Page 177 of 404 FirstFirst ... 77127167173174175176177178179180181187227277 ... LastLast
Results 4,401 to 4,425 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #4401
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    A neces vjerovati, jedanm od sajtova iz USA koji dostavljaju za CG (i povoljnim cijenama) ima "Hemp" oil - Cannabis sativa

    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #4402
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Imam jedan problem tehnicke prirode.
    Pumpica od bocice Aqua Di Gio, ne izbacuje nista, kolko god se pritiskalo, tj pumpalo.
    Sprejer, tj ona kapica nije zacepljena, probao sam je na drugom parfemu.
    Ne znam je li ona slamcica u boci zacepljena, je li prsla ili sto.
    Kako da zamijenim taj tu pumpicu ili da prepakujem nekako parfem.
    Ne oprasta mi se od njega, jedva je 1/4 potrosena od njega.

    Ima li ko savjet?

  3. #4403
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Bottega je top miris. Odličan i na ove vrućine, juče sam ga bez problema nosio. Čim mi se ukaže dobra prilika, nabavljam ga.

    S druge strane, Chimera nije miris za toplo vrijeme.. zimi ću ga možda opet probat pa ću ga onda još jednom prokomentarisati. Ali u osnovi ima nešto što mi miriše sintetično i što me razočaralo na prvu loptu. Još kad velite da košta četiri zelene.. sa sve onim fušerajem od čepa mada ovo je tip parfema da budete primjećeni. Glasan i dopadljiv drugima. Ali džabe kad se meni ne sviđa... Laudano ostaje #1 bez konkurencije.

  4. #4404
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Meni kod Laudana smeta udar konjaka na početku, mislim da malo koja žena voli da muškarac miriše na konjak. To je tip mirisa koji bi ponekada prsnuo na nekoj novogodišnjoj proslavi uz tompus i viski . Zanimljiv svakako jeste ali daleko od toga da bi mi bio ni odvratan, ni predobar. Samo možda Gucci onaj absolu mi je bio nepodnošljiv od svega što sam probao od kako sam ušao u ovaj parfemski svijet.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  5. #4405
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Bottega je top miris. Odličan i na ove vrućine, juče sam ga bez problema nosio. Čim mi se ukaže dobra prilika, nabavljam ga.

    S druge strane, Chimera nije miris za toplo vrijeme.. zimi ću ga možda opet probat pa ću ga onda još jednom prokomentarisati. Ali u osnovi ima nešto što mi miriše sintetično i što me razočaralo na prvu loptu. Još kad velite da košta četiri zelene.. sa sve onim fušerajem od čepa mada ovo je tip parfema da budete primjećeni. Glasan i dopadljiv drugima. Ali džabe kad se meni ne sviđa... Laudano ostaje #1 bez konkurencije.
    Sve od rijeci do rijeci potpisujem, isti utisak sam stekao, cep fuseraj, miris koji se svakome svidja. To je parfem za koji se kaze kad te neko pita koji je, ti da reces ovo ti je onaj od 400e. Da napravim poredjenje, kao sto Sauvage ne vrijedi 120e, tako Chimaera ne vrijedi 400. Za Sauvage bi rekao da je neki od milion slicnih dizajnera, tu do 60-70e, tako mi i ovaj ne mirise tako posebno, ili bolje i unikatnije od nekog prosjecnog umjetnickog parfema koji kosta cca 150e.

    Probao sam sinoc Kilian Black Phantom. Odlican, ali me nije odusevio. Ko voli slatke i mracne mirise, mislim da bu mu se ovaj dopao.

    Bottega se mozda i moze sad nosit, lheti uvece, ali mu performanse nisu na nivou. Tacno osjecam kako ce da brije kad dodje ladnije vrijeme.

  6. #4406
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Da dodam samo za Laudano Nero. Ako mene pitate kako bi trebao da mirise umjetnicki skupi parfem, ja bi rekao kao Laudano. Po meni su potrefili srz umjetnickih, unikatnih parfema. Nikako nije napravljen svima da se svidi, bas naprotiv, cini mi se kao da su htjeli ljude da odbiju s njim, na neki nacin, kao da nisu htjeli svakoga za kupca. Ali ko ga skapira, mislim da ce ga vazda imat u kolekciju. To je pravi muski miris, sa karakterom. Treba li jos dodat cijenu koja je vise nego pristojna za ovakav miris?

  7. #4407
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa isto možemo reći i za Chimaeru. Umjetnost koja se neće dopasti svima

    Što se Laudana tiče, radije bi doiplatio za Amouage Interlude. Bolji miris, trajniji i bolje projektuje

  8. #4408
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa ne bih rekao da hoće

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  9. #4409
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Poenta moje price je bila da se Chimaera upravo dopast svakome, za razliku od Laudana.

    Interlude je vrhunski miris, unikatan, ali mi se ne dopada, prejak mi je. I za njega neces doplatit 50 nego 150e, u odnosu na Laudano, tako da...

    Moje misljenje je ovakvo, ukusi se razlikuju.

  10. #4410
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pa ne bih rekao da hoće

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ima mi ga drug, gledao sam reakcije ljudi, od zestokih poznavalaca do onih koje parfemi ne zanimaju. Uostalom, ne trebaju mi njihove reakcije, moje je misljenje da parfem mirise dopadljivo i to je to.

  11. #4411
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Kako me razocara Mont Blanc Presence... Tj, nije mi legao ni malo... Pri projekciji ok ali kako je krenuo dalje, bah... Mada je i za hladnije vrijeme ali ipak, ispod prosjeka, po menE...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  12. #4412
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Saglasan sa Grooverom skroz. Laudano jeste umjetnost u boci. Za razliku od Chiamere koja je dopadljiva ali joj prosto nedostaje lucidnost. Inače Direktore, ja sam zimus nosio Laudno upravo nosio na poslovnoj novogodišnjoj proslavi. Sve si pogodio. Miriše moćno. To je jedini komentar koji sam dobijao. Ništa ‘lijep’ il nešto slično. Moćan je prava riječ.

    By Kilian B. Phantom sam probao prije neđe i tu sam saglasan s Grooverom. Bolji mi je npr. intoxicated. Ima notu kafe i kardamon, podsjeća me na jedan Armani, mislim na Attitude.

    Gucci Guilty Absolute je miris koji žene vole. Samo ću to reć. Jeste težak ko crna zemlja, gazi direktno u utrobice, ali kupi komplimente. Samo ga ne treba gurati pod nos nekom, jedno prskanje na nadlakticu ili ispod košulje i čekalica

    Interlude - hmmmmm. Meni je miris fenomenalan, ali ja ne znam đe i kad to da nosim. Više mi je umjetnički, za neko lično uživanje. I dosta je skuplji od Laudano Nero. Mada ako ti se sviđa, rokaj. Tih 100ml će ti trajat dva života.

  13. #4413
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Već smo ranije pisali i produbljivali bez potrebe diskusiju. Meni lično je Chiamera klasa u odnosu na Laudano Nero ako ćemo govoriti vašim rječnikom. Vama dvojici nije ali pristupati priči o parfemima umanjujući vrijednost nečemu što je vaš lični doživljaj u odnosu na ono što se vama dopada nije pravičan ili pravilan pristup kako vam drago. Ja ne gledam na parfeme tako, da ako je dopadljiv ljudima, ja moram biti drugačiji i tražiti one manje dopadljive masama. Evo, probao sam Bottegu, dopao mi se ali trajnost na mojoj koži kao i projekcija su lošiji od jeftinijih koje imam ili sam probao. Iz poštovanja prema vama koji učestvujete ovdje u diskusiji, nisam napisao nijednom rečenicu kojom sam želio umanjiti njegovu vrijednost jer poštujem stav da je vama dopadljiv. Sa druge strane, ne prvi put, dešavaju se priče tipa "moj je veći od tvog" pa eto dolazi do bezpotrebnih duskusija.

    Još jednom da ponovim, super je diskutovati o parfemima, čula mirisa se razlikuju među nama, treba to poštovati izbjegavajući bezpotrebne tripove da se nečiji doživljaj mirisa ili sam miris predstavi nižom klasom u odnosu na ono što je vama dopadljivo. Ja sam spreman i da ne učestvujem u jednoumlju, svoj stav cijenim, tuđi itekako poštujem ali sve treba imati neku granicu.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Last edited by Director; 26-08-19 at 20:13.

  14. #4414
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Već smo ranije pisali i produbljivali bez potrebe diskusiju. Meni lično je Chiamera klasa u odnosu na Laudano Nero ako ćemo govoriti vašim rječnikom. Vama dvojici nije ali pristupati priči o parfemima umanjujući vrijednost nečemu što je vaš lični doživljaj u odnosu na ono što se vama dopada nije pravičan ili pravilan pristup kako vam drago. Ja ne gledam na parfeme tako, da ako je dopadljiv ljudima, ja moram biti drugačiji i tražiti one manje dopadljive masama. Evo, probao sam Bottegu, dopao mi se ali trajnost na mojoj koži kao i projekcija su lošiji od jeftinijih koje imam ili sam probao. Iz poštovanja prema vama koji učestvujete ovdje u diskusiji, nisam napisao nijednom rečenicu kojom sam želio umanjiti njegovu vrijednost jer poštujem stav da je vama dopadljiv. Sa druge strane, ne prvi put, dešavaju se priče tipa "moj je veći od tvog" pa eto dolazi do bezpotrebnih duskusija.

    Još jednom da ponovim, super je diskutovati o parfemima, čula mirisa se razlikuju među nama, treba to poštovati izbjegavajući bezpotrebne tripove da se nečiji doživljaj mirisa ili sam miris predstavi nižom klasom u odnosu na ono što je vama dopadljivo. Ja sam spreman i da ne učestvujem u jednoumlju, svoj stav cijenim, tuđi itekako poštujem ali sve treba imati neku granicu.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ma piši ti slobodno, to što je meni sra*nje je nekom top i obratno. Ali to su samo parfemi. Ako ne mogu ovdje da pišem što mislim, čemu onda forum? Da se igramo vojvoda i serdara? I nijesam stekao utisak da je tema skrenula u smjeru čiji je veći ili ima više kubika. Tako da nems potrebe za ovakvim reakcijama ko da smo ti nekog bližnjeg napali, a ne parfem omiljeni

  15. #4415
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Niste meni napali ništa ali svakako dosta govori o nekim stvarima... pozdrav

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  16. #4416
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Pozdrav i tebi.

  17. #4417
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Rumz Al Rasasi Pour Lui 9325
    Ko ga moze nabaviti i po kojoj cijeni ?

  18. #4418
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ima li dje taj Laudano da se proba...
    I koliko paruljina

  19. #4419
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Rumz Al Rasasi Pour Lui 9325
    Ko ga moze nabaviti i po kojoj cijeni ?
    Samo po internetu (ebay) , cijena je koliko vidim od 40-45 eura kod prodavaca iz Indije, dok je u Velikoj Britaniji 38 eura + 15 shipping

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  20. #4420
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Mislim da mi je jednom kolega sa foruma Archi donio iz UAE, svako dobro mu zelim koliko je to korektan momak i prelak za saradnju

  21. #4421
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NoLimit View Post
    Mislim da mi je jednom kolega sa foruma Archi donio iz UAE, svako dobro mu zelim koliko je to korektan momak i prelak za saradnju
    Dobar parfem. Bio bi bomba da je trajniji.

    Archi je mnogo dobar momak. Svaka mu čast.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  22. #4422
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Laudano nero, dje probati...
    Vidim da moze za 100e da se nabavi

  23. #4423
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,262
    Thanks Thanks Given 
    385
    Thanks Thanks Received 
    1,604
    Thanked in
    634 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Dobar parfem. Bio bi bomba da je trajniji.

    Archi je mnogo dobar momak. Svaka mu čast.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Da bas bi bio bomba da je malo trajniji, ali mi se svidja pa neka i malo traje

  24. #4424
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Već smo ranije pisali i produbljivali bez potrebe diskusiju. Meni lično je Chiamera klasa u odnosu na Laudano Nero ako ćemo govoriti vašim rječnikom. Vama dvojici nije ali pristupati priči o parfemima umanjujući vrijednost nečemu što je vaš lični doživljaj u odnosu na ono što se vama dopada nije pravičan ili pravilan pristup kako vam drago. Ja ne gledam na parfeme tako, da ako je dopadljiv ljudima, ja moram biti drugačiji i tražiti one manje dopadljive masama. Evo, probao sam Bottegu, dopao mi se ali trajnost na mojoj koži kao i projekcija su lošiji od jeftinijih koje imam ili sam probao. Iz poštovanja prema vama koji učestvujete ovdje u diskusiji, nisam napisao nijednom rečenicu kojom sam želio umanjiti njegovu vrijednost jer poštujem stav da je vama dopadljiv. Sa druge strane, ne prvi put, dešavaju se priče tipa "moj je veći od tvog" pa eto dolazi do bezpotrebnih duskusija.

    Još jednom da ponovim, super je diskutovati o parfemima, čula mirisa se razlikuju među nama, treba to poštovati izbjegavajući bezpotrebne tripove da se nečiji doživljaj mirisa ili sam miris predstavi nižom klasom u odnosu na ono što je vama dopadljivo. Ja sam spreman i da ne učestvujem u jednoumlju, svoj stav cijenim, tuđi itekako poštujem ali sve treba imati neku granicu.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Direktore prijatelju, ako iko cita ove postove, vidjece da si ti jedini coek odje koji ne prihvata tudja misljenja, koja su drugacija od tvog. Imas potrebu da kontriras ljudima i imas tu neku zicu dje imas potrebu da se ljudi moraju slozit s tobom. Prvo i osnovno, ja sam sa Mitrom komentarisao navedene parfeme, tebi se nisam obratio, drugo, milion puta sam preskocio post koji mi se ne dopada dje smatram da nema potrebe za komentarom, preporucujem i tebi isto da uradis. Trece i najbitnije, MOJE misljenje je to, mozda nije najispravnije na svijet, ali je moje i tu se sva prica zavrsava. Ja nisam coek koji ide za masama, vazda sam takav bio, to se vidi od mog nacina rzmisljanja, do muzike koju slusam, pa sve do parfema koje biram. Imam svoje misljenje koje ne moze niko promijenit i to je to. Tebi se Bottega ne svidja, pa sto? Bogu fala da smo svi razliciti, ne mogu nam se svima iste stvari svidjet. Reci slobodno da ti se ne svidja niko te odje nece lincovat zbog toga. Ali ti si taj koji ne prihvata da se nekome ta posrana Tiziana ne svidja, oko koje se ovolko razglaba.

    Rijetko se desava da sa nekim dijelim slicno ili isto misljenje o necemu, odje se to dogodilo sa Mitrom, i prosto mi je bilo milo sto sam nasao istomisljenika, te sam prokometarisao.

  25. #4425
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ima li dje taj Laudano da se proba...
    I koliko paruljina
    Kozmetiks parfimerija, city mall, cijena 100-120e

Page 177 of 404 FirstFirst ... 77127167173174175176177178179180181187227277 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •