Page 394 of 404 FirstFirst ... 294344384390391392393394395396397398 ... LastLast
Results 9,826 to 9,850 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #9826
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Istina ziva @[mention]Pasha [/mention] ...

    Cinjenica je da je BG centar regionalne sverc zone i da odatle krecu paremi na moga mjesta ukljucujuci CG.

    Isto to i za KP vazi. Objave one albume, slike i cijene a kad se javis “kasno si se javio matori to vec proslo, imam ti nesto drugo jeftino i slicno”.

    Vladica nije htio sto
    Ti kazes 500m da prodje da bi drugar preuzeo parfem prije godinu dana.

    Mislim da je sad malo bolji po tom
    Pitanju.

    Isto je to milionsko trziste a opet nekolicina provjerenih prodavaca. Ima falsoka koliko vam
    Volja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #9827
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Je li ko uzimao kod marine bg na KP?
    Jedna mi je prijateljica tamo,a vidim cijene zenskih su neke i duplo manje nego bilo gdje...

    Pasha moj dobri aj ako ti nije teshko pogledaj dje bi najsigurnije uzela Versace Crystal Noir,josh bolje ako dostavljaju na adresu,hvala.
    Last edited by AL no1; 08-01-21 at 19:11.
    ...

  3. #9828
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Je li ko uzimao kod marine bg na KP?
    Jedna mi je prijateljica tamo,a vidim cijene zenskih su neke i duplo manje nego bilo gdje...
    Provjereni 100%.

  4. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  5. #9829
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    [mention]Tefrola [/mention] Bolji ? No sto ce bit' no bolji ? Sracunaj se koliko smo mu ostavili. Jos sam mu upravo sinoc zavrsio da roka Blend Oud kucu na veliko za Cg. Veli moram te castit' nesto, ovo jos od nikoga dozivio nisam. Ne moras reko' nista brate kad nisi do sad ni po sad.

    [mention]AL no1 [/mention] Probat' cu da ti ga zavrsim odje po cijeni iz Bg-a. Samo da okrenem par brojeva da provjerim.

    Nego sve u svemu tesko je ljudima objasnit kako to funkcionise sa njima gore iz Bg-a. Treba da potrosis min 1000€ kod njih da bi te zgotivili. Do tad brale istog momenta oce uplatnicu, pa oce li doc ko po parfem, oces li i kad ces ga ti imati njih ne interesuje.


    Isti ovaj Vladica prvi put kad sam bio u Bg nije htio 2 km da dodje do mene.
    Posle mjesec dana mi je donio parfeme u 1 ujutru ispred stana sto smo narucili ja i kolega Tefrola. A ne sigurno sto smo zgodni i fini. Nego sto je uzeo za tih mjesec u medjuvremenu 650€ samo od mene.

    Tako da ... Dobro razmislite prije nego krenete u te avanture.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  7. #9830
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Sve ste u pravu momci @pasha @terfrola S tim sto bih dodao da variraju jako cijene kod svih. Od nabavke do nabavke. Ja sam sad narucio myths kod marka 140 eura komercijalno pakovanje, tester mu je 135. Nekad ima testere amouage-a za 115, 120, 125. Osim Amouage figmenta ni jedan ne nadjoh za 100ku nikad ni kod koga, a cesto stave ili 99.99 ili 109.99
    Marko(mix na kp) je najjeftiniji. Evo prepiska s njim od danas.

  8. #9831
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    [mention]Tefrola [/mention] Bolji ? No sto ce bit' no bolji ? Sracunaj se koliko smo mu ostavili. Jos sam mu upravo sinoc zavrsio da roka Blend Oud kucu na veliko za Cg. Veli moram te castit' nesto, ovo jos od nikoga dozivio nisam. Ne moras reko' nista brate kad nisi do sad ni po sad.

    [mention]AL no1 [/mention] Probat' cu da ti ga zavrsim odje po cijeni iz Bg-a. Samo da okrenem par brojeva da provjerim.

    Nego sve u svemu tesko je ljudima objasnit kako to funkcionise sa njima gore iz Bg-a. Treba da potrosis min 1000€ kod njih da bi te zgotivili. Do tad brale istog momenta oce uplatnicu, pa oce li doc ko po parfem, oces li i kad ces ga ti imati njih ne interesuje.


    Isti ovaj Vladica prvi put kad sam bio u Bg nije htio 2 km da dodje do mene.
    Posle mjesec dana mi je donio parfeme u 1 ujutru ispred stana sto smo narucili ja i kolega Tefrola. A ne sigurno sto smo zgodni i fini. Nego sto je uzeo za tih mjesec u medjuvremenu 650€ samo od mene.

    Tako da ... Dobro razmislite prije nego krenete u te avanture.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A kakav si megaloman hahahahah Ti bi trebao sebe da prebacis na ovu djelatnost potpuno. Vidis da ti ide.
    Ja ne znam...ja valjda ne ocekujem nista od tih ljudi koji prodaju na crno pa me najcesce oduseve. I marko i lav i icon su se svaki put iscimali da u sekund stignu dje im ja kazem u bg. Kod marka sam stvarno uzeo dosta parfema sto sebi sto drugima. Marina jes malo odbojna u komunikaciji ali zavrsi posao ka svi drugi.

  9. #9832
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default


    I ovo tipa Vladice primjer i Marko o kojem se prica. Dosli smo od njegovih odgovora 'ok' 'vazi' itd do toga da mi cestita sve zivo.
    Kad mi neko pomene Srbijanske prodavce zeludac mi se prevrce.
    Tako da ako imate zivaca i zeludac samo udrite.

    [mention]AL no1 [/mention] Nasao sam ti parfem. Imas por.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  11. #9833
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Kuku mislio sam da sam poseban. Meni je isto identicno poslao hahahhaha

  12. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  13. #9834
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    A kakav si megaloman hahahahah Ti bi trebao sebe da prebacis na ovu djelatnost potpuno. Vidis da ti ide.
    Ja ne znam...ja valjda ne ocekujem nista od tih ljudi koji prodaju na crno pa me najcesce oduseve. I marko i lav i icon su se svaki put iscimali da u sekund stignu dje im ja kazem u bg. Kod marka sam stvarno uzeo dosta parfema sto sebi sto drugima. Marina jes malo odbojna u komunikaciji ali zavrsi posao ka svi drugi.
    Ne ocekujem ja od nikoga nista. Sva ocekivanja su mi se ugasila onoga trena kad nisam ispostovan kako sam mislio da treba od lika, znas vec kojeg.
    Da ne ulazimo u dubioze.
    Jer najvise mrzim kad dam cijelog sebe u nesto a onda neko sa kontra strane misli da sam debil i onda moram da se transforimisem u nekog u koga ne zelim.
    Nego necemo na ove blage dane ove megalomanske price, izazivaju u meni negativnu energiju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Pasha; 08-01-21 at 19:41.

  14. #9835
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Ti si ka onaj bik Ferdinand-samo oces da mirises svoje cvijece dok te pcela ne ujede i onda haos. Hahahahaha
    Jasna je tu prica, to nisu drugovi nasi no ljudi koji nam prodaju nesto. Ako te zajebe za parfem nikad vise kod njega i cao. Ja cu vazda pohvalit Milosa, Igora odavde, Marka, Vladicu, Lava i Marinu odozgo jer sam uvjek imao ok saradnju s njima.

  15. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  16. #9836
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

    Pa to je moj problem. Sto ja brzo zgotivim ljude, gledam da ucinim sto mogu a onda djiga vi budalu.
    No dobro je dok jos mogu onda da im pojasnim posle neke stvari kad me podcijene. )))))
    Da ne bude jos posle da smo za bacit'. ))))


    Samo ti fali moj Milose, duse tvoje i kolege [mention]Tefrola [/mention] nema na svijet. )))))


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Pasha; 08-01-21 at 19:58.

  17. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  18. #9837
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Pa to je moj problem. Sto ja brzo zgotivim ljude, gledam da ucinim sto mogu a onda djiga vi budalu.
    No dobro je dok jos mogu onda da im pojasnim posle neke stvari kad me podcijene. )))))
    Da ne bude jos posle da smo za bacit'. ))))


    Samo ti fali moj Milose, duse tvoje i kolege [mention]Tefrola [/mention] nema na svijet. )))))


    Sent from my iPhone using Tapatalk



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. The Following User Says Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  20. #9838
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,168
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Neki tip iz DG prodaje parfeme nisam siguran ali mislim da se preziva Sekulic(mozda je neki rodjak ovog iz BG ) drug uzeo Manceru CB za 80e sto je dobra cijena za CG
    Provjericu sta i kako pa javljam

    Inace i ja sam dosta parfema kupio kod ovog Marina BG/NS, ah platim odje u PG pa ih neko preuzme gore pa posalje ili donese cimaj tamo ovamo, mučno mi postalo više..
    Last edited by METZ; 08-01-21 at 21:38.

  21. The Following 2 Users Say Thank You to METZ For This Useful Post:


  22. #9839
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default


  23. The Following 4 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  24. #9840
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,380
    Thanks Thanks Given 
    748
    Thanks Thanks Received 
    2,208
    Thanked in
    1,671 Posts

    Default


    Ovako i ja...isto
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  25. #9841
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,808
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

  26. #9842
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Uzmes Cool Water od 125/200ml za cijenu jednog dekanta GIT-a od 10ml i miran si


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #9843
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,386
    Thanks Thanks Given 
    1,808
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    To je to?
    Bas?
    Cuo jesam, ali..

  28. #9844
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Uzmes Cool Water od 125/200ml za cijenu jednog dekanta GIT-a od 10ml i miran si


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A Boga mi se ne bih slozio...

    GIT mirise prirodnije masu.

    Nije Clint Eastwood lud pa mu je ovo br. 1 parfem. ))


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  30. #9845
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Ako nisi neko njuskalo ka neki ovdje ukljucujuci i mene cool water bez razmisljanja. Naravno da to nisu identicni parfemi ali posle pola sata kad se osuse malo nema sanse da bi ih iko odavde razaznao osim ako nisu jedan pored drugog. Cool water je nerealan za pare koje kosta, kao i jedan od mojih omiljenih parfema Zino. Davidoff je za cudo nekad znao da napravi dobre parfeme. Imas i trecu alternativu ali ona je meni najgora od ove 3, to je Armaf Tres Nuit, otvaranje cudno vjestacko i jeftino do bola. Kasnije u drydownu i on postaje jako slican git-u ali zvog tog hemikalnog otvaranja po meni ne vrijedi da bude uzet u razmatranje.

  31. #9846
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    706
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Ako nisi neko njuskalo ka neki ovdje ukljucujuci i mene cool water bez razmisljanja. Naravno da to nisu identicni parfemi ali posle pola sata kad se osuse malo nema sanse da bi ih iko odavde razaznao osim ako nisu jedan pored drugog. Cool water je nerealan za pare koje kosta, kao i jedan od mojih omiljenih parfema Zino. Davidoff je za cudo nekad znao da napravi dobre parfeme. Imas i trecu alternativu ali ona je meni najgora od ove 3, to je Armaf Tres Nuit, otvaranje cudno vjestacko i jeftino do bola. Kasnije u drydownu i on postaje jako slican git-u ali zvog tog hemikalnog otvaranja po meni ne vrijedi da bude uzet u razmatranje.
    Je li koliko lošiji zino koji se sad može nabaviti od starog? Znam da sigurno nije isti kao što je bio ali me zanima koliko je promijenjen reformulacijama ako znaš.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk

  32. #9847
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    [QUOTE=Milos Darmanovic;5504590]Je li koliko lošiji zino koji se sad može nabaviti od starog? Znam da sigurno nije isti kao što je bio ali me zanima koliko je promijenjen reformulacijama ako znaš.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk[/QUOTE
    Ja ti n m dat adekvatan odg jer ni tada ga nisam koristio ali se dubro sjecam kakav je bio,a tada je dodushe svaki bio bolji od bilo kojeg niche danas,probacesh pa cesh vidjet,uglavnom ja sam se zarekao da samo Vintage uzimam ubuduce,osim shto sam ostavio Fraiche i CW za ljeto,oni su zaista bez greshke,sinoc sam na jednu ruku 1 na drugu drugi,evo u sred zime,uzivao!
    ...

  33. #9848
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milos Darmanovic View Post
    Je li koliko lošiji zino koji se sad može nabaviti od starog? Znam da sigurno nije isti kao što je bio ali me zanima koliko je promijenjen reformulacijama ako znaš.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk
    Ova bocica koju sad imam mi je odmah vratila uspomene i prepoznao sam stari miris, sto znaci da nije potpuno promjenjen kao npr. Kouros novi koji nisam ni prepoznao. Prica je da zino nije pretrpio koliko ostali mirisi iz 80ih. Naravno zbog raznih regulacija tokom godina vecina prirodnih sastojaka je proglasena alergenima i ubacene su njima slicne hemikalije, tako da je stari zino sigirno mirisao bolje i prirodnije. Ja evo 5 godina jurim stari sa pisanim slovima. Kad ga ulovim pisem ovdje utiske. Do tada uzivam u ovom "novom".

  34. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  35. #9849
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,690
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    706
    Thanked in
    322 Posts

    Default

    Probaću ga kod kolege Ala pa ako kliknemo da se počastim za novu.

    Sent from my CPH1951 using Tapatalk

  36. #9850
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,529
    Thanks Thanks Received 
    4,957
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Ova bocica koju sad imam mi je odmah vratila uspomene i prepoznao sam stari miris, sto znaci da nije potpuno promjenjen kao npr. Kouros novi koji nisam ni prepoznao. Prica je da zino nije pretrpio koliko ostali mirisi iz 80ih. Naravno zbog raznih regulacija tokom godina vecina prirodnih sastojaka je proglasena alergenima i ubacene su njima slicne hemikalije, tako da je stari zino sigirno mirisao bolje i prirodnije. Ja evo 5 godina jurim stari sa pisanim slovima. Kad ga ulovim pisem ovdje utiske. Do tada uzivam u ovom "novom".
    Kako ti stoji Zino, sto zbore ljudi kad ga pomirisu na tebi? On je bas specifican - ne znam kakav je stari ali ovaj novi ima taj smek 80-ih, a nekako mi je vise za 45+
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

Page 394 of 404 FirstFirst ... 294344384390391392393394395396397398 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •