Page 127 of 404 FirstFirst ... 2777117123124125126127128129130131137177227 ... LastLast
Results 3,151 to 3,175 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #3151
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Još ako se družiš s bratom, eto ti opet Sauvage pod nos
    Nije mi doma pa ga ne mirišem

    Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

  2. #3152
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Znas kako, ja gledam na parfeme kao produzetak/nadogradnja na nas karakter. Miris koji nosimo treba da se slaze uz nas karakter, stil zivota, stil oblacenja, itd. Zato mi se nikako ne dopada kad svi izgledaju isto, isto se oblace, iste frizure nose, pa eo sad i iste parfeme. Ja to ne volim, ali vecina ljudi konzumira ono sto im se servira, to je tako svudje i u svijetu, a ne samo kod nas. Ne bih se slozio sa tobom da parfeme slabije koristimo/kupujemo zbog toga sto smo siromasna zemlja. Znam jako puno ljudi koji imaju novce, ali im prosto zao da daju za parfem, jer im prosto ne treba i nije im bitno kako ce i oce li mirisat. Pretpostavljam da smo vecina, ako ne i svi, sa ovog foruma, oko ove teme, saka entuzijasta koja nema para za razbacivanje, ali ima pozamasnu kolekciju parfema Sve je do covjeka. Ja ne pijem, ne pusim, ne drogiram se, ne izlazim, i sad ce sigurno nekome nenromalno zvucat sto cu ja prije dat pare za parfem nego se naroljat u neku kafanu, ali sto je tu je . Sto se tom forda tice, jedno veliko NE od mene ima ta kuca, definitivno ne opravdavaju paprene cijene. Vazda je bilo i bice kod vecine ljudi da sve sto puno kosta mora bit dobro.
    Boldovano,objasnio poentu,da ne dodajem nishta dalje.
    Shto se TF riche,meni si preporuchio da probam TV,vjeruj mi sad nisam htio da naruchim sempl,nije mi bilo žao dat 10ak eura za 2ml ali imam pretpostavku da bash bazdi na km u krug i da trazi neku ekscentrichnost,kojoj nisam sklon u ovim godinama,demantuj me ako grijeshim!
    Za ljude koji imaju novca,potpuno se slazem,chesto sjedim sa takvima u drushtvu,ne zato shto volim no igrom sluchaja,dovoljno je ako ti kazem da me lik koji ima milione,ali bukvalno milione, pita moze li neki Penhaligons za manje od 100-tinak € jer mu se nije davalo 170€ negdje u Pragu ga je pomirisao itd,vazi rekoh samo reci...
    Last edited by AL no1; 09-05-19 at 08:45.
    ...

  3. #3153
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Sto se sauvage-a tice, ne mogu rec da je los, kad nije, miris ok, perfirmanse odlicne, ali mi prosto nije to to. Napravljen je da bude najprodavaniji, da se svima dopadne, za siroke narodne mase, sto su i uspjeli, a i reklama je cudo. Kad sam ga prvi put probao, upravo tako mi je mirisao, kao i dan danas, s tim sto mi tek nije zanimljivo da mirisem kao 90% ljudi koji nose parfem. Ruku na srce, trenutno najveca komercijala su parfemi iz kuce Tom Ford, kao i Aventus cuveni, iako kostaju papreno. Al to je vec ona prica : izvini, koji ti je to parfem? Tom ford od 250e brale.
    meni je grey vetiver bas interesantan za ljeto, neka office varijanta

  4. #3154
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Boldovano,objasnio poentu,da ne dodajem nishta dalje.
    Shto se TF riche,meni si preporuchio da probam TV,vjeruj mi sad nisam htio da naruchim sempl,nije mi bilo žao dat 10ak eura za 2ml ali imam pretpostavku da bash bazdi na km u krug i da trazi neku ekscentrichnost,kojoj nisam sklon u ovim godinama,demantuj me ako grijeshim!
    Za ljude koji imaju novca,potpuno se slazem,chesto sjedim sa takvima u drushtvu,ne zato shto volim no igrom sluchaja,dovoljno je ako ti kazem da me lik koji ima milione,ali bukvalno milione, pita moze li neki Penhaligons za manje od 100-tinak € jer mu se nije davalo 170€ negdje u Pragu ga je pomirisao itd,vazi rekoh samo reci...
    Dobro je kad oce i 100e da da za parfem, mene zovu stalno i traze mi da im spustam cijene od 50e 🙂. Nemamo mi kulturu i kontinuitet, sto se parfema tice. Ljudi ne znaju, ne interesuju se, ne prate, ne probaju nove/stare parfeme, da vide sto im odgovara. Zato se i prodaju popularni parfemi poput Sauvage-a, jer ljudi udju u parfimeriju i traze najprodavaniji ili NAJNOVIJI parfem. Da me ne svatis pogresno, Sauvage je dobar parfem, ali imas tako ishajpovanih, popularnih smeca koja su se prodavala. Oni sto oce da se dokazu traze najskuplji i NAJJACI, i tako se pazari TF. Nije to do para, vidim da se moda itekako prati kod nas, nose se majice od 300e, a muka je dat 50e za parfem. Covjek od kojeg uzimam parfeme za sebe i za prodaju, mi je nudio ozloglaseni One Million, ja reko covjece boziji, pa ko ce to vise kupit? Tolko izvikan, prezvakan, ma nema sanse. Cak sam se mislio dal da uzmem Erosa za prodaju, jer je i oko njega dati prosao hajp. Ne bi vjerovao koliko ljudi mi je trazilo One Million... TF Tobacco Vanille sam ti preporucio, jer si mi rekao da volis jake parfeme. Ovaj ubija sve oko sebe u krugu od 5m narednih 5sati. Ako ces ekscentrican parfem, definitivno kucu TF zaobidji. Nisam ih probao puno, par njih, i mogu ti rec nista posebno, cak ima i uzasnih, poput onog Noir. Katastrofa. Najekscentricniji parfem koji sam do sad pomirisao je def Encre Noire od Lalique. Ludilo.

  5. #3155
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    meni je grey vetiver bas interesantan za ljeto, neka office varijanta
    To je ona jeftinija TF linija, on je oko 80-90e, cini mi se. Takve cijene bi trebale da budu za TF, kao i za sve dizajnere. E sad sto on dizajner lupa cijene kao da je niche proizvodjac, to je druga stvar. Nego znas kako, svaka roba vrijedi onoliko koliko je kupac spreman da plati. Nisam probao ovaj, ali ako ces ljeto + office varijantu, Prada L'homme je neprikosnoven.

  6. #3156
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    uzeo, na SNAKE-ovu preporuku..
    ali malo mi je, ocu jos jedan, dva

  7. #3157
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Dobro je kad oce i 100e da da za parfem, mene zovu stalno i traze mi da im spustam cijene od 50e . Nemamo mi kulturu i kontinuitet, sto se parfema tice. Ljudi ne znaju, ne interesuju se, ne prate, ne probaju nove/stare parfeme, da vide sto im odgovara. Zato se i prodaju popularni parfemi poput Sauvage-a, jer ljudi udju u parfimeriju i traze najprodavaniji ili NAJNOVIJI parfem. Da me ne svatis pogresno, Sauvage je dobar parfem, ali imas tako ishajpovanih, popularnih smeca koja su se prodavala. Oni sto oce da se dokazu traze najskuplji i NAJJACI, i tako se pazari TF. Nije to do para, vidim da se moda itekako prati kod nas, nose se majice od 300e, a muka je dat 50e za parfem. Covjek od kojeg uzimam parfeme za sebe i za prodaju, mi je nudio ozloglaseni One Million, ja reko covjece boziji, pa ko ce to vise kupit? Tolko izvikan, prezvakan, ma nema sanse. Cak sam se mislio dal da uzmem Erosa za prodaju, jer je i oko njega dati prosao hajp. Ne bi vjerovao koliko ljudi mi je trazilo One Million... TF Tobacco Vanille sam ti preporucio, jer si mi rekao da volis jake parfeme. Ovaj ubija sve oko sebe u krugu od 5m narednih 5sati. Ako ces ekscentrican parfem, definitivno kucu TF zaobidji. Nisam ih probao puno, par njih, i mogu ti rec nista posebno, cak ima i uzasnih, poput onog Noir. Katastrofa. Najekscentricniji parfem koji sam do sad pomirisao je def Encre Noire od Lalique. Ludilo.
    Ljudi ovdje na balkanu su veoma čudna sorta. Pazi, nemam ja ništa protiv toga da se neko oblači lijepo ali ovdje je sve isfolirano. Ljudi kupuju premium telefone od 1000 eura sa platama koje su jadne. Sve ide na foru dokazivanja nečega, nekome... Razlog je u kompleksima i nerealnim očekivanjima i životu koji žive. Da ne budem pogrešno shvaćen... Mislim da većini treba neka kolektivna psihoterapija. Ljudi malo čitaju, ne zanimaju ih mnoge stvari iz života a ne da ulaze u priču o parfemima... ali zato znaju ko je đe bio, ko koga hebe, da li neko ima ljubavnicu i kada je dovezao ispred zgrade itd itd. Meni je dovoljno samo da vidim ponašanje naših ljudi u inostranstvu ili u avionu đe se šetaju kao da je autobus i đe se upozoravaju svakih 5 minuta da sjednu na svoja mjesta i jasno mi je zašto smo tu đe jesmo i žao mi je što nas takvi koče u svemu...

  8. #3158
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ljudi ovdje na balkanu su veoma čudna sorta. Pazi, nemam ja ništa protiv toga da se neko oblači lijepo ali ovdje je sve isfolirano. Ljudi kupuju premium telefone od 1000 eura sa platama koje su jadne. Sve ide na foru dokazivanja nečega, nekome... Razlog je u kompleksima i nerealnim očekivanjima i životu koji žive. Da ne budem pogrešno shvaćen... Mislim da većini treba neka kolektivna psihoterapija. Ljudi malo čitaju, ne zanimaju ih mnoge stvari iz života a ne da ulaze u priču o parfemima... ali zato znaju ko je đe bio, ko koga hebe, da li neko ima ljubavnicu i kada je dovezao ispred zgrade itd itd. Meni je dovoljno samo da vidim ponašanje naših ljudi u inostranstvu ili u avionu đe se šetaju kao da je autobus i đe se upozoravaju svakih 5 minuta da sjednu na svoja mjesta i jasno mi je zašto smo tu đe jesmo i žao mi je što nas takvi koče u svemu...
    Ne da nisi pogresno shvacen, no si za svaku rijec u pravu. Ko bi te krivo shvatio, vjerovatno nije medju nama koji diskutujemo o parfemima. Upravo to sam htio da kazem, nego ne htjedoh da se ne udaljavamo od teme o parfemima. Previse stvari ima kod nas na koje moramo da radimo, da bi dosli do parfema. Totalna malogradjanstina i nekultura, ali prosto, to smo mi, i sto je najgore, time se ponosimo. Nedje mi je zao te ljude, jer zaista se vidi da nisu isli van granica nase zemlje, a jos su mi gori oni koji podju, a vrate se duplo gori, jer tamo MORAJU da postuju zakon i obicaje druge zemlje, a onda odje kad se vrate, znaju da mogu kako im se prohtje. Koliko smo ocajni, cak bih bio zadovoljan cinjenicom da stojimo u mjesto, kamoli da idemo naprijed, no je najzalosnija stvar sto idemo u nazad. Ipak je ovo tema o parfemima, pa cu rec samo da TF sigurno nije kuca koja proizvodi lose parfeme, ali pored toga sto su neosnovano skupi, i sto jednostavno nisu moj fah, ne volim ih iz tog razloga sto su poprimili titulu STATUS parfema. Isto tako iPhone nije los tel, ni BMW nije los auto, ali su statusni simbol, i to je ono sto ja ne volim, i dje sebe ne vidim nikako.

  9. #3159
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Opet probah YSL parfem. Iskreno, ovo je solidan parfem ali po notama i mirisu djeluje kao nešto što smo mirisali bezbroj puta kod drugih brendova. Meni je recimo Armani Stronger With You prva asocijacija, ne znam zašto i djeluje da Armani bolja kupovina. Ja bi prije opet pazario recimo Bleu de Chanel Parfum kojeg imam nego YSL Y da opet biram.

  10. #3160
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja bi prije opet pazario recimo Bleu de Chanel Parfum kojeg imam nego YSL Y...
    Saglasan...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  11. #3161
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,018
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    uzeo, na SNAKE-ovu preporuku..
    ali malo mi je, ocu jos jedan, dva
    meni je boca pri kraju šmrc šmrc
    SO MANY WOMEN ... SO LITTLE TIME


  12. #3162
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    uzeo si 50ml jel?
    ja je stekam za kad ugrije 25+

  13. #3163
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,958
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,670
    Thanked in
    948 Posts

    Default

    Bleu de Chanel edp imam mozda 30 - 40ml i tako mi ga je žao

  14. #3164
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Stvarno, ima li išta grđe no kad se parfem koji volite spušti ispod pola/trećine... Auh...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  15. #3165
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    pravac u parfimeriju sa bocicom i put prodavacice: isto

  16. #3166
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Stvarno, ima li išta grđe no kad se parfem koji volite spušti ispod pola/trećine... Auh...
    U tom slučaju ostavi se za povremeno prskanje ili se uzima novi

  17. #3167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    To je to, ili se budis nocu obliven znojem i groznicavo odlazis do police sa parfemima da vidis je li to samo ruzan san (u slucaju Armafa sa nekim reflektorom u crnu sobu)... :hypnotysed:
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. #3168
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    sjutra krece nova akcija u bar-kodu..
    nadam se da ce bit nesto zanimljivo

  19. #3169
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Dobro je kad oce i 100e da da za parfem, mene zovu stalno i traze mi da im spustam cijene od 50e . Nemamo mi kulturu i kontinuitet, sto se parfema tice. Ljudi ne znaju, ne interesuju se, ne prate, ne probaju nove/stare parfeme, da vide sto im odgovara. Zato se i prodaju popularni parfemi poput Sauvage-a, jer ljudi udju u parfimeriju i traze najprodavaniji ili NAJNOVIJI parfem. Da me ne svatis pogresno, Sauvage je dobar parfem, ali imas tako ishajpovanih, popularnih smeca koja su se prodavala. Oni sto oce da se dokazu traze najskuplji i NAJJACI, i tako se pazari TF. Nije to do para, vidim da se moda itekako prati kod nas, nose se majice od 300e, a muka je dat 50e za parfem. Covjek od kojeg uzimam parfeme za sebe i za prodaju, mi je nudio ozloglaseni One Million, ja reko covjece boziji, pa ko ce to vise kupit? Tolko izvikan, prezvakan, ma nema sanse. Cak sam se mislio dal da uzmem Erosa za prodaju, jer je i oko njega dati prosao hajp. Ne bi vjerovao koliko ljudi mi je trazilo One Million... TF Tobacco Vanille sam ti preporucio, jer si mi rekao da volis jake parfeme. Ovaj ubija sve oko sebe u krugu od 5m narednih 5sati. Ako ces ekscentrican parfem, definitivno kucu TF zaobidji. Nisam ih probao puno, par njih, i mogu ti rec nista posebno, cak ima i uzasnih, poput onog Noir. Katastrofa. Najekscentricniji parfem koji sam do sad pomirisao je def Encre Noire od Lalique. Ludilo.
    Nisi me razumio,odnosno ja sam se loshe izrazio,pod time JAK sam mislio na mushki,stari ili vintage shto bi rekli,jer skoro 90% danashnjih mi je preisfeminizirano,chesto se zapitam je li ovo mushki ili ženski parfem,zato ubrzo stize meni 1 od najomiljenijih stari Xeryus u teget boci,dosta je skup pa ce se chuvat kako treba.
    A ni za excentricnhnost se nismo razmumjeli,tek to mi ne treba pod stare dane
    ...

  20. #3170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Može li se poručivati više sa jagode?

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  21. #3171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Oće matrak. Isti parfemi im se stalno vrte, uglavnom oni najgori ili što se ne prodaju. Uleti ponešto OK, ali daj brate malo promješaj karte

    Vani đe sam god bio, na akcijama daju svašta nešto, pa i vrlo kvalitetne parfeme. Ponekad i na skoro cijeli asortiman bude popust, neki vikend ili jedan dan, pred praznike itd. Ali uvjek bude neko iznenađenje, poklon, popust... Na takav način privlače mušterije, posebno stalne, da cirkulišu više. A to znači veća mogućnost da se nešto testira, kupi.. i to uglavnom ono zbog čega kupac nije ni došao

  22. #3172
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Dobro je kad oce i 100e da da za parfem, mene zovu stalno i traze mi da im spustam cijene od 50e . Nemamo mi kulturu i kontinuitet, sto se parfema tice. Ljudi ne znaju, ne interesuju se, ne prate, ne probaju nove/stare parfeme, da vide sto im odgovara. Zato se i prodaju popularni parfemi poput Sauvage-a, jer ljudi udju u parfimeriju i traze najprodavaniji ili NAJNOVIJI parfem. Da me ne svatis pogresno, Sauvage je dobar parfem, ali imas tako ishajpovanih, popularnih smeca koja su se prodavala. Oni sto oce da se dokazu traze najskuplji i NAJJACI, i tako se pazari TF. Nije to do para, vidim da se moda itekako prati kod nas, nose se majice od 300e, a muka je dat 50e za parfem. Covjek od kojeg uzimam parfeme za sebe i za prodaju, mi je nudio ozloglaseni One Million, ja reko covjece boziji, pa ko ce to vise kupit? Tolko izvikan, prezvakan, ma nema sanse. Cak sam se mislio dal da uzmem Erosa za prodaju, jer je i oko njega dati prosao hajp. Ne bi vjerovao koliko ljudi mi je trazilo One Million... TF Tobacco Vanille sam ti preporucio, jer si mi rekao da volis jake parfeme. Ovaj ubija sve oko sebe u krugu od 5m narednih 5sati. Ako ces ekscentrican parfem, definitivno kucu TF zaobidji. Nisam ih probao puno, par njih, i mogu ti rec nista posebno, cak ima i uzasnih, poput onog Noir. Katastrofa. Najekscentricniji parfem koji sam do sad pomirisao je def Encre Noire od Lalique. Ludilo.
    Tvoja konstatacija je tacna za vecinu, no ima poneko ko zaista zna sta zeli i nije mu problem da plati. Lik je pred 8 mart u Cosmetics pored Delte za 4 parfema platio skoro 2500 eura, koji uzgred budi receno uopste nijesu pakovani u bidone

  23. #3173
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    To je to, ili se budis nocu obliven znojem i groznicavo odlazis do police sa parfemima da vidis je li to samo ruzan san (u slucaju Armafa sa nekim reflektorom u crnu sobu)... :hypnotysed:
    Ja imam Acqua Di Parmu Essenza, crna boca za koju šanse nema da možeš vidjeti koliko je ostalo... Otprilike promućkam. Procjenjujem da je pola bočice

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  24. #3174
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Nisi me razumio,odnosno ja sam se loshe izrazio,pod time JAK sam mislio na mushki,stari ili vintage shto bi rekli,jer skoro 90% danashnjih mi je preisfeminizirano,chesto se zapitam je li ovo mushki ili ženski parfem,zato ubrzo stize meni 1 od najomiljenijih stari Xeryus u teget boci,dosta je skup pa ce se chuvat kako treba.
    A ni za excentricnhnost se nismo razmumjeli,tek to mi ne treba pod stare dane
    Brate, mislim da je parfem koji trazis Davidoff Zino. To je mudovina teska, to je stariji gospodin, u skupom odijelu, sa nekom skupom cigarom, raskopcane kosulje, maljavih grudi, a iza sebe povalio vise zena no Hulio Iglesias 😀. Prodao sam ga prije neki dan, i bas se zacudih kad vidjeh da ga je kupio mladji momak, 30-35 god, jer ovo mi je bas parfem za starijeg covjeka. Kad kazem pravi muski parfem, mislim na Zino. Kupujem ga 100% za kolekciju, kad bude vrijeme.

  25. #3175
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Probao u 20-om vijeku,nije mi legao,mozda sad bi...
    ...

Page 127 of 404 FirstFirst ... 2777117123124125126127128129130131137177227 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •