Page 131 of 404 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141181231 ... LastLast
Results 3,251 to 3,275 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #3251
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Moj đed je ima tu mogućnost da zbog posla putuje vani. A i prosto je bio čovjek starog kova, uvjek uglađen i sređen, pantalone i košulja su se nosili i kroz kuću.. možda zbog toga te klasične parfeme i vezujem za starije godine i podrazumjevani autfit.

    Što se citrusa tiče, pa zavisi kako su tretirani u parfemu. Imaš ove moderne izvedbe (Bleu, Sauvage, Homme Cologne...), a s druge strane imaš citruse kao u Eau Sauvage, Armani eau pour homme, Versace L'Homme. Ovi citrusi u klasicima se kombinuju sa "ozbiljnijim" notama poput mahovine, pačulija, borove šume, cvijeća, animalnih nota/kože, zato i dobijaju na oštrini. Dok npr. moderne kombinuješ sa "lepršavijim" notama koje su slađe, kremastije..

    Mada je na kraju sve to pitanje ličnog doživljaja i ukusa... U svakom slučaju treba da nosiš ono što tebi odgovara i što ti pristaje.

    p.s. ti si znači pod stare dane uletio grlom u jagode tj. parfeme Kako ti se čini onaj parfemski Eau Sauvage za ove toplije dane. Meni se čini da mu godi maj, za razliku od verzije iz 2012 koja je isključivo za zimu.

    edit: od kupki Ziaja kozje mlijeko, a ljeti neka od ovih novih Felce azzura. Kupih skoro neku sal marin felce, početni miris prejako ubija ali je kasnije fina. Mada je ne bih opet kupovao. I Nivea ima dobre kupke, njih uzmem ako ima na akciju. Pored toga, jedino što koristim od kozmetike je ona klasična plava nivea krema. I to samo zimi kad mi je suva koža. Kuku eo nas ka žene
    Tebi je đed živ čovječe . Moj po očevoj liniji je umro prije nego sam se rodio. Ja sam i ranije volio parfeme , od osnovne škole ali ta preokupacija parfemima me snašla zadnje 2 godine , mada i vas istovremeno koliko vidim.

    Inače Dior Eau Sauvage 2017 je predobar parfem. Mislim da će mu prijati više temperature preko 22 stepena , vidjećemo ali veoma neobičan, stvarno je prava moderna verzija onog starog jer ima njegov "dnk". Ja od Ziaje kupujem djeci kupku sa mirisom vanile i odlična je.

    Inače me baš zanima kakav je ovaj Jeremijev Office for man miris .

  2. #3252
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Inače me baš zanima kakav je ovaj Jeremijev Office for man miris .
    Taj ce biti pravi za posla...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  3. #3253
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Taj ce biti pravi za posla...
    Ahaah bravo ali da mu pane cijena 4 puta. Gledah mu review sa Erwinom Creedom dok je testirao Aventus Cologne, pa oplakao sam. Eno prozivaju Jeremya da vrati parfem kako ga gledaše Erwin na kraju videa što mu ne vraća parfem

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  4. #3254
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    @Director

    Nažalost nije više među žive..


    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Sto se tice D&G The One, po meni mnogo ljepse mirise EDT verzija od EDP. U sustini, jako su slicni, samo sto je EDP malo mracniji i kremastiji od EDT, ali mi pri otvaranju smeta taj amber, koji se dosta dugo zadrzava, makar na meni, tako da sam se ja odlucio za EDT verziju, a htio sam EDP. Ogromna mana kod EDT su performanse, doduse na moju kozu svaki parfem ostane preko 8h, pa i ovaj, ali je projekcija preslaba, nekih sat-sat i po. Sto se performansi tice, kazu da ni EDP nije mnogo bolji, a ja bih ti preporucio, ako nekad nedje budes isao vani da potrazis proslogodisnju verziju Royal Night. Ona mirise identicno kao EDT, samo je parfemska verzija, i bolje su performanse, ne puno, ali bolje. Acqua di Gio sam imao 4 puta, The One za sad jednom, ali planiram kupovinu tog Royal Night. Zajedno sa Hugo Boss Bottled-om, 3 musketara koja cu vazda imat u kolekciju.
    EDT mi više nije odgovarao. A kao da su kod EDP ublažili to nešto što mi je smetalo. Inače sjajan parfem u bilo kojoj verziji, jedina mana postojanost. Na meni su performanse bile solidne, a mislim da nema tu neke prevelike razlike između edt i edp. Možda 20% ali opet to je parfem koji ne uzimam da traje

    Royal Night sam gledao po aerodromima, ali je uvjek bilo nešto zanimljivije da se proba.

    I veliki plus za Boss parfeme. Većina se mršti na njihov pomen, meni su dobri jer završavaju posao. Probaj ako već nisi Boss The Scent. Više je za jesen/proljeće i dobar za komplimente.

  5. #3255
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    A sto ne na posao skupi?
    A zato sto 90% parfema potrosim na posao. I onda kad dodjem do pred kraj stedim. Inace sam na poslu ljeti koristio police to be. Nije mi ga zao.

    A ovako uzmem neki jeftini da, sto neko rece, izrotiram jedan mjesec.


    Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk

  6. #3256
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Kad spominjete ADG, ima li ko neki skorašnjiji batch? Čitam po netu da su ga prilično unazadili. Miris koji mi se uvijek dopadao, ali nikad ga nikad ne kupih. Vrijedi li ga zapravo uzimat?
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  7. #3257
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Uzmi Profumo crna bočica ili Esencu. Original nikako, kao vodica.

  8. #3258
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Profumo crni bash lijepo mirishe,vishe je za prilike kad se bash picnesh,zeznuh se tada shto dobih malu bochicu od 40ml pa ga shtekam.
    ...

  9. #3259
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Još jedan glas za profumo.

  10. #3260
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    a dje, jedan od najprodavanijih uz sauvage sigurno.. oba su top nema price..
    moja sljedeca kupovina:



  11. #3261
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    @Director

    Nažalost nije više među žive..



    EDT mi više nije odgovarao. A kao da su kod EDP ublažili to nešto što mi je smetalo. Inače sjajan parfem u bilo kojoj verziji, jedina mana postojanost. Na meni su performanse bile solidne, a mislim da nema tu neke prevelike razlike između edt i edp. Možda 20% ali opet to je parfem koji ne uzimam da traje

    Royal Night sam gledao po aerodromima, ali je uvjek bilo nešto zanimljivije da se proba.

    I veliki plus za Boss parfeme. Većina se mršti na njihov pomen, meni su dobri jer završavaju posao. Probaj ako već nisi Boss The Scent. Više je za jesen/proljeće i dobar za komplimente.
    D&G The One je parfem takvog sastava da jednostavno ne moze da se projektuje. On je vise za susrete na blizinu, za dejt, da prevedem 🙂. Ja Hugo Boss kucu obozavam, imao sam skoro svaki, kad sam bio mladji kupovao sam samo Boss i Lacoste parfeme, odgovarao mi je taj njihov citrusno - aromaticni fazon. Vremenom jednostavno pocnes da kapiras i druge parfeme, zato pocetniku rijetko koji nice moze da se dopadne. Jedina mana kod Boss-ovih parfema su performanse. The Scent sam probao i odlican je, ali sam se odlucio za The Scent Private Accord, ipak. Ludilo od parfema, kafa i cokolada, niche level.

  12. #3262
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    moja sljedeca kupovina:


    probao. dopao mi se baš... što me nađe uh
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  13. #3263
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    D&G The One je parfem takvog sastava da jednostavno ne moze da se projektuje. On je vise za susrete na blizinu, za dejt, da prevedem . Ja Hugo Boss kucu obozavam, imao sam skoro svaki, kad sam bio mladji kupovao sam samo Boss i Lacoste parfeme, odgovarao mi je taj njihov citrusno - aromaticni fazon. Vremenom jednostavno pocnes da kapiras i druge parfeme, zato pocetniku rijetko koji nice moze da se dopadne. Jedina mana kod Boss-ovih parfema su performanse. The Scent sam probao i odlican je, ali sam se odlucio za The Scent Private Accord, ipak. Ludilo od parfema, kafa i cokolada, niche level.
    Nije mi realno da nisu u mogućnosti da dodaju takve sastojke koji bi omogućili duže trajanje i projekciju. Pa sve i da košta više ta sintetika, jer bi dosta ljudi dalo duplo keša za D&G The One koji je beast mode. Osim ako nisu u pitanju prirodni sastojci.. Pa eto izbacili su EDP i ove flankere jer se svi žale na postojanost EDT-a. Donekle su riješili problem, ali ne potpuno. No kako god okreneš, to je parfem koji se kupuje zbog samog mirisa a ne performansi. Naravno za diskretnije varijante

    A za Boss parfeme sam skroz saglasan. Možda su danas malo skuplji u odnosu na to što nude, međutim u pitanju je dobra parfemska priča. Probaću taj private accord, samo se bojim da mi ne bude presladak.

    Inače, je li neko koristio ovaj parfem - https://www.fragrantica.com/perfume/...-Homme-37.html
    Bješe mnogo dobar...

  14. #3264
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Nije mi realno da nisu u mogućnosti da dodaju takve sastojke koji bi omogućili duže trajanje i projekciju. Pa sve i da košta više ta sintetika, jer bi dosta ljudi dalo duplo keša za D&G The One koji je beast mode. Osim ako nisu u pitanju prirodni sastojci.. Pa eto izbacili su EDP i ove flankere jer se svi žale na postojanost EDT-a. Donekle su riješili problem, ali ne potpuno. No kako god okreneš, to je parfem koji se kupuje zbog samog mirisa a ne performansi. Naravno za diskretnije varijante

    A za Boss parfeme sam skroz saglasan. Možda su danas malo skuplji u odnosu na to što nude, međutim u pitanju je dobra parfemska priča. Probaću taj private accord, samo se bojim da mi ne bude presladak.

    Inače, je li neko koristio ovaj parfem - https://www.fragrantica.com/perfume/...-Homme-37.html
    Bješe mnogo dobar...
    Kad bi se dodala ta sintetika radi boljih performansi, ne bi to vise bila ta aroma. Upravo je to "problem" ovog mirisa, prirodne note koje se najcesce slabo projektuju. Ne mora nuzno da znaci, ali sintetika se uglavnom i projektuje, cist primjer 1 million, ili recimo odlican miris, koji obozavam i cesto koristim, a nije gadan ka ovaj 1 million, gola sintetika, PR Ultraviolet. Znaci traje i projektuje se, ubija. Kad malo bolje razmislim, mislim da je to parfem koji mi je donio najvise komplimenata. Ovo navodim samo kao cinjenicu, apsolutno mi nije to najvaznije kod parfema, ali imas ljudi kojima je to stavka pod br 1. Sam si rekao, The One nije miris koji se kupuje zbog performansi, nego zbog te njegove nevjerovatne arome i smeka. Ista ti je prica sa ovim Private Accord, ne projektuje se tolko, to je miris za merak. Probaj ga obavezno, mene je odusevio.

    Ovaj Givenchy je koristio davno moj brat, i crveni i plavi. Sjecam se tad da mi se vise dopao crveni, plavi je vise freski akvatik, kolko se sjecam.

  15. #3265
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ovaj Givenchy koristim 15 godina, jedini parfem koji uvijek imam, jer se može nositi u bukvalno svakoj prilici...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  16. #3266
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    225
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Ima li neko Chanel Allure Homme Edition Blanche? Kakve su mu performanse? Cini mi se da ga je @Director spominjao.
    I can't explain and I won't even try

  17. #3267
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by forways View Post
    Ima li neko Chanel Allure Homme Edition Blanche? Kakve su mu performanse? Cini mi se da ga je @Director spominjao.
    Performanse su mu vrlo dobre. Najbolje da ga probaš prvo. Imaš ga u bar kod parfimerijama. Meni je taj parfem izuzetan citrus.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  18. #3268
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    225
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Performanse su mu vrlo dobre. Najbolje da ga probaš prvo. Imaš ga u bar kod parfimerijama. Meni je taj parfem izuzetan citrus.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Odusevih se mirisom, a ranije sam ga uvijek zaobilazio iz nekog razloga. Ovamo gdje sam ja je preko 100$ ali ako su mu performanse dobre vrijedi svaki cent. Dolazim pocetkom juna u CG i sa sobom nosim 9-10 parfema, ako me na aerodromu povedu sa strane reci cu da si ti kriv.
    I can't explain and I won't even try

  19. #3269
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Odličan je blanche. Ima li edp verzija?

  20. #3270
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A kakav je Chanel Allure Homme Sport, je li koristimo neko?


    Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

  21. #3271
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by forways View Post
    Odusevih se mirisom, a ranije sam ga uvijek zaobilazio iz nekog razloga. Ovamo gdje sam ja je preko 100$ ali ako su mu performanse dobre vrijedi svaki cent. Dolazim pocetkom juna u CG i sa sobom nosim 9-10 parfema, ako me na aerodromu povedu sa strane reci cu da si ti kriv.
    Nadam se da si EDP probao. Što donosiš?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  22. #3272
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    225
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nadam se da si EDP probao. Što donosiš?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ne znam tacno koji je, provjericu. Mada koliko citah po internetu, ranije je bio EDTc a sad je EDP tj. samo su naziv promijenili. Uzeh CH Men (ne prive vec prva verzija), 2 Hugo Boss Bottled, Al Haramain L'Aventure, AdG Profumo, Bleu de Chanel Parfum, ovaj Edition Blanche vjerovatno, Armaf je tu jos od prije i jos 1 ili 2 zenska parfema, ne znam jos koje (za sada mi se svidja najvise D&G The Only One). Jedan dio ce na poklone otic, a ovo kvalitetnije ne dam.
    Kad dodjem okacicu cijelu skromnu kolekciju.
    I can't explain and I won't even try

  23. #3273
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by forways View Post
    Ne znam tacno koji je, provjericu. Mada koliko citah po internetu, ranije je bio EDTc a sad je EDP tj. samo su naziv promijenili. Uzeh CH Men (ne prive vec prva verzija), 2 Hugo Boss Bottled, Al Haramain L'Aventure, AdG Profumo, Bleu de Chanel Parfum, ovaj Edition Blanche vjerovatno, Armaf je tu jos od prije i jos 1 ili 2 zenska parfema, ne znam jos koje (za sada mi se svidja najvise D&G The Only One). Jedan dio ce na poklone otic, a ovo kvalitetnije ne dam.
    Kad dodjem okacicu cijelu skromnu kolekciju.
    Kako ti se čini Al Haramain i koliko para su ga uzeo? Ja imam na ebay nekog prodavca iz Francuske, 36 eura + 10 shipping

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  24. #3274
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    225
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kako ti se čini Al Haramain i koliko para su ga uzeo? Ja imam na ebay nekog prodavca iz Francuske, 36 eura + 10 shipping

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    U pocetku sam mislio da je isti kao Armaf (mislim, svakako su jako slicni), ali sad mi L'Aventure vise prija. Odlican miris, bas sam zadovoljan. Uzeh na Amazonu, ako se dobro sjecam bio je oko 40$.
    I can't explain and I won't even try

  25. #3275
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by forways View Post
    U pocetku sam mislio da je isti kao Armaf (mislim, svakako su jako slicni), ali sad mi L'Aventure vise prija. Odlican miris, bas sam zadovoljan. Uzeh na Amazonu, ako se dobro sjecam bio je oko 40$.
    Djeluju slični ali ipak meni lično al haramain ljepši. To je miris za koji sam uz bleu de chanel parfum dobio ubjedljivo najviše komplimenata od svega što sam nosio.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Page 131 of 404 FirstFirst ... 3181121127128129130131132133134135141181231 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •