Page 228 of 404 FirstFirst ... 128178218224225226227228229230231232238278328 ... LastLast
Results 5,676 to 5,700 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #5676
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Koji ti je bolji?
    Uh, ne mogu da se odlucim. Razliciti su mi skroz. Deep Sense mi je prvih pola sata meh, kasnije mnogo bolji. Ovaj Black je u startu odlican.

  2. #5677
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Oce li ko ?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  3. #5678
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Wizzair ?

  4. The Following User Says Thank You to NoRecesS For This Useful Post:


  5. #5679
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ognjanovic261 View Post
    Je li se ko od vas susrecao sa ovim parfemom ?
    Dobih ga na poklon,iskreno,na prvu loptu mi nije dopadljiv,tako da cu vidjeti da li da ide u zamjenu za neki,ili ce mi se dopasti vremenom...


    Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
    Na sto podsjeca? Citam da je u pitanju klasicni barbershop miris...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #5680
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Probah danas Red Tobacco i jos par Mancera parfema. Iskreno RT mi se najmanje dopao od svih. Ok mi je nekih 2-3 sata nakon prskanja i to je to. Nikako ga ne bih preporucio kao blind buy, obavezno probajte isti prije kupovine.
    Black Vanilla i Cedrat Boise recimo su mi mnogo bolji.

  7. #5681
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Red Tabacco što više koristim sve mi se više i više svidja, treba mu dati malo vremena parfemčina je to, kada ga probate ne zabadati nos na bloter u parfimeriji ili ako ga nanosite na ruke bar 15-20minuta, čuvajte garderobu jer je kao i druge Mancere prilično uljan ili kako god..

    Definitivno nije za početnike, na mojoj koži ne traje po 3 dana i dva tuširanja kao što pojedini pišu, odradi tih 5-6sati dobro posle se osjeća uz kožu i to bude to(tako je u mom slučaju možda će na nekom drugom raditi drugačije)
    Vrijedan zimski parfem drago mi je što ga posjedujem, takodje mislim da je 60ml sasvim dovoljno jer se ne smije prećerivati sa sprejerom, prva dva sata od nanošenja ako se prećera može neko da nastrada..

    I sigurno će te ostaviti utisak na okolinu, j.ebi ga Red Tabacco kao i Cedrat Boise radi rad..
    Last edited by METZ; 04-01-20 at 00:57.

  8. #5682
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Red Tabacco što više koristim sve mi se više i više svidja, treba mu dati malo vremena parfemčina je to, ne zabadati nos na bloter u parfimeriji ili ako ga nanosite na ruke bar 15-20minuta, čuvajte garderobu jer je kao i druge Mancere prilično uljan ili kako god..

    Definitivno nije za početnike, na mojoj koži ne traje po 3 dana i dva tuširanja kao što pojedini pišu, odradi tih 5-6sati dobro posle se osjeća uz kožu i to bude to(tako je u mom slučaju možda će na nekom drugom raditi drugačije)
    Vrijedan zimski parfem drago mi je što ga posjedujem, takodje mislim da je 60ml sasvim dovoljno jer se ne smije prećerivati sa sprejerom, prva dva sata od nanošenja ako se prećera može neko da nastrada..

    I sigurno će te ostaviti utisak na okolinu, j.ebi ga Red Tabacco kao i Cedrat Boise radi rad..
    Dobar komentar.

    Posjedujem ovu gubu. I mrzim ga i volim.

    Volim jer je sigurica : dje god odem pitaju za njega.

    Mrzim jer mi duvan najmilija nota.
    Eto samo zbog toga... Mrzim ga jer kvari sve ono najljepse sto volim u toj mirisnoj noti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. The Following User Says Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  10. #5683
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,403
    Thanked in
    1,911 Posts

    Default


    Bog otac


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #5684
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Probao Alexandriu II, za moj ukus ima previse neke note pudera i vanile, dalje nema ostrinu koju volim onu koju posjeduju old school parfemi, trajanje za pricu. Blag izuzetno prijatan parfem, jos mi ova prodavacica rece da mi se otvorio predobro i neobicno lijepo, cijena prava sitnica, 3700 i nesto hrvatskih kuna ili 499 nasih para.

  12. #5685
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Probao Alexandriu II, za moj ukus ima previse neke note pudera i vanile, dalje nema ostrinu koju volim onu koju posjeduju old school parfemi, trajanje za pricu. Blag izuzetno prijatan parfem, jos mi ova prodavacica rece da mi se otvorio predobro i neobicno lijepo, cijena prava sitnica, 3700 i nesto hrvatskih kuna ili 499 nasih para.
    Xerjoff je to. Svakako ne vrijedi te pare. A i to je u prodavnicu.

    Naxos je po Srbiji bio 140-170€. Sad u nestasici je malo skuplji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #5686
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Xerjoff je to. Svakako ne vrijedi te pare. A i to je u prodavnicu.

    Naxos je po Srbiji bio 140-170€. Sad u nestasici je malo skuplji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    I te kako vrijedi te pare, svaki cent, meni se na ruci osjeca i poslije 4 dana, nista sapuni, pranje ruku, tusiranje. Da je jeftinija bih je kupio, ili da nema nekog suvog pudera i vanile, ovako mi je mnogo. Kome se dopada ne da nije skupa nego je dzabe u odnosu na TF ili Aventus. Jeste u prodavnici je ta cijena, ja tamo i kupujem parfeme, jednom sam od nekog odje dobio broj neke Marine iz BG, ja je pozvao, ona ne radi nego joj suprug, on u Emirate bio, ja ga i poslije toga par puta zvao za ponudu za neka tri parfema i nikakvog odgovora. Mene sto se tice vise i ne pokusavam nabavku parfema osim u prodavnici ili ovu kombinaciju sa Notina sto radi kolega Al No1.
    Kad pomenu Naxos, on je i ovamo znacajno jeftiniji, a imaju i nekih skupljih, zao mi je sto Alexandriu Imperiale nijesu imali, ona ima koznu notu i sigurno je mnogo dobra, a Alexandria III biase ista cijena kao i za II.

  14. #5687
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    I te kako vrijedi te pare, svaki cent, meni se na ruci osjeca i poslije 4 dana, nista sapuni, pranje ruku, tusiranje. Da je jeftinija bih je kupio, ili da nema nekog suvog pudera i vanile, ovako mi je mnogo. Kome se dopada ne da nije skupa nego je dzabe u odnosu na TF ili Aventus. Jeste u prodavnici je ta cijena, ja tamo i kupujem parfeme, jednom sam od nekog odje dobio broj neke Marine iz BG, ja je pozvao, ona ne radi nego joj suprug, on u Emirate bio, ja ga i poslije toga par puta zvao za ponudu za neka tri parfema i nikakvog odgovora. Mene sto se tice vise i ne pokusavam nabavku parfema osim u prodavnici ili ovu kombinaciju sa Notina sto radi kolega Al No1.
    Kad pomenu Naxos, on je i ovamo znacajno jeftiniji, a imaju i nekih skupljih, zao mi je sto Alexandriu Imperiale nijesu imali, ona ima koznu notu i sigurno je mnogo dobra, a Alexandria III biase ista cijena kao i za II.
    Nije lako nabaviti Xerjoff preko preprodavaca zato je ta muka. I ja sam kontaktirao Marinu pa u ponudi od 5 komada za koje sam poslao = 0 u ponudi kod nje.
    Nevezano za Xerjoff, krvav je to lebac sto zaradjuju ti ljudi.

  15. #5688
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    I te kako vrijedi te pare, svaki cent, meni se na ruci osjeca i poslije 4 dana, nista sapuni, pranje ruku, tusiranje. Da je jeftinija bih je kupio, ili da nema nekog suvog pudera i vanile, ovako mi je mnogo. Kome se dopada ne da nije skupa nego je dzabe u odnosu na TF ili Aventus. Jeste u prodavnici je ta cijena, ja tamo i kupujem parfeme, jednom sam od nekog odje dobio broj neke Marine iz BG, ja je pozvao, ona ne radi nego joj suprug, on u Emirate bio, ja ga i poslije toga par puta zvao za ponudu za neka tri parfema i nikakvog odgovora. Mene sto se tice vise i ne pokusavam nabavku parfema osim u prodavnici ili ovu kombinaciju sa Notina sto radi kolega Al No1.
    Kad pomenu Naxos, on je i ovamo znacajno jeftiniji, a imaju i nekih skupljih, zao mi je sto Alexandriu Imperiale nijesu imali, ona ima koznu notu i sigurno je mnogo dobra, a Alexandria III biase ista cijena kao i za II.
    Nije lako nabaviti Xerjoff preko preprodavaca zato je ta muka. I ja sam kontaktirao Marinu pa u ponudi od 5 komada za koje sam poslao = 0 u ponudi kod nje.
    Nevezano za Xerjoff, krvav je to lebac sto zaradjuju ti ljudi.

  16. #5689
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Poruceno CDNI ulje i Ventana.
    Od Hunter Intense sam odustao zato sto kao i Ventana kopira isti parfem, samo sto svi navode Ventanu kao mnogo bolji izbor. Planirao sam da porucim i Tres Nuit ili Le Parfait ali mi se ne svidjaju parfemi koje kopiraju uopste pa sam odustao.
    100% uzimam Bucephalus XI, da ga nije neko sa foruma uzimao? Kakvi su utisci? Sta bi ste jos preporucili od Armaf? Vidim mnogi navode CDNI "zenski" kao odlican unisex parfem.

  17. #5690
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Vidim mnogi navode CDNI "zenski" kao odlican unisex parfem.
    Ja ga uzeo blind buy i posle prvog sprejera stavio na prodaju, obično dam parfemu više šansi ali njega nisam mogao da podnesem, ako postoji neka šansa da ga probaš prije kupovine, moj nos je samo tu neku mračnu kisjelu ružu osjećao u njemu, meni je to više ženski parfem, možda bi sad bio bolji na ovo hladno vrijeme, ja sam ga nedje u Sep probao..

  18. The Following User Says Thank You to METZ For This Useful Post:


  19. #5691
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Koleginica se sinoć natrackala sa Mancera Velvet Vanilla kakav ženski parfem, boomba, auf...
    https://www.fragrantica.com/perfume/...lla-39835.html

  20. #5692
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Da nije malo puno 87 eura za cartier pantheru 50 ml?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  21. #5693
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,189
    Thanks Thanks Given 
    1,031
    Thanks Thanks Received 
    1,646
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Koleginica se sinoć natrackala sa Mancera Velvet Vanilla kakav ženski parfem, boomba, auf...
    https://www.fragrantica.com/perfume/...lla-39835.html
    Ja uzeh sebi Aoud Vanilla.
    Ubica.

    Otkad sam ga kupio, svaki dan se prskam barem po jednom, iako mozda necu nidje da izadjem

    Oud je malo medicinski, ali bas dobro balansira sa vanilom.

    A zamalo ne uzeh Hindu Kush...To cemo za sledecu sezonu


    A wild fruits za ljeto



  22. The Following User Says Thank You to Laz For This Useful Post:


  23. #5694
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Ja uzeh sebi Aoud Vanilla.
    Ubica.

    Otkad sam ga kupio, svaki dan se prskam barem po jednom, iako mozda necu nidje da izadjem

    Oud je malo medicinski, ali bas dobro balansira sa vanilom.

    A zamalo ne uzeh Hindu Kush...To cemo za sledecu sezonu


    A wild fruits za ljeto
    U zivotu nisam dobio vise komplimenata nego za hindu kush. Nesto genijalno odradi na mojoj kozi.

    Ja cu na slijepo da kupim(tj da dobijem za novu) Amouage Overture. Narucio sam ga kod Milosa
    Ponovo pomirisah kilian apple brandy...da nisam zapaljen za amouage ovako to bi mi bila sljedeca nabavka. Savrsen sirupast miris viskija, vanile i karamele...sladak ali bas smekerski sladak.

    Za poklon prijatelju uzeh nesto "provjereno", black afgano. Kod milosa 105 eura. Stvarno je parfemcina i ona prica za 60 ml red tobacco-a ide i za njega, stvarno ga je dosta 30ml jer ono definitivno nije parfem za svaki dan i za svaku priliku. Ogroman je i smrdljiv(na dobar nacin ).

    Kako se ljudi fraskaju parfemima ovih dana glava me zabolje i zgadise mi se neki parfemi. Ulazim u 11 ujutru u nas diskont i lik nasibao orto parisi terroni na sebe, oblak od 50 metara oko sebe pravi...ja mamuran kao stoka, a svako malo se mimoilazimo..zgadio mi se. Jednu noc u kaficu, dior sauvage, trojica likova okupana u njemu, mora da su od druga ostala dvojica uzela po minuta pred grad....imam jos pola bocice, nece se trosit ove sezone, a mozda i nikad vise. Malo sam i sam sebi zgadio CDNI stavih ga mamuran na sebe jedno jutro i to solidno, pa u autu 2 sata sa grijanjem, a jos mi jelkica mirise na dior fahrenheit...dok sam shvatio od cega mi je muka, kasno. Tako, praznici su mi za mirise bili pakao

  24. #5695
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    U zivotu nisam dobio vise komplimenata nego za hindu kush. Nesto genijalno odradi na mojoj kozi.

    Ja cu na slijepo da kupim(tj da dobijem za novu) Amouage Overture. Narucio sam ga kod Milosa
    Ponovo pomirisah kilian apple brandy...da nisam zapaljen za amouage ovako to bi mi bila sljedeca nabavka. Savrsen sirupast miris viskija, vanile i karamele...sladak ali bas smekerski sladak.

    Za poklon prijatelju uzeh nesto "provjereno", black afgano. Kod milosa 105 eura. Stvarno je parfemcina i ona prica za 60 ml red tobacco-a ide i za njega, stvarno ga je dosta 30ml jer ono definitivno nije parfem za svaki dan i za svaku priliku. Ogroman je i smrdljiv(na dobar nacin ).

    Kako se ljudi fraskaju parfemima ovih dana glava me zabolje i zgadise mi se neki parfemi. Ulazim u 11 ujutru u nas diskont i lik nasibao orto parisi terroni na sebe, oblak od 50 metara oko sebe pravi...ja mamuran kao stoka, a svako malo se mimoilazimo..zgadio mi se. Jednu noc u kaficu, dior sauvage, trojica likova okupana u njemu, mora da su od druga ostala dvojica uzela po minuta pred grad....imam jos pola bocice, nece se trosit ove sezone, a mozda i nikad vise. Malo sam i sam sebi zgadio CDNI stavih ga mamuran na sebe jedno jutro i to solidno, pa u autu 2 sata sa grijanjem, a jos mi jelkica mirise na dior fahrenheit...dok sam shvatio od cega mi je muka, kasno. Tako, praznici su mi za mirise bili pakao

    Sa Hindu Kush se nisam susrijecao. Note mi se
    Svidjaju, komentari odlicni.

    Overture Man : je li to kupovina na slijepo?
    Nemaju ga u Kozmetiks?

    Crni Afganistanac je stvarno ubica. Extrait parfema, danima traje, roba mirise masakrira. Komplimenata ne fali.
    Imam ga i te 30ml su dovoljne za godinu dana sigurno.

    Pominjes By Kilian... Jesi li mirisao Black Phantom?

    I pitanje za sve : jeste li se susrijecali sa Alexandria California? Kazu da prave ubica klonove.. vidjeh na sajtu njihovom 50ml 30$ nekog random parfema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #5696
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    Sa Hindu Kush se nisam susrijecao. Note mi se
    Svidjaju, komentari odlicni.

    Overture Man : je li to kupovina na slijepo?
    Nemaju ga u Kozmetiks?

    Crni Afganistanac je stvarno ubica. Extrait parfema, danima traje, roba mirise masakrira. Komplimenata ne fali.
    Imam ga i te 30ml su dovoljne za godinu dana sigurno.

    Pominjes By Kilian... Jesi li mirisao Black Phantom?

    I pitanje za sve : jeste li se susrijecali sa Alexandria California? Kazu da prave ubica klonove.. vidjeh na sajtu njihovom 50ml 30$ nekog random parfema.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Overture nemaju jos ni u cosmeticsu niti ga je milos jos dobio. Obecao je da ce da mi javi kad stigne i to ce zena da iskesira kao poklom za novu. Blind buy potpuni ali ga svi hvale i note su bas one koje volim.

    Od Kiliana nazalost samo Apple Brandy jer ga drug ima.

    Gledao sam ove yt review-e Alexandrie, kazu da je top ali nesto ne bih davao 1$ za 1ml klona...ne znam, mozda grijesim.

  26. #5697
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Treba mi refill Dylan Blue-a. Što mislite, što mi je najpovoljnija opcija, jer ga trošim baš divljački i nešto prečesto kupujem. ��
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  27. #5698
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ovi blagosloveni dani zahtijevaju svetu vodicu.



    Click image for larger version. 

Name:	IMG_20200106_172028 (Copy).jpg 
Views:	126 
Size:	12.9 KB 
ID:	165980

  28. #5699
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,041
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ovi blagosloveni dani zahtijevaju svetu vodicu.



    Click image for larger version. 

Name:	IMG_20200106_172028 (Copy).jpg 
Views:	126 
Size:	12.9 KB 
ID:	165980
    Potpis,pechat!!!
    Ona 2 flita onaj dan trajali su i trajali:-D
    Primjer ovim novokomponovanim,kako treba da mirishe pravi mushki parfem a da pritom ne smeta okolini,vec naprotiv.
    ...

  29. The Following User Says Thank You to AL no1 For This Useful Post:


  30. #5700
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Zna li ko dje se moze uzeti kakva bocica za parfem 120ml otprilike. Ako ne budem mogao da napravim ovu od red tobaco. Bratova cerka mi juce sjede u auto i ispade joj na stazu pravo na cep. I malo mi je puklo i sad ne mogu da otvorim parfem normalno nego odsarafim sve . Pokusacu kuci da kad dodjem da napravim ako ne bude moglo dajte neki oredlog da ga prespem nedje.

    Sent from my p30 pro using Tapatalk

Page 228 of 404 FirstFirst ... 128178218224225226227228229230231232238278328 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •