Page 27 of 45 FirstFirst ... 1723242526272829303137 ... LastLast
Results 651 to 675 of 1124

Thread: Horoskopski znaci

  1. #651
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Kako to na prelazu?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  2. #652
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Recimo ako je neko rodjen izmedju 18 i 22 januara... valjda se to naziva cusp, i te osobe bi trebalo da imaju osobine kako jarca tako i vodolije...
    A nedje sam procitao da osobe koje su rodjene na pocetku nekog znaka imaju naglasene osobine tog znaka... sto onda pobija ovu teoriju o "cusp"-u.

  3. #653
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    To ti je kao meni. Ja sam 24.decembra, a jarac je od 22-og i kome onda da vjerujemo?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  4. #654
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Strijelcu ili Jarcu?
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  5. #655
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    A pa ti si sigurica... Jarac definitivno, tezina od zene...
    Ja sam rodjen 20. januara... nedje pise da sam jarac, nedje vodolija...
    To me proganja cijelog zivota... osjecam se kao podvojena licnost, kao da zivim zivot nekog drugog... mislim da je to uzrok svim mojih psihickih problema i fobija...
    Da stvar bude gora, ne znaju ni kad sam tacno rodjen, u koliko sati, tako da ne mogu da odredim ni podznak...
    U maticnu knjigu rodjenih ne pise...
    Preko jedne rodjake koja je doktorica sam pokusao da dodjem do tih internih svesaka ali je arhiva od 20.01.19xx.god izgorela u pozaru...
    Na kraju sam posao licno kod doktora koji je porodio moju majku u nadi da ce se nekako sjetiti jer sam rodjen na Jovandan, ali covjek je u penziju i zivi u kotor... potpuno je psihicki riknuo, uopste me nije registrovao, samo je sjedio u stolicu i buljio u jednu tacku i izgovarao neke cudne rijeci...
    A to mi je bas bitno, ne znam sto da radim, jednostavno osjecam da sam predodredjen za nesto veliko...
    Ali mislim da sam ipak jarac, kao i ti...
    Oces da podjemo na kafu sjutra...?

  6. #656
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Jarac 100%
    Baš si me lijepo nasmijao
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  7. #657
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  8. #658
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Ona jarac, on rak. Da čujem.
    Valja sto ne valja. Bitno da jedan od njih ima "noge na zemlju", a rakovima treba neko sto je zemljanog znaka. Nbt bilo musko ili zensko. Rak i riba, ne ide, nprm. Moze i vatreni znak za ribe ili rakove, da ih "probude" malo.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  9. #659
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    I ja mislim tako. A ko je riba? Znam jednu žensku ribu, namazana je do bola...ne znam je li to pravilo.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  10. #660
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    I ja mislim tako. A ko je riba? Znam jednu žensku ribu, namazana je do bola...ne znam je li to pravilo.
    ne zavisi sve od horoskopa. Djetinstvo, okolina utice isto. Ali ribe su nekako "u svom svijetu". Sad moze svako bit "namazan" nebitno od horoskopa. Imam brata i sestru od strica, oboje riba, slazu se kao u "akvarium" dok moj brat strijelac a ja rak, nidje veze. Nekako kontaktiramo kad se mora.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  11. #661
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Svaka riba je takva. Ja znam jednu ribu i namazana je do bola.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  12. #662
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Eto vidiš. Znam da sam u pravu.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  13. #663
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    ne zavisi sve od horoskopa. Djetinstvo, okolina utice isto. Ali ribe su nekako "u svom svijetu". Sad moze svako bit "namazan" nebitno od horoskopa. Imam brata i sestru od strica, oboje riba, slazu se kao u "akvarium" dok moj brat strijelac a ja rak, nidje veze. Nekako kontaktiramo kad se mora.
    Jasno. Nismo zbog toga takvi kakvi jesmo. Ali ima tu nesto... evo recimo, moja tetka je jarac, kao i ja, ali smo dva svijeta. Totalno.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  14. #664
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Pazi jarcevima je u prirodi da budu razliciti, mislim na horoskopsku prirodu, ali ako pricamo i o jarcevima zivotinjama isto je, neki su svojeglavi, ulaze u borbe i bodu se, a drugi strpljivi i odmjereni. Dok je riba riba, svaka je ista. Djeluje naivno i nevino, a to svakako nije, zato su ribe uglavnom lijepe spoljasnjosti ali prilicno ne mogu reci ruzne, ali povrsne unutrasnjosti ako smijem tako da se izrazim.

    Ja se godinama bavim astrologijom i mogu vam reci da ima mnogo vise sto je zapisano u zvijezdama nego sto je do vaspitanja, okoline i slicnog. vazno je raditi na sebi, ali ne moze se uvijek, to sto je zapisano, zapisano je.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  15. #665
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    To sam i ja htjela da kažem. Inteligencija im nije jača strana.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  16. #666
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Jarcevima je intelektualna sposobnost ogranicena, ali jarac je uporan i gotovo uvijek uspije u svojoj namjeri.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  17. #667
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Kako kome.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  18. #668
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Jasno. Nismo zbog toga takvi kakvi jesmo. Ali ima tu nesto... evo recimo, moja tetka je jarac, kao i ja, ali smo dva svijeta. Totalno.
    Naravno da ste dva svijeta, ona je starija, ti mladja, vec tu su dva svijeta. Mozda imate neke osobine i to je to.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  19. #669
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ovonedeljni.

    Ovan: Potrebno je da se rasteretite od dodatnih obaveza, ali nemate dovoljno energije da se angažujete na više strana istovremeno. U dostojanstvenom stilu i bez suvišnih pitanja prihvatite sve korisne sugestije ili reči kritike koje vam upućuju bliski saradnici. Želeli biste da uspostavite bolju kontrolu nad novim događajima u ljubavnom životu, međutim ništa značajno ne možete da učinite bez prethodnog dogovora sa svojim partnerom.

    Bik: Očekuje vas novi uspeh ili šira afirmacija u poslovnim krugovima. Potrudite se da pravilno ispunite sve svoje obaveze, bez psihološkog pritiska i takmičarskih aspiracija. Završni rezultati predstavljaju najbolje merilo vrednosti. U ljubavnom odnosu prepustite svom partneru pravno na određene uloge ili izvesnu dominaciju, izbegavajte igru nadmudrivanja i nove emotivne zamke. Upotrebite na najbolji način sve svoje skrivene adute.

    Blizanci: Kad god se nalazite pred nekom složenom situacijom ili poslovnim izazovim, upotrebljavate svoje najjače adute i tražite efikasno rešenje. Imate niz prednosti u odnosu na svoje saradnike iz okruženja i dobru volju da se iskažete u najboljem svetlu. Sve ono što činite u ovom periodu bi trebalo da vam donese dugoročne efekte. Partner u vama pokreće snažne emocije i lavinu strasti. Uživajte u lepim događajima i učunite sve što je u vašoj moći da sreća potraje što duže.

    Rak: Ako razmišljate na pozitivan način, onda mnoge poslovne prilike možete uspešno da realizujete bez obzira na početne komplikacije. Posrećilo vam se da imate širu naklonost u krugu saradnika i da su simpatije uticajnih osoba na vašoj strani. Sada je povoljan trenutak da investirate na više strana. U ljubavnom odnosu sa partnerom predosećate da vam predstoje neka još uzbudljiva dešavanja. Prijaće vam neko kraće putovanje i aktivnija uloga u društvenom životu.

    Lav: Otkrivate neke nove i korisne detalje o poslovnoj saradnji i u vezi problema koji vas prati na relaciji sa jednom mlađom osobom. Dakle, moraćete nekog razuveriti da su vas nepravedno optuživali, ali nemojte zanemariti ni pomoć koju vam nude bliski prijatelji. Lakše vam je kada ste sami i onda potpuno smireno analizirate svoj odnos sa voljenom osobom. Međutim to nije najbolji način da uspešno razrešite sve nagomilane dileme koje postoje u vašem ljubavnom životu.

    Devica: Dobro ste informisani o novim prilikama na poslovnoj sceni i stalo vam je da ostvarite niz značajnih ciljeva u dogovoru sa bliskim saradnicima. Nalazite se u sjajnoj formi i opravdano sa velikom dozom optimizma procenjujete ishod u poslovnim pregovorima. Smišljeno odlažete suočavanje sa određenim dilemama u ljubavnom životu. Važno je da uskladite svoj razum i osećanja, pre nego što odgovorite na nečija pitanja ili zahteve.

    Vaga: Podstaknuti ste nečijom pričom o novim idejama ili o poslovnoj saradnji, tako da imate želju da se oprobate u nekim neobičnim situacijama. Ako se organizujete na dobar način, onda vrlo uspešno možete da završtite niz poslovnih dogovora na različitim stranama. U ljubavnom životu ili od svog partnera očekujete više romantičnih užitaka. Slobodno preuzmite inicijativu i nemojte dozvoliti da vam izmiče zajednička sreća. Dobro se lepim i dobrim vraća.

    Škorpion: Primećujete promene u svom okruženju i tražite najbolje rešenja za niz pitanja koja vam se nameću. Važno je da se prilagođavate na različite stvaralačke faze u poslovanju i da pravilno odgovarate na razne izazove. Postoje obaveze koje zahtevaju striktno poštovanje pravila ili vremenskih rokova. U odnosu sa voljenom osobom sve ste bliži ostvarenju zajedničkih želja. Prepustite se osećanjima da vas vode i to će vas još više približavati osobi koja vam je draga.

    Strelac: Nalazite se u dobroj formi i u sjajnoj prilici da ostvarite neke dugoročnije poslovne interese. Učinite sve što je potrebno da pridobijete podršku kod većine saradnika iz svog okruženja. Novi događaji koji vas prate u ljubavnom životu deluju zanimljivo i ohrabrujuće. Osećate veliki emotivni zanos i zadovoljstvo uz blisku osobu.

    Jarac: Nalazite se u stvaralačkoj fazi i u dogovoru sa svojim saradnicima pokušavate da uskladite različite poslovne interese. Izbegavajte rivalske odnose i nadmudrivanje sa neistomišljenicima. Najbolje je da svoju enegriju posvetite temama koje spadaju u prioritetne obaveze. Iako insistirate na otkrivanju istine i sučeljavanju, imate osećaj da bliska osoba prikriva neke detalje o određenim događajima. Profiltrirajte svoje misli i osećanja, pre nego što donesete novu odluku.

    Vodolija: Svaki potez dobro isplanirajte i nemojte dozvoliti da zbog sitnih interesa napravite početni propust ili da izgubite poverenje nekih saradnika. Osećate novi emotivni uzlet i želite da ostvarite sve svoje namere, bez obzira na povremeno partnerovo nerazumevanje. Zadržite samopouzdanje i optimizam kao svoju glavnu orijentaciju.

    Ribe: Pažljivo analizirate svoje saradnike i kompletnu situaciju na poslovnoj sceni kako biste doneli niz ispravnih odluka. Stalo vam je da u dogovoru sa okolinom definišete prave vrednosti i da ostvarite sve svoje ciljeve. Neko vam je naklonjen i to pozitivno deluje na vaše samopuzdanje. Raduju vas novi događaji u privatnom životu. Partner vas navodi na slobodnije emotivno izražavanje, prihvatite dobar podsticaj koji vodi ka ljubavnim radostima i zbližavanju.

  20. #670
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Ovo je sve nešto tandara mandara broć. Ništa konkretno.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  21. #671
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Pa ne može konkretno bez podznaka. I bez para, lol.

  22. #672
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Nadji nesto zanimljivo.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  23. #673
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Nadji ti, ja bih se smorio tražeći.

  24. #674
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default


  25. #675
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Sto se jarceva tice ove nedelje bice dosta nervoze ali krajem nedelje draga osoba ce vas iznenaditi i dobicete mali znak paznje koji ce popraviti cijelu sedmicu. Takodje zbog kise zene jarcevi sa tanjom kosom ce dobiti izuzetan volumen na prirodan nacin.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

Page 27 of 45 FirstFirst ... 1723242526272829303137 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Horoskopski znak partnera...
    By Loverclocker in forum Ljubav
    Replies: 124
    Last Post: 10-03-10, 15:21
  2. Novi horoskopski znak
    By Iz_dana_u_dan in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 07-12-05, 21:57
  3. Horoskopski podznak
    By Emp in forum Sve i svašta
    Replies: 3
    Last Post: 16-02-04, 21:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •