Page 166 of 404 FirstFirst ... 66116156162163164165166167168169170176216266 ... LastLast
Results 4,126 to 4,150 of 10080

Thread: [MEN] Koji parfem koristite trenutno?

  1. #4126
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Možda mu treba vremena da se razradi, ili mu odgovara hladnije vrijeme. Probaću ga obavezno. Po notama mislim da obećava itekako, a performanse ko ih šiša

    Važno je samo da se tebi sviđa. Zdravo ga nosio!
    Hvala druze, zdravo bio . Generalno je tesko ista testirat i odredit pravu sliku mirisa, na ovaj boziji zaropek. Ali i ja mislim da ce mu malo hladnije vrijeme donijet bolje rezultate. Ako te ne bude mrzjelo, skokni do city mall-a i probaj Bottega Veneta Homme Extreme. Prsni ga na bloter da vidis o cemu se radi, jer je zimski parfem, ne vjerujem da ce dat pravu sliku na ovu temp. ako se prsne na kozu. Eo ga kod mene na listu zelju .

    Inace, danas su mi stigla jos 3 komada, koje cekam nekih mjesec i po. Utisak za jedan po jedan posebno cu pisat, da ne zatrpavam postove, a i ic cu redom kako ih budem testirao... Rec cu samo da mislim da je Bentley For Men Intense parfem za tebe

  2. #4127
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Probao i Bottegu i Bentley

    Prvi mi se više sviđa, suvi kvalitet, ozbiljan parfem. Možda sebe jednog dana častim s njim, a rekao sam da bataljujem s trgovinom. Znači dobra Bottega samo tako.

    Bentley ima kvaliteta dosta. Ali što znam, ne bih se bunio da ga imam

    edit: kad sam god prsnuo Bottegu, uvjek sam dobio komplimente. Podsjeća na neke stare mirise a opet je moderan.
    Last edited by Mitro; 31-07-19 at 17:41.

  3. #4128
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Eto vidis, potrefio sam ti zicu . Pa sto je s onom botegom, je li realno? Nidje nisam ima prilike da probam ista iz te firme, a htio sam, zanimalo me. I na prvu, izgleda probam najbolji. Mene malo podsjeca na Amouage Jubilation, imaju mi nesto slicno, da li tamjan ili smola, nesto mi imaju zajednicko.

    Bentley je prica za sebe, ovakav miris, ovakav kvalitet i performanse (koje nisu ni u pola od realnih njegovih, zbog vrucine, a ovo je striktno zimski parfem) zaista nisam ocekivao. Niche kvalitet definitivno. Jedva cekam da zaladi pa da vidim njegovo pravo lice. Ali ovo za sad sto osjecam je fenomenalno. Neki alkohol je u pitanju, skup konjak, viski ili rum, sa cimetom. u jednom momentu mi mirise kao neki slatkis, medeno srce ili tako nesto. Drvo i note dima mu daju poseban smek. Ima elemenata Tiziane Himaera. Da mi das da ga pomirisem a da ne znam sto je, rekao bih neki umjetnicki od 300e.

  4. #4129
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Bottega mi je baš legla, ali sam u to vrijeme imao neke druge prioritete... sad bih drugačije odabrao. Parfem mene podsjeća na neki neodređeni parfem iz očeve kolekcije, da li onaj Cerutti 1881, samo zimska varijanta.. da me upucaš ne mogu se sjetiti. Ali klasičan muški parfem, bez velike filozofije i sa modernim zaokretom. Nijesam razmišljao o vezi s Jubilation 25, obratiću pažnju. Mene ovo po jednostavnosti podsjeća na parfeme poput stare Prade, događa se tu svašta ali je svedeno i skockano.

    Bentley je dobar. Možda ako si u tom fazonu, za zimu zabilježi Nasomatto - Baraonda.

  5. #4130
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Drug je uzeo Bottegu, a doma ima Jubilation. Na prvu sam rekao da mi imaju nesto zajednicko ta 2, pa smo uporedili. Bas ozbiljan parfem, nenormalnih performansi, predobar.

    Nasomatto Black Afgano sam pomirisa sa sprejera. Vrlo nezgodan parfem, rekao bih, a opet, nije me odbio ni malo. Trazio sam da probam Pardon, ali ga nije bilo. Nisam probao ovaj koji si ti naveo.

    Kad malo zaladi, ocu da probam Laudano Nero. Nije skup s obzirom da je 100ml, edp, i sto je najvaznije, tako dobar i kvalitetan miris.

    Da si mi rekao prije 5 god da cu gledat parfeme poput Bottege i Bentleya, reka bi ti da lazes. Do tad su dolazili u opticaj samo fuzer mirisi. Sad se kapiraju i drugi 🙂.

    Samo jos da dodam da sam probao jedan miris iz meni najmrznije kuce Tom Ford, Gray Vetiver edp. Pao sam na dupe.

  6. #4131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Vidim ja da ćemo i ti i ja pazarit tu Bottegu čim zahladni

    Nasomatto - hemikalija na kvadrat. Ali ih volim. Pardon mi je najbolji, zatim Duro i Black Afgano, a nakon njih Baraonda i Blamage. Da mi budžet nije problem, imao bih ih svih 5. U kozmetiks siti mol imaš ih na raspolaganju, pa udri.

    Laudano Nero imam, bočica i pakovanje vizuelno djeluju baš impresivno (jedino masivni čep vremenom ne naliježe 100% aka. fušeri talijanski), dok je sam parfem brutalno dobar. Mirisom podsjeća na Black Afgano (nagorelo drvo/tamjan itd.), ali se razlikuje po tome što miriše na neki dobar konjak ili liker. Idealan za zimu i kad želiš da mirišeš ko neki lord. Vjeruj mi isplati se za tu cijenu.

    Tom Ford je vidiš jedna od mojih omiljenih kuća. Skoro da i nemaju loš parfem, samo su im cijene pretjerane.

    U vezi dijela gdje govoriš o mjenjanju ukusa tj. evoluciji čula miris, pa biće toga još Doduše za neke parfeme mi se mišljenje ne mjenja, ali to su već klasici. Najbitnije da čovjek nosi ono što njemu odgovara, i da po mogućnksti ne guši okolinu. Mada kad vidim npr. pušače koje zabolje što se okolo njih svi guše, mogu i ja da nosim parfem koji mi se ćefne

    Živ bio prijatelju!

  7. #4132
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Ja sam ti rekao vec, Bottega je na listu, samo da sad malo prikocim, jer sam precera. Ne samo finansijski, nego zbilja ne stizem nista od novih da nosim, da ne pominjem kolko sam stare zapostavio.

    U kozmetiks sam i probao Nasomatto. Jedino ga tamo ima, da ja znam.

    Probao sam i Laudano Nero, ali na bloter. Znam kako mirise i sto da ocekujem, ali ocu da ga probam fino na kozu kad zaladi malo.

    Tom Ford ne volim iz bas tog razloga, sto su precijenjeni, i sto je su najveca komercijala. Mirisi koji ne bi trebali to bit, a jesu samo zbog natpisa na bocici. Ne svidja mi se svaki, ali da nisu dobri i nisu kvalitetni, daleko od toga. Grey vetiver mi se bas dopao, i pristupacan je, tako da i njega dodajem na listu 😄. Probao sam Fucking Fabulous, bomba. Iako mi je naziv totalno gej, ali miris je brutalan. Naravno, 320e za 50ml ne bi dao ni u ludilu.

    Na listu mi je odavno Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme. Cekam neku finu cijenu da zakacim, jer je bas skup.

    Apsolutno se slazem ovo za pusace, ljudi koji se najvise bune kad im neko kaze da mu smeta dim cigara, kao da sam ja nenormalan sto ne pusim. Ako neko bira prije da sjedi pored nekog ko dzibri na cigare, a ne pored nekog ko mirise ka dusa, nek ne sjeda pored mene i samo neka je zdrao ka kruska.

  8. #4133
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,119
    Thanks Thanks Given 
    420
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Ima li Aventus Creed dje kod nas i posto su?

  9. #4134
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Mislim da u životu nisam imao citrusni miris trajniji od Mancere Lemon Line. Veoma jednostavan, ljetnji, jedna bomba koja traje i traje. Moja koža inače mislim guta mirise ali ovaj je trajniji od mnogih skupljih niche mirisa koje sam imao prilike testirati. Moja žena je odlijepila za njim, pa se češće od mene prska...ja ga na njoj osjetim jasno i poslije 12 sati kada prođe pored mene. Sada već mislim i na Cedrat Boise ako neđe naletim povoljno. Pozdrav za sve.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  10. #4135
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Grey Vetiver dobar. Klasika. Viđi i onaj TF For Man Extreme, ali kad zaladi.

    A što se Laudano Nero tiče, ima da ti legne ko kec na deset.

  11. #4136
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,967
    Thanks Thanks Given 
    598
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    narucih el cielo pa sto mi Bog da
    cekam i al haramain, trebao bi sljedece nedjelje da mi stigne pa javljam utiske..

  12. #4137
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Ljudi, ako koga zanima, sjutra stavljam na prodaju Al Harmain L'Aventure, nov u kutiju, 5 sprejeva ako fali... Sjutra cu postovat u oglase, al reko prvo odje vama da javim, znam da se dosta ljudi sa foruma interesuje za taj parfem. Prodajem ga 45e, kolko sam ga platio + necete cekat 3 nedelje da vam stigne .
    Last edited by Groover; 03-08-19 at 20:31.

  13. #4138
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Ima li Aventus Creed dje kod nas i posto su?
    Jedino kod Miloša

    https://instagram.com/atelier_cologn...=1dl5ks8og4z5k

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  14. #4139
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Podgorica - Kotor - Bar
    Posts
    332
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Ima li Aventus Creed dje kod nas i posto su?
    Valjda u Cosmetics.. a danas ga vidjeh u Parfimeriju Tanja.. Onamo kod profesorske.

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk
    Quid pro quo


  15. #4140
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Cosmetics ga nema

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  16. #4141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Evo kolega @Groover odlucio da bachi spicu sa L'Aventure-om...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  17. #4142
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Nasao sam nesto bolje, pa mi trebaju novci 🙂

  18. #4143
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Nasao sam nesto bolje, pa mi trebaju novci
    Pričaj što si zameračio?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  19. #4144
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Pričaj što si zameračio?

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Dis

    https://www.fragrantica.com/perfume/...eme-29351.html

    Spavas li mirno Mitro?

  20. #4145
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Đe ima da se proba? Ja kad vidim kožu u sastavu džigerice mi se okrenu

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  21. #4146
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    514
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Bas je zimski, kozni miris, ali najljepsa koza koju sam osjetio u parfem, tako da iako ne volis kozu, preporucujem ti da ga probas jer nije klasican kozni miris, vuce bas dosta na orijentalno, zacini, tamjan, drvo, smola... Bruka, ja sam se odusevio, ali bas. Imas ga u kozmetiks, city mall.

  22. #4147
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Bas je zimski, kozni miris, ali najljepsa koza koju sam osjetio u parfem, tako da iako ne volis kozu, preporucujem ti da ga probas jer nije klasican kozni miris, vuce bas dosta na orijentalno, zacini, tamjan, drvo, smola... Bruka, ja sam se odusevio, ali bas. Imas ga u kozmetiks, city mall.
    Hvala. Ovjeriću ga brzih dana. Treba mi neki zimski.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  23. #4148
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Groover View Post
    Čim se snabdijem potrebnim količinama alkohola za zimu, vraćam se parfemskom svijetu

    Doduše Bottega će, iako u vrhu liste želja, sačekati još malo. Bar do 2020. Inače ostadoh bez centa...

    Nek je sa srećom prodaja i nova trgovina, i Direktoru probanje. Tačno ga vidim za dvije godine - “omiljeni su mi kožni parfemi”.

    Koža inače ima različite varijante, širok spektar ili ‘dijazepam’ podvrsta. Neki od mojih omiljenih parfema imaju kožu u sebi, koja varira i može biti sirova, animalna, upeglana, masna, antilop itd. Me gusta

    Cedrat Boise npr. ima osnovu od kože, kad sam prvi put primjetio tu notu, sad je stalno knstatujem. Odličan parfem, valjalo bi neđe uzet bočicu ili makar dekant.

  24. #4149
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Dje mogu da nabavim one male bocice za parfeme...
    Od ovog parfema od 100 ml bih jedan dio "presuo" u takvu bocicu, da se ne nosam sa parfemom kad odem nedje

  25. #4150
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Čim se snabdijem potrebnim količinama alkohola za zimu, vraćam se parfemskom svijetu

    Doduše Bottega će, iako u vrhu liste želja, sačekati još malo. Bar do 2020. Inače ostadoh bez centa...

    Nek je sa srećom prodaja i nova trgovina, i Direktoru probanje. Tačno ga vidim za dvije godine - “omiljeni su mi kožni parfemi”.

    Koža inače ima različite varijante, širok spektar ili ‘dijazepam’ podvrsta. Neki od mojih omiljenih parfema imaju kožu u sebi, koja varira i može biti sirova, animalna, upeglana, masna, antilop itd. Me gusta

    Cedrat Boise npr. ima osnovu od kože, kad sam prvi put primjetio tu notu, sad je stalno knstatujem. Odličan parfem, valjalo bi neđe uzet bočicu ili makar dekant.
    Ne vjerujem ovo za kožne mirise. Od malih nogu ne podnosim to. Cedrat Boise je rakošan zbog voća pa koža je u njemu pripitomljena... valjalo bi neđe poć u zajednički obilazak cosmeticsa

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Page 166 of 404 FirstFirst ... 66116156162163164165166167168169170176216266 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Parfem Carolina Herrera CH Men Privé
    By 1987pg in forum Ostali oglasi
    Replies: 9
    Last Post: 07-05-16, 14:15
  2. Kupujem Parfem A*Men Refill Bottle
    By Sceko in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 31-07-14, 09:59
  3. P: Parfem YSL Kouros (100ml Men`s)
    By February_13 in forum Ostali oglasi
    Replies: 14
    Last Post: 25-09-11, 12:39
  4. P: parfem BECKHAM signature(for men)
    By Rudolf.NK in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 11-03-11, 21:54
  5. Koji parfem/dezodorans koristite?
    By Been in forum Teenland
    Replies: 36
    Last Post: 31-12-04, 16:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •