Page 132 of 404 FirstFirst ... 3282122128129130131132133134135136142182232 ... LastLast
Results 3,276 to 3,300 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #3276
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Počele su promocije po svijetu za novi Creed Aventus Cologne

    https://www.fragrantica.com/perfume/...gne-51692.html

    Cijena 499 dolara

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  2. #3277
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Koliko dislikeova, ishejtovase ga a ni pomirisali ga nisu.. vidji ovoga jednoga sto je markirao "i had it".. a kad prije rodjace

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  3. #3278
    Join Date
    May 2019
    Posts
    2
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijedan

  4. #3279
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by FiX View Post
    Koliko dislikeova, ishejtovase ga a ni pomirisali ga nisu.. vidji ovoga jednoga sto je markirao "i had it".. a kad prije rodjace

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Nevjerovatno. Aventus je fenomenalan parfem. Hejtuju ga zbog cijene jedino...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  5. #3280
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolatt85 View Post
    A kakav je Chanel Allure Homme Sport, je li koristimo neko?


    Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока
    Imam ga ja. Kad ga stavim nema ko me ne pita za njega. Bas bruka parfem


    Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk

  6. #3281
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    90
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Imam ga ja. Kad ga stavim nema ko me ne pita za njega. Bas bruka parfem


    Sent from my iPhone 8+ red using Tapatalk
    Čuo sam da je top ali rekoh da pitam nekoga iz prve ruke, ima li neđe kod nas da se proba?

    Послато са SM-N950F уз помоћ Тапатока

  7. #3282
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,944
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Imam ja jedan neraspakovan od 100ml EDT Cologne pa ako neko želi neka ponudi cijenu...

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  8. #3283
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    O zašto su ugasili ovaj miris. Ništa slično od tada nisam mirisao...

    https://www.fragrantica.com/perfume/...r-Him-425.html



    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  9. #3284
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Na fragrancex i dalje poštarina 350$ za CG

    Direktore koliko bi koštala poštarina za 2 parfema (100 i 50ml) preko one fore što si je spominjao sa sandučetom u USA? Funkcioniše li to?
    Last edited by Mitro; 16-05-19 at 22:48.

  10. #3285
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Na fragrancex i dalje poštarina 350$ za CG

    Direktore koliko bi koštala poštarina za 2 parfema (100 i 50ml) preko one fore što si je spominjao sa sandučetom u USA? Funkcioniše li to?

    Zavisi od težine samog mirisa. Poskupjela je poštarina. Priority je sada 37 dolara za težinu 2 lbs...

  11. #3286
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Djeluju slični ali ipak meni lično al haramain ljepši. To je miris za koji sam uz bleu de chanel parfum dobio ubjedljivo najviše komplimenata od svega što sam nosio.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Jos prosle godine sam se razmisljao izmedju ta 2, Armaf CDNI i Al Harmain-a. Presudilo je to sto sam po raznim review-ima gledao da je Armaf klon najboljeg izdanja Aventusa, onaj batch iz 2010-e, koji sam licno probao jos tad, kad nisam znao sto je Creed, i naravno pao u nesvjest, kakav parfem. Isto je presudilo to sto je Armaf, vele, znatno boljih performansi od Al Harmain-a. Nikad mi se nije svidjalo to sinteticko otvaranje kod CDNI, a sad mi je pocelo i malo smetat. Pitanje je sad, vrijedi li pored CDNI uzimat Al Harmain? Jesu li tolko slicni?

  12. #3287
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Jos prosle godine sam se razmisljao izmedju ta 2, Armaf CDNI i Al Harmain-a. Presudilo je to sto sam po raznim review-ima gledao da je Armaf klon najboljeg izdanja Aventusa, onaj batch iz 2010-e, koji sam licno probao jos tad, kad nisam znao sto je Creed, i naravno pao u nesvjest, kakav parfem. Isto je presudilo to sto je Armaf, vele, znatno boljih performansi od Al Harmain-a. Nikad mi se nije svidjalo to sinteticko otvaranje kod CDNI, a sad mi je pocelo i malo smetat. Pitanje je sad, vrijedi li pored CDNI uzimat Al Harmain? Jesu li tolko slicni?
    Iskreno meni nijedan nije toliko blizu Aventusu, što god pričali po internetu. Da imaju sličnosti, imaju, pogotovo sa nekim ranijim batchevima. Recimo, prije 2 nedjelje sam prsnuo Aventus u Berlinu i bio je opet drugačiji od ranijih koje sam mirisao. Voćniji rekao bih. Takođe, mislim da ni CDNI nije kao nekad. Ja pamtim svoj prvi susret sa tim mirisom dok ne imao srebrni sprejer i lančić, donosio mi ga je Miloš. To je bilo ludilo kako mi se dopao tada jer je bio neki raniji batch. Sada su definitivno drugačiji i tu ne znaš porijeklo jer se masovno u Indiji pune a piše "Made in France". Al Haramain meni lično ima i ljepše otvaranje i prirodniji razvoj. Nisam siguran koliko je slabijih performansi u odnosu na skorašnje batcheve CDNI-a. Kao što sam rekao, mislim da je to najjeftiniji miris koji sam imao sa toliko puno komplimenata. Ne mogu reći da je Al Haramain neko ludilo, isto važi i za CDNI, to je jednostavno tako prijatan parfem, nosiv, onako muška varijanta, koji sa svojim notama jednostavno ne može a da se ne primijeti da ga tražite u vazduhu i drugi takođe... Ja ga sigurno opet poručujem narednog mjeseca. Malo sam se opuštio pa sam pazario prethidnih mjesec dana ne baš jeftine mirise...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  13. #3288
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Iskreno meni nijedan nije toliko blizu Aventusu, što god pričali po internetu. Da imaju sličnosti, imaju, pogotovo sa nekim ranijim batchevima. Recimo, prije 2 nedjelje sam prsnuo Aventus u Berlinu i bio je opet drugačiji od ranijih koje sam mirisao. Voćniji rekao bih. Takođe, mislim da ni CDNI nije kao nekad. Ja pamtim svoj prvi susret sa tim mirisom dok ne imao srebrni sprejer i lančić, donosio mi ga je Miloš. To je bilo ludilo kako mi se dopao tada jer je bio neki raniji batch. Sada su definitivno drugačiji i tu ne znaš porijeklo jer se masovno u Indiji pune a piše "Made in France". Al Haramain meni lično ima i ljepše otvaranje i prirodniji razvoj. Nisam siguran koliko je slabijih performansi u odnosu na skorašnje batcheve CDNI-a. Kao što sam rekao, mislim da je to najjeftiniji miris koji sam imao sa toliko puno komplimenata. Ne mogu reći da je Al Haramain neko ludilo, isto važi i za CDNI, to je jednostavno tako prijatan parfem, nosiv, onako muška varijanta, koji sa svojim notama jednostavno ne može a da se ne primijeti da ga tražite u vazduhu i drugi takođe... Ja ga sigurno opet poručujem narednog mjeseca. Malo sam se opuštio pa sam pazario prethidnih mjesec dana ne baš jeftine mirise...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Nisam ni rekao da je kao Aventus, slican da, ali nikako ni blizu. Potrefili su ovi iz Armafa tu neku njegovu baznu notu, ali magija koju nosi Aventus, ne moze da se kopira. Iskreno, zao mi je sto je postao tako komercijalan i tolko izvikan, ali Aventus je bombetina od parfema. CDNI sa sivim sprejerom mislim da je za UAE trziste. Da se razumijemo, Armaf mi je vrhunski miris, vazda komplimenti kad ga nosim, vazda me ljudi pitaju koji parfem nosim, i onda kad ga vise ne osjecam na sebi posle 5-6 sati. Na meni traje beskonacno cini mi se, i posle tusiranja se osjeca i to ne malo. Na kozi i odjeci mi ostane lagano 24h. Samo sam poceo da cjepidlacim oko tog otvaranja, koje nisam nikad volio, al ajd, kad prodje taj deterdzentni citrus, dry down je stvarno bomba. Danas sam se prsnuo sa CDNI, proslo je vise od 1h, jos se znatno osjeca citrus.

    Nego ocu li narucivat Al Harmain?

  14. #3289
    Join Date
    May 2009
    Posts
    434
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kome treba jedan jeftini everyday/gym/nobrainer parfem, 15e 100ml, mirise na svjezinu!

    Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk

  15. #3290
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Nisam ni rekao da je kao Aventus, slican da, ali nikako ni blizu. Potrefili su ovi iz Armafa tu neku njegovu baznu notu, ali magija koju nosi Aventus, ne moze da se kopira. Iskreno, zao mi je sto je postao tako komercijalan i tolko izvikan, ali Aventus je bombetina od parfema. CDNI sa sivim sprejerom mislim da je za UAE trziste. Da se razumijemo, Armaf mi je vrhunski miris, vazda komplimenti kad ga nosim, vazda me ljudi pitaju koji parfem nosim, i onda kad ga vise ne osjecam na sebi posle 5-6 sati. Na meni traje beskonacno cini mi se, i posle tusiranja se osjeca i to ne malo. Na kozi i odjeci mi ostane lagano 24h. Samo sam poceo da cjepidlacim oko tog otvaranja, koje nisam nikad volio, al ajd, kad prodje taj deterdzentni citrus, dry down je stvarno bomba. Danas sam se prsnuo sa CDNI, proslo je vise od 1h, jos se znatno osjeca citrus.

    Nego ocu li narucivat Al Harmain?
    Ja sam imao CDNI iz Emirata sa crnim sprejerom je isto. Sada je u rukama druga Ben Dovera. Dobar je i drugačiji u nijansama od verzija iz Indije. Što se Al Haramaina tiče, poručuj ga. Nije skup i ako ti se već sviđa CDNI šmek, ne može a da ti ne bude odličan i AL Haramain.

  16. #3291
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    1,640
    Thanked in
    843 Posts

    Default

    Stigao je napokon, bio je blind buy

    Evo danas cu da ga nosim pa cu pisat utiske...Jedino sto mogu rec je da je bas jak, a moj nos ne moze bas da prepozna note, nista mi se specijalno ne izdvaja.Uglavnom nisam se razocarao, za sad mi se svidja bas, vidjecemo kad malo odstoji





  17. #3292
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Ja sam imao CDNI iz Emirata sa crnim sprejerom je isto. Sada je u rukama druga Ben Dovera. Dobar je i drugačiji u nijansama od verzija iz Indije. Što se Al Haramaina tiče, poručuj ga. Nije skup i ako ti se već sviđa CDNI šmek, ne može a da ti ne bude odličan i AL Haramain.
    Ja sam okinuo na CDNI definitivno mi je legao ko budali shamar... Sad sam se pritajio, dok se ne replenish budzet za parfeme...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. #3293
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Ja sam okinuo na CDNI definitivno mi je legao ko budali shamar... Sad sam se pritajio, dok se ne replenish budzet za parfeme...
    To je takav tip mirisa. Kao droga. Sada sam odlijepio identično za francis kurkdjiana baccarat rouge 540... To kada sam prvi put pomirisao isto kao prva reakcija na CDNI (ne nije to za mene, nije nešto) a onda odlijepiš…
    Moram da nađem neke klonove za baccarat.

  19. #3294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Meni se Baccarat dopada da ga prsnem jednom u mjesec dana. Ali mi je presladak, baš. Isti problem imam sa Grand Soir. Za neko redovno nošenje nikako. Ako tražiš klon, probaj Ariana Grande Cloud. Ne zezam se

    Probah danas The Scent Private Accord od Hugo Boss. Slađi edt. To mi i ne odgovara. Sačekaću zimu pa da ga opet testiram jer na ove temperature mi treba nešto malo svježije.

    Umorili su me novi parfemi pa se polako okrećem vintage varijantama.

  20. #3295
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,173
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    1,640
    Thanked in
    843 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Stigao je napokon, bio je blind buy

    Evo danas cu da ga nosim pa cu pisat utiske...Jedino sto mogu rec je da je bas jak, a moj nos ne moze bas da prepozna note, nista mi se specijalno ne izdvaja.Uglavnom nisam se razocarao, za sad mi se svidja bas, vidjecemo kad malo odstoji



    Ovaj parfen traje dozivotno na kozu izgleda Zimski je, tako da ce cekat hladnije dane

    Mirise kao "dimljena" visnja+ med



  21. #3296
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Meni se Baccarat dopada da ga prsnem jednom u mjesec dana. Ali mi je presladak, baš. Isti problem imam sa Grand Soir. Za neko redovno nošenje nikako. Ako tražiš klon, probaj Ariana Grande Cloud. Ne zezam se

    Probah danas The Scent Private Accord od Hugo Boss. Slađi edt. To mi i ne odgovara. Sačekaću zimu pa da ga opet testiram jer na ove temperature mi treba nešto malo svježije.

    Umorili su me novi parfemi pa se polako okrećem vintage varijantama.
    Saglasan. Nisu parfemi za svaki dan. Mada Baccarat možda i može. Miloš mi je već otkrio dobar klon, kaže da je čak i bolji a radi se o parfums vintage sunset in heaven. Mada je parfums vintage jak sa cijenama.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  22. #3297
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Laz srećna trgovina.

    Direktore, viđi ovaj Ariana Grande ako tražiš jeftiniji klon. Vidim na par mjesta ga spominju u tom kontekstu. Ali ti je možda bolje uzet 10ml dekant kod Mikelija.

  23. #3298
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Laz View Post
    Ovaj parfen traje dozivotno na kozu izgleda Zimski je, tako da ce cekat hladnije dane

    Mirise kao "dimljena" visnja+ med
    Pokušavam da nekako dokučim kako bi to moglo mirisati ali ne ide

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  24. #3299
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Meni se Baccarat dopada da ga prsnem jednom u mjesec dana. Ali mi je presladak, baš. Isti problem imam sa Grand Soir. Za neko redovno nošenje nikako. Ako tražiš klon, probaj Ariana Grande Cloud. Ne zezam se

    Probah danas The Scent Private Accord od Hugo Boss. Slađi edt. To mi i ne odgovara. Sačekaću zimu pa da ga opet testiram jer na ove temperature mi treba nešto malo svježije.

    Umorili su me novi parfemi pa se polako okrećem vintage varijantama.
    Sto te zanima konkretno? Koji tip mirisa? Citrus, akvatik, ili nesto poput Prada L'homme, ili nesto trece na bazi peperminta kao Le Male Eau fraiche? Skuplji ili jeftiniji? Prvate Accord je definitivno zimski parfem, nisam ti ga htio preporucit za ljeto, no rekoh samo da ga probas, kakav kvalitet i kakva unikatnost, bomba.

  25. #3300
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,944
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Koliko i đe bi sada mogao najpovoljnije da se nađe Creed?

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

Page 132 of 404 FirstFirst ... 3282122128129130131132133134135136142182232 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •