Results 1 to 14 of 14

Thread: Hari i drugovi

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Hari i drugovi

    Yesterday, 23:35
    intruder
    Senior Member Join Date: Jan 2004
    Location: The Big Sleep in The Search Of Hades



    --------------------------------------------------------------------------------

    Quote:
    Originally Posted by Homoljac_
    Будућег шефа црногорске полиције мора да одобри међународна заједница?


    ada da ne bi vi chetnici posumnjali sluchajno da oce marsovci da unishte srbe
    __________________
    The grass was greener,The light was brighter,The taste was sweeter,The nights of wonder,With friends surrounded,The dawn mist glowing,The water flowing,The endless river
    Forever and ever


    Interesantno da moderator nikada ne brise niti tretira uvredom sto diskutanti nekog nazivaju chetnikom. I ovakav nacin obracanja se tretira kao sasvim normalan? Posto se takozvani admin Goran69 nikada nije oglasio povodom slucajeva kojih je bilo iha-ha ja cu se eto potruditi da se u skorijoj buducnosti putem obracanja drugim ljudima nesto na ovim forumima trulim i zaista promijeni. Ovakav nacin gledanja kroz prste ljudima koji cesto vrlo uvrjedljivo i bez razloga se obracaju drugima jeste samo podstrek i da se jednostavno ucesnici foruma pocnu sakupljati sve ono sto zapravo rade ovi ljudi pocevsi od admina pa do njihovih pulena harija i slicnih. Neko ce vec vidjeti kako i sto cine. Dukljancici isfeminizirani.

  2. #2
    Goran69 Guest

    Arrow

    Molim te, samo se obracaj na forumu kojem to i pripada pa cemo tamo i reagovati. Inace cu strogo ukoriti harija i uputiti ga da jos jednom procita pravila. Naravno pozivam i tebe da u duhu tolerancije ne vrijedjas "one druge".

    Edit


    U kontaktu sa harijem sam saznao da on to prosto nije vidio. Inace bi obrisao. nema razloga za paranojom. Inace Vas opet molim da desavanja sa foruma politika postujete tamo na tom forumu a ne na CDM info. Ovaj cu topic zatvoriti za veceras pa cu ga sjutra preseliti tamo i otvoriti kao bismo nastavili sa komunikacijom. Inace smatram da bilo koji posto ili thread gdje se neko etiketira sa nekom od tih rijeci mora biti obrisan. Smatram da smo dovoljno normalni da mozemo suprostavljati misljenja i bez uvreda i etiketiranja.

  3. #3
    Goran69 Guest

    Default

    Topic je premjesten i po dogovru otvoren.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo ja bih da pitam onda i fenomenona poekmona i moderatora i tebe gorane sledece :

    zashto je "chetnik" uvrijedljiva rijech?

    ako se zna :

    -da preko polovine user-a foruma buducnost crne gore i politika se tako deklarise!i podrzava cetnichki pokret
    -da su chetnici i partizani u srbiji izjednaceni!i to ne izjednaceni dekretom neke lijeve opozicione stranke vec VLADE REPUBLIKE SRBIJE!
    -da je citava opozicija (osim SNP-a) chetnichke orijentacije!i to ne izmisljam ja vec opozicija priznaje
    -proslava chetnichkog pokreta na ravnoj gori je FINANSIRANA OD VLADE REPUBLIKE SRBIJE i na istoj proslavi je GLAVNU RIJECH IMAO MINISTAR
    INOSTRANIH POSLOVA SCG!

    ja u pisaniji jasno pravim razliku izmedju chetnika/velikosrba i normalnih srba tako da mi je stvarno zao shto se neki pronalaze (nesvjesno) u rijechi "chetnik"

    i Hari i Gorane mislim da nema potrebe da se brishu rijeci poput "chetnik" jer ako ima onda bih volio da mi objasnite zashto je ta rijech uvreda

    pozdrav

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69
    Molim te, samo se obracaj na forumu kojem to i pripada pa cemo tamo i reagovati. Inace cu strogo ukoriti harija i uputiti ga da jos jednom procita pravila. Naravno pozivam i tebe da u duhu tolerancije ne vrijedjas "one druge".

    Edit


    U kontaktu sa harijem sam saznao da on to prosto nije vidio. Inace bi obrisao. nema razloga za paranojom. Inace Vas opet molim da desavanja sa foruma politika postujete tamo na tom forumu a ne na CDM info. Ovaj cu topic zatvoriti za veceras pa cu ga sjutra preseliti tamo i otvoriti kao bismo nastavili sa komunikacijom. Inace smatram da bilo koji posto ili thread gdje se neko etiketira sa nekom od tih rijeci mora biti obrisan. Smatram da smo dovoljno normalni da mozemo suprostavljati misljenja i bez uvreda i etiketiranja.
    Postovani Gorane Hari je to sigurno vidio . Recimo mene ovdje konstantno vrijedjaju i niti jednom nije obrisao nijednu uvredu upucenu meni. A kada ja na uvredu odgovorim on to redovno obrise brise mi i postove koji ne sadrze ama bas nikakve uvrede jednostavno ne dozvoljava mi da diskutujem na ovom forumu na kojem sam prisutan 3 godine duze od njega sigurno.

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Janko, prije svega lazes da ti je ijedan jedini post koji nema uvreda izbrisan, a tu laz konstantno ponavljas. Dobro procitaj ona pravila, a narocito obrati paznju na broj 8 i 10 koja ce biti narocito postovana.
    Jedini useri koji su moderatorima prijavili uvrede su bili Konstatin i Homoljac i to je najlaksi nacin da se odma obrise i ne preskoci. Brisu se i mnoge neprijavljene, ali niko od moderatora nema toliko vremena da bi tu bio 24 sata.
    Intruder, mnogi se ovdje fale time da su cetnici i za njih to nije uvreda vec pocast, neke to asocira na sasvim druge stvari koje nijesu bas za pohvale i tesko je odluciti koga ce to uvrijediti, a kome donijeti pocast. Za diskusiju na odredjenu gdje se polemise sa necijim misljenjem a ne sa osobom, takva obracanja su obicno povod da se zaboravi tema i predje na licne uvrede i svaka tema svede na uobicajnu pricu.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Intruder, mnogi se ovdje fale time da su cetnici i za njih to nije uvreda vec pocast, neke to asocira na sasvim druge stvari koje nijesu bas za pohvale i tesko je odluciti koga ce to uvrijediti, a kome donijeti pocast. Za diskusiju na odredjenu gdje se polemise sa necijim misljenjem a ne sa osobom, takva obracanja su obicno povod da se zaboravi tema i predje na licne uvrede i svaka tema svede na uobicajnu pricu.
    koga uvrijedi to shto sam mu rekao da je chetnik neka kaze i to izbrishi...protov toga nemam nishta
    ali ne znam zashto je phenomenon reagovao ako nisam njemu rekao da je chetnik...valjda ce nam on to objasniti

    mislim da nema potrebe da brises postove u kojima pominjem chetnike ukoliko se taj ili ti (ljudi) kojima sam se obratio ne uvrijede

    pozdrav

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    intruderice, vrlo je jasan vokabular vase dukljanske nacije....a objasnjavati djevojcicama poput tebe kako trebas da se ponasas za racunarom je zaludna rabota, uostalom, taj manjak muskosti sa uvecwanim kompleksom se prenosi na ovakav vid komunikacije koji je vas Hari vrlo cesto tolerisao i samim tim doprinio ovakvoj komunikaciji. Nikada nije niciji post obrisan koji je skretao sa teme niti se javno ukorio ucesnik diskusije koji nezdravo diskutuje a u takvom obliku se najcesce javljalo par ljudi izmedju kojih su petar mrvaljevic, intruder, koji su svojim najcesce postapalicama doprinosili procvatu ruzne retorike koju eto Hari nikako da sankcionise. Mozemo se vrlo lako osvrnuti na sve postove koje su napisali pomenute diskutantice pa cemo vrlo lako zakljuciti da nekima nije mjesto na ovom forumu a takodje i moderatori samo neka su zdravo.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    i eto
    to je sve shto imas da kazes...smijeshno
    da odgovoris zashto je 'chetnik" uvreda ti nije palo na pamet jer znas da to i nije uvreda ali si morao nedje da izdusis i da places po foruma opet

    pozdrav od intruderice i moje dukljanske nacije

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna
    Janko, prije svega lazes da ti je ijedan jedini post koji nema uvreda izbrisan, a tu laz konstantno ponavljas. Dobro procitaj ona pravila, a narocito obrati paznju na broj 8 i 10 koja ce biti narocito postovana.
    Jedini useri koji su moderatorima prijavili uvrede su bili Konstatin i Homoljac i to je najlaksi nacin da se odma obrise i ne preskoci. Brisu se i mnoge neprijavljene, ali niko od moderatora nema toliko vremena da bi tu bio 24 sata.
    Intruder, mnogi se ovdje fale time da su cetnici i za njih to nije uvreda vec pocast, neke to asocira na sasvim druge stvari koje nijesu bas za pohvale i tesko je odluciti koga ce to uvrijediti, a kome donijeti pocast. Za diskusiju na odredjenu gdje se polemise sa necijim misljenjem a ne sa osobom, takva obracanja su obicno povod da se zaboravi tema i predje na licne uvrede i svaka tema svede na uobicajnu pricu.
    Ako ko laze lazes ti. Brisao si mi cijele teme kao recimo temu sa kolumnom jednog novinara "Pravo Lice Podgorice" u vezi zabrane unosenja srpskih i originalnih crnogorskih zastava u Moracu za vrijeme utakmice SCG - Hrvatska. Za to imam i dokaze zalicu se da znas sve dok ne prestanes da me maltretiras ili dok ti ne skinu status moderatora na ovom podforumu.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Janko, vracas se dakle na staru laz jer je to premjestano i na forum Podgorica i na forum sport jer sa ovim podforumom nema nikakve veze a ako ne znas naci druge podforume reci da ti objasnimo.
    Sve sto nema veze sa ovim forumom bice prebaceno gdje treba kao i ovaj post na mjesto gdje se kritikuju moderatori. Prije nego pocnes da se zalis samo procitaj ono sto sam ti vec predlozio, a ovo mjesto ce biti mjesto kulturne diskusije i bez vrijedjanja
    Ne smeta meni sto ti koji nemas nikakve veze sa Crnom Gorom postavljas teme koje pokazuju neke lose stvari i o kojima se treba diskutovati, ali uvreda i spamovanja nema.
    Ovaj forum ima 3 moderatora 1 super moderatora i 3 administratora i svak od navedenih moze izbrisati to navedeno. Ja stojim iza odluke svakog izbrisanog posta bez obzira da li ga izbrisao ja ili neko od navedenih kolega i pokusam objasniti razlog mada, svak jako dobro zna zasto se izbrise.

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    2,398
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve se to da rijesiti u par poteza.
    Prvo, diskutant koji vrijedja se ukori javno a kao druga solucija ukoliko nastavi sa takvom retorikom ide predlog za ban. Medjutim, da se kojim slucajem moderator lati takvih mjera, ostao bi bez svojih glasnogovornica tipa intruder, mrvaljevic pero i slicni mozgovi.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tvoj problem je u tome shto ne znas je li "chetnik" uvreda ili nije :lolblue:

    dok ne razjasnis sa samim sobom - pozdrav za sve chetnike sa foruma od mene

  14. #14
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Chicago
    Posts
    844
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink

    Fala gabelju!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. TITO i njegove zene...
    By Jim Morrison in forum Istorija
    Replies: 21
    Last Post: 04-05-10, 17:23
  2. Kako fasista Hari moderira !
    By -GRAD in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 08-09-05, 21:54
  3. Besmisleni moderator - Hari
    By G R A D in forum CdM Arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 11-08-05, 16:23
  4. Malo 'nedavne' istorije!
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 10
    Last Post: 13-04-04, 08:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •