Page 126 of 404 FirstFirst ... 2676116122123124125126127128129130136176226 ... LastLast
Results 3,126 to 3,150 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #3126
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Zato i ima tooooooliko parfema, nota... Da se ugodi svakom nosu i ukusu... Ja ga za sada ne razmatram ali... Nikad ne reci nikad dobrom parfemu...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. #3127
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,020
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,432
    Thanked in
    1,310 Posts

    Default

    Uzalud sempl potroshih od njega jer skoro sam ga probao i u Barkod,vuche mi strashno na neku sintetiku i jednostavno nije moj.
    ...

  3. #3128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Dior eau sauvage 2012 je bomba. U svakom smislu. Jedan od najboljih jer je tako jednostavan - miro i citusi. Verziju 2017 ću uzet kad tad jer je svježija varijanta. Neka se nađe. Mnogo dobar parfem.

    Ako neko baš voli stari Kouros, onaj kakav su koristili naša starija braća ili očevi, a put ga nanese u ‘inozemstvo’ kao Directora, neka prsne Bogue - Maai. Poslije će mi zahvaljivat.

    Od novijih parfema nisam se neßto baš oduševio. Prsnuh opet D&G The One parfem (edp) i primih se definitivno na taj dobri šmekerski miris. Edt sam izmeračio ali bih mogao uzet EDP verziju. Ako ga neko ima i oće da ga se otarasi, nek se javi.

    I da, čuh da je novi Montblanc Explorer dobar pa probajte. Možda nekom legne.

  4. #3129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Saglasan za Explorer...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  5. #3130
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,146
    Thanks Thanks Given 
    1,126
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    339 Posts

    Default

    Saglsan za D&G The One

  6. #3131
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Dior eau sauvage 2012 je bomba. U svakom smislu. Jedan od najboljih jer je tako jednostavan - miro i citusi. Verziju 2017 ću uzet kad tad jer je svježija varijanta. Neka se nađe. Mnogo dobar parfem.

    Ako neko baš voli stari Kouros, onaj kakav su koristili naša starija braća ili očevi, a put ga nanese u ‘inozemstvo’ kao Directora, neka prsne Bogue - Maai. Poslije će mi zahvaljivat.

    Od novijih parfema nisam se neßto baš oduševio. Prsnuh opet D&G The One parfem (edp) i primih se definitivno na taj dobri šmekerski miris. Edt sam izmeračio ali bih mogao uzet EDP verziju. Ako ga neko ima i oće da ga se otarasi, nek se javi.

    I da, čuh da je novi Montblanc Explorer dobar pa probajte. Možda nekom legne.
    Ja sam probao explorer. Lijep jeste ali nedovoljno da bi me nešto zamislio da je vrijedan kupovine. Recimo tih dana, da ne čekam ovu Manceru kojoj u trag ne mogu ući, za ljeto bi uzeo Mercedes Cologne koji me ali baš iznenadio kvalitetom iako sam probao svašta nešto. Al mi se uvukao Baccarat Rouge 540 u glavu pa to je nevjerovatno... Jeste unisex ali mislim da ipak više odgovara prefinjenim ženama. Kakva bomba od parfema. Sad nisam siguran da li mi je cura na štandu prsnula extrat bakarata ili parfem jer dok je vadila iz fioke, ja sam gledao ostalu ponudu... Jel stavljaju kakve narkotike u mirise, ja ne znam đe je kraj traganju? Mora se neđe "spuštit zavjesa"...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  7. #3132
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Cak i da spustis zavjesu, nanijece ti vjetar neku notu i ode gore zavjesa opet... ;-)
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  8. #3133
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,187
    Thanks Thanks Given 
    1,275
    Thanks Thanks Received 
    4,302
    Thanked in
    2,007 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Nisam znala da mi Hugo Boss Ma vie savrseno stoji.
    Boss stoji specifičnim karakterima

    Posebni smo


    Tapatalk
    The more things change, the more they stay the same.

  9. #3134
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,364
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    2,197
    Thanked in
    1,664 Posts

    Default

    Šta da ti pričam...sve znaš
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  10. #3135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam probao explorer. Lijep jeste ali nedovoljno da bi me nešto zamislio da je vrijedan kupovine. Recimo tih dana, da ne čekam ovu Manceru kojoj u trag ne mogu ući, za ljeto bi uzeo Mercedes Cologne koji me ali baš iznenadio kvalitetom iako sam probao svašta nešto. Al mi se uvukao Baccarat Rouge 540 u glavu pa to je nevjerovatno... Jeste unisex ali mislim da ipak više odgovara prefinjenim ženama. Kakva bomba od parfema. Sad nisam siguran da li mi je cura na štandu prsnula extrat bakarata ili parfem jer dok je vadila iz fioke, ja sam gledao ostalu ponudu... Jel stavljaju kakve narkotike u mirise, ja ne znam đe je kraj traganju? Mora se neđe "spuštit zavjesa"...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Traga se cijeli život, samo vremenom naučiš da živiš s tim

    Ja sam digao ručnu. Sad se trudim da kupujem samo što ću da nosim. I ako je visoki kvalitet. Bolje jedan od 200 da je vrhunski, nego prosječni 3x70 eura npr. Ko uđe jednom u tu priču, zna na što mislim. Razboliš se. Eto ti si Direktore imao priliku da probaš niche ponudu Mikelija. A to je samo dio. Ima tu precijenjenih parfema, neki su jedva nosivi. Ali da ima kvaliteta, ima samo takvog. Biće para

  11. #3136
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Sto se sauvage-a tice, ne mogu rec da je los, kad nije, miris ok, perfirmanse odlicne, ali mi prosto nije to to. Napravljen je da bude najprodavaniji, da se svima dopadne, za siroke narodne mase, sto su i uspjeli, a i reklama je cudo. Kad sam ga prvi put probao, upravo tako mi je mirisao, kao i dan danas, s tim sto mi tek nije zanimljivo da mirisem kao 90% ljudi koji nose parfem. Ruku na srce, trenutno najveca komercijala su parfemi iz kuce Tom Ford, kao i Aventus cuveni, iako kostaju papreno. Al to je vec ona prica : izvini, koji ti je to parfem? Tom ford od 250e brale.

  12. #3137
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Sto se sauvage-a tice, ne mogu rec da je los, kad nije, miris ok, perfirmanse odlicne, ali mi prosto nije to to. Napravljen je da bude najprodavaniji, da se svima dopadne, za siroke narodne mase, sto su i uspjeli, a i reklama je cudo. Kad sam ga prvi put probao, upravo tako mi je mirisao, kao i dan danas, s tim sto mi tek nije zanimljivo da mirisem kao 90% ljudi koji nose parfem. Ruku na srce, trenutno najveca komercijala su parfemi iz kuce Tom Ford, kao i Aventus cuveni, iako kostaju papreno. Al to je vec ona prica : izvini, koji ti je to parfem? Tom ford od 250e brale.
    Sauvage je fakat moćna toaletna voda. Ne mislim da je reklama puno uticala na opredjeljenje kupaca. Uticale su njegove performanse koje su zvjerske i njegove note među kojima je taj pominjani ambroxan odredio moderniji pravac. Meni se dopada ali nije miris koji mi je na listi prioriteta za kupovinu upravo iz ovog razloga o kojem si pisao, prečest je ali stvarno. Šteta što je tako. Meni Tom Ford uopšte ne opravdava toliki hajp. Za te novce sigurno imate ljepše izbore. Što se Aventusa tiče, od njega su ali stvarno napravili priču, toliko rasprostranjenu u svijetu da ga opet bez razloga tretiraju kao kralja svih parfema. Meni se fakat ali izuzetno dopada taj miris ali ne bih dao tolike pare za njega jer imate neke slične alternative i ne mislim da je kralj parfema, toga nema. Recimo za Baccarate Rouge ili APOM, Grand Soir bi vjerovatno bio spreman puknuti 200 eura ali i ti mirisi imaju adekvatne klonove.

    Mi smo zemlja u kojoj je standard nizak, družimo se da mirisima koji su prihvatljivi kompromisi i za naš džep i za uživanje. Da se živi bolje, čavrljali bi mi braćo moja dobra o niche parfemima

  13. #3138
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Sauvage je fakat moćna toaletna voda. Ne mislim da je reklama puno uticala na opredjeljenje kupaca. Uticale su njegove performanse koje su zvjerske i njegove note među kojima je taj pominjani ambroxan odredio moderniji pravac. Meni se dopada ali nije miris koji mi je na listi prioriteta za kupovinu upravo iz ovog razloga o kojem si pisao, prečest je ali stvarno. Šteta što je tako. Meni Tom Ford uopšte ne opravdava toliki hajp. Za te novce sigurno imate ljepše izbore. Što se Aventusa tiče, od njega su ali stvarno napravili priču, toliko rasprostranjenu u svijetu da ga opet bez razloga tretiraju kao kralja svih parfema. Meni se fakat ali izuzetno dopada taj miris ali ne bih dao tolike pare za njega jer imate neke slične alternative i ne mislim da je kralj parfema, toga nema. Recimo za Baccarate Rouge ili APOM, Grand Soir bi vjerovatno bio spreman puknuti 200 eura ali i ti mirisi imaju adekvatne klonove.

    Mi smo zemlja u kojoj je standard nizak, družimo se da mirisima koji su prihvatljivi kompromisi i za naš džep i za uživanje. Da se živi bolje, čavrljali bi mi braćo moja dobra o niche parfemima
    Znas kako, ja gledam na parfeme kao produzetak/nadogradnja na nas karakter. Miris koji nosimo treba da se slaze uz nas karakter, stil zivota, stil oblacenja, itd. Zato mi se nikako ne dopada kad svi izgledaju isto, isto se oblace, iste frizure nose, pa eo sad i iste parfeme. Ja to ne volim, ali vecina ljudi konzumira ono sto im se servira, to je tako svudje i u svijetu, a ne samo kod nas. Ne bih se slozio sa tobom da parfeme slabije koristimo/kupujemo zbog toga sto smo siromasna zemlja. Znam jako puno ljudi koji imaju novce, ali im prosto zao da daju za parfem, jer im prosto ne treba i nije im bitno kako ce i oce li mirisat. Pretpostavljam da smo vecina, ako ne i svi, sa ovog foruma, oko ove teme, saka entuzijasta koja nema para za razbacivanje, ali ima pozamasnu kolekciju parfema Sve je do covjeka. Ja ne pijem, ne pusim, ne drogiram se, ne izlazim, i sad ce sigurno nekome nenromalno zvucat sto cu ja prije dat pare za parfem nego se naroljat u neku kafanu, ali sto je tu je . Sto se tom forda tice, jedno veliko NE od mene ima ta kuca, definitivno ne opravdavaju paprene cijene. Vazda je bilo i bice kod vecine ljudi da sve sto puno kosta mora bit dobro.

  14. #3139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Meni je jedan lik koji ima duplo vecu platu no ja bio krvav kad je rekao dok smo vrshlljali po aerodromskom free shop-u, kako najvise voli parfeme od 19.90...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  15. #3140
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Znas kako, ja gledam na parfeme kao produzetak/nadogradnja na nas karakter. Miris koji nosimo treba da se slaze uz nas karakter, stil zivota, stil oblacenja, itd. Zato mi se nikako ne dopada kad svi izgledaju isto, isto se oblace, iste frizure nose, pa eo sad i iste parfeme. Ja to ne volim, ali vecina ljudi konzumira ono sto im se servira, to je tako svudje i u svijetu, a ne samo kod nas. Ne bih se slozio sa tobom da parfeme slabije koristimo/kupujemo zbog toga sto smo siromasna zemlja. Znam jako puno ljudi koji imaju novce, ali im prosto zao da daju za parfem, jer im prosto ne treba i nije im bitno kako ce i oce li mirisat. Pretpostavljam da smo vecina, ako ne i svi, sa ovog foruma, oko ove teme, saka entuzijasta koja nema para za razbacivanje, ali ima pozamasnu kolekciju parfema Sve je do covjeka. Ja ne pijem, ne pusim, ne drogiram se, ne izlazim, i sad ce sigurno nekome nenromalno zvucat sto cu ja prije dat pare za parfem nego se naroljat u neku kafanu, ali sto je tu je . Sto se tom forda tice, jedno veliko NE od mene ima ta kuca, definitivno ne opravdavaju paprene cijene. Vazda je bilo i bice kod vecine ljudi da sve sto puno kosta mora bit dobro.
    Nisi me dobro razumio. Ja nisam rekao u CG ljudi ne kupuju parfeme jer su siromašni . Doduše, mnoge znam koji uopšte nemaju osjećaj kako mirišu i da li njihov miris znoja sa kojim uđu u lift nekome smeta, da makar kupe dezodorans… Ja govorim o nama ovdje koji najčešće pričamo o parfemima. Recimo, neki dobar niche parfem košta 300 eura. Mislim, ajde pruži se da ga kupiš… Mogla bi većina nas vjerujem ali opet je to pozamašna suma za naš mrčeni standard, pogotovo ako ste i kreditno zaduženi

  16. #3141
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Meni je jedan lik koji ima duplo vecu platu no ja bio krvav kad je rekao dok smo vrshlljali po aerodromskom free shop-u, kako najvise voli parfeme od 19.90...
    Ahahaha obično tako bude. To je zaista svojevrsni fenomen ođe(možda i šire) , ljudi koji imaju, veće su škrtice
    Ja opet nisam toliki rob novcu, sve bi dao za merak. Da imam dio para crnogorskih paraša, CG me ne bi gledala 100 dana godišnje đe bi dopirao po južnoj americi i ostalim ljepotama Božijeg remek djela zvanog planeta Zemlja

  17. #3142
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nisi me dobro razumio. Ja nisam rekao u CG ljudi ne kupuju parfeme jer su siromašni . Doduše, mnoge znam koji uopšte nemaju osjećaj kako mirišu i da li njihov miris znoja sa kojim uđu u lift nekome smeta, da makar kupe dezodorans… Ja govorim o nama ovdje koji najčešće pričamo o parfemima. Recimo, neki dobar niche parfem košta 300 eura. Mislim, ajde pruži se da ga kupiš… Mogla bi većina nas vjerujem ali opet je to pozamašna suma za naš mrčeni standard, pogotovo ako ste i kreditno zaduženi
    A to ne, ja prvi nemam za niche parfeme. Mada iskreno, mislim da jos nije vrijeme za nice, sto se mene tice, jer probao sam ih dosta, vecinu nisam skapirao uopste. Treba vremena i mnogo iskustva i istreniranoga nosa za niche, nije to boranija

  18. #3143
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    A to ne, ja prvi nemam za niche parfeme. Mada iskreno, mislim da jos nije vrijeme za nice, sto se mene tice, jer probao sam ih dosta, vecinu nisam skapirao uopste. Treba vremena i mnogo iskustva i istreniranoga nosa za niche, nije to boranija
    Ja sam izbjegavao do skoro… a onda kod Miloša skoro sam bio , izdvojio je sat vremena da mi pokaže arsenal semplova. Pa onda ponešen tim ludilom, svratim u još veće ludilo u KaDeWe dok mi žena nezadovoljno govori "pa nećeš valjda opet…."

  19. #3144
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam izbjegavao do skoro… a onda kod Miloša skoro sam bio , izdvojio je sat vremena da mi pokaže arsenal semplova. Pa onda ponešen tim ludilom, svratim u još veće ludilo u KaDeWe dok mi žena nezadovoljno govori "pa nećeš valjda opet…."
    Imam ja jos iha ha dizajnera koje bi da dodam u svoju kolekciju ili probam. A sto se niche parfema tice, Amouage Jubilation 25 mi je zacrtan, kupicu ga kad-tad.

  20. #3145
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    probah poslije dugo dugo vremena versace dreamer.. kako meni taj miris ima nesto..

  21. #3146
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    probah poslije dugo dugo vremena versace dreamer.. kako meni taj miris ima nesto..
    Jeste, jako je lijep. Mana je postojanost i što loše projektuje.

  22. #3147
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni se sauvage zgadio iskreno, možda što sam ga koristio skoro pola godine a i đe god prođeš osjeti se, dao sam ga bratu

    Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

  23. #3148
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Još ako se družiš s bratom, eto ti opet Sauvage pod nos

  24. #3149
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,172
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    1,640
    Thanked in
    843 Posts

    Default

    Eto je u kozmetiks na akciju Versace L'homme, 34e 100ml ja mislim



  25. #3150
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Kako nije akcija na neke manje mililitraze, ja bih neki od 30ml da imam kad putujem nedje, sad su mi skoro svi po 100, bez Dylan od 50...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Page 126 of 404 FirstFirst ... 2676116122123124125126127128129130136176226 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •