit pa probat..

  28. #5724
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Nego kakav je T Oud pravi? Ne ove verzije s tuske
    Pjace

    Meni je duvan najmilija nota. Mirisao sam dosta privatne kolekcije i imao par komada. Oud wood posjedujem i on mi je najveca lekcija vezano za ono “na prvu loptu”. Skin scent klasicni, barem u mom slucaju. Katastrofa performanse, ahh kako se samo slomih da ga kupim


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Zavisi u kom smjeru volis notu duvana...ako volis slatkasti svjezi duvan za lulu kao pure havane ili kao ovaj mancerin cuveni sa mirisom visnje, nije to to...insens, miris izgorenog duvana, jak dim, drvenast, oud se bas osjeca ali nije zagusljiv. Ja sam juce nosio jubilation xxv sa trenerkom ali Tobacco oud ne bih smio bez bar sakoa staviti ...mada sam mu nasao foru, ublazim ga sa Noir de noir-om. Smirim ga Ubica je sto se tice trajnosti. Bas mi je cudno da nekome TF ima ocajne performanse ali sam vidio da to ima nenormalne veze sa kozom. Moja zena kad stavi npr wild phyton mancerin mirise do sjutradan jako na njega na 2m , a na meni se izgubi posle 4 sata potpuno. Bas mi je to fascinantno.

  29. #5725
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,538
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Dvojici forumasa sam prodao neke dekante i jedan i drugi su mi rekli da Red Tabacco osjećaju po tri dana, ja ga osjecam posle 5 sati samo uz kozu i to je to a tipa Cedrat Boise i posle 10sati uzivam u mirisu, zavisi od nase koze, temperatura po meni veoma bitna, mislim i da par stepeni moze da utice na trajanje, projekciju i same note mirisa..

Page 229 of 404 FirstFirst ... 129179219225226227228229230231232233239279329 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 24 users browsing this thread. (0 members and 24 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •