Page 374 of 404 FirstFirst ... 274324364370371372373374375376377378384 ... LastLast
Results 9,326 to 9,350 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #9326
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Ja sam vise za Terroni Orto Parisi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #9327
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Afganistanac je, nažalost, reformulisan.
    Sjećam se inače kad je izašao Gucci Intense Oud - ne samo da je trajao, nego je mirisao jako slično kao M7. Jedina razlika je bio tamjan, ali sve ostalo isto. Ja i dalje ne kapiram zašto ga nisam tad kupio, nego sam se kao avetinja zaletio na par drugih. Koje sam kasnije sve razmakao 😂
    I baraonda. Razocarenje. Ona iz cosmeticsa i moja nebo i zemlja, u moju dodato mnogo ruze slatke i trajnost smanjena. E sad moze bit da treba malo da odstoji...evo vidjecemo.Ja taj dnk afganistanca osjecam i u amouage journey-u samo sto je on napravljen reskije, laganije, vise sapunasto, barbershop.

  3. #9328
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Nisam primjetio za Journey. Jesam za Laudano Nero, jako sličan akord kao kod Afgana. Sigurno svi koriste iste hemikalije.

  4. #9329
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Nisam primjetio za Journey. Jesam za Laudano Nero, jako sličan akord kao kod Afgana. Sigurno svi koriste iste hemikalije.
    Meni je black afgano kao da ga je amouage pravio. Epic man i journey me podsjecaju na njega...mozda samo nacin na koji mirisu, smolasto, zadimljeno...licna impresija, a poznat sam da umijem da pogrijesim.
    Last edited by Milosmmm; 25-11-20 at 09:39.

  5. #9330
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Cudi me od Paola Terenzi-a da je nekoga kopirao


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #9331
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Kad pogledaš unazad, Amouage je izbacio dosta strašnih parfema. Za svakog se nađe neki 100% po meraku. Svojevremeno najjača parfemska kuća, koju ne vjerujem da će iko dostić.

    @Tefrola i mene 🤣

  7. #9332
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    A nije to laka rabota tako da ima veliki ristekpa od mene Men'se cini da je teze izimitirat dobro neki parfem no napravit svoj buckuris, a paolo to radi vrhunski.

    Kad smo vec kod kopija da nije ko raspolozen da podijelimo bocu ovog novog armaf siaz-a sto imitira Creed SMW? 38 eura kod marka iz bg-a. Kazu da je solidna kopija.

  8. #9333
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2,672
    Thanks Thanks Given 
    1,689
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Akcija

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to Misko Kluni For This Useful Post:


  10. #9334
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Misko Kluni View Post
    Akcija

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    svaka cast


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #9335
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Ovo treba ugrabit', da ne prodje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  13. #9336
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Killian Straight to heaven 10ml - 30€.
    Danas samo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #9337
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default




    Ah taj vas kilian

    Koliko seratora ima, uf.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #9338
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Kakvih kretena ima, bruka. Pazi brata, on je kao sad bacio pare ' rafo '.
    A siguran sam da ga nije kupio.
    Cisto malo hejta da se baci..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #9339
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    By Kilian je meni lično precijenjen. Isto mogu da kažem za njihov drugi brend - Hennessy. Ali svaka roba ima svog kupca..

  17. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  18. #9340
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Refill boce 50ml 80€.
    A dje moj brate, da sleper uzmem odma'.
    Meni je Killian klasa. Umjetnost.
    Mislim da ljudi vise bacaju hejt jer je 'skup'.
    Opet kazem... Neko bi prije za 200€ uzeo 50ml Kiliana, nego 300 ml Mancere. Ukusi su razliciti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #9341
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Ne znam za angel share ali single malt i apple brandy su meni 2 strasna, jako zanimljiva i koliko mi to iskustvo dozvoljava da zakljucim kvalitetna boozy parfema. Momak je dao svoj osvrt na angels share i postujem to ali uzimam sa rezervom jer ova dva parfema gore su meni etalon dobrog viski/konjak parfema. Dal je Hennessy precjenjen ili ne, ne znam jer nisam u toj prici, rekao sam to samo kao salu da ako neko zna ubosti notu konjaka onda su to ljudi koji prave i konjak, znajuci da nikakve veze nemaju ti njihovi razliciti proizvodi. By kilian meni definitivno nije precijenjen, bar ne refill bocice koje sam nabavljao. Dal mi njihova prezentacija vrijedi razlike, meni definitivno ne. Platit kicastu kostursku glavu i kljucic 100 eura nikad necu ali uvjek pricam svakome svoje i oni su bar dali mogucnost da se bira oces neces skupu kutiju. I jos jedna stvar, mi u procjeni cesto gledamo cijene koje su na crnom trzistu ne gledajuci oficijalne cijene. Manceru wild python od 60ml je moja zena u cosmeticsu platila 120 eura.

  20. #9342
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default




    Nakon krace pauzice svratio do Mikelija...

    Ovi Nishane-i su pre-orded stigli kod Mikelija, zvanicna prodaja krece od 30og nov.


    Rekao sam mu da mi je Nanshe najcudniji miris koji sam probao ikad, ne znam kako bih ga opisao eto totano me izdriblao. Cas mi mirise na neku cistinu cas malo smrducka.

    Ege je svjeziji vec, prija mu toplije vrijeme mada bih mogao da zamislim da ga i sad nanosim.


    E sad, ovo je lijeva ruka

    Na desnoj se nalaze dvije apsolutne zverke.

    Kilian Single Malt (London ekskluziva) i MDCI Chypre Palatin.

    Ne mogu da ocijenim koji mi se vise svidja eto.

    Single Malt je ljudi ozbiljan miris, za ljude koji obozavaju alkohol sad mi dodje ruku da polizem sebi

    Za Chypre Palatin kazu da je identican kao Roja Dove Haute Luxe (parfem od 3500€) sa onim zlatom unutra

    Zaista mirise skupo, luksuzno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. The Following User Says Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  22. #9343
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Ne znam za angel share ali single malt i apple brandy su meni 2 strasna, jako zanimljiva i koliko mi to iskustvo dozvoljava da zakljucim kvalitetna boozy parfema. Momak je dao svoj osvrt na angels share i postujem to ali uzimam sa rezervom jer ova dva parfema gore su meni etalon dobrog viski/konjak parfema. Dal je Hennessy precjenjen ili ne, ne znam jer nisam u toj prici, rekao sam to samo kao salu da ako neko zna ubosti notu konjaka onda su to ljudi koji prave i konjak, znajuci da nikakve veze nemaju ti njihovi razliciti proizvodi. By kilian meni definitivno nije precijenjen, bar ne refill bocice koje sam nabavljao. Dal mi njihova prezentacija vrijedi razlike, meni definitivno ne. Platit kicastu kostursku glavu i kljucic 100 eura nikad necu ali uvjek pricam svakome svoje i oni su bar dali mogucnost da se bira oces neces skupu kutiju. I jos jedna stvar, mi u procjeni cesto gledamo cijene koje su na crnom trzistu ne gledajuci oficijalne cijene. Manceru wild python od 60ml je moja zena u cosmeticsu platila 120 eura.
    Ispada da je od cijelog parfema tečnost najjeftinija. Sve ode na prezentaciju i marketing. Idealno za ✂️🐑

  23. #9344
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ispada da je od cijelog parfema tečnost najjeftinija. Sve ode na prezentaciju i marketing. Idealno za ✂️🐑
    Lupio sam cifru ali i da je tako...zasto onda sve sto nema upotrebnu moc prozvali precijenjenim? Zasto svaku mondensku stvar ne odbacimo jer postoje 50 puta jeftinije stvari koje "zavrsavaju posao"? Ja nikad ne bih dao 200 eura za by kilian u kutiji ako za 150 eura mogu da kupim istu kolicinu parfema u kartonskoj kutiji refill bocici ali potpuno shvatam ljude koji bi. Ja nikad ne bih dao 200 eura za majicu ali shvatam ljude koji bi.... Svako drugacije pristupa ovom hobiju i svako ima drugacije porive- neko parfeme vidi kao umjetnost, neko kao mondensku stvar, neko kupuje parfeme da drugima mirise lijepo, neko da sebi mirise lijepo, neko zeli da izlozi svoju kolekciju i kupice dijamantima oblozene kutije za parfeme, neko ce da ih drzi u tamnoj fioci u ostavi...Meni je svaki nacin u redu.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  25. #9345
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Mislim da je Killian jedan od rijetkih koji je dao mogucnost i refill pakovanja i komercijalnog pakovanja kao i travel set bocica. Ja sad imam 5 vrsta kiliana i od svakog mogu samo refil da uzimam za sledece kupovine i opet imam pune komercijalne boce. Tako da kod Killiana jednom kupis komercijalnu bocu i vise nijednom ne moras.
    Odje kad bi se gledalo na taj nacin ko je ovca dostini bi zvono za vratom zveckalo. Svako sa svoje strane gledista.
    Boga mi, najveca mi muka u ovom hobiju bila sto komerijalna boca Kiliana kosta 100€ vise.
    Gledam kako da dovucem Zoologist u Crnu Goru evo vec 2 mjeseca, pa cu lako za Kilian.
    Skupi su namrtvo, ima li ko da je probao, da ne trosim pare bzv na probanje i ispadam ovca ? )))))))))


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #9346
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Ja mislim da smo mi predaleko posli


    Citao samo Zoologist. Najvise o Bat parfemu...


    Ali komentari “odusevljena sam kako su priblizili miris pecine u kom se kriju slijepi misevi” .... nesto mi je to previse


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #9347
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Ja mislim da smo mi predaleko posli


    Citao samo Zoologist. Najvise o Bat parfemu...


    Ali komentari “odusevljena sam kako su priblizili miris pecine u kom se kriju slijepi misevi” .... nesto mi je to previse


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A ja volim da se ova tema ne zavrsava na tome sto smo danas stavili. Bitna je i ova prica okolo

    Hahahah pa kazu da Bat lici na Amouage figment koji ovih dana obozavam iako svima mirise na pecinu memljivu osim mojoj zeni koja ga voli...mozda treba da se zapitam...

  28. #9348
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Ja mislim da smo mi predaleko posli


    Citao samo Zoologist. Najvise o Bat parfemu...


    Ali komentari “odusevljena sam kako su priblizili miris pecine u kom se kriju slijepi misevi” .... nesto mi je to previse


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ne nego reko' da se jave ljudi ako su, posto se obicno jave kad sprzim 1000€ na neku kucu da mi o istoj pricaju.
    Pa reko' da mi ustede pare i vrijeme.
    Evo mjesec dana vec pricam o toj kuci.
    Samo sam vec par dana rijesio vda primam kritike samo od ljudi koji su dali sebe parfemima kao ja sto sam. Ili makar 50%.
    Poludjeh od Cosmetics poznavalaca.

  29. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  30. #9349
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Priča je krenula od loše kritike za Angel Share Kilian, koja je ispala "hejt" zbog toga što je brend skup. A kad kažem precijenjen meni lično, znači da ne opravdava cijenu. Da u tom cjenovnom rangu ima boljih parfema koje bih prije uzeo.

    Miloše, ti znaš da ću ja prvi da istaknem dobru prezentaciju. Xerjoff, Roja, Kemi.. pisao sam o njima i pohvalio taj segment. Ali meni je ključan parfem. Što je u bočici.

    Ukoliko samo zbog ovih dodatnih faktora (bočica, naziv brenda) treba da platim znatno veću cijenu, to je po meni šišanje ovaca. Jer u pitanju je parfem. Nije odjevni predmet. Nije auto.

    Ali dobro. Ima kolekcionara koji rade fenomenalan posao i to poštujem. Posebno kad su momci realni i na zemlji. Nastavićemo priču 😃

  31. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  32. #9350
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Priča je krenula od loše kritike za Angel Share Kilian, koja je ispala "hejt" zbog toga što je brend skup. A kad kažem precijenjen meni lično, znači da ne opravdava cijenu. Da u tom cjenovnom rangu ima boljih parfema koje bih prije uzeo.

    Miloše, ti znaš da ću ja prvi da istaknem dobru prezentaciju. Xerjoff, Roja, Kemi.. pisao sam o njima i pohvalio taj segment. Ali meni je ključan parfem. Što je u bočici.

    Ukoliko samo zbog ovih dodatnih faktora (bočica, naziv brenda) treba da platim znatno veću cijenu, to je po meni šišanje ovaca. Jer u pitanju je parfem. Nije odjevni predmet. Nije auto.

    Ali dobro. Ima kolekcionara koji rade fenomenalan posao i to poštujem. Posebno kad su momci realni i na zemlji. Nastavićemo priču 😃
    Isto nam je bitno ali svi neminovno placamo i bocicu i naziv brenda vise nego bilo koji djus. Bez izuzetka. Same tecnosti i sam znas ne vrijede u nabavci mnogo. Placa se parfimer i njegovo umjece, placa se onaj lik sto je pravio reklamu za taj parfem pa je privukao tvog lokalnog parfimera da ti ga nabavi, placas i svakog od onih jutjubera vecih koji hajpuju parfeme, placas i onu livnicu metala sto pravi cepove i njen marketing. Nakupi se tu masu stvari i cijena kvaliteta djusa se izgubi u moru drugih cijena pa kad placas neki parfem koji je zadovoljio tvoje standarde kvaliteta ti djus platis 5 puta manje nego ime i bocicu. Sve je onda sisanje ovaca. Zato se ja uzdrzavam od takvih rijeci. Mi svi ovdje imamo licne preferencije i ne treba vrijedjati nikog. Nije ovca neko ko voli malo "blinga". Ako cemo realno svi smo onda ovce

Page 374 of 404 FirstFirst ... 274324364370371372373374375376377378384 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 15 users browsing this thread. (0 members and 15 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •