Results 1 to 12 of 12

Thread: Samo i ja da vam predocim iskustvo - Biti sa osobom druge nacionalnosti...

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation Samo i ja da vam predocim iskustvo - Biti sa osobom druge nacionalnosti...

    Evo, moja prva djevojka je bila Hrvatica sa Pala, bio sam otprilike 7. razred. Htjeli su Palani da me biju jer sam im uzeo najljepsu djevojku. Bili smo ludo zaljubljeni. Sta se sa njom desilo tokom rata, ne znam, zelim samo da je ziva, jwbem ti rat!!!

    Sa 16 godina moj prvi krevetski dozivljaj je bio sa Albankom. Brzo je puklo, dosadili smo jedno drugom poslije 3 mjeseca. Njeni naravno nisu znali, srecom po nju.

    Zabavljao sam se na fakultetu sa djevojkom iz Rozaja, mozete pretpostaviti koje je nacije bila.

    Bio sam i sa najljepsom djevojkom iz Sente. Ona je mene chapila, a ja sam bio odusevljen.

    Priznajem, odbio sam jednu Madjaricu, nije mi bila, bas, po mjeri. To je valjda i privuklo ovu Sencanku.

    Sa Crnogorkama se zabavljam.

    E sad ono glavno pitanje - kad bi prestali da gledamo ko je od koga, vec da li je dobar ili los covjek, mislim da bi svijet bio mnogo ljepse mjesto za zivot.

    Imam sestru i ako bi mi rekla da se udaje za nekog ko nije Crnogorac jedini uslov koji bih joj postavio je da je doticna neCrnogorska osoba dobra i postena. Na kraju vjerujem da ona sam zna da procijeni.

    A odje citam kako ljubav nema granica. Vrlo ste gospodo ljubavnici licemjerni!!!

    Radule - Zemljanin koji se trudi da bude dobar
    Last edited by Crnncogorac; 16-09-05 at 12:22.
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  2. #2
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    krevetski dozivljaj

    :lolblue: :lolblue:
    She is only here to annoy herself!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    305
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Crnncogorac
    Hrvatica sa Pala
    moj prvi krevetski dozivljaj je bio sa Albankom.
    djevojkom iz Rozaja
    Bio sam i sa najljepsom djevojkom iz Sente.
    Priznajem, odbio sam jednu Madjaricu, nije mi bila, bas, po mjeri.
    To je valjda i privuklo ovu Sencanku.
    Sa Crnogorkama se zabavljam.
    A odje citam kako ljubav nema granica. Vrlo ste gospodo ljubavnici licemjerni!!!
    Zbog ovoga ćemo mi u Evropu

  4. #4
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    307
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    impresivno batice...
    ocigledno nijesi zivio tamo dje se pucalo i dje su se klali muzevi i zene na oci zbog vjere i nacionalnosti...
    ja se potpuno slazem sa tobom, ali isto tako kada pricam o tome sa nekim ko je iz djelova zemlje koje su ratovali, oni mi kazu isto tsa i ja tebi sada...
    ali to je zivot....
    ne sjekiraj se... "pravu ljubav ne mos naci ukoliko zaista tamo ne postoji..."
    a kada je bude bilo, nece ti biti vazno... ko je kakav...
    "In absenta lumini, intunericul domina "

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    zavidimo ti.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  6. #6
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Gotham City
    Posts
    667
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobro ti je DUKSTER reka stari kad jednom pukne nema tu ko je kakav nego koje si nacionalnosti i to je to. Na zalost takovo je vrijeme u kom zivimo :neutral:
    Last edited by lik.50; 17-09-05 at 21:00.
    "Ej zoro stani noc nek ostane..."

  7. #7
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Masa velika kuca
    Posts
    573
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dok god ti razmisljas sta drugi misli o tvojim postupcima i tvojim djevojkama , nema leba. Sta te boli... sto ce drugi reci. Ozenio bi crnkinju ako je to to .
    Your IQ is your fashion

  8. #8
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Kad kazem krevetski dozivljaj mislim na krevetski dozivljaj. Jer gubljenje nevinosti podrazumijeva 3-4 ulaza i onda pljuvanje kad je najljepse.


    E pa ja sam bio u krevetu sa tom predivnom djevojkom jwbenih 6 sati. Trebalo mi je oko 4 sata raznih poljubaca, mazenja, pazenja and co. da bih jednu 15-godisnjakinju opustio za konacan akt. No vidim da je odje vecini membera poznavanje zenske psihologije potpuno nepoznato. I ne cudi to.

    Poslije 4 sata mazenja, pazenja, blablabla ilivam predigre zena prosto ne moze da vas odbije.

    Kako je meni trebalo jos dodatna 2 sata da zavrsim sa tim ne znam. Mozda nijesam bio tako zapuhtano silovit u penetraciji kao danasnji bizoni, a i imao sam taj cudni osjecaj jer me nakon 16 godina neko ponovo vidi kao od majke rodjenog.

    To ti je bato krevetski dozivljaj, a ti udri udarnicki pa nek potraje i pet minuta!!!
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,634
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ma samo izraz mi je bio smijesan, nisi nam morao detalje objasnjavat. Valjda ti se ta smjena isplatila
    She is only here to annoy herself!

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko tek vrsti i podvrsti sexa postoji hvala svevisnjem. Ovaj je bio ludilo. Cak je i moj prijatelj dobio nadimak - zekan, pa ti sad vidji. Mislim da od tog trenutka ona nije voljela mene vec njega. Vrlo zajwbano, kad ne voli tebe no ti druga. UF.
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

  11. #11
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,002
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Crnogorac, nista dok citav balkan ne usavrsis. A vidim od bivse SFRJ ti ne treba jos mnogo
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica, Nezavisna Crna Gora
    Posts
    301
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Condor
    Crnogorac, nista dok citav balkan ne usavrsis. A vidim od bivse SFRJ ti ne treba jos mnogo
    Iskren da budem, ja sam covjek koji voli ljubav i zeli da je siri u sto vecoj mjeri - ljubav u svim njenim aspektima i formama.

    Prema tome Balkan je mali, kada sam pisao o nekim djevojkama sa Balkana naveo sam njih jer sam sa njima imao nesto vise.

    Nisam spomenuo predivnu Grkinju, sa kojom je bilo malo flerta, jednu Engleskinju koja me je nosila pijanog po Kotoru, ...

    Balkan je za mene mali. Ja sam kao kupidon, moja ljubavna strelica usrecuje mnoge zene ovo svijeta. Svijet je moje dvoriste, jedino nemam prilaz, nazalost, zemljama Islama. Mada ko zna, mozda i skinem kapicu.

    Kako rece jedna moja legendarna komsinica, sa rolkom ili bez rolke isti kwrac!
    Nikola I - Da su mi Crnogorci radnici kao što su junaci, bili bi isto tako bogati kao što su slavni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Satanizam
    By Night_Blade in forum Religija i filozofija
    Replies: 92
    Last Post: 22-07-07, 07:02
  2. Nastavak sa starog foruma: Sunday Mirror - iz CG se trafing
    By Apatrid in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 115
    Last Post: 17-03-04, 18:28
  3. Pravila cutanja...
    By Karma in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 17-03-04, 07:33
  4. Ahmed Deedat o...
    By Kralj_Tvrtko in forum Religija i filozofija
    Replies: 4
    Last Post: 12-03-04, 18:56
  5. Ko su bili Nemanjici - sazeto.
    By BeranacOnajStari in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 111
    Last Post: 26-02-04, 10:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •