Page 354 of 404 FirstFirst ... 254304344350351352353354355356357358364 ... LastLast
Results 8,826 to 8,850 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #8826
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Je li njeguška ili ona BIO pršuta sušena isključivo na povjetarcu

  2. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  3. #8827
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,689
    Thanks Thanks Given 
    306
    Thanks Thanks Received 
    705
    Thanked in
    321 Posts

    Default

    Jednom mi je ruka dopao sapun za brijanje koji je mirisao kao pršuta, doduše naginjao je i na još neke gadosti pa Nije bilo šanse da se obrijem time nego sam ga proslijedio dalje.

    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

  4. #8828
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Imam tester beauforta tonnerre, prsuta ali ne ona dalmatinska blaga, nego ona najkancerogenija zadimljena njeguska i fairy od limuna. A milos mi spakovao semplic one najmasnije gandze ikad, parfem se zove Amnesia Voronoi. Pakao.

    E sad sto se tice ove price o nosivosti i dopadljivosti ljudima...Nama koji smo u ovome hobiju je malo iskrivljena percepcija o nosivosti parfema. Dosta njih u koje se ovdje kunemo pola "obicnih" ljudi ne podnosi.
    Slazem se da ima neupotrevljivih parfema koji su vise neka furka kreatora nego pravi parfem. Sve se na kraju svodi na licnu percepciju i ukus, a evolucija ukusa, ne samo u ovoj "umjetnosti" podrazumijeva ulazenje u neke stvari koje prosjecan covjek ne razumije.

  5. #8829
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Danas na ovaj fini dan stavljen Tauer Orange Star.
    Million komplimenata.
    Izmedju ostalog, ulazim u apoteku, apotekarkin komentar ‘preko maske osjecam kako mirises, koji je to parfem’ .
    Ni priblizno nisam mislio da je ovo ovako dobra kuca dok mi nisu stigli ovi semplovi.
    Narucih i Orange star i Au coeur du desert.
    Orange star 50ml - 170€
    Au coeur du desert 50ml - 185€
    Jednostavno suvi kvalitet i tu treba sva priča da se završi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to Pasha For This Useful Post:


  7. #8830
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Jedno od najintezvnijih iskustava je bio T-Rex Zoologist. Kao da si u nekom šumskom požaru, parfem bukvalno isijava toplinu vatre, gušiš se od nevidljivog dima koji kulja s mjesta đe je parfem prsnut. Poslije se to umiri malo i počne da miriše na unutrašnjost neke mračne crkve. Bolje bi mu pristajalo ime nekog od zmajeva iz GoT.

    Žena je imala da me katapultira iz auta. Treba joj orden dat što sve trpi

  8. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  9. #8831
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,364
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    2,197
    Thanked in
    1,664 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Danas na ovaj fini dan stavljen Tauer Orange Star.
    Million komplimenata.
    Izmedju ostalog, ulazim u apoteku, apotekarkin komentar ‘preko maske osjecam kako mirises, koji je to parfem’ .
    Ni priblizno nisam mislio da je ovo ovako dobra kuca dok mi nisu stigli ovi semplovi.
    Narucih i Orange star i Au coeur du desert.
    Orange star 50ml - 170€
    Au coeur du desert 50ml - 185€
    Jednostavno suvi kvalitet i tu treba sva priča da se završi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Oči mile a ti si mi tako "imun" na komentare
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  10. #8832
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Oči mile a ti si mi tako "imun" na komentare
    Koleginice moja mila i draga, sve znaš, nemam što da dodam...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #8833
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Kome nije milo da mu udijele kompliment da lijepo miriše... Draže mi je kad mi kažu da lijepo mirišem no da sam lijep...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  12. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  13. #8834
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Vidim da je ovdje ozbiljna prica i da se dizajneri gotovo i ne pominju. Samo parfemi od 200e pa navise
    Ali u ovom periodu Mancera CB tako dobro radi, x ljudi me pitalo koji je to parfem. A vidim da su cijene u Srbiji extra povoljne, 120ml za 60-70e ako su to uopste originali. Nesto ne planiram da ga mijenjam, ostace i za sledecu godinu
    Last edited by Totalno Lagan; 18-10-20 at 13:14.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Totalno Lagan For This Useful Post:


  15. #8835
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default


    Ko uzme 2 dekanta dobija 10 ml Hermes Un Jardin Sur le Nil.
    Ko uzme 3 dekanta dobija 10 ml Hermes-a i 10ml D&G K.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #8836
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Totalno Lagan View Post
    Vidim da je ovdje ozbiljna prica i da se dizajneri gotovo i ne pominju. Samo parfemi od 200e pa navise
    Ali u ovom periodu Mancera CB tako dobro radi, x ljudi me pitalo koji je to parfem. A vidim da su cijene u Srbiji extra povoljne, 120ml za 60-70e ako su to uopste originali. Nesto ne planiram da ga mijenjam, ostace i za sledecu godinu
    Napredovali smo svi zajedno. To je dobro.

    CB je i dalje azdaja.

    To su te cijene, to je sivo trziste. Pricali smo
    I pisali bezbroj puta o tome. To je jedan od nacina da te kuce dodatno zarade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #8837
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Totalno Lagan View Post
    Vidim da je ovdje ozbiljna prica i da se dizajneri gotovo i ne pominju. Samo parfemi od 200e pa navise
    Ali u ovom periodu Mancera CB tako dobro radi, x ljudi me pitalo koji je to parfem. A vidim da su cijene u Srbiji extra povoljne, 120ml za 60-70e ako su to uopste originali. Nesto ne planiram da ga mijenjam, ostace i za sledecu godinu
    Pa i nije bas da se samo skupi parfemi pominju. Jedno vrijeme smo ubijali s pricom o gucci guilty absolute-u, spominju se i HDP i Jovoy koji su cjenovno kao chanel, spominje se mancera hindu kush, RT, spominju se i arapi...za svakoga po nesto Problem je sto nema puno dizajnera koji su zanimljivi trenutno, sve na istu foru, sve milion puta odradjeno(cast izuzecima).
    Cb je top za proljece i jesen, mada meni ne bi mrzno bilo da ga nosim ni zimi. I ovdje se moze naci za 70-80 eura. Original.

  18. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  19. #8838
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Napredak je u istraživanju nama do juče nepoznatih kuća. Svakako, mene raduje što ljudi imaju mogućnosti da ostvaruju i istražuju ono što vole ali i među cjenovno većini dostupnim mirisima ima i dalje dobre kupovine. Danas sam baš razmišljao da opet uzmem 50ml Cartier Declaration. Apsolutno fenomenalan miris.

  20. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  21. #8839
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Pa i nije bas da se samo skupi parfemi pominju. Jedno vrijeme smo ubijali s pricom o gucci guilty absolute-u, spominju se i HDP i Jovoy koji su cjenovno kao chanel, spominje se mancera hindu kush, RT, spominju se i arapi...za svakoga po nesto Problem je sto nema puno dizajnera koji su zanimljivi trenutno, sve na istu foru, sve milion puta odradjeno(cast izuzecima).
    Cb je top za proljece i jesen, mada meni ne bi mrzno bilo da ga nosim ni zimi. I ovdje se moze naci za 70-80 eura. Original.
    Član sam ove grupe nekoliko dana i moram istaći moje prve utiske..
    Ne dopada mi se osjecaj da se ovđe komentariše uglavnom o parfemima 200e i više i da to sto neko spomene sto manje poznat parfem ispada veće mudo (izvinite na izrazu )..
    Nije tačno da nema kvalitetnih dizajnera.. Naprotiv.. Takođe je istina da je dosta stvari iz niche ponude jedna kopija dizajnera sa malo boljom prezentacijom i nabudzenim hajpovanjem..
    Isto tako su mi odmah zapale za oko cijene dekanata parfema koje su paklene.. Na primjer Red Tobacco koji se plati 70-80e 120ml i dekant 10ml 15-20e.. Ili Marokanac 10ml 50e.. Pa jeste li vi normalni, pitam se..
    Znači ja svog Marokanca kojeg sam platio 99franaka treba ovđe da utopim za 250e.. Hm..
    I onda niste ovđe zbog novca nego zbog ljubavi prema parfemima.. Ma dajte ljudi..
    Come back to reality i spuštite se malo na zemlju..
    Ps. Ne znam koliko ima smisla da u ovoj grupi ostanem uopšte više i dana.. Ako mislite da treba dajte mi neki dobar razlog..
    Srdačan pozdrav..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. The Following 6 Users Say Thank You to dr_ivek For This Useful Post:


  23. #8840
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    464
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Cekaj brate, nije bas tako. Ima ovdje ljudi koji se dosta dobro razumiju u parfeme i od koji se mogu nauciti korisne stvari.
    Kupovao sam parfeme od forumasa za smijesne pare kao i dekante koje sam zelio da probam. Nerijetko mi odredjeni parfemi dosade pa ih poklanjam, tako da mi se cak vise isplati kupiti dekant od 10ak eura.
    I bas mislim da su skoro svi ovdje iz ljubavi prema parfemima, razbiju parfem na dekante da bi kupili/probali neki novi i tako u krug. Sem toga, nikad nije ista cijena parfema od 10ml i 100+ml.
    Mada me to malo podsjeca na dzankije sto razbijaju i preprodaju drogu a njima ostane da se "urade" Bez uvrede momci, samo ocu da kazem da je i ovo neka vrsta zavisnosti, ali srecom nije stetna, bez po novcanik.
    Last edited by Totalno Lagan; 18-10-20 at 14:21.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Totalno Lagan For This Useful Post:


  25. #8841
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr_ivek View Post
    Član sam ove grupe nekoliko dana i moram istaći moje prve utiske..
    Ne dopada mi se osjecaj da se ovđe komentariše uglavnom o parfemima 200e i više i da to sto neko spomene sto manje poznat parfem ispada veće mudo (izvinite na izrazu )..
    Nije tačno da nema kvalitetnih dizajnera.. Naprotiv.. Takođe je istina da je dosta stvari iz niche ponude jedna kopija dizajnera sa malo boljom prezentacijom i nabudzenim hajpovanjem..
    Isto tako su mi odmah zapale za oko cijene dekanata parfema koje su paklene.. Na primjer Red Tobacco koji se plati 70-80e 120ml i dekant 10ml 15-20e.. Ili Marokanac 10ml 50e.. Pa jeste li vi normalni, pitam se..
    Znači ja svog Marokanca kojeg sam platio 99franaka treba ovđe da utopim za 250e.. Hm..
    I onda niste ovđe zbog novca nego zbog ljubavi prema parfemima.. Ma dajte ljudi..
    Come back to reality i spuštite se malo na zemlju..
    Ps. Ne znam koliko ima smisla da u ovoj grupi ostanem uopšte više i dana.. Ako mislite da treba dajte mi neki dobar razlog..
    Srdačan pozdrav..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sto se mene tice nisi dao nikakav doprinos grupi pa kako god ti je milo. Pogledaj cijene mojih dekanata, pa uporedi sa cijenama tih dekanata u srbiji dje je trziste vece i dje su parfemi jeftiniji pa ces vidjeti da pricas gluposti. Vec sam objasnio da na nekim dekantima i gubim novac ali nema veze.
    Niko nije rekao da nema kvalitetnih dizajnera ali kad god nesto novo izadje sto je vrijedno pomena, pomenemo ga. A ti plati 99 franaka marokanca svajcarac pa nam daj dekante od 10ml za 20 franaka. Kod nas je taj marokanac 50ml 150 eura.

  26. #8842
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Sto se mene tice nisi dao nikakav doprinos grupi pa kako god ti je milo. Pogledaj cijene mojih dekanata, pa uporedi sa cijenama tih dekanata u srbiji dje je trziste vece i dje su parfemi jeftiniji pa ces vidjeti da pricas gluposti. Vec sam objasnio da na nekim dekantima i gubim novac ali nema veze.
    Niko nije rekao da nema kvalitetnih dizajnera ali kad god nesto novo izadje sto je vrijedno pomena, pomenemo ga. A ti plati 99 franaka marokanca svajcarac pa nam daj dekante od 10ml za 20 franaka. Kod nas je taj marokanac 50ml 150 eura.
    Zamolio bih Vas da se ne vrijeđamo.. Nisam spomenuo nikog lično i iznio sam samo svoje mišljenje na osnovu par dana u grupi i volio bi da se to ispoštuje..
    Ja Marokanca ovđe neću sigurno kupiti 150e kad znam da košta 100e iz principa a tek kupiti dekant za 50e.. Ostali kako god oce i žele.. Svako ima pravo na izbor..
    Ako sam ovim uvrijedio ikog izvinjavam se!
    Pozdrav..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  27. #8843
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr_ivek View Post
    Član sam ove grupe nekoliko dana i moram istaći moje prve utiske..
    Ne dopada mi se osjecaj da se ovđe komentariše uglavnom o parfemima 200e i više i da to sto neko spomene sto manje poznat parfem ispada veće mudo (izvinite na izrazu )..
    Nije tačno da nema kvalitetnih dizajnera.. Naprotiv.. Takođe je istina da je dosta stvari iz niche ponude jedna kopija dizajnera sa malo boljom prezentacijom i nabudzenim hajpovanjem..
    Isto tako su mi odmah zapale za oko cijene dekanata parfema koje su paklene.. Na primjer Red Tobacco koji se plati 70-80e 120ml i dekant 10ml 15-20e.. Ili Marokanac 10ml 50e.. Pa jeste li vi normalni, pitam se..
    Znači ja svog Marokanca kojeg sam platio 99franaka treba ovđe da utopim za 250e.. Hm..
    I onda niste ovđe zbog novca nego zbog ljubavi prema parfemima.. Ma dajte ljudi..
    Come back to reality i spuštite se malo na zemlju..
    Ps. Ne znam koliko ima smisla da u ovoj grupi ostanem uopšte više i dana.. Ako mislite da treba dajte mi neki dobar razlog..
    Srdačan pozdrav..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Napisacu ti ja brzo odgovor
    Na ovu prozivku


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  28. #8844
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Prećeralo se opasno u zadnji period, mislim da većina to primjećuje, ali dobro...

  29. The Following 2 Users Say Thank You to ^^0LIvEr_QuEeN^^ For This Useful Post:


  30. #8845
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Totalno Lagan View Post
    Cekaj brate, nije bas tako. Ima ovdje ljudi koji se dosta dobro razumiju u parfeme i od koji se mogu nauciti korisne stvari.
    Kupovao sam parfeme od forumasa za smijesne pare kao i dekante koje sam zelio da probam. Nerijetko mi odredjeni parfemi dosade pa ih poklanjam, tako da mi se cak vise isplati kupiti dekant od 10ak eura.
    I bas mislim da su skoro svi ovdje iz ljubavi prema parfemima, razbiju parfem na dekante da bi kupili/probali neki novi i tako u krug. Sem toga, nikad nije ista cijena parfema od 10ml i 100+ml.
    Mada me to malo podsjeca na dzankije sto razbijaju i preprodaju drogu a njima ostane da se "urade" Bez uvrede momci, samo ocu da kazem da je i ovo neka vrsta zavisnosti, ali srecom nije stetna, bez po novcanik.
    Hvala na komentu.. Nadam se da nije.. Zbog takvih ljudi bi ostao..
    Ps. Nisam mogao dati doprinos grupi do sad jer sam tek od skoro član iste.. Dugo sam u ovim vodama a tek sam skoro saznao da grupa i postoji.. I stvarno sam se obradovao da ima još ljudi koji su slični..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  31. The Following User Says Thank You to dr_ivek For This Useful Post:


  32. #8846
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Napisacu ti ja brzo odgovor
    Na ovu prozivku


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Na koju prozivku? Nisam nikog lično pomenuo.. Samo ukazujem na nešto sto mi je zapalo za oko..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  33. #8847
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,423
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr_ivek View Post
    Član sam ove grupe nekoliko dana i moram istaći moje prve utiske..
    Ne dopada mi se osjecaj da se ovđe komentariše uglavnom o parfemima 200e i više i da to sto neko spomene sto manje poznat parfem ispada veće mudo (izvinite na izrazu )..
    Nije tačno da nema kvalitetnih dizajnera.. Naprotiv.. Takođe je istina da je dosta stvari iz niche ponude jedna kopija dizajnera sa malo boljom prezentacijom i nabudzenim hajpovanjem..
    Isto tako su mi odmah zapale za oko cijene dekanata parfema koje su paklene.. Na primjer Red Tobacco koji se plati 70-80e 120ml i dekant 10ml 15-20e.. Ili Marokanac 10ml 50e.. Pa jeste li vi normalni, pitam se..
    Znači ja svog Marokanca kojeg sam platio 99franaka treba ovđe da utopim za 250e.. Hm..
    I onda niste ovđe zbog novca nego zbog ljubavi prema parfemima.. Ma dajte ljudi..
    Come back to reality i spuštite se malo na zemlju..
    Ps. Ne znam koliko ima smisla da u ovoj grupi ostanem uopšte više i dana.. Ako mislite da treba dajte mi neki dobar razlog..
    Srdačan pozdrav..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sve nevezano za parfeme mogu ti objasniti za 5 min u kojem god dijelu grada oces.
    Ovo tipa jesmo li normalni.
    Posto si mi poslao fr req na fejs, znas ko sam.
    Da se ne bi odje prozivali.
    A imao bi mnogo toga odje da ti napisem ali necu da se zamaram sa tobom.
    Kazem ti samo skalaj sa ovom pricom jesmo li normalni ili ne.
    Poz.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #8848
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ljudi, pokrenite priču, niko vam ne brani. Ja dijelim svoja iskustva i uživam da čitam što drugi ovdje kupuju ili sempluju. Pa neka košta koliko košta, svako se pruža koliko mu je dug. Dizajneri su po meni postali preskupi za to što nude. Odnosno monotoni. Ali i dalje ih ima vrhunskih. Gucci Guilty Absolute npr.

    Možda se za moj ukus fura previše skupe komercijale uvaljane u niche ruho, ali to sam ja.

    U svakom slučaju, svako nek gura svoju priču i merak. Meni dovoljno da s merakom čitam

  35. The Following User Says Thank You to Mitro For This Useful Post:


  36. #8849
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    50
    Thanks Thanks Given 
    127
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Sve nevezano za parfeme mogu ti objasniti za 5 min u kojem god dijelu grada oces.
    Ovo tipa jesmo li normalni.
    Posto si mi poslao fr req na fejs, znas ko sam.
    Da se ne bi odje prozivali.
    A imao bi mnogo toga odje da ti napisem ali necu da se zamaram sa tobom.
    Kazem ti samo skalaj sa ovom pricom jesmo li normalni ili ne.
    Poz.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Izvinjavam se ako sam bilo koga uvrijedio.. Nije mi bila namjera.. Pozdrav i svako dobro za sve clanove grupe..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  37. #8850
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,496
    Thanks Thanks Given 
    5,347
    Thanks Thanks Received 
    3,830
    Thanked in
    1,518 Posts

    Default

    Lako je sve cijene provjeriti i svako radi i uzima sta mu odgovara. Nema mjesta prepirkama vezano za cijene. Prepirimo se samo vezano za mirise i kvalitete parfema

    Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

  38. The Following 2 Users Say Thank You to kaemSe For This Useful Post:


Page 354 of 404 FirstFirst ... 254304344350351352353354355356357358364 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •