Page 300 of 404 FirstFirst ... 200250290296297298299300301302303304310350400 ... LastLast
Results 7,476 to 7,500 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #7476
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    ja sam u bar code uzeo police 15 eura vrjedi svakog centa

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Eto tako,a ima i ovih Zara,Fiat,Ferrari,Beckham itd itd za te novce,makar su hemijski ispravni a mozda i ne mirishu loshe,.ne znam.
    ...

  2. #7477
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    A okle oni znaju. Kad kupuju vjeruju da su originali, pa ti ljudi uzmu i te testere 25 eura ili 20 na rate preko poznanika. Sit gladnom ne vjeruje što se veli.

  3. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  4. #7478
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Ne moras nositi parfem od 200 + eura da bi se za tebe reklo da si mirisljav.
    Ne znaci da lijepo mirises samo ako imas skupi parfem na sebi, dzabe ti i creed ako ne vodis racuna o cjelokupnoj higijeni.

    itekako se moze i sa parfemom od 15 eura lijepo mirisati .

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  5. The Following 5 Users Say Thank You to djordje1990 For This Useful Post:


  6. #7479
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Kod nas su parfemi baš skupi, ali može se na akcije kupiti korektan parfem do pedesetak eura. Može vjerovatno i za manje oni po 50 ml ili po 30 ml, u najgorem slučaju kupke, šamponi ... i sredstva za higijenu imaju prijatne mirise i odrađuju posao.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  7. #7480
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ne mora parfem nikakav i kupka od breze ili koprive ce odraditi posao...

    E da, nedje smo ranije mozda pominjali - cime castite svoje potpazushne jame... Ja obrni okreni najcesce uzmem Loreal Expert roll on ili Nivea isto roll on Silver Protect... Nijesam se jos bachao na brendirane dezodoranse, pristalica sam roll on varijanti.
    Uh ja sam koristio prije zeleni dove dezedorans i onda je pocela koza da mi reaguje na njega i sad koristim tesori d'oriente hammam, argan i cvijet od pomorandze. Totalno zenski miris ali mi prija i dzabaka je , najveci sam poborac onih dezedoransa bez mirisa ali em su skuplji em mi cesto ne zavrsavaju posao

    Imam osjetljivu kozu namrtvo i ne koristim kupke nikad nego zadnjih godina iskljucivo onaj sapun la petit marseillais od badema. Prija mi i miris i nikad mi shebo kozu nije.

    Za 5 eura moze da se mirise lijepo. Cisto tijelo, Denim kolonjska voda i cao. Ima ih bas prijatnih. Ovo hordovanje parfema i trosenje velikih para na njih je iz nekih drugih pobuda, bar meni. Moje prve fascinacije mirisom nisu vezane za parfeme vec za hranu. Nekom su druga cula izrazenija, mene je zapao taj nos prokleti Kad sam bio manji bio sam atrakcija u familiji jer sam mogao da razaznam sve zacine u jelima koja su spremana. Elem trosim pare na parfeme jer sam fasciniran njima i sad da mi neko kaze da nikad niko nece osjetiti parfem sa mene osim ja sam, nastavio bih da ih istrazujem i trosim pare na njih.
    Last edited by Milosmmm; 10-06-20 at 13:55.

  8. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  9. #7481
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Naravno. Iz našeg ugla koji možemo priuštiti sve je to ok. Mnogim ljudima je problem kupiti osnovno, zato ja ne mogu zamjeriti ako skupljaju da kupe "tester" misleći da su originali. Bilo je dosta kopija koje sam mirisao , a koje su bile solidne. Kakav je sastav to samo mogu nagađati ali vjerovatno bi bilo prijavljenih problema do sada , da su tako loši

  10. #7482
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Uh ja sam koristio prije zeleni dove dezedorans i onda je pocela koza da mi reaguje na njega i sad koristim tesori d'oriente hammam, argan i cvijet od pomorandze. Totalno zenski miris ali mi prija i dzabaka je , najveci sam poborac onih dezedoransa bez mirisa ali em su skuplji em mi cesto ne zavrsavaju posao

    Imam osjetljivu kozu namrtvo i ne koristim kupke nikad nego zadnjih godina iskljucivo onaj sapun la petit marseillais od badema. Prija mi i miris i nikad mi shebo kozu nije.

    Za 5 eura moze da se mirise lijepo. Cisto tijelo, Denim kolonjska voda i cao. Ima ih bas prijatnih. Ovo hordovanje parfema i trosenje velikih para na njih je iz nekih drugih pobuda, bar meni. Moje prve fascinacije mirisom nisu vezane za parfeme vec za hranu. Nekom su druga cula izrazenija, mene je zapao taj nos prokleti Kad sam bio manji bio sam atrakcija u familiji jer sam mogao da razaznam sve zacine u jelima koja su spremana. Elem trosim pare na parfeme jer sam fasciniran njima i sad da mi neko kaze da nikad niko nece osjetiti parfem sa mene osim ja sam, nastavio bih da ih istrazujem i trosim pare na njih.
    Nabavi Infasil


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. The Following User Says Thank You to Ayrton For This Useful Post:


  12. #7483
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Uh ja sam koristio prije zeleni dove dezedorans i onda je pocela koza da mi reaguje na njega i sad koristim tesori d'oriente hammam, argan i cvijet od pomorandze. Totalno zenski miris ali mi prija i dzabaka je , najveci sam poborac onih dezedoransa bez mirisa ali em su skuplji em mi cesto ne zavrsavaju posao

    Imam osjetljivu kozu namrtvo i ne koristim kupke nikad nego zadnjih godina iskljucivo onaj sapun la petit marseillais od badema. Prija mi i miris i nikad mi shebo kozu nije.

    Za 5 eura moze da se mirise lijepo. Cisto tijelo, Denim kolonjska voda i cao. Ima ih bas prijatnih. Ovo hordovanje parfema i trosenje velikih para na njih je iz nekih drugih pobuda, bar meni. Moje prve fascinacije mirisom nisu vezane za parfeme vec za hranu. Nekom su druga cula izrazenija, mene je zapao taj nos prokleti Kad sam bio manji bio sam atrakcija u familiji jer sam mogao da razaznam sve zacine u jelima koja su spremana. Elem trosim pare na parfeme jer sam fasciniran njima i sad da mi neko kaze da nikad niko nece osjetiti parfem sa mene osim ja sam, nastavio bih da ih istrazujem i trosim pare na njih.
    Kad imas osjetljivu kozu iskljucivo djecje sampone i sapune.

    Svi trosimo pare na parfeme, ne bi da nemamo da ti se ja zakunem, neko manje neko vise uglavnom odvojimo neku sumu. Mozemo mi pratiti mirise mnogo jeftinijih stvari, i dizajnerski parfemi isto imaju mirisne note koje se daju ispratiti

  13. #7484
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Parfem je luksuz. Veliki. Isto kao cigare/tompusi, alkohol itd.

    To što znam tipove da kupuju sumnjive testere, a onda sagore 100 eura za noć u kafani, nije pitanje materijalnog stanja, nego svijesti.

    Slušam iste te kako kukaju okle će platiti kiriju ili račune, popravku auta, a mjesečno za cigare daju 100-150€. Za godinu dana, to je 10 vrhunskh niche parfema.

    Ali istina je da dosta ljudi sastavlja teško kraj s krajem. Ali kome je merak, naćiće načina da skupi za pristojan parfem. Ove kopije/testeri su opasni za kožu, pa da ih neko džabe dijeli.

  14. #7485
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ljudi se zadovoljavaju time što imaju. Ne vole svi da istražuju parfeme kao mi. Posebno oni koji sastavljaju kraj s krajem. Poznata je inače u našem narodu neizlečiva bolest da se mnogi pružaju više nego što imaju. Tipa,plata 500, telefon 1000 eura...a ima i dosta skromnih ljudi koji jednostavno nemaju ukusa...

  15. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  16. #7486
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    706
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Jesu li pouzdani ovi parfemi.megalux.nk ili imate nekog drugog da preporučite za original parfeme?

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

  17. #7487
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,179
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    1,640
    Thanked in
    843 Posts

    Default

    Ima li ko da mi proda bocicu za dekantovanje?



  18. #7488
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Ima li ko da mi proda bocicu za dekantovanje?
    Imaam ja ali samo od 30 ml. Mogu te castit ako ti odgovara.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #7489
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,179
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    1,640
    Thanked in
    843 Posts

    Default

    Manja mi treba



  20. #7490
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Ljudi amouage honour je majka za komplimente. Pitalo me je petoro na sta mirisem. Nepoznata cura mi je prisla i pitala me koji je to parfem. Bio sam u trenerci u nocnom klubu jer nisam stigao da se presvucem. Faak, ovo je jedini dizajnerski parfem od amouage-a. Ne vjerujte jutjuberima, honour raznosi.

  21. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  22. #7491
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Ako ti zena cita forum brzo ce taj na prodaju
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  23. The Following 6 Users Say Thank You to Antares For This Useful Post:


  24. #7492
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Ako ti zena cita forum brzo ce taj na prodaju
    Hahahahahhahaah


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #7493
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Hahahaha edituj post moj brate dok nije kasno

  26. #7494
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

  27. #7495
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Da nije neko imao priliku da proba: https://www.fragrantica.com/perfume/...Ice-60848.html
    Mislim da je tek izasao.

  28. #7496
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Narode, izguglah i vidim da par sajtova za trgovinu parfemima imaju veoma jeftinu postarinu za Hrvatsku. Ima li sanse dok Al No1 ne uspostavi vezu sa Slovenijom da trgujemo preko hrvatske?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  29. #7497
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Daj da vidimo te sajtiće...da se razvalimo,shto bi rekao drugar sa YT-a:lolblue:
    ...

  30. #7498
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    O jadu me zabavi. Sad reci rodju da se prebaci nedje blize nama Salu na stranu, samo treba paziti kolike su dazbine za HR, i da li, posto su u EU moze roba proci bez toga (konkretno sa njemackog sajta).

    https://www.perfume.com
    $15.94 - Hrvatska, Srbija

    https://www.lookfantastic.com/info/i...-delivery.list
    Ł15.99 - srbija
    Tracked delivery: Ł5.99 Hrvatska

    https://www.fragrancedirect.co.uk/delivery.html
    Ł5.99 Hrvatska, Slovenija

    https://www.allbeauty.com/gb/en/deli...iveryCountry=9
    FREE When You Spend Over Ł20, Ł15.95 DHL - Hrvatska

    https://en.parfumdreams.de
    Free shipping from 70€ ili 3.50€ - Hrvatska

    https://www.parfum-zentrum.de
    4.99€ DHL Standard - Hrvatska, Slovenija

    https://www.zentraldrogerie.de
    Ima i nas, ali ne mogu provjeriti bez registracije
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  31. The Following User Says Thank You to Antares For This Useful Post:


  32. #7499
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Podijelio bih današnje iskustvo s vama

    Semplovao sam parfem KEMI od istoimenog brenda Kemi Blending Magic. Već neko vrijeme mi je na listi želja, a eto otvorila mi se prilika da probam istoimeni parfem iz EDP kolekcije.

    Brend je inače u vlasništvu osnivača Xerjoff-a (Sergio Momo) i koncipiran je kao neka orijentalna parfemska kuća. Dizajn bočice je fenomenalan, napravljena od debelog stakla i sa metalnim čepom koji je išaran u bliskoistočnjačkom stilu. Stvarno podsjeća na neki eliksir arapskih alhemičara (što ti je concept art). Prezentacija je čista desetka i među najljepše dizajniranim parfemima koje sam imao prilike da vidim.

    A sam mirisni koncept se ogleda u parfemima kakvi se najviše poštuju i cijene u arapskom svijetu - u centaru kompozicije nalazi se prirodni agar (oud). I on nema nikakve veze sa agarom koji mirišemo u parfemima brendova tipa Nasomatto, Orto Parisi, Montale, Mancera.. Da ne pominjem sve one zapadnjačke 'oud' mirise brendova Gucci, Versace... U suštini, svi ti agari su samo akord i imaju uglavnom medicinski miris (zubarska ordinacija) ili miris spaljeno drveta. Ali u sebi ne sadrže pravi oud. Posebno ne vrhunskog kvaliteta. Ja inače nisam ni znao koliko pravo ulje od tih agara može da košta, jedan prijatelj bi mi pokazao malu bočicu od 2-3ml i rekao da vrijedi par stotina dolara. Ta ulja zovu se attar i nanosi se bukvalno mala tačkica negdje na koži i razmaže. I to traje po cijeli dan. Cijena je takva zbog sve manjeg broja tog drveća koje se koristi za dobijanje ulja, ogromne potražnje i dosta skupe i komplikovane destilafije. Ali nije cijena ono što me šokiralo

    Kad sam čuo cijenu ovog parfema (340€ za 100ml) i da Kemi koristi pravi agar, očekivao sam ne znam ni ja što. Ali vjerujte mi da stvarno nisam bio pripremljen za ovakvu orgiju nota. Nakon svih ovih godina parfemskog iskustva.

    Kemi je kombinacija animalnog agara i gurmanskih nota. A kad kažem animalno, samo ću reć da su Kouros i Antaeus male mace pri ovome. Na sve one njihove cibetke i kastoreume pomnožite x5 i dodajte miris seoske staje. Prava štala. Čuo sam od dosta ljudi da prirodni oud, između ostalog, miriše i tako - životinjski, fekalno. Ima tu dosta drugih nota od suvog voća do cvijeća, ali valjda naš nepripremljeni nos prvo hvata fekalije. Kad na sve to dodam gurmanske note koje su u ovom parfemu izražene (karamela miriše kao prava, ali bez zaebacije), ovo jedino mogu okarakterisat kao suludu mirisnu orgiju, đe je parfimer bukvalno umiksao gofno, životinjske izlučevine i karamelu. Arapi lude za ovakvim mirisima. Valjda im je nos dostigao neki neslućeni lvl pa ovo doživljavaju kao remek dijelo. A što je najgore, ovo čudo traje i traje. Ne pomaže voda majkooo.

    Ja ne znam što da kažem bez da ovo treba probati čisto zbog entuzijazma. Ako bude prilike, probaću još jedan njihov parfem HAYAT, za koji vele da je super kvalitetna verzija Tom Ford Oud Wood. Međutim sigurno i on smrducka na staju. Ali stvarno želim da ovom brendu dam još jednu šansu, zaslužuju to samo zbog prezentacije.

    Na listi želja mi je još jedan oud - Initio Oud for Greatness. Međutim, ovo je izgleda nama bliža priča. Ukoliko vam se ukaže mogućnost, probajte. Posebno što sam za taj parfem čuo da ima dosta sličnosti sa MFK Baccarat Rouge 540 Extrait, samo u agrarnoj verziji. Ako je neko probao, nek podijeli utiske, da se ne maltretiramo džabe

    Kemi i Initio semplovi se inače mogu nabaviti na ausliebezumduft sajtu. Ako je ko planirao da poručuje.
    Last edited by Mitro; 11-06-20 at 21:52.

  33. The Following 4 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  34. #7500
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Mene initio nije dotakao. Nisam mirisao oud for greatness ali jesam absolute afrodisiac i jos jedan u bijeloj bocici. Ovog prvog se sjecam kao toliko histericno sinteticke vanile da ne moze da se dise od nje, a ovaj drugi je bio toliko neubjedljiv da mu ni ime nisam zapamtio. Mozda je bolja prica s tim oudom ali sto se parfema slicnih br540 cekam ovaj mancera instant crush. Br540 extrait sam fiokirao. To veze s mozgom nema na temperaturama preko 10 stepeni. Pomenuo sam nedje, kad je toplo posle 5 minuta iskljucivo animalna nota ostane i traje cio dan. Jako neprijatno.

    Da neko ne moze da mi predlozi dobar parfem sa dominantnom notom kokosa, a da nije creed VIW i da? Imao sam malo amyrisa kurkdjianovog koji je na meni bas kokosast bio i razmisljam kako je lijepo mirisat na kokos ljeti.

Page 300 of 404 FirstFirst ... 200250290296297298299300301302303304310350400 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •