Page 140 of 404 FirstFirst ... 4090130136137138139140141142143144150190240 ... LastLast
Results 3,476 to 3,500 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #3476
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Evo Bar Kod nedjeljom daje 10% popusta na kompletan asortiman u parfimeriji u ulici Ivana Vujoševića.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  2. #3477
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    To je oduvijek bilo tako.
    ...

  3. #3478
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,065
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Svakako nije lose znati, ponoviti...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  4. #3479
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ja imam kod njih uvijek 10% ali rijetko kad shto uzmem,poslednji put je poklon bio u pitanju.
    ...

  5. #3480
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Svakako nije lose znati, ponoviti...
    Ja nisam znao. Mislim da je ograničena akcija samo za radnju u Ivana Vujoševića.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  6. #3481
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    I u kotor evo godinama 10% nedjeljom..

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  7. #3482
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Mali update

    Mancera Sand Aoud - jako dobar
    https://www.punmiris.com/parfem/Manc...oud-15214.html

    Bio je još jedan prestigium ali nisam zapamtio tačno ime... isto dobar. Mancera parfemi su jako jako jako zanimljivi.

    Ali Dior Sauvage EDT. Pa ovo je nerealan miris. Jedan šric na ruci, aura kao od najjacheg niche mirisa. Ovo stvarno valja imati u kolekciji. Makar 60ml. Mislim da je dovoljna mililitraža



  8. #3483
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Direktore vidim ideš polako ali sigurno po dubini

    Sand Aoud mi je ok parfem, dobar za nekog ko voli parfeme poput Cedrat Boise i želi malo da uđe u "oud" priču. Već te vidim za pola godine kako prelaziš na Amouage Epic i Nasomatto Duro

    Sauvage ništa ispod 100ml, ali za početak uzmi i tih 60 ako je dobra ponuda.

  9. #3484
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Direktore vidim ideš polako ali sigurno po dubini

    Sand Aoud mi je ok parfem, dobar za nekog ko voli parfeme poput Cedrat Boise i želi malo da uđe u "oud" priču. Već te vidim za pola godine kako prelaziš na Amouage Epic i Nasomatto Duro

    Sauvage ništa ispod 100ml, ali za početak uzmi i tih 60 ako je dobra ponuda.
    Tako je
    Ganjam nešto dobro iz "poluteške kategorije" . Čisto za promjenu ponekad. Jel realna priča da Sand aoud ljudi dovode u vezu sa M7? Ti si ga probao , ja se ne sjećam tog parfema pa da provjerim. Inače rado bi uzeo Sauvage ali tek kada potrošim Dylan Blue. Njega sam već trećinu potrošio za kratko vrijeme a daju mi sličan doživljaj. Sauvage ću neđe po internetu pazariti jer je čest i može se ubosti dobra cijena

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Last edited by Director; 03-06-19 at 14:34.

  10. #3485
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Direktore, pazi se samo Sauvage lažnjaka, pun ih je internet. Posebno one čuvene tester varijante. Mada vjerujem da si ispekao zanat što se online trgovine tiče, ali nije zgoreg biti dodatno oprezan prilikom trgovine tih popularnih parfema.

    Sand Aoud i M7 poređenje - iskren da ti budem, nijesam siguran. Ima desetak godina da sam potrošio M7, u svoje pero je bio unikatan parfem koji je prvi uveo notu oud-a u mejnstrim parfimeriju. Inače je zbog prevelikih troškova i nepopularnosti/lošije prodaje prvo reformulisan pa ukinut.

    M7 je imao specifičan miris - kiselkasto začinski oud/drvo i nota koja podsjeća na sirup od višnje. Sand Aoud je na sličnu foru rađen, ali nešto mi nije bila asocijacija M7 kad sam ga probao. Ali jeste Gucci Oud Intense. Tako da ako tražiš nešto što podsjeća na ovaj YSL klasik, čekiraj Gucci ukoliko ga nedje snimiš..mada ga nešto nema u potonje vrijeme niđe.

    Tako da ako neko ima Gucci Intense Oud koji bi mjenjao ili prodao, nek se javi na pp
    Last edited by Mitro; 03-06-19 at 16:35.

  11. #3486
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Znam da ima puno lažnjaka. Obazriv sam. Inače sam začuđen koliko laznjaka se pravi vjerovali ili ne u Azerbejdžanu. Gledao sam prije neki dan aukciju 5 x 11ml travel set Baccarat Rouga, prodavac iz Rusije, sa sve slikama. Odrađeno pakovanje i bočice bukvalno identično. Poslao sam upit ali prodavac reče da su kopije, što je pošteno. Inače nerealno odrađeno...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  12. #3487
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Zna li neko cijenu Dior Homme Intense u Barkod? 50 i 100ml.
    ...

  13. #3488
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Bio do Barkoda,probah Mitro parfem DG One,prijateljica mi je bila tamo pa se prskah kolko hocu,to jes ona me je prskala.utisak je da je jachi nekako shto je i logichno od edt ali nije bolji,mozda chak ljepshe otvaranje ima edt,i ona se slaže a ima bash dosta iskustva i znanja,DHI mi je ipak ostavio ljepshi utisak,81€ 50ml koshta ako sam dobro upamtio,a ako je tako onda imam odlichnu ponudu,za sebe cu ga uzet vjerovatno.
    P.S.Interesantno da su oba DG nakon sad već 3 sata skoro izlapili sa ruka,lijeve i desne,da li je do moje kože ili je opet u pitanju kakav kvalitet robe kod nas stiže,ne znam,znam jedino da ću tamo uzet parfem jedino ako zahtijeva situacija a ne moze da se cheka na isporuku.
    ...

  14. #3489
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Poslušaj me pa sledeći put pođi u parfimeriju Cosmericsa u City mallu. Isprobaj sve što nisi imao priliku. Od Mancere, Montale-a itd itd. Daleko bolji izbor. Pa kad ti se nešto svidi, fino ganjaš po internetu povoljnjje. DG One je lijep miris nema priče ali uvijek imaš ono ALI...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  15. #3490
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    A poci cu,ali definitivno ne treba se probat vishe od 2 komada max,meni se pobrka odmah ako krenem na treći i onda nisam siguran da li je to to shto trazim.
    ...

  16. #3491
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Što se D&G The One tiče, ja sam EDT verziju upravo makao zbog otvaranja. Nešto mi nije godilo. Za razliku od EDP koji je kremastiji i ima taj x faktor. Na stranu što kaže prodavačica ili bilo ko, ipak treba da nam naš nos bude jedino mjerilo
    EDP trajnost je solidna, nekih 7 sati izdrži na mojoj koži, od 1 do 2h sata umjerene projekcije... nakon toga neko baš treba da ti se približi, no vjerujem da je to poenta hehe. Malo je bolji od EDT po tom pitanju, ali ništa epohalno.. vidjeću na zimu kako će da radi, rekao bih da će mu hladnije vrijeme odgovorati bolje.

    Danas sam u kozmetiks prsnuo Sand Aoud. Sličam utisak kao i prije - ok miris ali daleko od nečeg što bih nosio. Ne vuče na M7 ako me sjećanje dobro drži..

    Što se DHI tiče, to je ozbiljan parfem ali ne za tople dane..samo zima. Meni lično je prejaka ona nota šminke, više mi se sviđaju DH i DHP. Ali mislim da nema greške ako ga kupiš prijatelju ukoliko ti se sviđa, dobar je i za komplimente..

  17. #3492
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ne kazem da je losh nikako,naprotiv,ali nije mi to to,e sad shto se ona slaze sa mnom,to je druga pricha.
    Chekam taj Xeryus pa cu odluchit shta dalje,u medjuvremenu prskam posteljinu svim i svachim,posebno onim semplovima koje nisam znao kakvi su,pa onda njushkam ka shashav
    ...

  18. #3493
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    DHI probaj opet na jesen, kad zahladni. To ti je moj savjet. A isto tako uporedi ga negdje sa parfem verzijom koja ima dosta sličnosti ali i razlike. Onaj klasični Dior Homme je tu možda i najljepši, ali je diskretan i ova dva ga jedu s performansama.

    Javljaj kakav ti je taj Xeryus.

  19. #3494
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Pa ovo je bio edp...?
    A jeste istina shto kazesh a i pisali su u komentarima da se osjeca zenska shminka:-D
    ...

  20. #3495
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    DH je edt, DHI je edp, a Dior Homme Parfum je baš parfem.

    Kod svih je ta šminka izražena, ali kod DHI najviše. Tu puderastu notu im daje cvijet irisa. Kod DHP su tu još koža i kakao, kod DH kakao i neke cvjetne note pored irisa.. Svi su slični ali i različiti. I svaki miriše baš dobro

    Samo je pitanje nijansi što ćeš odabrati.

  21. #3496
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Po meni neuporedivo ljepse mirise The One EDT od EDP. Nesto ima EDP pri samom otvaranju sto mi se ne dopada, neka gorcina, sto li je, ako nije kakva zivotinjsa nota, jer sam primijetio da neke zivotinjske note i oud ne volim bas. Sjecam se da sam jednom probao Amouage Dia i mirisao mi je na mokracu od macke, vjerovali ili ne. Kasnije citam da je to pravi mosus, a ovaj koji se koristi u komercijalnim parfemima, koji je ok, to je bijeli mosus. Elem, stara boljka The One su performanse, nisu za dzabe izbacili tolike flankere. Ali kao sto rece drug Mitro, poenta The One parfema je bas da ti se neko priblizi da ga pomirise. AL druze, ako se sjecas, jedne sam ti prilike preporucio Dior Homme Intense. Rekao bih da je iz iste price kao The One, ne projektuje se toliko, ali na kozu ostane dosta, pogotvo ako nadjes batch iz 2007e. Ja na moju kozu nisam toliko osjetio miris karmina, nego je bio pravi muski, kozni miris. Uzimaj brale, ne pitaj, bombetina od parfema.

  22. #3497
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,045
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Jesi,jesi,imam to u porukama isplati se uzet pogotovo od 100ml koliko bi me ovdje kostlalo 50ml,no vidjecemo josh,trenutno sam u fazi gdje mi vishe prija miris novca kad malo bolje razmislim,hm..
    ...

  23. #3498
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ne bih rekao da ima animalnih nota u The One EDP. Moguće da ta gorčina dolazi od grejpa i začina. S tim što se isti, za moj ukus, tako lijepo kombinuju s nečim kremastim što mene uvjek oduševi.

    Ajde da kažem da su EDT i EDP slični 90% mirisno, samo kao da je neko uzeo postojeće note i igrao se sa ekvilajzerom (malo pojačao bas a smanjio visoke tonove itd.). Uz možda neki novi sastojak da miris dobije punoću i malo bolje performanse. E sad detalji su obično ključni da donesu prevagu, a najvažnije je da svako pronađe ono što mu godi.

    Kao što svako preferira jednu od tri verzije Bleu de Chanel, ili različite verzije (Eau) Sauvage mirisa..

    Najvažnije je da vjerujemo samo svom čulu mirisa i da dobro isprobamo parfem prije kupovine.

  24. #3499
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nisam ni ja konstatovao bilo kakve animalne note u EDP varijanti. Pristojan, nosiv parfem, prosječnih performansi.

  25. #3500
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Reče li da si vidio Cedrat Boise u kozmetiks? Ja naleceh samo na tester sa možda 1ml na dnu boce

Page 140 of 404 FirstFirst ... 4090130136137138139140141142143144150190240 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 21 users browsing this thread. (0 members and 21 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •