Results 1 to 15 of 15

Thread: Kostunica, Svilanovic, Tadic i Covic polozili ispit

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kostunica, Svilanovic, Tadic i Covic polozili ispit

    Коштуница, Свилановић, Тадић и Човић, положили су тежак испит на тему ДИПЛОМАТИЈЕ! Успели су да свету објасне проблеме на Косову! Честитам!

    ППП Мило Ђукановић је пао на испиту, зато што га нисам ниједном чуо да се огласио о Косову. Нит се огласио, нит је шта паметно урадио!
    Главу дајем крајину не дајем ...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    A sta je to Milo trebao da uradi? Isto sto bi taj Kostunica uradio da dodje do neke frke u Ulcinju, Herceg-Novom, Pljevljima, Plavu(nije bitno...) - nista!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Homoljac nisam znao da su jedinice prelazne ocjene?

    Pogotovo ova Milova i Kostunicina. A Svilanoviceva da ne pricam, jel se njemu otac il' majka prezivaju Svilaj, pa su mijenjali nesto? Nisam presiguran ko iz porodice al' uglavnom on ti je branio SiCG od svojih sunarodnika, pa vidji koliko je mogao dobit. 1=(jedan sa dva minusa).

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    A sta je to Milo trebao da uradi? Isto sto bi taj Kostunica uradio da dodje do neke frke u Ulcinju, Herceg-Novom, Pljevljima, Plavu(nije bitno...) - nista!

    I sigurno ne bi hapsio djecu po Beogradu da krenu da demonstriraju u ime podrske (ili osude) necega sto se desava po Crnoj Gori.
    edited

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    shocker, mislim da je Svilanovic ipak od Svilani...uglavnom, on je Srbin kolko sam ja Madjar...

    A Apatride, zar nisu bar 3-4 DPS-ovca javno osudili nasilje na Kosovu? Il ti to moras da cujes iz Milovih usta, mada ne vjerujem da je on bukvalno odcutao sve ovo?

    Sto se pohapsene djece tice - prije ce bit da su privedena na razgovor. U ostalom, zasto koristis takve fore kao argument? Ili stvarno vjerujes svemu sto DAN napise? Jer, ako su ta djeca radila ono za sta ih "tereti" saopstenje iz MUP-a, onda je privodjenje zasluzeno. Cini mi se da u nasem zakonu jos uvijek postoji neka stavka vezana za raspirivanje vjerske i nacionalne mrznje...nedavno je bio jedan slucaj dje su se dva momka potukla u parku, dje ih niko nije mogao vidjet ni cut, pa su privedeni zbog remecenja javnog reda i mira?! Znaci, ne vjerujem da su ovde u pitanju neki dvostruki arsini, i da su djeca privedena zbog toga sto su protestovali. Vjerovatno se njihovo protestovanje nije moglo podvesti pod rijec "miran protest"...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto cu ja kad nema medija koji nije pod Milovom sapom do taj Dan? Ni vo vremja Slobova nijesam "Politiku" citao, znao sam tacno sto ce da kaze.

    Ma kad sjutra dan izidju 2000 Niksicana i kad se podgoricke demonstracije ponove tri dana za redom, onda dobro znam sto je bilo. Osjecaju te "djece" vjerujem bez ostatka.

    Moji cesnjaci, jadan. Na sto bi to doslo da njima ne vjerujem?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    ...Samo, ako su ta djeca sto su privedena radila nesto na zbog cega se inace gradjani privode - zasto bi oni bili izuzetak!?
    Ako su radila - zasto policija nikad ne izdade zvanicno saopstenje vec se ovako ucutala i ignorisala citav incident.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    ...Samo, ako su ta djeca sto su privedena radila nesto na zbog cega se inace gradjani privode - zasto bi oni bili izuzetak!?
    Ako su radila - zasto policija nikad ne izdade zvanicno saopstenje vec se ovako ucutala i ignorisala citav incident.
    izvini, al ako su lomili dzamije, palili i tukli muslimane- treba da idu u zatvor

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Perovic
    ...

    izvini, al ako su lomili dzamije, palili i tukli muslimane- treba da idu u zatvor
    Jes' al nisu

    Niko ne zna zasto su privedeni. Citirani su 'anonimni izvori iz policije' (koji su pominjali nekakve nacionalisticke pjesme i udaranje zastavom po parkiranim kolima) ali nikad saopstenje nije izdato.

  10. #10
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Re: Kostunica, Svilanovic, Tadic i Covic polozili ispit

    [quote="Homoljac_"] Коштуница, Свилановић, Тадић и Човић, положили су тежак испит на тему ДИПЛОМАТИЈЕ! Успели су да свету објасне проблеме на Косову! Честитам!
    quote]

    Драги пријатељу, Хомољац, пуно поздрава.
    Што се тиче Свилановића, да парафразирам Б92, добро је што се вратио из Њујорка без ултиматума да морамо да изручимо Бин Ладена.


    Добро је што није било много странчарења у Србији поводом Косова. За то су заслужни сви политичари. Показали смо више зрелости него што сам очекивао. То нам је и дужност.

    О Човићевом, Тадићевом па и о Коштуницином настпупу последњих дана мислим све најбоље.

    СССС

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    shocker, mislim da je Svilanovic ipak od Svilani...uglavnom, on je Srbin kolko sam ja Madjar...
    ...
    Eto vidis, nisam znao kako je tacno.. Da Svilani. Eto ko predstavlja Srbiju i Crnu Goru pred svijetom.. A nas napadaju Albanci ciji je on ako se tako moze zakljucit predstavnik ..

    Uglavnom Bin Laden je dobio sto je htio, tj. Islamski fundamentalisti. Dobili su kordon od Pakistana, Saudiske Arabije, Irana itd.. Do srednje Evrope kolko god mi te htjeli da osporimo, vidi se iz aviona..

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Texas
    Posts
    963
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Чињеница је да ППП Мило Малборо ћути о Косову! А ради се о невиђеном организованом криминалу које само неких двадесетак километара удаљен од ЦГ!

    Дакле, зашто ћути ППП Мило Малборо?
    Главу дајем крајину не дајем ...

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    27
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    shocker, mislim da je Svilanovic ipak od Svilani...uglavnom, on je Srbin kolko sam ja Madjar...
    Nista ne fali Svilanovicu sto je Madjar, svaka njemu cast.

    moze Madjar biti veci prijatelj i rodoljub nase zemlje nego jedan srpski izrod iz cetnicke familije, poput Mila Djukanovica, i ostalih srpskih fukara iz DPSa koji nemaju kicme da osude genocid na Kosovu!

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nema osude jer bi izgubio %5-6 glasova Albanaca, a od toga mu vlast zavisi.
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Ooooo...ama ko je sta rekao za proteste?! Ako kazes da ce protesti pomoci pravoslavcima na Kosovu, koji su se u grdnoj nevolji nasli, i koji su sami sebi prepusteni - ajde zajedno da protestujemo! Samo, ako su ta djeca sto su privedena radila nesto na zbog cega se inace gradjani privode - zasto bi oni bili izuzetak!?
    Prvo, u Crnoj Gori se građani ne privode zbog stvari za koje se privode u normalnim zemljama. Da je drugačije ne bi šaka jada koja zna što ko ima za ručak imala tolike probleme sa drogom i kakvim sve ne kriminalom. Koliko da ne bi raspredali priču o tome kako Milovi pretorijanci imaju ikakve veze sa policijom. Milovi pretorijanci su tu da kriminalce brane od Srba i ostalog poštenog svijeta koji ih očima vidjet ne može.

    Drugo, da su ta djeca stvarno nešto načinjela što ne treba, URLIKALI bi Milovi mediji. A nijedno urlikanje ne vidjeh da družina tvoja ostavlja ovdje kao kontrargument.

    Treće, ne bi se razbuktali protesti da nije proradio inat poslije nepravedne primjene sile. 8)

    Slobov učenik. :lolblue:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •