Page 234 of 404 FirstFirst ... 134184224230231232233234235236237238244284334 ... LastLast
Results 5,826 to 5,850 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #5826
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sidewinder View Post
    Favorit za 2020 godAttachment 166360


    I za 2019Attachment 166361
    Ovaj Gucci intense oud mi se cini zanimljiv.

  2. #5827
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Ucinje mi se da je Naxos oko 200 eura, a ovi i ne znam kako se krecu.
    So 125€ se spustao. Sad ga nema. Kod Andreasa je 240. Duplo placat necu.

    Gucci Intense Oud takosje ga nema. Ozbiljno nahvaljen parfem. Po BG vidim da ga daju za 90.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #5828
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    To sam i ja pricao za CDNI, i pitao se kako to po komentarima nekih odje dje po njihovom se osjeca bas jako, dok meni slabo je trajao , ne kazem da se ne cuje i da je los miris, ali nikako nije izrazajan.

    Послато са Mi Note 3 помоћу Тапатока
    Izgleda da je Armaf usrao sa reformulacijom, to je jedini logican odgovor. Mnogi kazu da je batch iz 2017-te neuporedivo bolji od novijih, tj. 2018 a posebno 2019. Parfem im je postao hit i onda su ga reformulisali da smanje troskove i zarade vise.
    Cekam da mi stigne parfemsko ulje, pa da vidim kakve su performanse.

    Moje neko iskustvo sto se CDNI i Midnight Oud tice, posto sam imao priliku da probam i Aventus i Interlude par puta:

    -CDNI: 100% Aventus za gotovo 10x manje para ali sa mnogo slabijim performansama.
    -Midnight Oud: 100% Interlude opet za 10x manje para sa odlicnim, rekao bih mozda i identicnim performansama.

    Ko ne moze da proba Midnight Oud posto definitivno nije blind buy, neka proba Interlude u nekoj od parfimerija. Midnight Oud identicno mirise i performanse su fantasticne. Svakako ogromna preporuka za Midnight Oud. CDNI EDT ne mogu da preporucim zbog performansi jedino ali opet za nekih 35$ ne treba ocekivati cuda.

  4. #5829
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    So 125€ se spustao. Sad ga nema. Kod Andreasa je 240. Duplo placat necu.

    Gucci Intense Oud takosje ga nema. Ozbiljno nahvaljen parfem. Po BG vidim da ga daju za 90.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Naxos sam jednom probao, ali sam probao jos par parfema istovremeno i onda ne smijem da se istrcavam sa komentarima jer to se sve pobrka i covjek blage veze nema.
    Gucci nijesam imao prilike probati, a sudeci da ima koze, dima, drveta cini se dobar.

  5. #5830
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Izgleda da je Armaf usrao sa reformulacijom, to je jedini logican odgovor. Mnogi kazu da je batch iz 2017-te neuporedivo bolji od novijih, tj. 2018 a posebno 2019. Parfem im je postao hit i onda su ga reformulisali da smanje troskove i zarade vise.
    Cekam da mi stigne parfemsko ulje, pa da vidim kakve su performanse.

    Moje neko iskustvo sto se CDNI i Midnight Oud tice, posto sam imao priliku da probam i Aventus i Interlude par puta:

    -CDNI: 100% Aventus za gotovo 10x manje para ali sa mnogo slabijim performansama.
    -Midnight Oud: 100% Interlude opet za 10x manje para sa odlicnim, rekao bih mozda i identicnim performansama.

    Ko ne moze da proba Midnight Oud posto definitivno nije blind buy, neka proba Interlude u nekoj od parfimerija. Midnight Oud identicno mirise i performanse su fantasticne. Svakako ogromna preporuka za Midnight Oud. CDNI EDT ne mogu da preporucim zbog performansi jedino ali opet za nekih 35$ ne treba ocekivati cuda.
    Cdni meni traje jako puno.Izdrzi cijelo radno vrijeme. Nikako nije 100% aventus, bar ovaj koji ja imam 2018. God.. Cak je solidno velika razlika u odnosu na ovaj aventus koji sam mirisao.

    Midnight oud je jako slican Interlude-u ali takodje nije isti, a sto se tice perfomansi ni blizu interlude-u. Imam oba i MO traje 4 sata max, Interlude 8+ lagano.
    Posle duze upotrebe, dal zbog zamora nosa ili neceg drugog razocaran sam perfomansama Jubilation xxv, ljudi kazu da osjecaju da mirisem ali ja sebe ni kapi posle 4 sata. Cini mi se da nije tako bilo kad sam ga tek poceo nositi.

    A za nas koji jurimo Naxos...uzmemo fino Naxos za siromasne Pure Havane i cekamo dobru ponudu za pravi

  6. #5831
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Cdni meni traje jako puno.Izdrzi cijelo radno vrijeme. Nikako nije 100% aventus, bar ovaj koji ja imam 2018. God.. Cak je solidno velika razlika u odnosu na ovaj aventus koji sam mirisao.

    Midnight oud je jako slican Interlude-u ali takodje nije isti, a sto se tice perfomansi ni blizu interlude-u. Imam oba i MO traje 4 sata max, Interlude 8+ lagano.
    Posle duze upotrebe, dal zbog zamora nosa ili neceg drugog razocaran sam perfomansama Jubilation xxv, ljudi kazu da osjecaju da mirisem ali ja sebe ni kapi posle 4 sata. Cini mi se da nije tako bilo kad sam ga tek poceo nositi.

    A za nas koji jurimo Naxos...uzmemo fino Naxos za siromasne Pure Havane i cekamo dobru ponudu za pravi
    E pa cus 100% avendzer i 100% interlude


    Javicu ti za Naxos Milose. Cekam ponudu dobru. Ako je bude znaces!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. The Following User Says Thank You to Tefrola For This Useful Post:


  8. #5832
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Trussardi Uomo, ovaj novi, je li se samo bocica razlikuje od stare a miris je isti? Steta sto se stara verzija vise ne moze naci, bilo je u jednoj parfimeriji u zgradi Vektra, na cosku zgrade... Ta je parfimerija davno zatvorena. Mislim da ga je jedino ta parfimerija imala.

  9. #5833
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ksani View Post
    Trussardi Uomo, ovaj novi, je li se samo bocica razlikuje od stare a miris je isti? Steta sto se stara verzija vise ne moze naci, bilo je u jednoj parfimeriji u zgradi Vektra, na cosku zgrade... Ta je parfimerija davno zatvorena. Mislim da ga je jedino ta parfimerija imala.
    Ne, znaci dva mirisa ili bolje receno dva svijeta.

  10. #5834
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tefrola View Post
    E pa cus 100% avendzer i 100% interlude


    Javicu ti za Naxos Milose. Cekam ponudu dobru. Ako je bude znaces!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    A sta je komicno toliko??
    Prsni na jednu ruku Aventus na drugu CDNI. Isto to uradi i sa Interlude i Midnight Oud. 90% ljudi koje pitas ce da ti kazu da su u pitanju isti parfemi. Aventus sam probao odavno, ali Midnight Oud je isti Interlude.

  11. #5835
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    A sta je komicno toliko??
    Prsni na jednu ruku Aventus na drugu CDNI. Isto to uradi i sa Interlude i Midnight Oud. 90% ljudi koje pitas ce da ti kazu da su u pitanju isti parfemi. Aventus sam probao odavno, ali Midnight Oud je isti Interlude.
    I za ove turske kopije od 15 eura ce vecina ljudi reci da mirisu kao originali ali jednostavno ne mirisu. MO se jako primakao Interlude-u ali kazem ti iz prve ruke da je Interlude duplo mocniji i da se drydown ne moze porediti, a u sustini na drydown najduze mirises kad stavljas parfeme...da li vrijedi x puta vise-to je druga prica. Meni npr. vrijedi. Imam i MO i CDNI i kad ih istrosim kupicu sigurno jos bocica. Imaju veliki respekt od mene jer su za smjesne pare uspjeli da izimitiraju solidno skupe parfeme ali spustanje otiginala me malo nervira. Zasto bi iko ikad kupio originalni sat, cipele, robu ako ima kopija koje su 100% kao original...zato sto nikad nisu.

  12. #5836
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Nisam ja spustao originale. Original je original. Ja sam samo pricao o CDNI i Midnight Oud. Svako odlucuje sa svojim parama da li mu se vise isplati da da 30$ za klona ili 300$ za original.
    Valjda postoji neki razlog sto je CDNI postao popularniji parfem od originala kojeg klonira. A definitivno nije to sto je 30$. Da je 30$ a da ne valja nista druga bi prica bila.

  13. #5837
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1,520
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    290
    Thanked in
    171 Posts

    Default

    Ima li gde da se proba jo malone tonka

  14. #5838
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emix View Post
    Nisam ja spustao originale. Original je original. Ja sam samo pricao o CDNI i Midnight Oud. Svako odlucuje sa svojim parama da li mu se vise isplati da da 30$ za klona ili 300$ za original.
    Valjda postoji neki razlog sto je CDNI postao popularniji parfem od originala kojeg klonira. A definitivno nije to sto je 30$. Da je 30$ a da ne valja nista druga bi prica bila.
    Nije komicno niti imam za cilj da se kolegi forumasu posprdavam. Svi smo drugaciji, svaciji nos detektuje drugacije.

    Za zivota sam potrosio sigurno 150ml Aventusa, 100ml Interluda.

    Po par ml ovih klonova cisto na nagovor dobavljaca. Prsti sintetika, neuskladjenost itd itd.

    Aventus je najprodavaniji niche parfem ikaada. Aventus je uzdigao toliko taj mirisni svijet.
    Aventus je jedna od najbolje uskladjenih kombinacija nota ikada.

    CDNI popularniji od Aventusa? Tesko drug. Da je popularniji ne bio morao da ss reklamira kao kopija njegova i dan danas.

    Nije odje cijena nj bitna. Alexandria California takodje pravi dobre mirise ali samo kloniraju. I to kosta pofino skuplje od Cdni.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #5839
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    A da kupimo jednu Pure Havanu nas 4-5 pa podijelimo po 20ml, onda lagano da se čeka Naxos..
    Možda bih mogao obezbijediti dekant bočice.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to METZ For This Useful Post:


  17. #5840
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Meni je neshvatljivo dat' ime novom parfemu po starom a da nemaju veze jedan sa drugim
    Stari je bio brutalan, pravi muski miris, u rangu Azzaro PH, YSL Kouros, Givenchy Gentleman,...

  18. #5841
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ksani View Post
    Meni je neshvatljivo dat' ime novom parfemu po starom a da nemaju veze jedan sa drugim
    Stari je bio brutalan, pravi muski miris, u rangu Azzaro PH, YSL Kouros, Givenchy Gentleman,...
    Dupli...

  19. #5842
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,387
    Thanks Thanks Given 
    1,810
    Thanks Thanks Received 
    1,145
    Thanked in
    434 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    A da kupimo jednu Pure Havanu nas 4-5 pa podijelimo po 20ml, onda lagano da se čeka Naxos..
    Možda bih mogao obezbijediti dekant bočice.
    Ajde, dje si ga nasao?
    Ja bih taman toliko, jer nesto mi nijesu muglerovi parfemi legli, pa i da stetujem toliko, da smo zdravo.

  20. The Following User Says Thank You to mrgo For This Useful Post:


  21. #5843
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    A da kupimo jednu Pure Havanu nas 4-5 pa podijelimo po 20ml, onda lagano da se čeka Naxos..
    Možda bih mogao obezbijediti dekant bočice.
    Ja sam za. Ima ga kod marine 58 eura cini mi se. Ja 15. idem gore pa bih mogao donijeti bocicu da podjelimo.

  22. #5844
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    3 reformulacije Havane. Ovaj zadnji kazu da veze s vezom nema. Eto ga masu ljudi prodaje na Manijake.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  23. #5845
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ksani View Post
    Meni je neshvatljivo dat' ime novom parfemu po starom a da nemaju veze jedan sa drugim
    Stari je bio brutalan, pravi muski miris, u rangu Azzaro PH, YSL Kouros, Givenchy Gentleman,...
    Vjerovatno su htjeli da ukazu na neki kontinuitet tog parfema, isto su uradili i sa Donom. No budimo realni kako bi jednostavnije Italijani nazvali zenski i muski parfem ako ne Dona i Uomo

    Odlicno znam kakav je stari, ne cudim se nekima kad ga nazovu "svetom vodicom"

  24. #5846
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Milosmmm View Post
    Ja sam za. Ima ga kod marine 58 eura cini mi se. Ja 15. idem gore pa bih mogao donijeti bocicu da podjelimo.
    Ako ti nije problem to bi bilo bas super, mogu da ti dam bocice ili ću ga ja pretocit nije problem nikakav
    Broj žiro računa puštiš nam na pm i super.

    @Milosmmm
    @METZ
    @mrgo

    Vjerovatno i @Teflora

    @Teflora kako je god reformulisan valja imati 20ml

  25. #5847
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,035
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    302
    Thanked in
    186 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Ako ti nije problem to bi bilo bas super, mogu da ti dam bocice ili ću ga ja pretocit nije problem nikakav
    Broj žiro računa puštiš nam na pm i super.

    @Milosmmm
    @METZ
    @mrgo

    Vjerovatno i @Teflora

    @Teflora kako je god reformulisan valja imati 20ml
    Tacno tako. Koliko god su ga unistili vrijedi imati te 20ml.

    Racunajte i na mene.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  26. #5848
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,171
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Vjerovatno bi i @director uzeo 20ml nego je banovan, ako neko ima njegov tel. ili neku mrezu da ga kontaktira.

  27. #5849
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Vjerovatno su htjeli da ukazu na neki kontinuitet tog parfema, isto su uradili i sa Donom. No budimo realni kako bi jednostavnije Italijani nazvali zenski i muski parfem ako ne Dona i Uomo

    Odlicno znam kakav je stari, ne cudim se nekima kad ga nazovu "svetom vodicom"
    Sta znam, meni je to malo dovodjenje potencijalnih kupaca u zabludu Mozda da uz Uomo stoji neka rijec... Kao sto postoje Kouros i Body Kouros
    I kad se povuce iz prodaje neki parfem, moze se vjerovatno naci jos neko vrijeme ali se jednom trenutku mora doci u situaciju da ga nema Ja imam jos nekoliko ml bijelog Kourosa, bocica sa metalnim detaljima, to cuvam ko oci u glavi

  28. The Following User Says Thank You to ksani For This Useful Post:


  29. #5850
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by METZ View Post
    Vjerovatno bi i @director uzeo 20ml nego je banovan, ako neko ima njegov tel. ili neku mrezu da ga kontaktira.
    Prenijeh mu...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  30. The Following User Says Thank You to Ben Dover For This Useful Post:


Page 234 of 404 FirstFirst ... 134184224230231232233234235236237238244284334 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •