Page 289 of 404 FirstFirst ... 189239279285286287288289290291292293299339389 ... LastLast
Results 7,201 to 7,225 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #7201
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja ne tražim da se ti saglasiš sa mnom. Meni to nije cilj, niti mi je bitno. Jasno je da potpuno drugačije sagledavamo neke stvari. Na parfeme gledam samo kao na dodatnu ljepotu u uživanju i izražavanju, poput oblačenja, ukusi se razlikuju, ljudi se razlikuju.
    Meni je sasvim logično da ako kupim parfem, da se taj parfem meni dopada , pa samim tim i meračim u različitim mirisima koje kupim. Bilo bi mi bvz da kupim miris u kojem ne uživam. Ja ne mislim da je pravi izraz "sirov" dobar za neke navedene parfeme i da zbog prenaglašenosti ne mogu biti uglađeni. Ima jakih ličnosti, izuzetno prefinjenih, na položajima u recimo jakim firmama, vlasnici su itd, kojima priliči neki trag snage poput mirisa koji su "prenaglašeni" ako idu na sastanak recimo. Meni može recimo to što je "prenaglašeno" po tebi, biti mi sasvim prihvatljivo i uglađeno ako osjetim na drugima. Stvar ličnog doživljaja.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  2. #7202
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Gospodin se ne postaje. Gospodin se rađa

  3. The Following 3 Users Say Thank You to Mitro For This Useful Post:


  4. #7203
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Gospodin se ne postaje. Gospodin se rađa
    Ovo je sushtina,mnogi novokomponovani bi danas sve...ali onaj seljakluk ne izlazi iz njih uprkos svim mogucim parama...
    P.S.Da mi se ne uvrijede ljudi sa sela,seljaci,zna se na shta se odnosi ovo seljakluk.
    P.P.S.Rodjenog gospodina,gospodju, sve manje vidish kod nas,ali itekako ih i dalje ima
    ...

  5. The Following 3 Users Say Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  6. #7204
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default



    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  7. #7205
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Koliko su nenosivi beast mode parfemi, i na kraj krajeva besmisleni, vidio sam tek od kad sam udomio na police jedan. U pitanju je Montale Aoud Leather, pominjao sam ga ranije. Ne samo sto masakriras ljude oko sebe, nego vrlo brzo ti isprzi culo mirisa, te samim tim ga ne osjecas vise posle uru vremena, ppa ne mos ni uzivat ka coek. Poceo sam da ga stavljam dalje od vrata, kako mi ne bi bio toliko blizu nosa. Zbilja, najjace je ovo sto se smatra uobicajenim/dobrim performansama, 2h projekcije i 6-8h trajanja na kozu. Top.

  8. #7206
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Vraticu se par postova gore...

    Amouage : Stvarno su top, pravi niche.

    Od sastojaka, samih mirisa, pakovanja, bocice.. Ama bas sve. Imao sam ih 2. Interlude i Reflection.

    Sto mislite, bi li ikad dobili ovoliko na popularnosti da nije bilo nasih drugara koji ih nabavljaju i nama prodaju duplo jeftinije?

    Svaki brend od dizajnera do niche mora imat’ promasaja...


    Xerjoff pomenuste, imam Naxos. Mirisao sam Fiero, mirisao sam More Than Words.... meni ono kida! Ovo meni odgovara, ovo se meni svidja! Najljepse bocice po meni na trzistu.

    Ne pominje se Kilian uopste...

    Ne pominje se Frederic Malle... uh kakvi su ono mirisi brate mili...

    Art deko parfemi. Vrhunski parfimeri, vrhunska ideja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  10. #7207
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Za baš jake parfeme, samo jedno prskanje na potiljak. Ja nemam baš tako radijalne mirise , najjače što imam je sand aoud.

  11. #7208
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Frederic Malle za moj ukus previše klasika. Inače se vidi kvalitet na prvu loptu. Ali prosto se ne nađosmo.

    Kilian nisam puno semplovao. Dosta su im jaki parfemi, ko nađe odgovarajući, imaće signature miris.

    Xerjoff i Roja su u samom vrhu i parfemi koji su meni interesantni skroz. Posebno Roja. Samo me cijena drži daleko. Mada kad nađem neki koji ću redovno da nosim, otvoriću se kvalitetno.

  12. #7209
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Vraticu se par postova gore...

    Amouage : Stvarno su top, pravi niche.

    Od sastojaka, samih mirisa, pakovanja, bocice.. Ama bas sve. Imao sam ih 2. Interlude i Reflection.

    Sto mislite, bi li ikad dobili ovoliko na popularnosti da nije bilo nasih drugara koji ih nabavljaju i nama prodaju duplo jeftinije?

    Svaki brend od dizajnera do niche mora imat’ promasaja...


    Xerjoff pomenuste, imam Naxos. Mirisao sam Fiero, mirisao sam More Than Words.... meni ono kida! Ovo meni odgovara, ovo se meni svidja! Najljepse bocice po meni na trzistu.

    Ne pominje se Kilian uopste...

    Ne pominje se Frederic Malle... uh kakvi su ono mirisi brate mili...

    Art deko parfemi. Vrhunski parfimeri, vrhunska ideja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pominjali bi rado Kilian ali ima li parfimerije u CG da ih prodaje? BTW čuo sam da Xerjoff neće više biti u ponudi cosmeticsa, ionako im je izbor bio slab...

  13. #7210
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Ja sam probao par Kiliana, i mogu reci samo da su precijenjeni, i to debelo, to je moje misljenje. Black fantom i black to black su u pitanju bili.

    A zbilja, dolaze li nam zene na ovu temu, ili smo odje samo mi drogasi?

  14. #7211
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Tako je sa svim high end proizvodima. Ili onim koji se cjenovno tako predstavljaju.

    To što su 3x skuplji ne znači da su toliko i bolji. Međutim, dokle god ima ljudi koji su spremni da plate eksluzivnost i vrhunski proizvod, biće i high end proizvoda.

  15. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  16. #7212
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Ja sam probao par Kiliana, i mogu reci samo da su precijenjeni, i to debelo, to je moje misljenje. Black fantom i black to black su u pitanju bili.

    A zbilja, dolaze li nam zene na ovu temu, ili smo odje samo mi drogasi?
    Nema žena,ćute samo,a chitaju
    Jedna gdja/ica me redovno na pm pita sve oko vapinga,a nikako da pochne da pishe na temi,iako smo tamo i nagradu uveli ko nagovori ženskog chlana da pishe,jbg.
    ...

  17. #7213
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Žene imaju zasebnu temu za svoje ženske mirise.

  18. #7214
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Tu se vracemo na ultra popularni Amouage. Koji naravno opravdava cijenu jer nudi dobar proizvod.

    Amouage umjesto kataloske 300-320-380€ kupujemo za 160-170€ otprilike.


    Ljude odbija cijena, stanje, mogucnosti...

    Da imamo Kilian/Creed/Xerjoff/FM za ove pare vise nas bi bilo upuceno u tu pricu. I vise nas bi znalo o cemu se tu radi, sto oni nude i slicno.


    Ovako cujes da je Black Phantom 350€ i odma u startu imamo neku projekciju da je to wow. (U mom slucaju i jeste jer mi se svidja opasno, probao sam i Vodka on the rocks takodje mi se svidja)

    Bih li platio toliko za fantoma? Tesko.. bas tesko.

    Poceo je Kilian sad da pravi “obicna” pakovanja ona su jeftinija 40-50€ u odnosu na one kosturske glave.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #7215
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Koliko su nenosivi beast mode parfemi, i na kraj krajeva besmisleni, vidio sam tek od kad sam udomio na police jedan. U pitanju je Montale Aoud Leather, pominjao sam ga ranije. Ne samo sto masakriras ljude oko sebe, nego vrlo brzo ti isprzi culo mirisa, te samim tim ga ne osjecas vise posle uru vremena, ppa ne mos ni uzivat ka coek. Poceo sam da ga stavljam dalje od vrata, kako mi ne bi bio toliko blizu nosa. Zbilja, najjace je ovo sto se smatra uobicajenim/dobrim performansama, 2h projekcije i 6-8h trajanja na kozu. Top.
    Ja se s ovim nikako ne slazem. Ultimativni cilj je sto duze trajanje i projekcija. Kod beast mode parfema se zna dje se nose, kako se apliciraju ako zelis da ih umiris. Pomenu neko gore da na njegovoj kozi interlude ne radi ekstremno jako, na meni ubija. Ako pozelim da nosim takav parfem u kancelariju prsnucu jednom zglob ruke i 8 sati cu ga osjecati na mahove kao i ljudi oko mene. Nocne setnje, provod-2 prskanja na vrat i 2 na robu i hard core.
    Dacu jedan cudan primjer beast mode-a sa moje koze cisto da bih objasnio da beast mode ne mora da bude samo ona zagusljiva hemija iz black afgana, terronija, alexandrija II, one million i da slozio bih se za aqua di sale itd.- Sa mene kurkdjianov apom ima ogromnu projekciju i trajanje. To nije napadan miris, nego lagan i prozracan. Svakome je dopadljiv iako ispuni sobu i traje jako dugo. Mirise na cist ves i svjezinu. Lagano moze da prodje kao miris za prostor

    Da se nadovezem na jedan Mitrov cini mi se post, pomenuo je Br540 kao jedan od parfema koji su linearni. Moja koza jeste jako cudna ali ja ne mogu objasniti sta on radi kod mene od metalik mirisa joda, pa onda udari slatkoca neka skoro vanilasta, pa onda izbije jagoda, pa pocne jagoda da sazrijeva, pa izbije animalnost opasna, pa se pocne gubiti jagoda slatka i ostaje samo jaka animalnost. Ludilo 4 parfema u jednom.

    Kilianovi glavni parfemi jesu precijenjeni ali single malt i apple brandy, ko voli viski note, su po meni najbolji od najboljih. Ja ih jurim vec dugo za pristojnu cijenu ali oni su valjda eskluzivni za neku njujork prodavnicu i bas je skupo da se uvezu.

    Frederic malle ima uzasnih i predivnih parfema. Dosta skup brend ali za par parfema kao portrait of a lady i monsieur vrijedi dati te novce. Dok sa druge strane ne bih pijan zaigrao za geranium pour monsieur i musc ravageur...opet stvar ukusa ali eto.

    Xerjoff nisam puno istrazivao. Probao sam fiero, mefisto, naxos, nio, kobe, 40 cvorova, more than words alexandrie i odusevljenje samo sa kobeom i nio-m

    Ovdje se ne zna ko pije ko placa, a i sjajno je sto je tako Uzivam da vas citam. Posebno mitrove postove jer se vidi da je covjek dugo u ovome i zna sta prica. Vrh ljudi.
    Last edited by Milosmmm; 30-05-20 at 20:09.

  20. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  21. #7216
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Miloše, ako voliš konjak/rum/viski parfeme, probaj nekako Roja Enigma (edp ili extrait).

    Što se BR540 tiče, meni se on pokazao skroz linearno. Neka slatkasta nota koje n mogu da se otresem. Isto tako Acqua di Sale mi miriše na Felce kupku, samo prefinjenu. Ali nema toga ko ne pita za parfem. A ja prvi put sam imao želju da ga momentalno operem s ruke.
    Last edited by Mitro; 30-05-20 at 20:25.

  22. #7217
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Beast mode parfemi su meni nekad bili jako važni, sad manje. Jedino kad kupujem neki skupi parfem, volim da ima projekciju i trajnost. Ali ne prenaglašenu, samo da bude primjećen. Valjda to ide s vremenom, ali potpuno razumijem Groovera i njegov post.

  23. #7218
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Od jakih sirovina tipa oud, koza, miro, labdanum, safran, vanila, itd, su uglvanom sastavljeni beast mode mirisi. Ocu da kazem, jake note daju jake performasne. Ne kazem da su svi, i da je to uvijek slucaj, ali kod vecine jeste. Dje se nosi taj tip mirisa, sve da pola spreja stavis na ruku? Na randevu? Na posao? U setnju? Kod prijatelja u goste, ili bilo dje u zatvorenom prostoru? Pa ne bih rekao. Ne velim da ne moze, mozes ti, ne brani ti niko, ali ne ide, ako mene pitas. Isto tako sam u svoj post napisao da stvaljam beast mode parfeme daleko od nosa. Isto se ne bih slozio da je ultimativni cilj sto veca projekcija i trajanje. Jos jedna stvar koju bih naglasio kod beast mode mirisa je to da ako ujutro ili preko dana nosite ovakav parfem, tesko da cete uvece moc da nosite drugi, jer ovaj ostaje i posle tusiranja.

    Al no1, dovedi te zene prijatelju, da dignemo malo atmosferu, ubismo ljude s ovim beast mode mirisima od iljadu eura

  24. #7219
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

    Costume national homme... kako do danas nisam probao ovo cudo ... ali bas za zimu ... strasno mi ke legao.. cimet i citrusi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Ayrton; 30-05-20 at 20:58.

  25. #7220
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Od jakih sirovina tipa oud, koza, miro, labdanum, safran, vanila, itd, su uglvanom sastavljeni beast mode mirisi. Ocu da kazem, jake note daju jake performasne. Ne kazem da su svi, i da je to uvijek slucaj, ali kod vecine jeste. Dje se nosi taj tip mirisa, sve da pola spreja stavis na ruku? Na randevu? Na posao? U setnju? Kod prijatelja u goste, ili bilo dje u zatvorenom prostoru? Pa ne bih rekao. Ne velim da ne moze, mozes ti, ne brani ti niko, ali ne ide, ako mene pitas. Isto tako sam u svoj post napisao da stvaljam beast mode parfeme daleko od nosa. Isto se ne bih slozio da je ultimativni cilj sto veca projekcija i trajanje. Jos jedna stvar koju bih naglasio kod beast mode mirisa je to da ako ujutro ili preko dana nosite ovakav parfem, tesko da cete uvece moc da nosite drugi, jer ovaj ostaje i posle tusiranja.

    Al no1, dovedi te zene prijatelju, da dignemo malo atmosferu, ubismo ljude s ovim beast mode mirisima od iljadu eura
    Žena i para nikad dosta,para nemamo,nemamo ni žena
    Potpuno si u pravu za ove niche beast mode,napisah vec da mi je brat @opmne donio teshki arsenal jutros,posle tusha i to onom ne lako perivom Nivea creamom,osjecaju se i dalje,samo shto me brat opijanio,zaboravio sam dje sam koji prsnuo hhaa,trebao sam se markerom iscrtat,ali svako da ponovim onaj Xerjoff Homme je izvrstan,i dalje osjecam jak i meni lijep miris kože,Foconero mi je prelijep,ja ga ne umijem opisat ka Mitro i ti,ali je lijep,vidim da je lijep josh jedan,koji je,e ne znam haha,a vjervali ili ne i dalje mi se osjeca i Coll Water,no je on preskp pa zato!
    ...

  26. #7221
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    JEsi li probao Gucci Guilty Absolute?

  27. #7222
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    U koju kategoriju spada taj Gucci? Gospodsko uglađeni ili sirovo prenaglašen?

  28. #7223
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Jesam, ako mene pitas Mitro, a Direktore, on ti je u grupu prljavi perveznjaci

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Groover For This Useful Post:


  30. #7224
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    JEsi li probao Gucci Guilty Absolute?
    Nisam...je li to ovaj kojeg ima na Notinu ili neki vintage?
    ...

  31. #7225
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Za moj ukus taj Gucci je prejak


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 289 of 404 FirstFirst ... 189239279285286287288289290291292293299339389 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •