Page 43 of 45 FirstFirst ... 3339404142434445 LastLast
Results 1,051 to 1,075 of 1123

Thread: Horoskopski znaci

  1. #1051
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Što se tiče Vaga, njima su najbolji prijatelji Blizanci i Ovan.

  2. #1052
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Inače Nikola Tesla i Elon Musk su Rakovi. Dosta objašnjava što je Tesla pukao kasnije u životu, emotivno, i počeo se žaliti svima na svoje stanje.

    Rakovi su mi jedan od omiljenih znakova jer su nekako blesavo harizmatični i puni emocija prema svemu i svakom. Bukvalno ih sve "pogađa", a Jarac kao zemljani znak, dođe mu čudno dobar saveznik, jer je racionalan. Pa se zbog toga često slažu...takođe su im saveznici Ribe i Bik.

    Od Blizanaca znam da vole da se osjećaju uvaženo i poštovano. Naročito da ističu svoj uspjeh nekako i komično to rade. Prijatelji su im Vage i Ovnovi.

    Xi Jinping i Donald Trump su blizanci.

    Kad kažem ja "prijatelji" to može značiti i ljubav.

  3. #1053
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Bashar Al-Assad i Muhammed bin Salman su Djevice.

    Djevica, znak koji voli komandovat, pa to je, pravi su diktatori i tirani ... Vole kontrolu situacije, vole SVE DA ZNAJU, APSOLUTNO SVE. Najviše od svega vole priznanje, da im se prizna i neke nagrade nešto, nikad ne gube, a kad izgube to im je smrt. Vole biti uvaženi i poštovani ali ne kao Blizanci, nego baš ono ozbiljno da ih se poštuje, VRLO su racionalne i često ne shvataju sarkazam, nego su preozbiljne u razgovoru. Takođe ne možeš slagat Djevicu, ona VEĆ ZNA. Vole da im se potvrđuje stav, da im se klima glavom na svaki stav jer često SVE ZNAJU pa su i u pravu često.

    Najbolji prijatelji Jarac i Bik. Jarac u ljubavi naročito, oba su zemljana znaka. Djevica je u istom rangu inteligencije kao Jarac i imaju ista interesovanja, iako Djevica to radi zbog toga što voli sve da zna, a Jarac zato da analizira i tumači.

    Oba znaka su takođe jednako prenervozna i neurotična Neki kažu najbolji spoj Horoskopa. I da, najvažnije, Jarac i Djevica su uvijek brutalno iskreni jedno prema drugom.

  4. #1054
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Što se tiče Škorpije. Uh, kako kompleksan znak. Možda ono po čemu je najpoznatiji je seksualnost, jel' imate pop pjesme o tome DUPLAAA ŠKORPIJAAA. Škorpije su perverzija. Iskreno. Takođe su otkačene i furaju neki svoj trip koji je komičan često. Mogu bit i ozbiljne krajnje i tako izgledat, ali i dalje su problematične. Ponekad su lukave, barem ja što poznajem, baš su velike cicije, mada znam i veoma darežljive. Vole da nipodaštavaju druge, čisto iz zabave ili nekog kompleksa, da to im je u krvi, da druge prozivaju... Prijatelji i ljubav Ribe.

    Takođe Jarac im dođe dobar prijatelj, što je smiješno pomalo. Hladni Jarac i hiperseksualna Škorpija. Jarac izgleda samo služi da spašava ostale znakove poput Raka i Škorpije dok se sam davi ali tu je Djevica koja neće Jarca pustit da potone.

    Leonardo DiCaprio i Joe Biden su Škorpije.
    Last edited by Saruman; 03-06-23 at 02:22.

  5. #1055
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    O Strijelcima se svašta može reći. Mislim da su znak koji sebe smatra "fer" i da je ono što rade u korist ljudima. Pošten su često znak i društveno angažovani. Obožavaju društvo u cjelini. Naročito svoju ekipu ali i sve van nje. Vole da čine druge ljude zadovoljnim, da im pomažu, da se osjećaju ugodno, da im udovolje... Iz tog "fer" razloga. Mada ima različitih Strijelaca, rekoh, zavisi od podznaka. Komunikativni, isto i izražene seksualnosti, ne baš kao Škorpija, ali tuda...Nisu prevrtljivi i ne lažu, barem što ih ja znam. Često izlaze u susret itd...

    Britney Spears i Josif Staljin su Strijelci, pa sad vidite šta i kako.

    Takođe i naš novi predsjednik CG je Strijelac.

    Prijatelji Vodolija, Blizanci i Ovan.
    Last edited by Saruman; 03-06-23 at 02:45.

  6. #1056
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Vodolija je vjerojatno najpametniji znak horoskopa. Kad kažem pamet ne mislim sad na IQ ili nešto o tome, nego u nekom grubom smislu su pametni. Vodolija je "evil genius" horoskopa. Zli genije. Prevešće žedne preko vode sve ostale znake. Vrlo su vispreni i vješti manipulatori. Uvijek će izbjeći krivicu za nešto što su napravili, a sve svalit na drugog. Uspješni su kad upotrijebe svoju manipulaciju. To im je glavni adut. Inače propadnu i zapadnu u poroke i slično.

    Najbolji prijatelj im je Strijelac. Ali i Vaga i Ovan.

    Nikolae Čaušesku i bivši predsjednik CG su Vodolije.

  7. #1057
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    910
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Ne vjeruješ u horoskopske prognoze već samo u karakteristike znakova! Odlično rečeno. Jer Bog vrlo jasno osuđuje gatanje svake vrste pa između ostalog i po zvijezdama.
    Ja sam rak sa podznakom škorpije

  8. The Following User Says Thank You to pecaros For This Useful Post:


  9. #1058
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Ne vjeruješ u horoskopske prognoze već samo u karakteristike znakova! Odlično rečeno. Jer Bog vrlo jasno osuđuje gatanje svake vrste pa između ostalog i po zvijezdama.
    Ja sam rak sa podznakom škorpije
    Pa da. Matematički je nemoguće prognozirati za toliko ljudi. Ali matematički je moguće uspostaviti sistem karakteristika i personalogije. Jung je pisao o Astrologiji. Moraću opet prelistat, davno sam čitao.

    Ne radi se toliko o zvijezdama recimo da postoji neki "tajni red" ili "tajna religija" kako nazivaju horoskop. Da je to nešto milenijumima naslagano na ljudsku psihu. Kolektivno nesvjesno naslijeđeno možda još od ne znaš kad. Itd...

    Ja sam imao svojevrsan uvid u svoje "kolektivno nesvjesno" gdje sam otkrio brojne stvari za koje nikad ne bih rekao da bi me zanimale. To su moji preci i DNK.

    Vidim da se slažemo po znaku i podznaku

    Rak i Škorpije od emocija i haosa spašava racionalni Jarac

  10. #1059
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,941
    Thanks Thanks Given 
    14,926
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Vodolija je vjerojatno najpametniji znak horoskopa. Kad kažem pamet ne mislim sad na IQ ili nešto o tome, nego u nekom grubom smislu su pametni. Vodolija je "evil genius" horoskopa. Zli genije. Prevešće žedne preko vode sve ostale znake. Vrlo su vispreni i vješti manipulatori. Uvijek će izbjeći krivicu za nešto što su napravili, a sve svalit na drugog. Uspješni su kad upotrijebe svoju manipulaciju. To im je glavni adut. Inače propadnu i zapadnu u poroke i slično.

    Najbolji prijatelj im je Strijelac. Ali i Vaga i Ovan.

    Nikolae Čaušesku i bivši predsjednik CG su Vodolije.
    Evo ja sam vodolija mada mislim da ljudi koji se oslanjaju na horoskop u smislu šta će im se desiti su naiva obična.Njih stvarno možeš prevesti žedne preko vode.
    No pasaran!

  11. #1060
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Evo ja sam vodolija mada mislim da ljudi koji se oslanjaju na horoskop u smislu šta će im se desiti su naiva obična.Njih stvarno možeš prevesti žedne preko vode.
    Mi ne znamo šta će se desitii, ni zbog karakteristika. Ja lično ne vjerujem. Mi samo znamo neke bazične stvari. I znam da Washington D.C. vjeruje u horoskop. I znam da i velike korporacije tajno vjeruju u horoskop pri zapošljavanju kadra, samo vam to nijedna neće javno priznati. Zašto bi to radili ako nema neke veze? Pa imamo mi i većih misterija od horoskopa, tajnih društava, hoćeš da kažeš da su masonerija - budale? Jer izvode one rituale i nose trokut i šestar? Nadajući se nekom uspjehu. Ne možeš biti mason ako ne vjeruješ u Boga. Ne možeš biti ateista. Pa, jesu li i oni naivni? Masonerija, a naivni?

  12. #1061
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,941
    Thanks Thanks Given 
    14,926
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Ne želim o tome ništa da znam pravo da ti rečem.Ja sam prosto jednostavna jedinka.

    Ne želim o masonima i to uopšte ni da razmišljam i svoj sistem opterećujem kao ni o horoskopu samo rekoh da mi izgleda naivno ravnati se prema tome.
    Last edited by Bluemoon; 03-06-23 at 10:28.
    No pasaran!

  13. #1062
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Ne želim o tome ništa da znam pravo da ti rečem.Ja sam prosto jednostavna jedinka.

    Ne želim o masonima i to uopšte ni da razmišljam i svoj sistem opterećujem kao ni o horoskopu samo rekoh da mi izgleda naivno ravnati se prema tome.
    Pa eto vidiš prava si Vodolija. Čim ti je nešto naivno, a naivni bi se mogli lako izmanipulisati, jel de'

    Vodoliju zovu Evil Genius baš zbog toga što i može sama vrlo vješto prepoznati manipulacije ili nečije namjere. Da se ispravim, ne kažem da Vodolija stalno koristi manipulaciju, ALI svi ljudi koriste manipulaciju u ovom ili onom obliku svaki dan. Samo Vodolija je to dovela do perfekcije kao znak. Manipulacija kod njih nije isto što i prevara/zabluda i slično. To je jednostavno mehanizam i set razmišljanja i postupama da bi se postigao neki njima opravdan cilj. Recimo sa su idealni Makijavelisti, ali makijavelizam nije = zlo.

    Zelensky je Vodolija

  14. #1063
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,739
    Thanks Thanks Given 
    10,827
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Sarumane,batali se opisivanja znakova po,manje više,pozitivnim karakteristikama i osobinama znakova,pa ođeš navlačiš da se ljudi veselo javljaju "Ja sam taaaaa(j)".
    Prebači to na mode:najgore osobine po svakom znaku.Znači, one najdublje tamne strane znakova,pa da vidiš kako će svi skočiti sa :"Ja ti u to ne vjerujem,kod mene podznak preovlađuje,ja vjerujem u kineski..."


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk

  15. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  16. #1064
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Sarumane,batali se opisivanja znakova po,manje više,pozitivnim karakteristikama i osobinama znakova,pa ođeš navlačiš da se ljudi veselo javljaju "Ja sam taaaaa(j)".
    Prebači to na mode:najgore osobine po svakom znaku.Znači, one najdublje tamne strane znakova,pa da vidiš kako će svi skočiti sa :"Ja ti u to ne vjerujem,kod mene podznak preovlađuje,ja vjerujem u kineski..."


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Pa dobro, nemamo nikakvih "dokaza" da je astrologija istinita. Nego je to neka naivna priča. Opušteno, zezamo se malo. Svakako svak ovdje zna svoj znak. A kako ste uopšte došli do toga da znate svoj znak? Što biste ga znali, ako je sve samo laž? Kad ste prvi put saznali za svoj znak? Ja vjerujem, otkad ste počeli da govorite. Znači u usto vrijeme kad ste kršteni ili povedeni u džamiju prvi put. A što to, kad je laž? Očigledno. Hehehe.

  17. The Following User Says Thank You to Saruman For This Useful Post:


  18. #1065
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,739
    Thanks Thanks Given 
    10,827
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Svakako opušteno.Ja sam se za moj znak zainteresovao(u smislu da znam koji sam) kad su poneki(mnogo češće dame) počeli da me zapitkuju koji sam znak.
    E sad,koliko ja tretiram horosk.znakove i to uzimam u obzir?Pa, u početku nikoliko,a sa godinama malo više,ali samo do nivoa kad saznam da pojedini meni bliski ljudi pokazuju slične ili iste osobine i onda saznam da su isti znak.Vjerovatno kad saznam da su različiti znakovi,onda to pripišem raciu.
    Evo primjer moje "duboke analize" vaga(to su mi otac i sin).Svaki gleda da mu se završi ono što je njemu bitno i gura to po cijenu svega,pa i po cijenu svog vremena(o tuđem da ne pričam-ne tretiraju ga uopšte),jer smatra da je to najvažnija stvar na svijetu.Tuđe potrebe i tuđe vrijeme prosto ne uzima za važno.Znači,završi sebi(a uz angažovanje drugih) posa' i tek onda možemo dalje.
    Što bi rekli ovi mlađi:"Težine...samo takve"
    E da su detaljni,pedantni i analitični u sprovođenju svojih nauma-jesu,ali,ko ih skine s vrata,svaka mu čast.
    E sad,ako uključim racioovuka unuk DNK na đeda,bez obzira koji su im datumi rođenja,a ja sam tu,između njih...nekakva mutacija,što li?


    Sent from my 2201117TY using Tapatalk
    Last edited by joni; 03-06-23 at 11:38.

  19. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:


  20. #1066
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Pa ja rekoh za Vage da su enigmatične. Što u isto vrijeme znači dosta stvari, pozitivnih i negativnih. Enigmatične su jer im se ništa ne zna, svoj posao odlično iz tog razloga završavaju, mogu i one bit manipulativne, ali Vage kad nanesu zlo drugom, one prosto smatraju da je to "pravda" i da je sve što rade opravdano, ali nisu konstantno manipulativne, već više na nekom racionalnom nivou, pravednom kako smatraju (zato je i Vaga simbol Vage u astrologij, pravda) Npr. Putin i Zelensky su obojica Vazduh element, i jako se dobro njihova 2 znaka slažu u horoskopu. Vaga i Vodolija. Iz kog razloga sam ja utvrdio da je rat u Ukrajini čista namještaljka. Samo da vidimo ko će pobjedit od ta dva potajna prijatelja.

    Ja bih se kladio na Vodoliju, ali Vaga ima svoje trikove prepune enigme i pravde, tako da je neizvjesno.

  21. #1067
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,941
    Thanks Thanks Given 
    14,926
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Saruman View Post
    Pa ja rekoh za Vage da su enigmatične. Što u isto vrijeme znači dosta stvari, pozitivnih i negativnih. Enigmatične su jer im se ništa ne zna, svoj posao odlično iz tog razloga završavaju, mogu i one bit manipulativne, ali Vage kad nanesu zlo drugom, one prosto smatraju da je to "pravda" i da je sve što rade opravdano, ali nisu konstantno manipulativne, već više na nekom racionalnom nivou, pravednom kako smatraju (zato je i Vaga simbol Vage u astrologij, pravda) Npr. Putin i Zelensky su obojica Vazduh element, i jako se dobro njihova 2 znaka slažu u horoskopu. Vaga i Vodolija. Iz kog razloga sam ja utvrdio da je rat u Ukrajini čista namještaljka. Samo da vidimo ko će pobjedit od ta dva potajna prijatelja.

    Ja bih se kladio na Vodoliju, ali Vaga ima svoje trikove prepune enigme i pravde, tako da je neizvjesno.
    Aha tu smo dakle,e pa vidiš što je taj horoskop jedan vid manipulacije.Ono,nije do njega no do retrogradnog Merkura i to.
    Jadan taj i taj,ne bi se ništa desilo nešto sa njegove strane no mu Pluton,Neptun i Venera smjestila.

    How Yes No.Ili ono među narod,što ćeš sudbina je to kad neko izazove lančani sudar a vozi 200 na sat.A nije sudbina no je kompletni idiot.
    No pasaran!

  22. #1068
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    Psihologija treba da oda priznanje astrologiji, bez ikakvog daljeg ograđivanja od nje, jer astrologija predstavlja sumu cjelokupne ljudske psihologije od antike do danas.

    Karl Gustav Jung, otac psihologije i psihijatrije

  23. #1069
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    A sad pošto mi je joni dao predlog, malo drugačije

    Ovnom vlada Mars, Bog Rata...stoga su vrlo impulsivni, a onda i zli, ljubomorni i pakosni, štetni i hijene kao najgora bolest, ako zapadnu u svoju mračnu stranu.

    Bikom vlada Venera, međutim, Bikovi su previše zemljani znak. U mračnoj strani ih zamislite kao bukvalno Bika, tvrdoglavi su, uskog i sitničavog razmišljanja i neće se pomjeriti s mjesta i svog stava, vrlo su bezobrazni, znači kao Bik pravi bik.

    Blizanci su blizanci, znači sama riječ govori, imaju 2 strane, druga strana, ta koja nas ovdje zanima, govori nam da su Blizanci anksiozan znak, i iz te anksioznosti postaju veoma impulsivni, kao Donald Trump npr, i JAKO površni i slaboumni, napadaju sve i svakog i svako im je kriv za njihov neuspjeh, bez dlake na jeziku su i bukvalno samo štetu prave tad, baš su katastrofa.

    Rakovi su emotivni, njima vlada Mjesec, i zamislite ih kao plimu i osjeku što se tiče emocija. Postanu veoma depresivni od tih emocija, a iz depresije se rodi i posesivnost o drugoj osobi. Postanu vrlo pokvareni i posesivni, ljubomorni, pa čak i opasni po drugu osobu i njen zivot koliko im se emocije prepliću...

    Lavovi su Kraljevi, jel, oni su najbolji. Vole da vladaju situacijom, pa postanu egotistični i egomanični kao budale, ionako su egomanični u normalnoj fazi, a ne u mračnoj. Opsjednuti totalnom kontrolom druge osobe, njenim zivotom i šta radi i kako đe. Takođe postanu predramatični i nikakvi kad su ugrozeni. Bukvalno kao Lav kad zaurla ono. Zivotinje maltene.

    Djevice su zemljani znak, ali i perfekcionisti, znači sve im mora biti pod konac. Kad to nije, postanu najgore osobe na svijet, počnu toliko da kritikuju drugu osobu da je to nevjerovatno. Nervozne i neurotične su kao pas. Grizu, ujedaju, rasturaju, pa čak i psuju i sve i svašta. Pored Djevice se svaki znak tad osjeća manje moćnim. Jer imaju toliko sočnih i pokvarenih uvreda na tvoj račun.

    Vaga, uh, kad Vaga popizdi, postane jako zla, jako zla i pokvarena. Ali ona to smatra isključivo pravdom, kao što sam dosta puta rekao. Postane veoma neodlučna i ne zna šta hoće, mrzi sve i svakog. A zlo koje nanosi, opravdava uvijek nečim, uvijek ima papir i pečat za to. Čista zloba od znaka kad poludi.

    Škorpije, kao što sam rekao, vole da prozivaju druge ljude i ljubomorne su. Ali ne samo to, u još mračnijoj strani, Škorpije su jako okrutne i manipulativne. VEOMA su ljubomorne na tuđ uspjeh i podmukle, da je to nestvarno koliko su podmukle i šta ti mogu napravit. Mogu da ti naprave haos od zivota za sekund.

    Strijelac, Strijelac nije opasan i zao toliko kad poludi, i dalje drzi do sebe i drugih, ali u mračnoj postanu previše neodgovorni, bezobzirni po sebe ili druge ljude.

    Jarac, kao zemljani znak, i dalje drzi do sebe, ali kao i Djevica, Jarac je isto nervozan i neurotičan. Tad do podne mrzi sebe, a od podne i sebe i druge. Zamislite ga kao pravog Jarca, tvrdoglavog i veoma opreznog i ponekad i veoma paranoičnog koliko je tad oprezan. Iz te paranoje i nervoze proisteknu brojna stanja koja se tradicionalno ne vezuju za Jarca. Osveta ili zaštita na neki način, mogu te udarit pesnicom u glavu samo zbog balansa u Svemiru.

    Vodolija, vodolija je po prirodi manipulativan ali i slobodan znak, voli svoju slobodu i avanture. Kad to ne dobije ili je neko ugrozava na neki način, vjerujte mi da će vam napravit pakao od zivota. Evil genius, zli genije nije bezveze zli genije, bukvalno će vas sve zedne preko vode prevest i napravit vam sve i svašta. Kako poznaju sve opcije manipulacije i uvijek dobro osiguraju sebe, izvući će se uvijek ako ste pored njih u društvo, a radite nešto loše, vama će smjestit.

    Ribe, kao i Rakovi, vodeni znak, postanu previše osjećajne i impulsivne. Postanu jako iracionalne i nerealnih očekivanja od druge osobe. Očekuju recimo da neki ološ bude gospodin za njih, totalno iracionalne i senzitivne osobe tada postanu, ne znaju šta rade, nemaju pameti. Ponekad i psuju i sve to, ali najviše su iracionalne. Ne znaju šta je to racionalno.

    Last edited by Saruman; 03-06-23 at 15:05.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Saruman For This Useful Post:


  25. #1070
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,360
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    1,663 Posts

    Default

    Mi smo jedini razumni ovđe, koliko ja vidim i znam.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  26. #1071
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,941
    Thanks Thanks Given 
    14,926
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Evil genius znači ta sam.Još u podznaku ova Djevica znači u toj svoj analizi znakova ko mi se zamjeri.Nek vidi sinergiju ta dva znaka.

    Ali to je samo horoskop.
    Last edited by Bluemoon; 03-06-23 at 15:14.
    No pasaran!

  27. #1072
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,360
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    1,663 Posts

    Default

    Ma ti si top. Vjeruj mi.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  28. #1073
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    12,941
    Thanks Thanks Given 
    14,926
    Thanks Thanks Received 
    3,680
    Thanked in
    2,629 Posts

    Default

    Po ovoj sarumanovoj analizi znakova,još kad dodam podznak jedino mogu biti top vještica.
    No pasaran!

  29. #1074
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,360
    Thanks Thanks Given 
    745
    Thanks Thanks Received 
    2,196
    Thanked in
    1,663 Posts

    Default

    On je jarac, jedino ga ja razumijem.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  30. The Following User Says Thank You to aLaPaCha For This Useful Post:


  31. #1075
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    648
    Thanks Thanks Given 
    1,759
    Thanks Thanks Received 
    400
    Thanked in
    207 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bluemoon View Post
    Po ovoj sarumanovoj analizi znakova,još kad dodam podznak jedino mogu biti top vještica.
    A ti ne vjeruješ u horoskop.

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Page 43 of 45 FirstFirst ... 3339404142434445 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Horoskopski znak partnera...
    By Loverclocker in forum Ljubav
    Replies: 124
    Last Post: 10-03-10, 15:21
  2. Novi horoskopski znak
    By Iz_dana_u_dan in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 07-12-05, 21:57
  3. Horoskopski podznak
    By Emp in forum Sve i svašta
    Replies: 3
    Last Post: 16-02-04, 21:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •