Page 178 of 404 FirstFirst ... 78128168174175176177178179180181182188228278 ... LastLast
Results 4,426 to 4,450 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #4426
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Direktore prijatelju, ako iko cita ove postove, vidjece da si ti jedini coek odje koji ne prihvata tudja misljenja, koja su drugacija od tvog. Imas potrebu da kontriras ljudima i imas tu neku zicu dje imas potrebu da se ljudi moraju slozit s tobom. Prvo i osnovno, ja sam sa Mitrom komentarisao navedene parfeme, tebi se nisam obratio, drugo, milion puta sam preskocio post koji mi se ne dopada dje smatram da nema potrebe za komentarom, preporucujem i tebi isto da uradis. Trece i najbitnije, MOJE misljenje je to, mozda nije najispravnije na svijet, ali je moje i tu se sva prica zavrsava. Ja nisam coek koji ide za masama, vazda sam takav bio, to se vidi od mog nacina rzmisljanja, do muzike koju slusam, pa sve do parfema koje biram. Imam svoje misljenje koje ne moze niko promijenit i to je to. Tebi se Bottega ne svidja, pa sto? Bogu fala da smo svi razliciti, ne mogu nam se svima iste stvari svidjet. Reci slobodno da ti se ne svidja niko te odje nece lincovat zbog toga. Ali ti si taj koji ne prihvata da se nekome ta posrana Tiziana ne svidja, oko koje se ovolko razglaba.

    Rijetko se desava da sa nekim dijelim slicno ili isto misljenje o necemu, odje se to dogodilo sa Mitrom, i prosto mi je bilo milo sto sam nasao istomisljenika, te sam prokometarisao.
    Ova tema je dosta živa i diskusije su bile uglavnom dobre i korisne. Ja sam evo 2 godine veoma aktivno koristio sve inforamcije kako bi ljudima pomogao se upoznaju sa parfemima koji se ovdje ne mogu kupiti, dijelio linkove za kupovinu, pronalazio sajtove i bio veoma korektan u svemu. To što ti meni pripisuješ stvari da imam žicu da kontriram, o tome neka sude ostali jer sa nikim nisam imao ništa slično, već sam neke i upoznao lično bez obzira na različite simpatije prema parfemima. Očigledno je da je stav vas dvojice nadmen, jer ono što se vama ne dopada , to se mora nekako u priči uniziti, da bi se uzdiglo ono što je vama dopadljivo. Takav pristup komunikaciji nikada nisam volio, ko god to bio, blizak ili ne, zato sam i skrenuo pažnju. Super je što imaš svog istomišljenika ali sa stavom "posrano je sve što se nama ne sviđa" to je inače veoma dobar pristup za zdravu komunikaciju.

  2. #4427
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Josh par dana za josh par mjesta-narudzbi za mjesec pred nama tj. septembar...Notino,Spleticna itd.
    ...

  3. #4428
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ova tema je dosta živa i diskusije su bile uglavnom dobre i korisne. Ja sam evo 2 godine veoma aktivno koristio sve inforamcije kako bi ljudima pomogao se upoznaju sa parfemima koji se ovdje ne mogu kupiti, dijelio linkove za kupovinu, pronalazio sajtove i bio veoma korektan u svemu. To što ti meni pripisuješ stvari da imam žicu da kontriram, o tome neka sude ostali jer sa nikim nisam imao ništa slično, već sam neke i upoznao lično bez obzira na različite simpatije prema parfemima. Očigledno je da je stav vas dvojice nadmen, jer ono što se vama ne dopada , to se mora nekako u priči uniziti, da bi se uzdiglo ono što je vama dopadljivo. Takav pristup komunikaciji nikada nisam volio, ko god to bio, blizak ili ne, zato sam i skrenuo pažnju. Super je što imaš svog istomišljenika ali sa stavom "posrano je sve što se nama ne sviđa" to je inače veoma dobar pristup za zdravu komunikaciju.
    Tacno sam znao za koju ces se rijec uvatit ka pjan plota, ali ajd, ako nisi skapirao poentu, nemam ti sto objasnjavat. Vidim da si preskocio sve bitno sto sam ti rekao i napisao samo ono svoje, tj pogled iz tvog ugla. Eto moj Direktore, to je tvoj problem. Odje, kod nas, je nadmen coek onaj koji ima svoje misljenje i svoj stav, od kojeg ne odstupa. To se prijatelju zove karakter. Ne znam sto izvrces pricu ka malo dijete, od prvoga dana sam napisao sve najbolje za taj parfem, samo po meni ne vrijedi ni trecinu cijene koliko kosta, i to je moje misljenje, boziji covjece, ja ne znam kako da ti to objasnim. Ti si taj koji radi upravo ovo sto si meni prepisao, uzdizes svoje, kritikujes tudje. Jednostavno ne prihvatas tudje misljenje i to je to, volio bi da ti klimam glavom i da ti kazem, jeste tako je. Svaki put kad se slozimo oko necega, rec cu da si u pravu, to mi nije nikad bio problem, ali kad se ne slazemo, ne mogu ti klimat glavom kolko god ti imao potrebu za tim.

    Jos jedna jako bitna stvar, ako ti se ne svidja nacin komunikacije, nemas ti sto koga odje da opominjes ili pevaspitavas. Samo preskoci ili zaobidji, mene ili koga god ne smatras simpaticnim. Zamolio bih te lijepo, ako ne mozemo lijepo, necemo onda nikako i tacka. Jednom si usao u ovakvu pricu s Mitrom, jednom sa mnom, sad sa obojicom, pa ti sad vidi dje je i ko odje ispravan a ko nije.

    U predjasnju raspravu sam ti napisao da su mi parfemi pasija i da volim o njima diskutovati. U okolini nazalost nemam puno ljudi s kojima mogu diskutovati, zato mi je odje, na forum, bilo bas prijatno. Ti me eo drugi put nesto podbadas, zamolio bih te sad ovako javno da to vise ne radis. Uostaloom, kvaris i meni a i ostalim forumasima merak. Ako imas nesto protiv, nesto sto bi mi rekao a ne mozes odje, dacu ti broj brate, pa fino ka ljudi da to rijesimo, ne se odje piskaramo + kvarimo ljudima temu i gust i stvaramo neprijatnu situaciju.

    Izvinjavam se ostalim clanovima foruma na neprijatnosti, ako je bilo, i na skretanje sa teme u totalnu besmislenost i budalastinu.

    Izvinjavam se jos jednom.

  4. #4429
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Samo neka si zdravo Direktore, dobar si momak.

  5. #4430
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Tacno sam znao za koju ces se rijec uvatit ka pjan plota, ali ajd, ako nisi skapirao poentu, nemam ti sto objasnjavat. Vidim da si preskocio sve bitno sto sam ti rekao i napisao samo ono svoje, tj pogled iz tvog ugla. Eto moj Direktore, to je tvoj problem. Odje, kod nas, je nadmen coek onaj koji ima svoje misljenje i svoj stav, od kojeg ne odstupa. To se prijatelju zove karakter. Ne znam sto izvrces pricu ka malo dijete, od prvoga dana sam napisao sve najbolje za taj parfem, samo po meni ne vrijedi ni trecinu cijene koliko kosta, i to je moje misljenje, boziji covjece, ja ne znam kako da ti to objasnim. Ti si taj koji radi upravo ovo sto si meni prepisao, uzdizes svoje, kritikujes tudje. Jednostavno ne prihvatas tudje misljenje i to je to, volio bi da ti klimam glavom i da ti kazem, jeste tako je. Svaki put kad se slozimo oko necega, rec cu da si u pravu, to mi nije nikad bio problem, ali kad se ne slazemo, ne mogu ti klimat glavom kolko god ti imao potrebu za tim.

    Jos jedna jako bitna stvar, ako ti se ne svidja nacin komunikacije, nemas ti sto koga odje da opominjes ili pevaspitavas. Samo preskoci ili zaobidji, mene ili koga god ne smatras simpaticnim. Zamolio bih te lijepo, ako ne mozemo lijepo, necemo onda nikako i tacka. Jednom si usao u ovakvu pricu s Mitrom, jednom sa mnom, sad sa obojicom, pa ti sad vidi dje je i ko odje ispravan a ko nije.

    U predjasnju raspravu sam ti napisao da su mi parfemi pasija i da volim o njima diskutovati. U okolini nazalost nemam puno ljudi s kojima mogu diskutovati, zato mi je odje, na forum, bilo bas prijatno. Ti me eo drugi put nesto podbadas, zamolio bih te sad ovako javno da to vise ne radis. Uostaloom, kvaris i meni a i ostalim forumasima merak. Ako imas nesto protiv, nesto sto bi mi rekao a ne mozes odje, dacu ti broj brate, pa fino ka ljudi da to rijesimo, ne se odje piskaramo + kvarimo ljudima temu i gust i stvaramo neprijatnu situaciju.

    Izvinjavam se ostalim clanovima foruma na neprijatnosti, ako je bilo, i na skretanje sa teme u totalnu besmislenost i budalastinu.

    Izvinjavam se jos jednom.
    Vrlo pažljivo sam pročitao tvoje obraćanje u postu iznad. Napisao si da sam ja jedini čovjek koji ne prihvata tuđa mišljenja, dok si ti inače po komentarima veoma širok da prihvatiš tuđe mišljenje koje je po defoltu takvo da mora da se komentarom unizi. To je tako očigledno i slažem se da meni to djeluje djetinjasto. Nadmen čovjek kažeš ima svoje mišljenje od kojeg ne odstupa, tako je, ne odstupa zbog privida visine sa koje gleda, iako je i njemu samom sve to jasno. Nađi mi sa kim sam to još ušao u polemiku osim sa vama dvojicom oko ovakvih stvari? Zbog čega se ušlo u polemiku, jer sam oslikao ono što je očigledno?

  6. #4431
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Samo neka si zdravo Direktore, dobar si momak.
    Ja jesam zdravo Bogu fala, što i tebi želim…

  7. #4432
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Direktore, na svaku temu na kojoj ucestvujes imas slicne ispade...

    Ot:

    Dje bi se mogao naci ovaj zenski:



    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  8. #4433
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Vrlo pažljivo sam pročitao tvoje obraćanje u postu iznad. Napisao si da sam ja jedini čovjek koji ne prihvata tuđa mišljenja, dok si ti inače po komentarima veoma širok da prihvatiš tuđe mišljenje koje je po defoltu takvo da mora da se komentarom unizi. To je tako očigledno i slažem se da meni to djeluje djetinjasto. Nadmen čovjek kažeš ima svoje mišljenje od kojeg ne odstupa, tako je, ne odstupa zbog privida visine sa koje gleda, iako je i njemu samom sve to jasno. Nađi mi sa kim sam to još ušao u polemiku osim sa vama dvojicom oko ovakvih stvari? Zbog čega se ušlo u polemiku, jer sam oslikao ono što je očigledno?

    Sve sam ti lijepo i citko napisao u predjasnjem komentaru. Rekao sam sto sam mislio, mozda i previse sam odje rekao, nepretvornom covjeku. Priznajem da sam glup sto sam usao u ovu raspravu s tobom. Ispod nivoa i ispod casti mi je da se ovako u nedogled dopisujem s nekim, oko nebitnih stvari. Nije ovo moj nacin, ponavljam ti, ako imas nesto, broj cu ti poslat, neozbiljno je ovako, priznaj.

    To je dakle to, lijepo ne mozemo, znaci ne mozemo nikako. Zaobilazi me u sirokom luku, da te zamolim.

    Evo se javio neutralni forumas, koji ne ucestvuje u raspravi ka mi budale, pa procitaj sto kaze.

    To bi bilo to od mene, na ovu temu

    Forumasi, prastajte, necu vise!

  9. #4434
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ja tvoj broj imam iz neke ranije prepiske oko prodaje ali zar ti stvarno misliš da bi ja tebe nazvao da ovu priču nastavimo telefonskim putem? Što to uostalom treba da znači "ako imaš nešto"? Ja nema ništa, samo ne dam na sebe, pogotovo ne kada dođem u bilo kakvu polemiku sa nepretvornijima od sebe, koji god da su. I slažem se, zaobilazi ti mene druže takođe, jer poslije svega napisanog i tako treba biti. Pozdrav i tebi i tvom drugaru zanavijek.

  10. #4435
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,342
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Posvadjase se monci oko parfema i to monci, aj da su zene
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  11. #4436
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Josh par dana za josh par mjesta-narudzbi za mjesec pred nama tj. septembar...Notino,Spleticna itd.
    Chekam,da se zna!
    ...

  12. #4437
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja tvoj broj imam iz neke ranije prepiske oko prodaje ali zar ti stvarno misliš da bi ja tebe nazvao da ovu priču nastavimo telefonskim putem? Što to uostalom treba da znači "ako imaš nešto"? Ja nema ništa, samo ne dam na sebe, pogotovo ne kada dođem u bilo kakvu polemiku sa nepretvornijima od sebe, koji god da su. I slažem se, zaobilazi ti mene druže takođe, jer poslije svega napisanog i tako treba biti. Pozdrav i tebi i tvom drugaru zanavijek.
    Znas ti odlicno sto to znaci, ne pravi se lud. Ne daj ti na sebe do preksjutra, samo ti mene ne diraj i nema problema.

  13. #4438
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Znas ti odlicno sto to znaci, ne pravi se lud. Ne daj ti na sebe do preksjutra, samo ti mene ne diraj i nema problema.
    Ja sam veoma dobro to pitanje upamtio, zato je bolje da ostane na ovome. Svako dobro.

  14. #4439
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by REALista_05 View Post
    Posvadjase se monci oko parfema i to monci, aj da su zene
    Tako ti je to kad se stavljaju zimski parfemi ljeti

    Opusteno narode, meni je merak citat ovu temu, vec rekoh i ranije da sam sa parfemima na Vi, ali me ova tema "nagovorila" oko kupovine sastojaka za parfeme.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  15. #4440
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Tako ti je to kad se stavljaju zimski parfemi ljeti

    Opusteno narode, meni je merak citat ovu temu, vec rekoh i ranije da sam sa parfemima na Vi, ali me ova tema "nagovorila" oko kupovine sastojaka za parfeme.
    Upravo zbog toga se izvinjavam i tebi i ostalim forumasima sto kvarimo ovu jako zanimljivu temu nekim bespotrebnim budalastinama. Smatram da sve sto nije vezano za temu, treba rijesit privatno, van foruma, a ne piskarat do preksjutra ka kakve zene, ja tebi ti meni, i tako u nedogled, jer svako je jak pred tastaturom. I admin da nas banuje, potpuno zasluzeno.

    Nego Antares, prica se da mozes nabavit stvari iz UAE, da li je to tacno?

  16. #4441
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    "Pozdrav zanavijek"... e što sve neću pročitat ođe... mada nije to tako ni loše, sudeći po priloženom. Samo da se sad ne pozdravljamo na svaku stranicu

  17. #4442
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa to je značio pozdrav ne ulaženja u bilo kakvu priču više, to je sve… "dobar si momak" kako je to zvučalo sa tvoje strane takođe uzvišeno… sudeći po priloženom.

  18. #4443
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Pa ja stvarno i mislim da si dobar momak. Samo što očigledno imaš neki problem u komunikaciji.

    I nema tu nikakve moje ili bilo čije uzvišenosti. Ali najlakše je druge izmazat blatom i onda reć da je problem u njima.

  19. #4444
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,421
    Thanks Thanks Given 
    5,555
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Nego Antares, prica se da mozes nabavit stvari iz UAE, da li je to tacno?
    Nije, pobrkao si me sa nekim drugim forumashem. Ali mogu nabavit povoljno etericna ulja iz Indije, ako me ne zajebu
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  20. #4445
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Nije, pobrkao si me sa nekim drugim forumashem. Ali mogu nabavit povoljno etericna ulja iz Indije, ako me ne zajebu
    Bice da sam te pomijesao s nekim, prastaj!

    Ima li neko da moze donijet po koju stvar iz UAE? Parfem tacnije.

  21. #4446
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Prije nego opet budem okarakterisan kao "nadmen" ili "uzvišen", samo da kažem da ima x parfema koji mi se NE sviđaju, a smatram ih umjetničkim. Parfemi koji imaju lucidnost, hrabrost, idealne 'proporocije' itd.

    Ali na kraju, sve je to subjektivno. Nekome smeće, drugom zlato.

    Živjeli moji dobri

  22. #4447
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,572
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Bice da sam te pomijesao s nekim, prastaj!

    Ima li neko da moze donijet po koju stvar iz UAE? Parfem tacnije.
    Forumas Archi, donio je dosta stvari otuda

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  23. #4448
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Forumas Archi, donio je dosta stvari otuda

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk
    Zahfaljujem!

  24. #4449
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,189
    Thanks Thanks Given 
    1,031
    Thanks Thanks Received 
    1,646
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    ovo je bila vrhunska tema, jedna zdrava diskusija, bez offtopica do sad.
    tako da samo iskulirajte, necete se valjda svadjat radi parfema...nekome se svidja, nekome ne, nekome vrijedi 500e, nekome ne cent...u tome i jeste car, zato i ima milion parfema...


    Da se vratim temi

    Prosto ne mogu da vjerujem koliko jedan obicni "genericki" parfem zaradi komplimenata...
    Dylan Blue, nista novo, poznat dna, mirise dosta "sinteticki" kad se uporedi sa nekim drugim parfemima, a ja u zivotu vise komplimenata nisam dobio...
    Citavo ljeto me narod prati, smjeska mi se, zaustavlja me da me pita koji je parfem i kazu da mirisem bogovski.

    Probao sam sve i svasta, ali nista nije imalo takve reakcije ostalih ljudi...Pravi crowd pleaser
    Meni licno 7/10, ima parfema koji mi se mnogo vise svidjaju, ali ni jedan od tih nije toliko dobro prihvacen kao ovaj...Bukvalno najbolje potrosenih 70e



  25. #4450
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Hajde da neki admin pobrise ovih par poruka, uz duzno postovanje sve trojice, pa da se vratimo na kurs...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

Page 178 of 404 FirstFirst ... 78128168174175176177178179180181182188228278 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •