Page 135 of 404 FirstFirst ... 3585125131132133134135136137138139145185235 ... LastLast
Results 3,351 to 3,375 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #3351
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Od amouagea hvale reflection men, rado bih ga probao

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  2. #3352
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    234
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Moze li neko da mi napise, odje ili na pvt, broj telefona momka kojeg pominjete u temi, koji se bavi prodajom parfema. Treba mi YSL Kouros ali varijanta prije poslednje reformulacije, mozda ima "na lageru"...

  3. #3353
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ksani View Post
    Moze li neko da mi napise, odje ili na pvt, broj telefona momka kojeg pominjete u temi, koji se bavi prodajom parfema. Treba mi YSL Kouros ali varijanta prije poslednje reformulacije, mozda ima "na lageru"...
    Kontaktiraj ga preko instagrama

    https://instagram.com/atelier_cologn...d=qq394o6nxu8t

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  4. #3354
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Chudan li je Eros Flame...na trenutke me odushevi pa posle par sec mi nije nishta posebno,a traje dugo,najvjerovatnije ide brataniću,on je odushevljen.

    @Mitro,onaj One edp cu kako vidim uzeti na slijepo,samo chekam malo sniženje ili neki code,po recenzijama,posebno ženskim... bi se reklo da parfem ima to NESHTO.
    ...

  5. #3355
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Nemoj na slijepo kad ga imaš u svakoj barkod prodavnici. Parfem je top, nema kome se nije dopao. Žene ga vole, ali i muškarci. Treba se pazit Jedina mana zna da bude postojanost. Ali miriše prirodno i fenomenalno.

    Sugestija - ako tražiš parfem za toplije dane, razmisli i o EDT verziji.

  6. #3356
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Chudan li je Eros Flame...na trenutke me odushevi pa posle par sec mi nije nishta posebno,a traje dugo,najvjerovatnije ide brataniću,on je odushevljen.

    @Mitro,onaj One edp cu kako vidim uzeti na slijepo,samo chekam malo sniženje ili neki code,po recenzijama,posebno ženskim... bi se reklo da parfem ima to NESHTO.
    Eros Flame je ok miris. Lijep je ali je to tip mirisa koji nam djeluje poznato i bezbroj puta probano... zato nam nije poseban. Daleko od toga da je loš. Meni se čini da mi je ljepši Eros Flame nego novi YSL Y Parfem. Moram svratiti do cosmeticsa da probam opet Amouage

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Last edited by Director; 22-05-19 at 08:17.

  7. #3357
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Dakle, isprobah opet svašta nešto. Amouage Interlude raznosi. Au kakva parfemčina za hladnije vrijeme. Jubilation mi se nije toliko dopao.

    Cosmetics je dobio opet Manceru Cedrat Boise ali imam utisak da su svi novi batchevi Mancere reformulisani i da nemaju trajnost kao nekada. Ovaj Cedrat danas je dosta voćniji. Projektuje umjereno , lijep je ali čini mi se da dosta brzo splasne nakon vrhunskoh otvaranja. Cjenovno vrijedi do 75 eura.

    Probah i ovaj D&G One i EDP i EDT. Solidan je miris...

    Danas pobjednik Amouage Interlude, drugo mjesto Cedrat Boise ali očigledno reformulisan...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  8. #3358
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Interlude zvani plava zvijer. Miris gorućih smola i ulja od divljeg origana. Zvuči uvrnuto ali miriše odlično. I meni je bolji od Jubilation, koji je ultra kvalitetan ali miris za starije ljude.

    Za Cedrat sam pretpostavio da će se vratiti reformisan. Sad će da krene pomama za batch kodovima kao za Aventus. Koliko je para, 75?

  9. #3359
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Interlude zvani plava zvijer. Miris gorućih smola i ulja od divljeg origana. Zvuči uvrnuto ali miriše odlično. I meni je bolji od Jubilation, koji je ultra kvalitetan ali miris za starije ljude.

    Za Cedrat sam pretpostavio da će se vratiti reformisan. Sad će da krene pomama za batch kodovima kao za Aventus. Koliko je para, 75?
    Ne, ne. Ja sam onako lupio da vrijedi u vr' glave toliko. Nisam vidio cijenu jer je cosmetics inače skup. Interlude je jak u pm. Ovo je miris koji bi koristio jednom u 7 dana. Ne može da se spere. Cedrat je zato fin nema priče. Sad se mislim da neđe poručim 30ml kod perfume parloura klon interlude-a jer kažu da su ga jako dobro iskopirali. Čisto da ga imam kada mi se javi želja za tako jakim parfemima.

    Sve zaboravljam da pitam Ben Dovera kako je zadovoljan sa AdP Bergamotto di Calabria?

    P.s evo nađoh Cedrat Boise 60ml za 70 eura sa sve shippingom na ebay.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Last edited by Director; 22-05-19 at 12:25.

  10. #3360
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    10ml interluda ti je sasvim dovoljno, vjeruj mi.

    Za ebay sam povukao ručnu malo, čitam dosta je prevara. Neki od poznatih prodavaca su se ugasili, vjerovatno zbog toga.. a cedrat će neđe nalećet.. ako ko bude raspoložen za prodaju dekanta ili neku razmjenu, nek se javi na pp.

  11. #3361
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Sve zaboravljam da pitam Ben Dovera kako je zadovoljan sa AdP Bergamotto di Calabria?
    Ja sam bas zadovoljan, postojan je i emituje cijelo vrijeme ujednaceno... Kao da mi je dzak limuna oko vrata, freshkoca samo takva... Shalom na stranu, nijesam se zeznuo ni malo...

    Moram i ja koliko je sjutra u Cosmetics, na jednu partiju...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  12. #3362
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    10ml interluda ti je sasvim dovoljno, vjeruj mi.

    Za ebay sam povukao ručnu malo, čitam dosta je prevara. Neki od poznatih prodavaca su se ugasili, vjerovatno zbog toga.. a cedrat će neđe nalećet.. ako ko bude raspoložen za prodaju dekanta ili neku razmjenu, nek se javi na pp.
    Dovoljno da znaš. Dopada mi se ali opet na duže staze nije tip mirisa u kojem se apsolutno uživa. Nanese mi sa ruke i miris cedrata, a na vratu imam manceru lemon line, pa mi je ipak svježina ugodnija za nošenje. Nesporan je fakat kvalitet. Da je kojim slučajem Al Haramain L'aventure prošaran ovim voćem koje se nalazi u Cedratu, bili bi to blizanci

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  13. #3363
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ja sam bas zadovoljan, postojan je i emituje cijelo vrijeme ujednaceno... Kao da mi je dzak limuna oko vrata, freshkoca samo takva... Shalom na stranu, nijesam se zeznuo ni malo...

    Moram i ja koliko je sjutra u Cosmetics, na jednu partiju...
    Izuzetan je to miris. Unisex. Ja sam mislio da će se mojoj ženi dopasti Mancera Lemon Line da ga i ona koristi ali ona kaže da je njoj Mancera izrazito muški miris iako je unisex... Inače se pojavio neki novi jeftini klon aventusa Riiffs Masculine Leather .

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  14. #3364
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default



  15. #3365
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ima li mu sličnog moonchie?

  16. #3366
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    pomirisah juce reflection man, ubica!
    svidio mi se i mont blanc explorer, dobar je klon.. na akciju je u cosmetics..

  17. #3367
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Mnogo je toga što mi se dopada trenutno

    Baccarat Rouge 540
    Grand Soir
    ADP Chinotto di Liguria
    Montale Soleil di Capri
    Xerjof neke mirise

    Ima toliko toga što bi stvarno volio da posjedujem ali ovom nema kraja...

    Pokušavam svo vrijeme da uklopim one note koje volim, sa željama i mogućnostima ali teško ide... Stvarno ima puno toga i što više širite tj što više probate, veći su i apetiti. Zato često gledam alternativne varijante, klonove... Uostalom, definitivno mi više leže nosive, svakodnevne varijante. Mislim da je možda jedini miris od svega što sam do sada imao priliku da probam, ubjedljivo najnosiviji aventus tip mirisa... Prije neki dan sam se oduševio opet Amouagr Interlude mirisom ali to je miris koji se ne može nositi svakog dana. Prija mu i hladnije vrijeme a i tada nije za svaki dan iako je moćan. Valja ipak da je trajnost mirisa tu do nekih 8 sati... to je po meni idealno, neđe od 8-10 sati


    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Last edited by Director; 24-05-19 at 13:53.

  18. #3368
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    https://www.punmiris.com/parfem/Herm...ver-50672.html

    Sad spucah sempl,chisto da znam o chemu se radi,bash lijepo i jako citrus otvaranje,vidjecemo ga pri drydownu na shto lichi,izgleda je postojan lijepo...pare za njega ne bih dao sigurno,al eto ako ko voli pa da zna jer kako nam je i narav razlichita,tako i njuh:-D

    Lik na pm,koji inache ne pishe ovdje mi je hvalio https://www.punmiris.com/parfem/Cart...fum-39885.html
    nishta spec,ni za njega ne bih bachao repa,sad cu strogo voditi rachuna shta naruchujem,za nashe prilike ovo nije bash jeftin merak.

    EA Stronger w y jutros 4 shprica i opet cu ponovit da kad ga stavim kresnuo bih sebe,ali nije mi za svakodnevbo noshenje,jer i lijepo zna dosadit nekad,dodje do zasicenja,slichno kao sa ženama...pa kad se uzelish,uh!
    ...

  19. #3369
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    493
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Evo nesto sto bi vam se moglo svidjeti, ovaj parfem je VRH! Koristih prije njega svasta nesto, ali sam se ovim odusevio.

    https://www.fragrantica.com/perfume/Montale/Red-Vetyver-4061.html

  20. #3370
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    https://www.punmiris.com/parfem/Herm...ver-50672.html

    Sad spucah sempl,chisto da znam o chemu se radi,bash lijepo i jako citrus otvaranje,vidjecemo ga pri drydownu na shto lichi,izgleda je postojan lijepo...pare za njega ne bih dao sigurno,al eto ako ko voli pa da zna jer kako nam je i narav razlichita,tako i njuh:-D

    Lik na pm,koji inache ne pishe ovdje mi je hvalio https://www.punmiris.com/parfem/Cart...fum-39885.html
    nishta spec,ni za njega ne bih bachao repa,sad cu strogo voditi rachuna shta naruchujem,za nashe prilike ovo nije bash jeftin merak.

    EA Stronger w y jutros 4 shprica i opet cu ponovit da kad ga stavim kresnuo bih sebe,ali nije mi za svakodnevbo noshenje,jer i lijepo zna dosadit nekad,dodje do zasicenja,slichno kao sa ženama...pa kad se uzelish,uh!
    Armani stronger w y je dobar miris kao i njegov nasljednik takođe.

    Inače ste pominjali ovdje D&G The One, pa mogu reći da je i to lijep parfem. Što se Hermesa tiče, nisam imao priliku da mirišem ovaj o kojem pišeš ali jesam Terre i to je već solidan klasik i ozbiljan miris.


    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  21. #3371
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CarloColucci View Post
    Evo nesto sto bi vam se moglo svidjeti, ovaj parfem je VRH! Koristih prije njega svasta nesto, ali sam se ovim odusevio.

    https://www.fragrantica.com/perfume/Montale/Red-Vetyver-4061.html
    Montale ima zanimljive i lijepe mirise. Hvala na preporuci, nadam se da ću se sjetiti da ga probam neđe

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  22. #3372
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Mislim da je taj Red Vetyver sličan Terre d’Hermes klasiku. Nije baš moja priča. D&G The One je već nešto drugo. Potrošio sam bio jednu 100ml bočicu EDT-a, druga je otišla na oglase nakon određenog vremena jer sam ga slabo koristio. Ali na kraju sam mu se opet vratio, samo u EDP varijanti. Jako sličan mirisno, samo što vele kremastiji, topliji i malo ozbiljniji. Sa boljom postojanošću na koži, projekcija je i dalje diskretna.

  23. #3373
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,436
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Armani stronger w y je dobar miris kao i njegov nasljednik takođe.

    Inače ste pominjali ovdje D&G The One, pa mogu reći da je i to lijep parfem. Što se Hermesa tiče, nisam imao priliku da mirišem ovaj o kojem pišeš ali jesam Terre i to je već solidan klasik i ozbiljan miris.


    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

    Svidio bi se tebi ovaj Terre,evo maloprije ustadoh i josh se osjeca na ruci,preko 12 sati znachi.

    @Mitrash,jesi kupio taj edp,dje...?
    ...

  24. #3374
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Mislim da je taj Red Vetyver sličan Terre d’Hermes klasiku. Nije baš moja priča. D&G The One je već nešto drugo. Potrošio sam bio jednu 100ml bočicu EDT-a, druga je otišla na oglase nakon određenog vremena jer sam ga slabo koristio. Ali na kraju sam mu se opet vratio, samo u EDP varijanti. Jako sličan mirisno, samo što vele kremastiji, topliji i malo ozbiljniji. Sa boljom postojanošću na koži, projekcija je i dalje diskretna.
    Meni se više dopao EDP. U dry downu me podsjetio malo na versace pour homme s tim što je d&g svakako raskošniji ali je projekcija versacea bolja. Lijep parfem svakako.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  25. #3375
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Dobar je Versace ali mi on vuce na Allure liniju. Lijep svakako, miriše na čisto.

    Kad smo kod tih gospockih talijanskih parfema, vrhunski je bio Prada Amber Pour Homme. Miris za bijelu košulju i odijelo. Ima li ga više u žive?

Page 135 of 404 FirstFirst ... 3585125131132133134135136137138139145185235 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •