Page 355 of 404 FirstFirst ... 255305345351352353354355356357358359365 ... LastLast
Results 8,851 to 8,875 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #8851
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    https://www.metropoliten.rs/

    Salju li za CG?

    Odbija li se pdv pa odje da ga platimo?



    Vidim naxos 215€

  2. #8852
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Ne vrijedjam ja tebe nego ti mene s prozivkom. Realno i ja se odjavljujem sa ove teme. Prijalo mi je da citam utiske ljudi koji kupuju parfeme i izbacao sam svoje jer sam mislio da nekome to valja. Ocigledno to ima kontra efekat. Preceralo se u cemu? Precerali smo mi koji dadosmo grdne pare za ovu bolestinu od hobija. I'm out.

  3. #8853
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Sve je ok momci, lagano samo

  4. #8854
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr_ivek View Post
    Izvinjavam se ako sam bilo koga uvrijedio.. Nije mi bila namjera.. Pozdrav i svako dobro za sve clanove grupe..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sledeci put prvo skoci pa reci hop.
    Ima nas odje sto smo na svasta nesto jos spremni osim da damo grdne pare za parfeme.
    Uzivaj kralju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  6. #8855
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ajte sad, nemojte ka uvrijeđene mlade da se razbijate zbog par nepotrebnih komentara. Ekipa je na mjestu, ne kvarite to. Vazda će biti padobranaca I nekog ko ne kapira entuzijazam.

    Što se tiče cijena, ne komemtarišem. Što mi je skupo, produžim dalje. Ako je neko naivan (ovca), mora naručit lekciju nažalost.

  7. The Following 4 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  8. #8856
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Sledeci put prvo skoci pa reci hop.
    Ima nas odje sto smo na svasta nesto jos spremni osim da damo grdne pare za parfeme.
    Uzivaj kralju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    U redu.. Izvinjavam se još jednom..
    Pozdrav..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #8857
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Nasao si odje da lazes da nemas kad kolekciju da slikas. Vise si na forum od mene.
    Ja spavam, vidim ujutru da pises u 1ipo posle ponoca na istu ovu temu.
    Mirises se sa Rexonom ispod pazuha a meni si nasao danas pritisak da dizes i moj trud i ljubav prema necemu da vrijedjas a pritom da me pitas jesam li normalan.
    No aj ti prijatelju da se mi licno upoznamo da mi pokazes tvoju kolekciju a ja tebi da pokazem u stan moj golf 6 gtd u full- od kolekcije.
    A onda da me povedes da kupim tu manceru za 70€ pa da ti pavle kupi svu mancerinu liniju od kad postoje.
    I da ti se posle svega toga javno izvinim odje pred svima.
    Do tad bi te zamolio da me zaobilazis u sirokom luku. Mene, moje parfeme i cijene istih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #8858
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja bi malo da se "spusti lopta" jer je ova tema bila itekako zdrava. Znao sam i ja lično da uđem u raspravu(sa tim se ne ponosim) ali itekako su mi dragi ljudi mnogi sa kojima sam se raspravljao, a lično ih čak i ne poznajem.

    Tačno je da se pretjeruje u smislu da se često priča o luksuzu koji je većini "smrtnika" nedostupan ili ako jeste da imaju možda granice... Meni lično je drago, vjerovatno i da ja imam mogućnosti, kupovao bi isto što i oni ali treba imati i skromnosti, nije baš lijepo vrijeme...inače sve najbolje o svim učesnicima ovog foruma. Ovo je vrlo kulturna tema, lijepa...Nastavimo u zdravom duhu.
    Last edited by Director; 18-10-20 at 15:08.

  11. The Following 6 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  12. #8859
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr_ivek View Post
    Član sam ove grupe nekoliko dana i moram istaći moje prve utiske..
    Ne dopada mi se osjecaj da se ovđe komentariše uglavnom o parfemima 200e i više i da to sto neko spomene sto manje poznat parfem ispada veće mudo (izvinite na izrazu )..
    Nije tačno da nema kvalitetnih dizajnera.. Naprotiv.. Takođe je istina da je dosta stvari iz niche ponude jedna kopija dizajnera sa malo boljom prezentacijom i nabudzenim hajpovanjem..
    Isto tako su mi odmah zapale za oko cijene dekanata parfema koje su paklene.. Na primjer Red Tobacco koji se plati 70-80e 120ml i dekant 10ml 15-20e.. Ili Marokanac 10ml 50e.. Pa jeste li vi normalni, pitam se..
    Znači ja svog Marokanca kojeg sam platio 99franaka treba ovđe da utopim za 250e.. Hm..
    I onda niste ovđe zbog novca nego zbog ljubavi prema parfemima.. Ma dajte ljudi..
    Come back to reality i spuštite se malo na zemlju..
    Ps. Ne znam koliko ima smisla da u ovoj grupi ostanem uopšte više i dana.. Ako mislite da treba dajte mi neki dobar razlog..
    Srdačan pozdrav..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Drug... Licno sam te kontaktirao kad sam vidio tvoje postove i pozvao te u ovu jednu sasvim najbolju i najkorektniju temu sa vrhunskom ekipicom entuzijasta da procaskas. Tvoj doprinos svemu ovo su samo par toksicnih komentara koji veze sa zivotom nemaju.

    Padobranaca poput tebe je bilo i bice uvijek a ova ekipica ce opstanut i komentarisati ovaj carobni mirisni svijet.

    O svim mirisima se prica. Dizajneri, niche, indi (ali ti to bolje znas ne moramo ti mi objasnjavat). Ti si master parfimer.

    Odje smo zajednickim snagama kupili nekoliko parfema i izdekantovali na ravne casti i bratski kako dolikuje ovoj grupi ljudi.

    Odje smo skoro SVI castili nekog neki dekant, davao sam i parfeme, davacu i dalje a znam i da ce to ova grupa momaka da radi bez IKAKVE NAKNADE. Iovako smo sacica jada treba jos sad zbog takvih poput tebe, koji je samo dosao da baci par toksicnih komenatara da se pise ovoliko i da se pokrecu glupe teme nevezano za ono sto nas u svemu ovome spaja - sto je NAS poraz a tvoja pobjeda jer si samo to i htio vjerovatno. Samo ti je to cilj bio.

    Dekanti...

    Na SVE sto sam prodao (a nisam prodao puno znaju momci) sam zavrsio u minus. Na apsolutno svaki koji sam prodao. Zadnje je bilo Alexandria II koju sam dao 5x 10ml za po 40e. Ti bolje znas od nas pa isto tako znas da je 10ml na ebay 70e a da je Njihov komercijalni travel sprej 10ml 90e. Ali ti to bolje znas.

    To sto si vidio da je marokanac 99 franaka (imamo i mi svi taj pretrazivac pa vidimo cijene) neka bude da si ga platio. Odje se krece i to KAD GA ima oko 150e (o tezini nabavke necemo o tome - pretpostavljam da i to bolje znas no mi). Od istog tog Marokanca sam odvojio za naseg cijenjenog kolegu 5ml i dao - BEZ NAKNADE.

    Ostali momci takodje koji "dekantuju" znam da prolaze lose - ali i to bolje znas pretpostavljam.

    Da bi se izdekantovalo 10ml Marokanca zahtijeva lom prsta. Sigurno treba 180-200 prskanja zbog samog sprejera - ali ti to bolje znas, radio si to ko zna koliko puta.

    Ovo sto ja prodajem, da sam htio da dam za kikiriki proslo bi u dan. Necu dio sebe davati za kikiriki. I sav trud i rad koji je zahtijevao da bi bas ti komadi kod mene zavrsili. Ali ti imas nabavku i mrezu ljudi pa ti je sve lakse sigurno nego nama obicnim smrtnicima koji placamo 30-50% parfeme skuplje nego na sajt - a i mi smo ovce stvarno.

    Sretni ti puti gospodnji. A mi cemo se back to reality sad poslije tebe - osvijestio si nas. Bas ti hvala na tome.

    Svako dobro

  13. #8860
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,341
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Ja bih najiskrenije volio da moderator pobrise poslednjih 20 postova.

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  14. #8861
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ajte sad, nemojte ka uvrijeđene mlade da se razbijate zbog par nepotrebnih komentara. Ekipa je na mjestu, ne kvarite to. Vazda će biti padobranaca I nekog ko ne kapira entuzijazam.

    Što se tiče cijena, ne komemtarišem. Što mi je skupo, produžim dalje. Ako je neko naivan (ovca), mora naručit lekciju nažalost.
    Svako malo neki padobranac uleti sa ovakvom pricom. Kad prodajem jeftino ljudi(pronacice se ovdje) misle da prodajem turske testere, kad prodajem normalno ljudi govore kako dekant Amouage-a 20 eura kad je srbiji boca od 100ml 160 eura, kad prodajem skupo jer sam uzeo mozda 30ml tog parfema pa me mililitar ispao duplo skuplje nego da uzimam 100ml ide prica kako ocu da oderem nekoga. Kupujte sa sajtova i narucujte iz srbije kad mislite da ima bolje. Ne treba mi nista ovo u zivotu jer je poenta da se ovo radi dok god ne proizvodi zuc. Ovdje sam upoznao par ljudi koje cijenim i nastavicu da budem u kontaktu s njima, a da jajarim sa dekantima i da pisem o svojim "skupim" parfemima vise necu. Nije ovo samo zbog ovog lika nego 1001 poruke koju dobijam inace i zbog ovog stava da se preceruje na ovoj grupi, zbog manjka vremena i zbog finansija iskreno(Evo sad sam bio spreman zbog tvog posta da istrazujem areej le dore )Rado cu citati tvoje, direktorove, pashine, tefroline postove i postove jos par entuzijasta ali vrijeme je da malo pauziram.

  15. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  16. #8862
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Opušteno momci... Dugo ste tu, većina ljudi koji pośećuju temu se i upoznala, nemojte da se zbog jednog posta pravi frka i da se odlazi sa foruma...

    Ovi što sam ja imao kontakta su prva liga, vjerujem da skoro svi imaju iskustvo kao ja... Takođe, uvijek se dobije neki popust ili bar poziv da se proba bilo šta iz kolekcije...

    Rasprave o cijenama će uvijek biti... CG je veoma malo tržište i nabaviti nešto kod nas je i teže i skuplje nego u okruženju, a da ne pričam o Evropi ili ostatku svijeta... Nije lijepo prebacati drugima za cijene, jer ti možeš nabaviti jeftinije, ili si naletio na neki popust, tržišne cijene u CG nije teško provjeriti, jer niche parfeme nabavlja par ljudi max...

    Zato ajde da se spušti lopta i nastavi o glavnoj temi topica...

    P.S. Iako se duboko zagazilo u niche vode, svi koji su pitali za dizajnereske parfeme su sigurno dobili predloge i savjete...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  17. #8863
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    A svi koji su cesce kupovali kod mene i nas grupica koji se mimo foruma druzimo znamo da je uvjek bilo cascavanja, da nam nije bilo tesko jedni drugima da nosimo novi parfem na drugi dio grada samo da se proba, sve iz ljubavi koja se ima prema ovome.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  19. #8864
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    @Milosmmm

    Niko ne bi trebao da napušta ovu temu jer će to voditi raspadanju iste. Zato, prijateljski poziv , nemojte da se distancirate...

  20. The Following 7 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  21. #8865
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Svako malo neki padobranac uleti sa ovakvom pricom. Kad prodajem jeftino ljudi(pronacice se ovdje) misle da prodajem turske testere, kad prodajem normalno ljudi govore kako dekant Amouage-a 20 eura kad je srbiji boca od 100ml 160 eura, kad prodajem skupo jer sam uzeo mozda 30ml tog parfema pa me mililitar ispao duplo skuplje nego da uzimam 100ml ide prica kako ocu da oderem nekoga. Kupujte sa sajtova i narucujte iz srbije kad mislite da ima bolje. Ne treba mi nista ovo u zivotu jer je poenta da se ovo radi dok god ne proizvodi zuc. Ovdje sam upoznao par ljudi koje cijenim i nastavicu da budem u kontaktu s njima, a da jajarim sa dekantima i da pisem o svojim "skupim" parfemima vise necu. Nije ovo samo zbog ovog lika nego 1001 poruke koju dobijam inace i zbog ovog stava da se preceruje na ovoj grupi, zbog manjka vremena i zbog finansija iskreno(Evo sad sam bio spreman zbog tvog posta da istrazujem areej le dore )Rado cu citati tvoje, direktorove, pashine, tefroline postove i postove jos par entuzijasta ali vrijeme je da malo pauziram.
    Samo ne treba dozvoliti da nas bilo ko, posebno neko maliciozan, izbaci iz takta. Kad se uđe u priču oko prodaje i razmene, tad isplivavaju svi ljudski (ne)kvaliteti. Ali to je rizik koji nosi uplitanje novca. Jer vazda ima onih koji bi se je*bali za euro, ali da im po mogućnosti ne uđe 😂😂😂

    Parfemi su ionako luksuzna roba. Pa koštali 50 ili 500. I tu nema mjesta drobljenju o skupoći.

    Iskuliraj, napravi pauzu, svima dobro dođe. Ali nemoj padat u vatru zbog nepotrebnih stvari, već ostani gospodin. Samo strpljivo moj druže.

    Pozdrav za komplet ekipu. Direktore, dobro nam došao nazad. Malo da nas resetujes na fabrička, jer smo krenuli u samo srce niche parfimerije

    Edit: moderator da ne briše postove. Nije loše da se o ovim stvarima diskutuje, posebno kad je priča uglavnom konstruktivna.
    Last edited by Mitro; 18-10-20 at 15:50.

  22. The Following 3 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  23. #8866
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Sto se tice dekantovanja znam da sam cistog obraza.
    Polovini ljudi kojima sam dekantovao rekao sam, evo ti dekant, dat’ ces pare za mjesec-dva. Kad tebi Bog, ti meni.
    Polovini sam uz dekante donio i poklone po 2-3 ml parfema kojih nemaju kod nas da se probaju tipa Xerjoff Kobe, apom, itd.
    Polovini sam donosio svoje parfeme da im prskam na ruku da vide o cemu se radi.
    Polovinu sam zvao na kafu.
    Polovini sam ja ispred kuce ili dje god su htjeli donosio dekante.
    Toliko od mene.
    Idem i ja u off par dana jer ovakvi ljudi izazivaju neku losu stranu mene.
    Izvinjavam se svima jos jednom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Pasha For This Useful Post:


  25. #8867
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    739
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Ne znam sto se uopste obazirete na komentare pojedinih. Evo ja sam kupio dekant kod pashe i bas je bio korektan, sjutra bih opet kupovao kod njega. I lik donio drugi parfem i dao mi da probam, ponudio pomoc oko kupovine itd itd... Al mislim da je glupo raspravljati oko cijene. Pa svi znamo da je vani jeftinije nego kod nas, al treba poc do tamo kupit itd.

  26. The Following User Says Thank You to biancoceleste For This Useful Post:


  27. #8868
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Vazda je neđe, kod nekog tamo, jeftinije i trava zelenija..

    Podsjetih se klasika jednog danas - Antaeus. Tačno znam sto ću da nosim za 20 godina 😂 Za sad samo uživanje u notama i kompleksnosti.

  28. The Following 2 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  29. #8869
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Sto se tice dekantovanja znam da sam cistog obraza.
    Polovini ljudi kojima sam dekantovao rekao sam, evo ti dekant, dat’ ces pare za mjesec-dva. Kad tebi Bog, ti meni.
    Polovini sam uz dekante donio i poklone po 2-3 ml parfema kojih nemaju kod nas da se probaju tipa Xerjoff Kobe, apom, itd.
    Polovini sam donosio svoje parfeme da im prskam na ruku da vide o cemu se radi.
    Polovinu sam zvao na kafu.
    Polovini sam ja ispred kuce ili dje god su htjeli donosio dekante.
    Toliko od mene.
    Idem i ja u off par dana jer ovakvi ljudi izazivaju neku losu stranu mene.
    Izvinjavam se svima jos jednom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Potpisujem za njega i Milosa i sa Mitrom sam razmjenjivao i parfeme i dobio semplove, Tefrola je vec brat odavno da ga sad ne falim


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Ayrton; 18-10-20 at 16:39.

  30. #8870
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Vazda je neđe, kod nekog tamo, jeftinije i trava zelenija..

    Podsjetih se klasika jednog danas - Antaeus. Tačno znam sto ću da nosim za 20 godina  Za sad samo uživanje u notama i kompleksnosti.
    Mislim da nikad ne probah taj parfem...a chini mi se da si pisao o njemu...?
    Komentari na punmiris su vishe nego dobri,ali nemam predstave kako mirishe...
    ...

  31. #8871
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ovo nema nidje na svijet bijeli, da nas je vise bi se poklali medjusobno i ovako evo zamalo.
    Sto se tice dekantovanja samo dva parfema imam od 50 ml, zbog strahovite razlike u cijeni. Jedan je GGA jer ga nije bilo od 100 ml, a ovaj od 50 ml je bio na akciji, a drugi se u tom periodu nije mogao naci od 100 ml da je sigurno orginal, rijec je o starom Trussardiju. Proizvodjaci se drze pravila sto je manje pakovanje cijena je veca, ne znam posto ko nabavlja i koju kolicinu nabavlja tako da nijesam kompetentan da komentarisem cijene od strane kolega.
    Nije da se nijesmo napisali komentara i o dizajnerskim parfemima i ja licno ne bjezim od nekih, naprotiv cesto ih nosim. Ako bih trebao ostati na jednom parfemu dvoumio bih se izmedju dva dizajnerska parfema. Neka jos malo zahladni pa da vidite kako dere Davidoff Zino ili Azzaro Pour Homme i vjerujte sto sam sve probao po par stotina eura osjecam se privilegovano sa nekim dizajnerskim klasicima.
    Last edited by opmne; 18-10-20 at 17:07.

  32. #8872
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Zino je pravi muški parfem...ne vjerujem da sam vintage poklonio, bio je star sigurno 20 godina...doduše tada kada sam ga poklonio, nisam toliko bio opsjednut parfemima...jesam ih vazda volio ali ne i ovoliko da se o njima preokupira čovjek

  33. #8873
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Mislim da nikad ne probah taj parfem...a chini mi se da si pisao o njemu...?
    Komentari na punmiris su vishe nego dobri,ali nemam predstave kako mirishe...
    Miriše kao jezivi ultra bogataš od 65 godina. Koji se odlično drži 😃

    Pravi muški parfem, ima osnovu koja se nalazi u svim tim popularnim parfemima iz navedenog perioda, Van Cleef, Trussardi Uomo itd. Mahovina, akord kože, smole (slatkaste ali blago) i neko bilje. Animalna crta je vremenom ublažena reformulacijama, ali je prisutna.

    Dirty grandpa.

  34. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  35. #8874
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Svi smo zadnjim komentarima dokazali da smo prava ekipa. Ne treba niko da odmori od ove teme nakon svega ovoga. Samo treba da se odjave i da nas ne gledaju ljudi poput ovoga zadnjeg “pojacanja”.

    Svako dobro svima.

    Lijepo mi mirisite


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. The Following User Says Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  37. #8875
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Miriše kao jezivi ultra bogataš od 65 godina. Koji se odlično drži 

    Pravi muški parfem, ima osnovu koja se nalazi u svim tim popularnim parfemima iz navedenog perioda, Van Cleef, Trussardi Uomo itd. Mahovina, akord kože, smole (slatkaste ali blago) i neko bilje. Animalna crta je vremenom ublažena reformulacijama, ali je prisutna.

    Dirty grandpa.
    Imam znachi fore josh 13g. da nekako dodjem do njega:lolblue:i da zamishljam da sam Anthony Hopkins...
    ...

Page 355 of 404 FirstFirst ... 255305345351352353354355356357358359365 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •