Page 314 of 404 FirstFirst ... 214264304310311312313314315316317318324364 ... LastLast
Results 7,826 to 7,850 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #7826
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Kako gazi ovaj TF forte


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. The Following User Says Thank You to Ayrton For This Useful Post:


  3. #7827
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    Kako gazi ovaj TF forte


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dobro da ga trosis moj brate!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #7828
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    3,226
    Thanks Thanks Given 
    144
    Thanks Thanks Received 
    232
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    10 ljudi me pitalo koji je parfem sinoc.. krenes da objasnjavas... i vec se jedna polovina izgubi u prici


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. The Following User Says Thank You to Ayrton For This Useful Post:


  6. #7829
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,467
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ayrton View Post
    10 ljudi me pitalo koji je parfem sinoc.. krenes da objasnjavas... i vec se jedna polovina izgubi u prici


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ma kakvo objasnjavanje. NF je topchina ljetnja... Samo ih prezres...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  7. #7830
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default

    Ja ne mogu ni da se objasnjavam sa ljudima koji su cijeli zivot na armani, boss i slicne parfeme. Sa takvim o parfemima ne mozes ni da pricas.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #7831
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Evo da podjelim iskustvo sa onim indijcem famoznim. Danas mu saljem poruku kako sam u martu porucio parfem i jos mi ne stize, a pisalo je da je parfem poslat, cak sam i tracking number dobio i pisalo ono da je napustilo lokalnu postu. On mi odgovara kako je posiljka zablokirana kod njega u posti i kako bi brzo trebala da krene. Uvjerava me da ce mi poslati drugi ako ovaj ne stigne bla bla. Najgore od svega sto su mi se zelje promjenile od marta i sad mi se hebe za CDNI edp.

    Ako je neko u isto vrijeme porucivao iz indije da znate da su nam parfemi jos tamo i da ce stici...valjda

  9. #7832
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Ja ne mogu ni da se objasnjavam sa ljudima koji su cijeli zivot na armani, boss i slicne parfeme. Sa takvim o parfemima ne mozes ni da pricas.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nijesmo ni mi počeli sa niche parfemima, sad što se neko svoje potrebe može da zadovolji sa dizajnerskim parfemima to je druga stvar. Doduše nekad su i dizajnerski parfemi bili značajno kvalitetniji i mirisom bolji i trajniji u odnosu na danas.
    Ja odavno baš koristim Versace L'homme i tako će i ostati, ni on nije isti odavno. Skoro me je oduševio Gucci Gulity Absolute, ono je vanserijski parfem, kako on lijepo smrdi, odma sam ga kupio. Sad i sve skoro dizajnerske kuće ulaze u taj teren, a i niche proizvođači polako postaju običniji i visokotiražni, neki su za par godina postojanja izbacili više parfema nego neke dizajnerske kuće za preko pedeset godina postojanja. Mislim da bi valjalo malo pogledati šta imaju ovi indi proizvođači, to su baš male količine i gotovo sve prirodni sastojci, ne plasiraju robu preko ovih moćnih kompanija, trude se da ostanu po strani od hiperprodukcije.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  10. The Following 3 Users Say Thank You to opmne For This Useful Post:


  11. #7833
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Lattafa je zanimljiva kuća, Al Haramain, Rasasi, ima kod arapa i mnogo skupih kuća, pominjao je Kiza neke u jednom klipu, ja ih nađem na internetu kad ono cijene 300 eura

  12. #7834
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Lattafa je zanimljiva kuća, Al Haramain, Rasasi, ima kod arapa i mnogo skupih kuća, pominjao je Kiza neke u jednom klipu, ja ih nađem na internetu kad ono cijene 300 eura
    Polako stelujemo noseve za arapske mirise. Po meni oni su najbolji u tome, dijelom jer nisu regulativama zabranili sve moguce prirodne sastojke kao sto je to uradila Evropa. Ima tona jeftinih kuca koje prave parfeme niche kvaliteta.

    Sto se tice ovoga dizajner/niche/indie kao i u svakoj prici ima korak dalje. Ja sam poceo sa razlicitim dezedoransima kad sam manji bio pa onda sa jeftinim dizajnerima, pa skupim dizajnerima i sad je dosao period kad bas volim svoju kolekciju u kojoj su ravnopravni clanovi jedan davidof zino, encre noire, rive gauche sa mancerom sa amouage mythsom smrdljivim sa Gallagher fineapple-om. Kad iskreno zavolis ovaj hobi ne smetaju ni jeftini dizajneri, ni arapi ni niche ni indie. Sad da se ni jedan vise parfem novi ne napravi treba 2 zivota i 300 plata da se istraze postojeci.

  13. The Following 4 Users Say Thank You to Milosmmm For This Useful Post:


  14. #7835
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Nijesmo ni mi počeli sa niche parfemima, sad što se neko svoje potrebe može da zadovolji sa dizajnerskim parfemima to je druga stvar. Doduše nekad su i dizajnerski parfemi bili značajno kvalitetniji i mirisom bolji i trajniji u odnosu na danas.
    Ja odavno baš koristim Versace L'homme i tako će i ostati, ni on nije isti odavno. Skoro me je oduševio Gucci Gulity Absolute, ono je vanserijski parfem, kako on lijepo smrdi, odma sam ga kupio. Sad i sve skoro dizajnerske kuće ulaze u taj teren, a i niche proizvođači polako postaju običniji i visokotiražni, neki su za par godina postojanja izbacili više parfema nego neke dizajnerske kuće za preko pedeset godina postojanja. Mislim da bi valjalo malo pogledati šta imaju ovi indi proizvođači, to su baš male količine i gotovo sve prirodni sastojci, ne plasiraju robu preko ovih moćnih kompanija, trude se da ostanu po strani od hiperprodukcije.

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
    Dosta si u pravu. Sve i svasta se danas zove “niche”. Hiperprodukcija i slicno.

    Ima brdo dizajnera koji su cisti niche a i brdo niche koji su ispod nivoa dizajnera.

    Najvaznije je da covjek stavlja na sebe ono sto mu se svidja, da ne podlijeze pritiscima da nuzno mora imati niche jer je to trenutno “in”.

    Moja kolekcija sadrzi 90% niche. Od Dizajnera imam TF For Man i Gucci Intense Oud.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  16. #7836
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Stigla i ova ljepota.
    Isproba sam dosta u Cosmetics i izbor pao na ovo.
    Ono sto mi se bas strefilo, da najbolje performanse ima onaj koji mi se najvise svidja.
    150ml trajace ko zna kolko ljeta, ako ga ne udrobim malo...

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  17. The Following 3 Users Say Thank You to CHARRO For This Useful Post:


  18. #7837
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CHARRO View Post
    Stigla i ova ljepota.
    Isproba sam dosta u Cosmetics i izbor pao na ovo.
    Ono sto mi se bas strefilo, da najbolje performanse ima onaj koji mi se najvise svidja.
    150ml trajace ko zna kolko ljeta, ako ga ne udrobim malo...

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    Stuka sam ga ja cijelog za proslo ljeto... Dopadljiv okolini, lijep, prijatan. Za velike vrucine odlican. Ali svaki dan po 2-3x puta nanosenje i po nekoliko aplikacija i ode mi za ljeto... Srecno da ga trosis! Dobar ulov. Dobar odnos cijene i kvaliteta.

  19. The Following User Says Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  20. #7838
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    62
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Stuka sam ga ja cijelog za proslo ljeto... Dopadljiv okolini, lijep, prijatan. Za velike vrucine odlican. Ali svaki dan po 2-3x puta nanosenje i po nekoliko aplikacija i ode mi za ljeto... Srecno da ga trosis! Dobar ulov. Dobar odnos cijene i kvaliteta.
    Hvala. Pravo da vi recem navukli ste me na smrdljivce, pocelo svasta da mi se svidja, pa mi cudo da mi se svidjelo sto lijepo za okolinu.
    Ovaj sa mene isijava na 3 prskanja satima..
    Stavlja sam uporedo sa drugima iz linije, to je snijesno koliko bolje djeluje.
    Cudo kakve razlike koza stvara.
    Jutros stavis Golden Sand arapski, samo takao rolerom onim iza usiju, pa makar 3 sata isijavalo, evo 6 sati osjecam fino.

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk

  21. #7839
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Dosta si u pravu. Sve i svasta se danas zove “niche”. Hiperprodukcija i slicno.

    Ima brdo dizajnera koji su cisti niche a i brdo niche koji su ispod nivoa dizajnera.

    Najvaznije je da covjek stavlja na sebe ono sto mu se svidja, da ne podlijeze pritiscima da nuzno mora imati niche jer je to trenutno “in”.

    Moja kolekcija sadrzi 90% niche. Od Dizajnera imam TF For Man i Gucci Intense Oud.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Dobar parfem je dobar, pa bio on niche ili dizajnerski nebitno je.
    Ja nemam kolekciju kao vi poneki, ja sam čak i protivnik toga da čovjek ima puno parfema. Da bi sve probao i što mu se dopada da iznosi trebalo bi mu više od jednog života i možda bi mu bila dovoljna Mesijeva primanja.
    Meni je bitno da uvijek imam više od jedne bočice Versace L'homme, da imam bar bočicu Azzaro Pour Home, Davidofov Zino, Aramisov Aramis, Bvlgari Man in Black, Kouros bijeli naravno. Teško se nalazi i sve je skuplji Trussardijev Uomo isto tako i Inside, ali ih nabavljam. Imam i poneki niche, možda 5 ili 6 ne više, imam još neke dizajnerske, što sam dobio ili kupio. Kako vi kažete da nišanite neke, ja recimo nišanim Spirito Fiorentino od TT i Alexandriu Imperiale od Xerjoffa, no kako ide ova kriza, lako je moguće da promašim

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  22. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:


  23. #7840
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CHARRO View Post
    Stigla i ova ljepota.
    Isproba sam dosta u Cosmetics i izbor pao na ovo.
    Ono sto mi se bas strefilo, da najbolje performanse ima onaj koji mi se najvise svidja.
    150ml trajace ko zna kolko ljeta, ako ga ne udrobim malo...

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
    Neka ti je srećan, izuzetan ljetnji parfem, prava italijanska tradicija, odlično si odabrao !

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

  24. The Following User Says Thank You to opmne For This Useful Post:


  25. #7841
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,467
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ja nemam kolekciju kao vi poneki, ja sam čak i protivnik toga da čovjek ima puno parfema.

    Meni je bitno da uvijek imam više od jedne bočice Versace L'homme, da imam bar bočicu Azzaro Pour Home, Davidofov Zino, Aramisov Aramis, Bvlgari Man in Black, Kouros bijeli naravno. Teško se nalazi i sve je skuplji Trussardijev Uomo isto tako i Inside, ali ih nabavljam. Imam i poneki niche, možda 5 ili 6 ne više, imam još neke dizajnerske, što sam dobio ili kupio.
    Khm, menE nije jasno. Protivnik si da se ima puno parfema, a imas nekih 10+... Studio?
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  26. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


  27. #7842
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Azzaro Pour Home, Davidofov Zino, Bvlgari Man in Black, Kouros bijeli naravno.
    Ima 30 godina...
    Mada ostadodh bez zina bulgarija

  28. #7843
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mrgo View Post
    Ima 30 godina...
    Mada ostadodh bez zina bulgarija
    Hvali I.

  29. #7844
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Dobar parfem je dobar, pa bio on niche ili dizajnerski nebitno je.
    Ja nemam kolekciju kao vi poneki, ja sam čak i protivnik toga da čovjek ima puno parfema. Da bi sve probao i što mu se dopada da iznosi trebalo bi mu više od jednog života i možda bi mu bila dovoljna Mesijeva primanja.
    Meni je bitno da uvijek imam više od jedne bočice Versace L'homme, da imam bar bočicu Azzaro Pour Home, Davidofov Zino, Aramisov Aramis, Bvlgari Man in Black, Kouros bijeli naravno. Teško se nalazi i sve je skuplji Trussardijev Uomo isto tako i Inside, ali ih nabavljam. Imam i poneki niche, možda 5 ili 6 ne više, imam još neke dizajnerske, što sam dobio ili kupio. Kako vi kažete da nišanite neke, ja recimo nišanim Spirito Fiorentino od TT i Alexandriu Imperiale od Xerjoffa, no kako ide ova kriza, lako je moguće da promašim

    Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
    Ti ih vise od mene imas jesi mirisao Spirita? BR540 inspiracija, prvih 5-10min ne moze da se mirise kakvo mu je otvaranje. I svidja mi se i ne svidja. Obozavam BR540 pa mi je Spirito malo...

    Sledeca kupovina mi je TT Sirrah u narednih par dana. Previse mi se svidio, dje god se okrenem komplimenti, a trajnost i projekcija to je umiranje od smijeha, posle treninga, vas znojav se osjeca


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  30. #7845
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Sad me prozivate, u redu je svako ima svoje misljenje, ja u parfeme brojim ovaj Bvlgari, Irae, Amans, Xerjoff Home, Foconero, Laudano nero, Cool Wather, Gucci Absolute, neki Dscquared fini drveni i jos neke.
    Oni sto sam pomenuo prije ono su institucije, oni i jos neki su trasirali put ovim sto danas nazivamo parfemima, to treba svaki muskarac da ima, a parfemi tek poslije.

  31. #7846
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Ti ih vise od mene imas jesi mirisao Spirita? BR540 inspiracija, prvih 5-10min ne moze da se mirise kakvo mu je otvaranje. I svidja mi se i ne svidja. Obozavam BR540 pa mi je Spirito malo...

    Sledeca kupovina mi je TT Sirrah u narednih par dana. Previse mi se svidio, dje god se okrenem komplimenti, a trajnost i projekcija to je umiranje od smijeha, posle treninga, vas znojav se osjeca


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Probao.
    Baccarat Rouge 540 vec dozivljava neke limitirane serije, kao da prije nije bio dovoljno skup, prodavali su ga vala za dzabe, nista ne zaradise od njega

  32. #7847
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,189
    Thanks Thanks Given 
    1,031
    Thanks Thanks Received 
    1,645
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Ja 30 komada ravno
    Idemo jos 4-5 za ovu zimu



  33. #7848
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Ja 30 komada ravno
    Idemo jos 4-5 za ovu zimu
    Ozbiljne su to cifre.... ja sam rekao sebi da ih necu gomilat’ ali da ce mi svaka kupovina bit

    Zato i ne uzimam nesto sto bih inace uzeo, nego skupljam pa uzmem bombu...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  34. #7849
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,089
    Thanks Thanks Given 
    969
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    Meni je 5 komada maksimum. Sve trosim na brzinu, jedino BdC cuvam samo za specijalne prilike

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk


  35. #7850
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,980
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,337
    Thanked in
    1,865 Posts

    Default

    Generalno parfema imam tačno 10.
    Razlog za to je 10 radnih dana u dvije nedelje kada svaki dan nosim drugi. Ako kupim novi, stariji ide na poklon nekom klincu iz rodbine

    Za vas koje ćete da pitate šta radim subotom u nedeljom, pa koristim lagane varijante S Oliver, Esprit i Zara koje ne računa u parfeme već u sprejere...

    Mada ovo bi možda moglo u čudne navike...


    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    Last edited by Bugi; 31-07-20 at 21:08.
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  36. The Following User Says Thank You to Bugi For This Useful Post:


Page 314 of 404 FirstFirst ... 214264304310311312313314315316317318324364 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •