Page 295 of 404 FirstFirst ... 195245285291292293294295296297298299305345395 ... LastLast
Results 7,351 to 7,375 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #7351
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Performanse su vrlo dobre. Projektuje baš par sati i onda de smiri. Ja ga osjećam dugo na koži kako se okrenem tako ga osjetim a stavim po 1 prskanje ispod ušiju. Ja sam ga sigurno ganjao 2 godine jer nisam imao đe da ga probam. Kada sam u Berlinu ga našao, odma odusevljenje, prskanje i vratio se da ga kupim nakon 2 sata.
    Izvorni EDT ja iskreno obožavam ali ga nikad nisam uzeo zbog loših performansi. Jednostavno mislim da ne vrijedi da dajem pare na parfem koji kao i novi klasik Armani Pour Homme traje sat vremena. To mi je totalno bvz koliko god nešto jako volio.

    Iskren da budem Rochas Pour Homme je za Dior Eau Sauvage bolji sa performansama , 2 put jeftiniji , a sličan tip mirisa. Ima ga Cosmetics. Sjajan za ljeto. Stara škola.
    Ja ni ne ocekujem od citrusnog mirisa da ima sad neke zestoke performanse, ali koliko traje Eau Sauvage EDT je zbilja katastrofa. I dalje se tesko nalazi ovaj iz 2017-e, da ne pricam o onome iz 2012-e, sto pomenu Mitro. Armani Pour Homme je strasan miris, ima jedan iz te linije, tamne boje boca, bomba. Reci mi samo za ESP je li to miris za svaki dan ili zahtijeva posebne prilike i malo formalniji autfit? Po opisu bih rekao da malo vise naginje na ovu drugu stranu.

  2. #7352
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Imam par pitanja za ponosne vlasnike Dior Eau Sauvage Parfum 2017. Dugo mi je na listu zelja i odavno ga mjerkam, pa me zanimaju par stvari, posto nisam imao prilike da ga probam: Koliko je slican sa EDT verzijom? Kakve su mu performanse? S kojim poznatim parfemom biste ga uporedili?
    Otvaranje jaaako slicno, kao gusca jaca verzija edt-a i traje jako kratko, drydown ide u totalno drugom smjeru. Ako oces da ga uzmes zbog edt-a preskoci. Meni iskreno mnogo vise prija edt ali sto director kaze performanse nula. Imam parfeme od 20 eura koji duplo duze traju.

  3. #7353
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja sam cijelog života preferitao casual, sportsko oblačenje... Nije tip mirisa za šorc , majicu i papuče ali ne zahtijeva sada ozbiljnu garderobu. Elegantan je miris, vrlo rijedak, siguran sam da većina ovdje ga može nositi bez problema i siguran sam da komplimenti neće izostajati. Ja sam ga par puta nosio predveče na podgoričkoj avgustovskoj api i ljudi su ga komentarisali pozitivno iako mi se činjelo da je prejak. S obzirom da sam vidio kakve tipove mirisa voliš, teško da ti se ovaj Dior neće svidjeti.

  4. #7354
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Meni ESP ima malo tog formalnijeg tona ali opet to sam samo ja... Mozda ne posebna prilika ali formalnija da... Just sayin'...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  5. The Following 2 Users Say Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  6. #7355
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Imam par pitanja za ponosne vlasnike Dior Eau Sauvage Parfum 2017. Dugo mi je na listu zelja i odavno ga mjerkam, pa me zanimaju par stvari, posto nisam imao prilike da ga probam: Koliko je slican sa EDT verzijom? Kakve su mu performanse? S kojim poznatim parfemom biste ga uporedili?
    Sjajan parfem za preljece i ljeto.. cak i jesen moze da iznese... performanse su odlicne a aura solidna.. po meni mnogo bolje nego edt


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to Ayrton For This Useful Post:


  8. #7356
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    A danas sam na sjeveru CG .. temperatura je oko 14 .. Ombre raznosi... jos sam u nekoj koznoj jakni... odradio je strasno stvar


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. The Following 2 Users Say Thank You to Ayrton For This Useful Post:


  10. #7357
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Otvaranje jaaako slicno, kao gusca jaca verzija edt-a i traje jako kratko, drydown ide u totalno drugom smjeru. Ako oces da ga uzmes zbog edt-a preskoci. Meni iskreno mnogo vise prija edt ali sto director kaze performanse nula. Imam parfeme od 20 eura koji duplo duze traju.
    Nisi me shvatio Milose, EDT sam pomenuo poredjenja radi, jer znam odlicno kako mirise, a i kao sto rekoh, imam vec jedan miris iz te kategorije. ESP nikad nisam probao, imam neku predstavu sto da ocekujem od njega, ali me sad Direktor pogubi skroz kad rece da je prilicno jedinstven i da se tesko moze poredit s nekim drugim mirisom. Sad me jos vise zanima, ah dusa kucka.

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam cijelog života preferitao casual, sportsko oblačenje... Nije tip mirisa za šorc , majicu i papuče ali ne zahtijeva sada ozbiljnu garderobu. Elegantan je miris, vrlo rijedak, siguran sam da većina ovdje ga može nositi bez problema i siguran sam da komplimenti neće izostajati. Ja sam ga par puta nosio predveče na podgoričkoj avgustovskoj api i ljudi su ga komentarisali pozitivno iako mi se činjelo da je prejak. S obzirom da sam vidio kakve tipove mirisa voliš, teško da ti se ovaj Dior neće svidjeti.
    Mislim da sam dosao do tog nivoa dje tacno znam sto bi mi se moglo dopast, a da ga prije toga ni ne probam. Potvrda tome je to sto sam mozda jednom-2 put kiksao sto se tice trgovine na slijepo. Naravno nije to skroz mjerodavno, ali govori ipak da smo do sad nesto naucili. Zbilja mi se razni tipovi mirisa svidjaju. Sto vise otkrivam, vise mi se izbor prosiruje. Da mi je neko rekao prije 5 godina da cu koristit mirise poput Bentley For Men Intense, rekao bi mu da laze. Koliko je dobro i lijepo to sto otkrivamo i sirimo vidike, toliko je lose, iz finansijskih razloga. Nekad bih volio da sam tip "zdravo dajte mi najnoviji parfem".

  11. #7358
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa dobro. Ja sam postavio granice. Mislim da ima previše toga što bi želio posjedovati.

    Ako ti se recimo sviđa Dior Eau Sauvage EDT moja topla preporuka da probaš Xerjoff Fiero. Po meni je Fiero prefinjeniji Dior EDT sa mnogostruko boljim performansama. Miris za ljeto i neku pažljivo biranu ljetnju garderobu. Ljudi ovdje nisu bili oduševljeni tim mirisom ali ja mislim da je baš baš dobar, prirodan miris, odličnih performansi.

  12. #7359
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Citao sam o Fieru dosta, volio bih da ga probam definitivno, ali je to ipak preskupo za mene. Znas kako, volim taj tip mirisa koji mirisu prirodno, cisto, fino i ispeglano, smekerski i gospodski, sofisticirano. Iako mislim da su to mirisi za malo starije ljude od mene, nekako prije biram njih od ovih gym, ambroxan, blue mirisa. Ali opet, nije to skroz moj tip mirisa. Nekako sam se za sad najvise pronasao u Cedrat Boise. To je tip mirisa koji meni pase, da je svjez, cist, prozracan, ali da se ne zavrsava na tome, nego da ima neku dubinu i da se razvija kasnije u nesto jos interesantnije od svjezeg otvaranja. CB je prvi i za sad jedini miris koji ima taj nespojivi spoj koze i tropskog voca. Po tome mi je jedinstven, i nikako nije linearan i dosadan miris. Imam tesku artiljeriju za zimu, i odavno sam primijetio da me taj zanr dosta privlaci, ti malo slozeniji mirisi, ali mi isto nista nije milije, no kad po nekom hladnom danu roknem neki svjezi citrusni miris, ah kako osvjezava, bolje no ljeti.
    Do sad mi je signature bio Boss Bottled, mislim i dalje je, obozavam taj miris. Sad CB i on dijele tu titulu signature scent-a.

  13. #7360
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Fiero je prodavao lik na aukciji na Ebayu ali samo za Italiju. Cijenio je 30ml 29 eura i nije ga prodao... Ako je skupo ok, iz istog razloga sam ga i ja preskočio. Doduše ima ga Cosmetics pa ako negdje imaš priliku makar da probaš.

    Cedrat je fenomenalan, nema priče.

  14. #7361
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Nisi me shvatio Milose, EDT sam pomenuo poredjenja radi, jer znam odlicno kako mirise, a i kao sto rekoh, imam vec jedan miris iz te kategorije. ESP nikad nisam probao, imam neku predstavu sto da ocekujem od njega, ali me sad Direktor pogubi skroz kad rece da je prilicno jedinstven i da se tesko moze poredit s nekim drugim mirisom. Sad me jos vise zanima, ah dusa kucka.



    Mislim da sam dosao do tog nivoa dje tacno znam sto bi mi se moglo dopast, a da ga prije toga ni ne probam. Potvrda tome je to sto sam mozda jednom-2 put kiksao sto se tice trgovine na slijepo. Naravno nije to skroz mjerodavno, ali govori ipak da smo do sad nesto naucili. Zbilja mi se razni tipovi mirisa svidjaju. Sto vise otkrivam, vise mi se izbor prosiruje. Da mi je neko rekao prije 5 godina da cu koristit mirise poput Bentley For Men Intense, rekao bi mu da laze. Koliko je dobro i lijepo to sto otkrivamo i sirimo vidike, toliko je lose, iz finansijskih razloga. Nekad bih volio da sam tip "zdravo dajte mi najnoviji parfem".
    Ako zelis mogu ti donijeti da probas na sebi.. kako smve da ti radi.. meni radi odlicno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #7362
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    Ako zelis mogu ti donijeti da probas na sebi.. kako smve da ti radi.. meni radi odlicno

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hvala ti drug , kad dodjem u pg, javljam se, pa da degustiramo.

  16. #7363
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Groover, zamisli gorke citruse uvaljane u miro i slične smole. Gust i jak miris, kombinacija slatkog i gorkog, uz malo zemlje i dima u drydown, koje vjerovatno vuče iz vetivera. Međutim, prilagođen toplijem vremenu, sa razliku od 2012. verzije. Koja je kao sirup neki, ili kao magma

    Ja sam na kraju završio s 2012. zbog toga što mi se više sviđa, ali je za posebne (formalnije) prilike i hladno vrijeme. I za merak

    Probaj taj 2017. obavezno.

  17. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  18. #7364
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    2012 je baš miris za lični merak. Mene je žena premolila da sperem 2012 parfem sa sebe kada sam ga probao kod Miloša prije par godina

  19. #7365
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Volim smole, balzame, dimaste note, tamjan. U zadnje vrijeme sam skapirao skroz vetiver i kozu, od kojih sam bjezao. Jedan smolast, dimast miris mi je u zadnje vrijeme prirastao srcu, Azzaro Visit. Ljubitelji ovakvih mirisa, probajte ga, ako niste, miris je ludilo, i kvalitetom i sastavom, za te novce... Smijesno.

  20. The Following User Says Thank You to Groover For This Useful Post:


  21. #7366
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Dobri Visit, otac mi ga koristi Poručio sam mu ga prije par godina iz US, nije koštao više od 20 eura.

    Od smola, dima, kože i čudesa (a bogomi i grozota), treba probati Zoologist T-Rex. Prvo miriše kao da ste u sred šumskog požara, poslije na onu crnu crkvu iz kultnog Karpenterovog filma In the mouth of madness (https://www.imdb.com/title/tt0113409...nm_flmg_act_89). Nije čak toliko nenosiv, posebno za nekog malo ekscentričnog. Ali demon od mirisa, nevjerovatno čega sve tu ima. Postoji samo jedna osoba u PG kod koje možda naletite na taj miris

    Koga zanima koncept Zoologist mirisa i klasičan niche, može probati da naruči set semplova sa zvaničnog sajta - https://www.zoologistperfumes.com/
    Mislim da šalju i za CG.

  22. #7367
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,168
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Volim smole, balzame, dimaste note, tamjan. U zadnje vrijeme sam skapirao skroz vetiver i kozu, od kojih sam bjezao. Jedan smolast, dimast miris mi je u zadnje vrijeme prirastao srcu, Azzaro Visit. Ljubitelji ovakvih mirisa, probajte ga, ako niste, miris je ludilo, i kvalitetom i sastavom, za te novce... Smijesno.
    Još Vizit podjeća na meni fantastični i jedini parfem za koji mogu reći da mi je zaista žao što se više ne proizvodi Gucci Rush for Men

  23. #7368
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Annick Menardo je izgleda ljubiteljka starih Gucci parfema, pošto je rekreirala i dobri Gucci pour Homme u parfemu Dsquared2 Potion. Doduše malo moderniji i jednostavniji, ali za te pare odličan parfem. Nikad mi neće biti jasno kako se takvi parfemi, ili Encre Noire (sva tri), mogu poručiti za male pare online, a premoćni su parfemi. A Bleu i ekipa idu za mnogo ozbiljnije pare.

    Dsquared2 je inače dosta potcjenjen brend. Parfemi su im uglavnom na bazi drvenih nota, ali mene oduševljavaju kako dobro mirišu. Konkretno mislim na He wood i varijacije. Rocky mountain posebno. Njih i Lalique Encre Noire seriju smatram baš dobrim trgovinama.

    Na fragrancex, Azzaro Visit 100ml je oko 25€ inače
    Last edited by Mitro; 06-06-20 at 16:42.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  25. #7369
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Chanel je uvijek držao veće cijene svojih mirisa. Ja sam Bleu Parfem uzeo kod Miloša jer je neko bio odustao, a celofan bio malo pocijepan i onda mi ga je povoljnije malo ponudio. Da li vrijedi te pare? Pa vrijedi meni jer je bio jeftiniji od parfimerije. Da budem otvoren, meni se sviđao na početku i najiskrenije, to je bio parfem za koji sam dobijao masu komplimenata što me nerviralo jer mi nije neki omiljeni miris, osjeća se sintetika ali to ljudi vole u PM kao i kod Dior Sauvage-a. Dakle, jedan po meni prosječan miris, u rangu mi je čak Dylan Blue-a ali ga vole žene nevjerovatno. Imam nešto više od pola boce koliko ga malo koristim od tada kada sam ga kupio.
    Last edited by Director; 06-06-20 at 16:59.

  26. #7370
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Takvi parfemi su i stvoreni da budu dopadljivi, posebno okolini. Veliki broj ljudi samo to i traži - komplimente. Većina nisu zanesenjaci poput nas ovdje.

    Iskren da budem, moji omiljeni parfemi nisu oni za koje dobijam pohvale. Uglavnom su to mirisi koji su jaki, nadimljeni, začinjeni itd. U zatvorenom prostoru to ponekad i smeta ljudima. Kao npr. meni kad neko zaždi cigar. Pa ne bih da zlostavljam ljude oko sebe.

    Komplimenti su rijetki, osim od pravih parfemskih entuzijasta. Ili u nekim formalnim prilikama, tu sam od nepoznatih osoba znao da dobijem pohvale za parfeme poput Tuscan Leather ili Laudano Nero.

    Ali je izgleda pravilo da što mi je parfem miliji, to je dopadljivost obrnuta

  27. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  28. #7371
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,020
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,432
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Takvi parfemi su i stvoreni da budu dopadljivi, posebno okolini. Veliki broj ljudi samo to i traži - komplimente. Većina nisu zanesenjaci poput nas ovdje.

    Iskren da budem, moji omiljeni parfemi nisu oni za koje dobijam pohvale. Uglavnom su to mirisi koji su jaki, nadimljeni, začinjeni itd. U zatvorenom prostoru to ponekad i smeta ljudima. Kao npr. meni kad neko zaždi cigar. Pa ne bih da zlostavljam ljude oko sebe.




    Komplimenti su rijetki, osim od pravih parfemskih entuzijasta. Ili u nekim formalnim prilikama, tu sam od nepoznatih osoba znao da dobijem pohvale za parfeme poput Tuscan Leather ili Laudano Nero.

    Ali je izgleda pravilo da što mi je parfem miliji, to je dopadljivost obrnuta
    Mene ovo apsolutno ne interesira ako se mojem chulu mirisa dopada...tako da si totalno u pravu,naravno ako se ne radi o nechemu bash extremnom shto bi mi i samom smetalo a ne bi mi ni prilichilo.
    ...

  29. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  30. #7372
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ne mogu reći da su to loši mirisi. Pričali smo ranije, recimo Dior Sauvage je planetarno megapopularan. Meni se on dopada kada ga osjetim u prolazu, na drugim ljudima. Stvarno razumijem taj hajp koji ga je pratio. U pitanju je čista sintetika i ne bi mi smetalo da ga imam ali sam izabirao druge jer je bio prečest. Ovaj Chanel je takav tip mirisa, ima neku dopadljivu sintetičku slatkoću, ono što će velikoj većini žena biti primamljivo ali za muškarca dosadno. Tako da razumijem zašto se ženama NE dopada recimo Interlude ili bi za mnoge pomenute mirise koji se nama dopadaju rekle "fuj, blah i slično"...kao i sa bojama, ne možemo nositi roze pantalone mislim... tako da je opet dobro i imati neke takve mirise, a i naravno uživati u onim drugim koji se nama više dopadaju. Kiza braz bješe odusevljen mirisom baruta na zadnjem nekom snimku hahhaa a ja to ne bi mogao sad zamisliti da bi mi se moglo sviđati

  31. #7373
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,396
    Thanks Thanks Given 
    5,528
    Thanks Thanks Received 
    4,954
    Thanked in
    2,071 Posts

    Default

    Gdje se mogu probati kod nas Nautica parfemi? Udjoh u par barocde i cosmetics prodavnica i nemaju ih.
    Nautica Voyage sto imam je bio blind buy i svidja mi se slanoca koju ima, skoro pa kao pravi miris mora, a to je ono sto trazim
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  32. #7374
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Mene ovo apsolutno ne interesira ako se mojem chulu mirisa dopada...tako da si totalno u pravu,naravno ako se ne radi o nechemu bash extremnom shto bi mi i samom smetalo a ne bi mi ni prilichilo.
    Ne bih volio da nekom smeta ili da mu skodi moj parfem, a dopada li se nekom ili ne mali mi je posao

  33. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:


  34. #7375
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ne mogu reći da su to loši mirisi. Pričali smo ranije, recimo Dior Sauvage je planetarno megapopularan. Meni se on dopada kada ga osjetim u prolazu, na drugim ljudima. Stvarno razumijem taj hajp koji ga je pratio. U pitanju je čista sintetika i ne bi mi smetalo da ga imam ali sam izabirao druge jer je bio prečest. Ovaj Chanel je takav tip mirisa, ima neku dopadljivu sintetičku slatkoću, ono što će velikoj većini žena biti primamljivo ali za muškarca dosadno. Tako da razumijem zašto se ženama NE dopada recimo Interlude ili bi za mnoge pomenute mirise koji se nama dopadaju rekle "fuj, blah i slično"...kao i sa bojama, ne možemo nositi roze pantalone mislim... tako da je opet dobro i imati neke takve mirise, a i naravno uživati u onim drugim koji se nama više dopadaju. Kiza braz bješe odusevljen mirisom baruta na zadnjem nekom snimku hahhaa a ja to ne bi mogao sad zamisliti da bi mi se moglo sviđati
    Tako je. Sauvage fransiza je najprodavanija u zadnjih 5 godina.

    Meni nikad niko (lise drugara isto zaludjenika) nije pohvalio Interlude, Crnog Afganistanca... Te ne zelim da mi hvale - tu zelim da budem neshvacen da driblam tudje noseve i na zadnjem mjestu zelim biti dopadljiv.

    Od tih cudnijih nota, Frederic Malle Monsieur...
    gorevina guma, benzin, ulje, pjani vulkanizer koja perverzija...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 295 of 404 FirstFirst ... 195245285291292293294295296297298299305345395 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •