Quote Originally Posted by Director View Post
Pa dobro je da se čula razlikuju jer bez toga ne bi bilo ovako bogate ponude mirisa. Doduše, dosta toga se mijenja i sa samim doživljajem mirisa kako čovjek sazrijeva u svakom pogledu. Već sam neđe napisao, kada sam prvi put prsnuo prije 2 godine interlude od Amouagea ja sam mislio izluđeću dok nije izvjetrio nakon 50 pranja ruke. Nisam kapirao zašto je toliko bio hvaljen. Sada mi se tako dopada da jednostavno moram sebi da priuštim makar 50ml. To je važilo za mnoge druge mirise koji mi se u početku nisu dopadali od niche kuća ili privatnih kolekcija dizajnerskih kuća. Ono sa čim sigurno nisam blizak jeste miris irisa koji dominira ili kao gucci absolute, to nikako ni dan danas ne mogu da podnesem. Sada recimo bukvalno sve od Amouage linije ili Nasomatto ili Xerjoff, to mi bude praznik kada mirisem. Ne bi mozda mogao uvijek da se sa njima prskam ali da jesu remek djela, jeste većina tih mirisa... da sam neki budžovan Aventus bi mi svakako bio jedan od favorita za često prskanje jer je veoma nosiv

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Dosta tog o cemu pises nijesam ni probao, kad vidim da je parfem unisex treba neko da mi kaze da je ipak mnogo vise muski da bih ga probao, kad probam ako mi se dopada moguce i da ga kupim. Ali opet nesto sam rezervisan prema uniseksima, a ogromna vecina niche parfema su unisex tako da ostanu izvan mog interesovanja. Ko zna sigurno da bi mi se i dopali neki, ovako Versace l' homme nema alternativu, ako ocu da promijenim onda nosim Davidoff Zina ili Azzaro pour homme ili neki od tih starijih koji imam, a svima su cijene dosta skromne.