Page 44 of 45 FirstFirst ... 34404142434445 LastLast
Results 1,076 to 1,100 of 1124

Thread: Horoskopski znaci

  1. #1076
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Po ovoj sarumanovoj analizi znakova,još kad dodam podznak jedino mogu biti top vještica.
    Pa ne zna se nikad, moze bit da je Retrogradni Merkur.

    Šalim se, zene djevice, za razliku od muškaraca djevica, su baš fin, uljudan i korektan znak, ali zaista znaju da počnu da kritikuju osobu bez kontrole kad se iznerviraju Nevjerovatno...

    Mi ovdje nismo uzeli muško zenski faktor. Dosta se razlikuje u nekim znacima.

  2. #1077
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    A sad pošto mi je joni dao predlog, malo drugačije

    Ovnom vlada Mars, Bog Rata...stoga su vrlo impulsivni, a onda i zli, ljubomorni i pakosni, štetni i hijene kao najgora bolest, ako zapadnu u svoju mračnu stranu.

    Bikom vlada Venera, međutim, Bikovi su previše zemljani znak. U mračnoj strani ih zamislite kao bukvalno Bika, tvrdoglavi su, uskog i sitničavog razmišljanja i neće se pomjeriti s mjesta i svog stava, vrlo su bezobrazni, znači kao Bik pravi bik.

    Blizanci su blizanci, znači sama riječ govori, imaju 2 strane, druga strana, ta koja nas ovdje zanima, govori nam da su Blizanci anksiozan znak, i iz te anksioznosti postaju veoma impulsivni, kao Donald Trump npr, i JAKO površni i slaboumni, napadaju sve i svakog i svako im je kriv za njihov neuspjeh, bez dlake na jeziku su i bukvalno samo štetu prave tad, baš su katastrofa.

    Rakovi su emotivni, njima vlada Mjesec, i zamislite ih kao plimu i osjeku što se tiče emocija. Postanu veoma depresivni od tih emocija, a iz depresije se rodi i posesivnost o drugoj osobi. Postanu vrlo pokvareni i posesivni, ljubomorni, pa čak i opasni po drugu osobu i njen zivot koliko im se emocije prepliću...

    Lavovi su Kraljevi, jel, oni su najbolji. Vole da vladaju situacijom, pa postanu egotistični i egomanični kao budale, ionako su egomanični u normalnoj fazi, a ne u mračnoj. Opsjednuti totalnom kontrolom druge osobe, njenim zivotom i šta radi i kako đe. Takođe postanu predramatični i nikakvi kad su ugrozeni. Bukvalno kao Lav kad zaurla ono. Zivotinje maltene.

    Djevice su zemljani znak, ali i perfekcionisti, znači sve im mora biti pod konac. Kad to nije, postanu najgore osobe na svijet, počnu toliko da kritikuju drugu osobu da je to nevjerovatno. Nervozne i neurotične su kao pas. Grizu, ujedaju, rasturaju, pa čak i psuju i sve i svašta. Pored Djevice se svaki znak tad osjeća manje moćnim. Jer imaju toliko sočnih i pokvarenih uvreda na tvoj račun.

    Vaga, uh, kad Vaga popizdi, postane jako zla, jako zla i pokvarena. Ali ona to smatra isključivo pravdom, kao što sam dosta puta rekao. Postane veoma neodlučna i ne zna šta hoće, mrzi sve i svakog. A zlo koje nanosi, opravdava uvijek nečim, uvijek ima papir i pečat za to. Čista zloba od znaka kad poludi.

    Škorpije, kao što sam rekao, vole da prozivaju druge ljude i ljubomorne su. Ali ne samo to, u još mračnijoj strani, Škorpije su jako okrutne i manipulativne. VEOMA su ljubomorne na tuđ uspjeh i podmukle, da je to nestvarno koliko su podmukle i šta ti mogu napravit. Mogu da ti naprave haos od zivota za sekund.

    Strijelac, Strijelac nije opasan i zao toliko kad poludi, i dalje drzi do sebe i drugih, ali u mračnoj postanu previše neodgovorni, bezobzirni po sebe ili druge ljude.

    Jarac, kao zemljani znak, i dalje drzi do sebe, ali kao i Djevica, Jarac je isto nervozan i neurotičan. Tad do podne mrzi sebe, a od podne i sebe i druge. Zamislite ga kao pravog Jarca, tvrdoglavog i veoma opreznog i ponekad i veoma paranoičnog koliko je tad oprezan. Iz te paranoje i nervoze proisteknu brojna stanja koja se tradicionalno ne vezuju za Jarca. Osveta ili zaštita na neki način, mogu te udarit pesnicom u glavu samo zbog balansa u Svemiru.

    Vodolija, vodolija je po prirodi manipulativan ali i slobodan znak, voli svoju slobodu i avanture. Kad to ne dobije ili je neko ugrozava na neki način, vjerujte mi da će vam napravit pakao od zivota. Evil genius, zli genije nije bezveze zli genije, bukvalno će vas sve zedne preko vode prevest i napravit vam sve i svašta. Kako poznaju sve opcije manipulacije i uvijek dobro osiguraju sebe, izvući će se uvijek ako ste pored njih u društvo, a radite nešto loše, vama će smjestit.

    Ribe, kao i Rakovi, vodeni znak, postanu previše osjećajne i impulsivne. Postanu jako iracionalne i nerealnih očekivanja od druge osobe. Očekuju recimo da neki ološ bude gospodin za njih, totalno iracionalne i senzitivne osobe tada postanu, ne znaju šta rade, nemaju pameti. Ponekad i psuju i sve to, ali najviše su iracionalne. Ne znaju šta je to racionalno.

    Samo da dodam, da nismo uzeli muško zenski faktor ovdje, jer se razlikuje u nekim znacima dosta... kako ko reaguje i šta.

    Normalno da testosteron i estrogen nisu isto i ne reaguju isto na stres i mračnu stranu. Kod nekih znakova značajno varira, ali okvirno to je to.

  3. #1078
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,193
    Thanks Thanks Given 
    15,123
    Thanks Thanks Received 
    3,758
    Thanked in
    2,687 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Pa ne zna se nikad, moze bit da je Retrogradni Merkur.

    Šalim se, zene djevice, za razliku od muškaraca djevica, su baš fin, uljudan i korektan znak, ali zaista znaju da počnu da kritikuju osobu bez kontrole kad se iznerviraju Nevjerovatno...

    Mi ovdje nismo uzeli muško zenski faktor. Dosta se razlikuje u nekim znacima.
    A dobro ja se zezam kako se neki vade na horoskope,sudbine i tako te rabote.Umjesto da priznaju da je do njih zapravo.
    Zamisli zaustavi te policajac i ti mu veliš,vidi kako danas mi je Neptun se nakačio zato sam zaboravio saobraćajnu.Buhahaha.

    Eto to velim,isto je i sa - očekivati od položaja zvijezda da se nekome nešto "namjesti" umjesto da uzmu kormilo u svoje ruke.
    No dobro ja to isto mislim i o religiji,kao i o astrologiji i svemu tome.
    Kao da po difoltu oduzima pravo da bude nekako drugačije jer je tako "zapisano".

    Eto što ja u to sve ne vjerujem jer oduzima slobodu pojedincu a i odgovornost.
    No pasaran!

  4. The Following User Says Thank You to Bluemoon For This Useful Post:


  5. #1079
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    A dobro ja se zezam kako se neki vade na horoskope,sudbine i tako te rabote.Umjesto da priznaju da je do njih zapravo.
    Zamisli zaustavi te policajac i ti mu veliš,vidi kako danas mi je Neptun se nakačio zato sam zaboravio saobraćajnu.Buhahaha.

    Eto to velim,isto je i sa - očekivati od položaja zvijezda da se nekome nešto "namjesti" umjesto da uzmu kormilo u svoje ruke.
    No dobro ja to isto mislim i o religiji,kao i o astrologiji i svemu tome.
    Kao da po difoltu oduzima pravo da bude nekako drugačije jer je tako "zapisano".

    Eto što ja u to sve ne vjerujem jer oduzima slobodu pojedincu a i odgovornost.
    Ah, pa ti ne znaš da je astrologija uglavnom bila rezervisana za kraljeve i kraljevske porodice tokom većine svog postojanja. Kraljevi su se rukovodili njom, sklapali brakove i donosili odluke o ratu, diplomatiji. Za raju su takođe postojali astrolozi ali ne na tako visokom nivou koji bi se bavio detaljnijom psihološkom ili drugom analizom.

    Pa nije taj čovjek, taj Karl Gustav Jung, bio glup čovjek i bezveze vjerovao u astrologiju, izmislio je psihijatriju i psihologiju,

    vjeruješ li u psihologiju i psihijatriju mozda? Kad odeš na neko suđenje, računa se uračunljivost, bitno smanjena uračunljivost... a to su on i ekipa smislili...

  6. #1080
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,193
    Thanks Thanks Given 
    15,123
    Thanks Thanks Received 
    3,758
    Thanked in
    2,687 Posts

    Default

    Pa dobro i Marija Antoaneta se zaHebala.
    Što se tiče Junga (samo da mi Caezar ne zamjeri vazda se oko toga prepiremo) sve je ukrao od Frojda i tamo flertovao sa nekakvim šamanima iz Indije.
    Što se mene tiče astronomija umjesto astrologije možda mi je ovo zaključnica na cijelu temu.
    I svi misle da je mjesec čista romantika,ali on je zapravo po hemijskom sastavu okrutno nebesko tijelo.
    Astronauti znaju zašto i kakva je samo njegova prašina,a astrolozi prodaju maglu.

    I stvarno ne znam što je Marija Antoaneta bila u horoskopu no sam sigurna da joj to nije odredilo sudbinu no ona rečenica ako već traže hljeba dajte im kolača (brioša).
    Bila je moron u ženskom obliku prosto prevedeno snob najobičniji bez osjećaja.
    Last edited by Bluemoon; 03-06-23 at 16:47.
    No pasaran!

  7. #1081
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Marija Antoaneta moguce da je to izgovorila, mada ne postoje apsolutno nikakvi dokazi, a historiju pisu pobjednici. Robespjeru i ekipi je svakako trebalo propagande za postupke i terror da opravdaju u Francuskoj revoluciji. Bila je Skorpija u znaku.

    Interesantno, Maximilian Robespierre je bio Bik. Klasika... Zbog toga je bio tako tvrdoglav i racionalan da je izmislio i Boga Racionalnosti (deizam)

    A Napoleon, pazite sad,

    LAV!

    Vazda ti lavovi...morel sta proci bez njih.

  8. #1082
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Kod tebe Bluemoon preovladava podznak Djevica, ti si zemljani znak definitivno, Djevica SVE ZNA, uvijek Djevica Sveeee znaaaaaa...

  9. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  10. #1083
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,193
    Thanks Thanks Given 
    15,123
    Thanks Thanks Received 
    3,758
    Thanked in
    2,687 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Kod tebe Bluemoon preovladava podznak Djevica, ti si zemljani znak definitivno, Djevica SVE ZNA, uvijek Djevica Sveeee znaaaaaa...
    I što ne zna to d-OZNA.
    Enivej nisam znala da je Napoleon bio Lav jedino što znam jeste da je završio u skladu sa svojim kuVčevitim imperijalističkim postupcima.

    E vidiš imperijalisti neslavno završe bez obzira na horoskop već isključivo zbog svojih postupaka.I može bit da je i on mislio da su mu zvijezde naklonjene pa se zanio ali činjenice su da je završio kako jes i kako mu pripada.
    No pasaran!

  11. #1084
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    I što ne zna to d-OZNA.
    Enivej nisam znala da je Napoleon bio Lav jedino što znam jeste da je završio u skladu sa svojim kuVčevitim imperijalističkim postupcima.

    E vidiš imperijalisti neslavno završe bez obzira na horoskop već isključivo zbog svojih postupaka.I može bit da je i on mislio da su mu zvijezde naklonjene pa se zanio ali činjenice su da je završio kako jes i kako mu pripada.
    Napoleon nije stradao zato što je bio imperijalista. Nego iz sasvim drugih razloga. Bilo je imperijalista i prije Napoleona, pa nisu završili kao on.

    Svi su bili ujedinjeni protiv njega, a to znači da ih je vodio neki zajednički interes, pa mogli su sklopit savez, jel...

    Napoleon je namjeravao nešto oko globalnih finansija i poretka da petlja, da ne ulazim u teorije zavjere, i zbog toga je stradao.

    Ne zbog Grand Armee i osvajanja...

    //

    Inače, i Josip Broz Tito je bio BIK.

    a pazi sad, Slobodan Milošević LAV.

    Zašto su Bikovi tako harizmatični lideri uvijek...

    I zašto Lavovi imaju potrebu da osvajaju...

  12. #1085
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Šešelj je Vaga u horoskopu, AOC, i Benyamin Netanyahu, Vladimir Putin, Ursula Fon der Leyen, Mahatma Gandhi, David Ben Gurion, Dwight Eisenhower, Imran Khan...

    A pazi sad Alija Izetbegović LAV, kao i Milošević LAV, pa tu je moralo doći do rata, to je bilo neminovno. Dva lava, uh, pršti egomanija na sve strane.

    A pazi sad, Franjo Tuđman BIK, kao i Josip Broz Tito BIK, a znamo da je Tito spasio Tuđmana od robije.

    Hehehe.

    Najzanimljivije je ovo o političarima i horoskopskim znacima. Dosta govori...

    Vučić i Erdogan Ribe. Kao i George Washington, Andrew Jackson, Gorbačov, Ariel Sharon, Mugabe...

  13. #1086
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Ja tek sad saznah koji sam znak... a citavo vrijeme mišljah da sam rak i škorpija....MA nema veze najbitnije je da nisam opasni rak i podmukla škorpija
    Ljudi koji žive u brdskim predjelima su mnogo temperamentniji od onih koji žive u ravničarskim. Opet i fizionomija ljudi dosta zavisi od podneblja.... tako da definitivno postoji neki fenomen vezan za astrologiju.

  14. #1087
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Rak nije opasan. To su nježne duše.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  15. #1088
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Šešelj je Vaga u horoskopu, AOC, i Benyamin Netanyahu, Vladimir Putin, Ursula Fon der Leyen, Mahatma Gandhi, David Ben Gurion, Dwight Eisenhower, Imran Khan...

    A pazi sad Alija Izetbegović LAV, kao i Milošević LAV, pa tu je moralo doći do rata, to je bilo neminovno. Dva lava, uh, pršti egomanija na sve strane.

    A pazi sad, Franjo Tuđman BIK, kao i Josip Broz Tito BIK, a znamo da je Tito spasio Tuđmana od robije.

    Hehehe.

    Najzanimljivije je ovo o političarima i horoskopskim znacima. Dosta govori...

    Vučić i Erdogan Ribe. Kao i George Washington, Andrew Jackson, Gorbačov, Ariel Sharon, Mugabe...
    Zahebi sve ove, nebitni su spram Isusa.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  16. #1089
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Isus je Jarac i on je superstar.

  17. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  18. #1090
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Rak nije opasan. To su nježne duše.
    Rak je hodajuća emocija. Pogađa ih bukvalno sve, ja se smijem ponekad. Ima i opasnih rakova, što sam ja upoznao. Baš opasni tipovi sa kojim se ne bi čovjek kačio,
    ali mislim da samo kompenzuju urođenu pretjeranu emocionalnost, tj. ne mogu da podnesu sav taj teret emocije pa projektuju silu i snagu. Ako je nešto preizrazeno, odmah tu nešto nije u redu. Razumiješ...

  19. #1091
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Razumijem. I ja sam upoznala jednog takvog.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  20. #1092
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Pitanje je koji znak posjeduje najviše empatije kad smo već kod egomanije. Mnogi bi rekli Rak, ali nisam siguran. Biti emocionalan ne znači isto što i saosjećajan. Oni kazu, nema šansi da je Isus Jarac u horoskopu. Jer hladni Jarac nikad ne bi stradao za cijelo čovječanstvo. Lol. A dobro, ne mogu tvrdit za sebe da sam empatija. To mora neko drugi reći. Mislim da su Ribe i Rak mozda i najviše.

  21. #1093
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    914
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Da sam onda bio u ovu pamet ne bih je pita koji je znak ona, no što joj je majka u horoskop

  22. The Following User Says Thank You to pecaros For This Useful Post:


  23. #1094
    Join Date
    Jun 2023
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Rakovi su mi histerija na max, ja tu ne vidim nikakve emocije i emotivnost, samo plač 😂

    Znakom Jarca vlada Saturn, simbolika Saturna između ostalog je i žrtva, tako da nije čudno što je Isus Jarac...

  24. #1095
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,193
    Thanks Thanks Given 
    15,123
    Thanks Thanks Received 
    3,758
    Thanked in
    2,687 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Isus je Jarac i on je superstar.
    A Juda šta je?
    No pasaran!

  25. #1096
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Isto. Sve jarčevi.
    Ja sam jarac, što znači da sam car
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  26. #1097
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    13,193
    Thanks Thanks Given 
    15,123
    Thanks Thanks Received 
    3,758
    Thanked in
    2,687 Posts

    Default

    Bio je izdajnik.Znači Jarac može bit i izdajnik koji bi prodao brata rođenoga za šaku srebrnjaka i misionar kao Isus.
    No pasaran!

  27. #1098
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Podznak te vadi.
    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    A još si nam ti falila. Vago jedna. Podznak te jedino vadi što je rekla koleginica. Hahaha.
    Aj objastite to, a nije zensko no musko, pa tako opletite

    Послато са M2101K6G помоћу Тапатока

  28. #1099
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Bio je izdajnik.Znači Jarac može bit i izdajnik koji bi prodao brata rođenoga za šaku srebrnjaka i misionar kao Isus.
    Mlatim, što ti je.... Jarac nikad izdao nije!
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  29. #1100
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,398
    Thanks Thanks Given 
    751
    Thanks Thanks Received 
    2,217
    Thanked in
    1,679 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Aj objastite to, a nije zensko no musko, pa tako opletite

    Послато са M2101K6G помоћу Тапатока
    Doktor Saruman će ti to objasniti potanko.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

Page 44 of 45 FirstFirst ... 34404142434445 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Horoskopski znak partnera...
    By Loverclocker in forum Ljubav
    Replies: 124
    Last Post: 10-03-10, 15:21
  2. Novi horoskopski znak
    By Iz_dana_u_dan in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 07-12-05, 21:57
  3. Horoskopski podznak
    By Emp in forum Sve i svašta
    Replies: 3
    Last Post: 16-02-04, 21:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •