Page 167 of 404 FirstFirst ... 67117157163164165166167168169170171177217267 ... LastLast
Results 4,151 to 4,175 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #4151
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Čim se snabdijem potrebnim količinama alkohola za zimu, vraćam se parfemskom svijetu

    Doduše Bottega će, iako u vrhu liste želja, sačekati još malo. Bar do 2020. Inače ostadoh bez centa...

    Nek je sa srećom prodaja i nova trgovina, i Direktoru probanje. Tačno ga vidim za dvije godine - “omiljeni su mi kožni parfemi”.

    Koža inače ima različite varijante, širok spektar ili ‘dijazepam’ podvrsta. Neki od mojih omiljenih parfema imaju kožu u sebi, koja varira i može biti sirova, animalna, upeglana, masna, antilop itd. Me gusta

    Cedrat Boise npr. ima osnovu od kože, kad sam prvi put primjetio tu notu, sad je stalno knstatujem. Odličan parfem, valjalo bi neđe uzet bočicu ili makar dekant.
    Eto, znao sam da ce Mitro to bolje objasnit oko koznih mirisa. Kao sto rekoh, Bottega mi nije klasican kozni miris, kao sto nije ni Bentley, a opet su mi predobri, mada na listu mi je dugo Dior Homme Intense ili Parfume, neki od ta 2. Parfume nisam probao, kazu da je ludackih performansi, a Intense mi je npr tipican kozni miris i strasno mi se svidja.

    Hvala Mitro druze, nadam se skoroj kupovini Bottege, a za Al Harmain vlada ogromno interesovanje, sto me bas iznenadilo, znaci da ljudi prate ipak, i da vide malo dalje od 1 million i sauvagea. Bravo! Isto tako vidim na forum komentare tipa : ja ne koristim nesto pretjerano parfeme, ali uz vas i ovu temu sam se navuko, itd. To me posebno raduje, jer nije samo da u mom okruzenju drugari, prijatelji, familija, pomahnitalo pazare parfeme, nego to se pozitivno siri i dalje. Mi smo samo saka entuzijasta koja je probudila nesto sto svaki covjek, nadam se, ima u sebi, a to je zelja da mirise dobro.

    Mislim da bi valjalo organizovat neko parfemsko okupljanje 🙂.

  2. #4152
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,342
    Thanks Thanks Given 
    14,758
    Thanks Thanks Received 
    4,097
    Thanked in
    2,076 Posts

    Default

    Valja li što od ovih koji su na akciji?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  3. #4153
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Dior Homme Parfem sam probao u Beogradu prije 20 dana. Ukusi se dosta razlikuju, a meni taj parfem nekako uopšte ne priliči muškom polu. Vjerujem da je lijep pripadnicima ljepšeg pola zbog tih puderastih nota i irisa ali ja nisam našao sebe u takvim notama. Bentley parfeme sam isprobao sve koje su imali u apoteci blizu mene. Čak sam po mitrovom predlogu nekoliko puta probao i encre noire i encre noire extreme ali na mojoj koži se dry down nekako ružno smirivao. Ostaje mi da odem do Miloša neđe da još jednom probam neke mirise za zimu jer Miloševi predlozi što se mog ukusa tiče su do sada bili bez greške, jedini problem je što mnogi mirisi ipak nisu za moj džep

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  4. #4154
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Nisam probao Dior Homme Parfem, samo Intnse, i on mi je brutalan, pravi muski miris. A za ovaj Parfem kazu da malo vuce na zenski zbog puderastih nota i zbog toga sto mirise na sminku. Za sad je favorit Intense, dok ne probam Parfem. Sto se tice Benltey For Men Intense, stiga mi je skoro, prije par dana, zvijer od parfema, a mislim da ce na hladnocu bit jos bolji. Nisam znao da imaju da se kupe kod nas, dje je ta apoteka? Probao bih jos neke. Encre Noire sam prodao, jer mi u tom momentu nije legao, nisam skapirao parfem uopste. Nesto najcudnije sto sam pomirisao do sad. Nije za svakog taj parfem. U kozmetiks sam probao neki niche parfem, zaboravio sam koji, znam da ranije nisam cuo za njega, nevjerovatno je podsjecao na Encre Noire, samo sto je imao u gornje note limun. Inace Lalique kuca pravi Bentley parfeme.

  5. #4155
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Meditas apoteke imaju Jaguar, Bentley, Lalique... Ovih dana idem do cosmeticsa da se malo duže zadržim


    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  6. #4156
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Nisam probao Dior Homme Parfem, samo Intnse, i on mi je brutalan, pravi muski miris. A za ovaj Parfem kazu da malo vuce na zenski zbog puderastih nota i zbog toga sto mirise na sminku. Za sad je favorit Intense, dok ne probam Parfem. Sto se tice Benltey For Men Intense, stiga mi je skoro, prije par dana, zvijer od parfema, a mislim da ce na hladnocu bit jos bolji. Nisam znao da imaju da se kupe kod nas, dje je ta apoteka? Probao bih jos neke. Encre Noire sam prodao, jer mi u tom momentu nije legao, nisam skapirao parfem uopste. Nesto najcudnije sto sam pomirisao do sad. Nije za svakog taj parfem. U kozmetiks sam probao neki niche parfem, zaboravio sam koji, znam da ranije nisam cuo za njega, nevjerovatno je podsjecao na Encre Noire, samo sto je imao u gornje note limun. Inace Lalique kuca pravi Bentley parfeme.

    Zar nije Dior Home Intense zapravo taj koji vuche na shminku,kolko se sjecam njega sam probao u Barkod i bash se osjecala shminka,lijep je bash ali nije preporuka za one sa ljubomornim polovinama.
    ...

  7. #4157
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,121
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Valja li što od ovih koji su na akciji?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Ovaj Hugo Just Different prodajem i ja, od 100 ml, 4-5 prskanja fali.
    Kod druga se odusevih kako mirise, na meni djeluje potpuno drugacije.

    Original, porucen sa Strawbery-ja, dok je jos moglo da se porucuje.
    Imam kutiju sa sve celofanom, pa ako je ko zainteresovan, neka me onaj...

  8. #4158
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Danas sam bio do cosmeticsa samo da bi probao ovaj parfem. Utisci su lijepi ali na mojoj koži projektuje veoma slabo. Ne znam da li je zbog nekih mirisa poslije njega koje sam probao, čini mi se da ga nisam osjećao poslije pola sata. Sada sam kući, osjetim ga kada zabijem nos na ruku đe sam prsnuo ali to računam kao skin scent. Zanimljiv parfem zbog nota zaista ali ne i da bi dao 90 eura za njega zbog loše projekcije. Inače meni je ovo proljećni, jesenji vajb mada i tokom ljetnjih večeri pored mora bi ga ladno nosio. Koža je ovdje baš lijepo pritajena, ne osjećam je.

    Inače opet sam mirisao Laudano Nero i mogu reći da je jako dobar. Mada bi rado Amouage Interlude kupio za zimu ali je skup u pm...



    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  9. #4159
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Zar nije Dior Home Intense zapravo taj koji vuche na shminku,kolko se sjecam njega sam probao u Barkod i bash se osjecala shminka,lijep je bash ali nije preporuka za one sa ljubomornim polovinama.
    Nisam stekao takav utisak za Dior Intense. Bas mi je pravi muski, kozni miris.

  10. #4160
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Danas sam bio do cosmeticsa samo da bi probao ovaj parfem. Utisci su lijepi ali na mojoj koži projektuje veoma slabo. Ne znam da li je zbog nekih mirisa poslije njega koje sam probao, čini mi se da ga nisam osjećao poslije pola sata. Sada sam kući, osjetim ga kada zabijem nos na ruku đe sam prsnuo ali to računam kao skin scent. Zanimljiv parfem zbog nota zaista ali ne i da bi dao 90 eura za njega zbog loše projekcije. Inače meni je ovo proljećni, jesenji vajb mada i tokom ljetnjih večeri pored mora bi ga ladno nosio. Koža je ovdje baš lijepo pritajena, ne osjećam je.

    Inače opet sam mirisao Laudano Nero i mogu reći da je jako dobar. Mada bi rado Amouage Interlude kupio za zimu ali je skup u pm...



    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Drug ima Bottegu i probao sam ga vise puta. Za vrucinu nikako nike, ali uvece, kad je malo svjezije, projektuje se brutalno. Mogu mialit zimi kakav ce bit.
    Mozda je do tvoje koze, a mozda je to sto probao vise parfema, pa nisi dobio pravu sliku ovog. Meni se to desilo x puta.

  11. #4161
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Nisam stekao takav utisak za Dior Intense. Bas mi je pravi muski, kozni miris.
    Kolko se sjecam Intense je ovo shto ima u drydownu shminku,evo neka mi Mitro pomogne ako se varam,jesam u zbrci ali chini mi se da nisam pobrkao ovo.
    ...

  12. #4162
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Dje mogu da nabavim one male bocice za parfeme...
    Od ovog parfema od 100 ml bih jedan dio "presuo" u takvu bocicu, da se ne nosam sa parfemom kad odem nedje
    ?????

  13. #4163
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Na Ali ili Ebay
    ...

  14. #4164
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Stiga mi je u izmjenicnu poštu od brata iz indije, al ce bit da zaglavi 3-4 dana 100%

  15. #4165
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,828
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    I meni


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  16. #4166
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    kad ste ga porucili ? (da vidim kad ce moj otprilike)

  17. #4167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Vi ste baš hiperproduktovni na ovoj temi

    Saglasan za okupljanje - neka teorija uz kafu u terminal i onda se spuštamo do kozmetiksa na praksu

    Dior Homme Parfum je od svih Homme parfema najjači. Ko to može da iznese, nema greške. Svi oni imaju notu šminke u sebi, samo što Intense pored toga ima kakao i drvene note, a Parfum onu masnuljavu kožu. Od svih mi je najljepši originalni EDT, ali je svaki klasa na svoj način i osnova im je ista. Za mene su to baš muški mirisi, samo što ima ljudi koje taj miris irisa odbija i smatraju ga ženskastim. Stvar percepcije.

    A koža u parfemima je baš širok pojam. Obično prijateljima kad sam tako dao da probaju kožne parfeme, neke su odlagali sa strane a na neke padali na dupe koliko su dobri. Uvjek ima tu raznih saigrača u vidu drugih nota, ali prosto je to akord koji meni odgovara. Kad se kvalitetno odradi naravno.

  18. #4168
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Braco nikad brza porudzba od Indijca,on je to spakovao 27 Jula,ja rekoh prije 10 avgusta nema sanse,kucam bezveze sad tracking na sajt poste,stiglo 3 Agvusta u izmjenicnu postu,a 5-oga je slanje na domacu lokaciju,znaci za 7 dana stize iz Indije,a ovim nasim indijancima izgleda treba jos tolko iz Pg do kuce da ga dostave,grijeh

  19. #4169
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,879
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,828
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    kad ste ga porucili ? (da vidim kad ce moj otprilike)
    Prije 10dana


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  20. #4170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Probijaju se na MNE tržište pa su nam dali prioritet

  21. #4171
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,391
    Thanks Thanks Given 
    5,523
    Thanks Thanks Received 
    4,939
    Thanked in
    2,067 Posts

    Default

    CDNI-a jos nema kod mene, dva dana kasnije od vas narucih

    Salu na stranu, iako ono jesu njegove slike (saiherbalproducts), vjerpovatno kad je vec pocinjao - ima valjda i novijih slika, samo ne znam je li to isti Sai Herbal Product.

    Mogu da zamislim koliko liku treba vremena da se iz one rupe zvane Indija probije i dodje do nekog uspjeha.
    Last edited by Antares; 06-08-19 at 09:27.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  22. #4172
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Zbilja, kako dekantujete parfeme? Konkretno me zanima kako dekantujete vece kolicine, tipa 30-40-50ml?

  23. #4173
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,016
    Thanks Thanks Given 
    5,022
    Thanks Thanks Received 
    2,429
    Thanked in
    1,308 Posts

    Default

    Meni se slomio 1 i kupih u apoteci plastichnu bochicu od 40ml,e sad tripujem li ili ne,mislim da je izgubio na performansama...zato sam karamazovu napisao da naruchi,vjerovatno imaju staklene bochice.
    ...

  24. #4174
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Auuu bruka je ovaj cdni

    3 osobe od jutros komentarisu hahahahaha

  25. #4175
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,488
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    E šta je ovo, počeće cdm-ovci da se raspoznaju na ulici po mirisu... :mrgreen:

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

Page 167 of 404 FirstFirst ... 67117157163164165166167168169170171177217267 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •