Page 33 of 159 FirstFirst ... 232930313233343536374383133 ... LastLast
Results 801 to 825 of 3957

Thread: [EPCG] Računi | potrošnja | nepravilnosti

  1. #801
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,646
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,610
    Thanked in
    4,653 Posts

    Default

    od kad živim sam najveći račun - 90e.. stvarno nisam gasio radijator i klimu, ne štedim struju ali isto je malo mnogo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  2. #802
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Istina živa. Kad mi kaže neko ko ima porodicu a mali račun, jasno mi je sve
    A postoje i tu neke stvari. Grijes se na drva a paljenje bojlera, masine za pranje ili rerene poslije 12
    (Ili kad je vec niza tarifa), spremanje rucka za cijelu sedmicu nedjeljom kad je niza tarifa cio dan. I opet ce biti 50-70 eura. Ali to ne da nije zivot, vec muka i to poprilicna...

  3. #803
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A postoje i tu neke stvari. Grijes se na drva a paljenje bojlera, masine za pranje ili rerene poslije 12
    (Ili kad je vec niza tarifa), spremanje rucka za cijelu sedmicu nedjeljom kad je niza tarifa cio dan. I opet ce biti 50-70 eura. Ali to ne da nije zivot, vec muka i to poprilicna...
    Đeca nekad hoće pizzu da ispečemo kad nije jeftina, hoće mnoge druge stvari, žele kiflice za školu recimo..ne može se sve spremati nedjeljom. Kada imate malu djecu, toplu vodu moraš imati što znači bojler cijeli dan da bude upaljen. Ja se ne hranim kupujuci bureke za rucak i ne kupujem u voli gotova jela. Žena i ja spremamo sve, da djeca jedu i zdravo. Ne pretjerujemo sa ničim a opet deru na struju.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  4. #804
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Đeca nekad hoće pizzu da ispečemo kad nije jeftina, hoće mnoge druge stvari, žele kiflice za školu recimo..ne može se sve spremati nedjeljom. Kada imate malu djecu, toplu vodu moraš imati što znači bojler cijeli dan da bude upaljen. Ja se ne hranim kupujuci bureke za rucak i ne kupujem u voli gotova jela. Žena i ja spremamo sve, da djeca jedu i zdravo. Ne pretjerujemo sa ničim a opet deru na struju.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Samo sam vam skrenuo paznju na to kako se moze dobiti racun od 50-60 eura.
    Isto sam rekao da to nije zivot vec muka i tuga. Nije to dostojanstveno zivljenje u 2019.toj nikako.
    Ne pricamo mi ovdje o zdravoj ishrani i spremas li ti kuci svinjsko ili srnece meso, vec da si zivot sveo na ustrucavanje i uskracivanje, bar za mene, osnovnog komfora
    Ne pricam o tebi, da se odmah razumijemo

  5. #805
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Samo sam vam skrenuo paznju na to kako se moze dobiti racun od 50-60 eura.
    Isto sam rekao da to nije zivot vec muka i tuga. Nije to dostojanstveno zivljenje u 2019.toj nikako.
    Ne pricamo mi ovdje o zdravoj ishrani i spremas li ti kuci svinjsko ili srnece meso, vec da si zivot sveo na ustrucavanje i uskracivanje, bar za mene, osnovnog komfora
    Ne pricam o tebi, da se odmah razumijemo
    Razumio sam te i složio se sa tobom. Uostalom uskraćivanje ide u prilog nekome ko će živjeti raskalašno. Zato je meni umobolno da odrasla, zrela osoba, koja živi jadno, uredno maše zastavama i pada u trans na promocijama onih, čija đeca studiraju prestižne fakultete po inostranstvu o našem trošku. Da ne pominjem odakle milioni eura za gorivo državnih službenika, i još toliko miliona za popravke i kupovine novih i novih auta koja su uglavnom skup izbor podanika...

  6. #806
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Srećni sam ja sa 50€ računa onda...Grijanje na drva, bojler 24/7, standardni kucni aparati, kalorifer po potrebi u kupatilo...Ojha

  7. #807
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lale1 View Post
    Srećni sam ja sa 50€ računa onda...Grijanje na drva, bojler 24/7, standardni kucni aparati, kalorifer po potrebi u kupatilo...Ojha
    I vozis pasata koji tosi 4.2 litra gradske voznje

  8. #808
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Kuvate li ikad vi doma što imate takve račune?

  9. #809
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    A pusti ga. Poznanici neki imaju poslovni kod Delte. Nema cajne kuhinje u smislu ploce za kuvanje, niti kupatilo sa bojlerom i masinama.
    6 racunara i 2 stampaca. Radi manji frizider i klima mozda sat dva kad su u kancelariji. Racun je oko 60eur. A evo ovdje sve za 5 eura radi. Dobro je to. Posebno kalolifer koji je gora varijanta nego kvarcna grijalica.
    Ili lupa ili mu vecina uticnica na kuci je ispred brojila

  10. #810
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Meni moja lepotica bogami i ljeb ispeče često da me čeka vruć kad se vratim s posla, a i neka, neću da smanjujem potrošnju. A i dalje ću redovno da plaćam, nije problem. Ali ću čim nađem malo slobodnog vremena da uzmem sve račune i izračunam koliko su mi ukrali po osnovu naplate PDV za gubitke na mreži. Pa ću da napišem prigovor, nije problem, nijesam lijen za to. Učestvovao bih i u akciji nekoj građanske neposlušnosti ako treba, ali ja sam da se bodem sa rogatim, nema smisla. I onda ne vidim drugi način bez da nastavim plaćati

    Sent from my E5823 using Tapatalk
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  11. #811
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,467
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,064
    Thanked in
    1,301 Posts

    Default

    Ja sam ocekivao da ce januar biti vishi racuna ali 45.50 mi stize. Djecja se soba vise grijala no inace, a i kuva se, beba je doma... Mada, bojler po potrebi, a masine za ves i sude iskljucivo iza 23...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  12. #812
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Svaka čast
    Mi palimo isto poslije 23h i mašinu za suđe, svake noći, kao i za veš , grijemo se poslije 16h... takav račun mi ni tokom proljeća ne dolazi , tačnije nikad nikad i nikad ispod 50 eura

  13. #813
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Pa eto, 50e je nedje realno za porodicu...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  14. #814
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    174
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    I vozis pasata koji tosi 4.2 litra gradske voznje
    Na 2 dizne vozim Kangooa 1.5dci 2l trosim

  15. #815
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Meni je smiješno kako ođe svi vjeruju svakome kad napiše koliko mu je račun došao i koliko troši. Smiješno je jer je ovo narod paćenika, mi se uzdižemo u sopstvenim očima ako nam auto troši 4 litra na sto km ili ako nam je račun za struju 30 eura. Nema tu sreće ni pobune. Trule familije i loše domaćice, glibove koji se ne kupaju...sve to treba uzet u obzir prije no što se oduševite nečijim malim računom. Nema to veze s bogatstvom i sirotinjom, zna se koliko svaki uređaj troši, pomnožiš buc sa brojem sati koliko je radio i to je to. Tako da očigledno se neki slabo hrane kući... i kupaju bogomi.

    Znači žene, koje igrom nesrećnog slučaja ili spleta okolnosti primaju 250e-300e su manje domaćice, tj.nikakve u odnosu na ove što podignu preko banke 600,700, 800,900 i sl..je l?
    Mislim, ako ćemo tvojom logikom...suludnom...
    Takođe, po tvom mišljenju sramota je šteđet', tj. ne dozvoliti da kompjuter radi, ako ga ne koristiš, bojler upaljen cio dan, a ti sam živiš i okupaš se barem jednom dnevno, klima radi, a ti napolje i sl, kupit jednu ili dvije banane, paprike, umjesto kilo, jer će da ti istrule, 200gr sira, jer ti kilo JEDNOSTAVNO ne treba? samo da bi se reklo kako smo čisti, uredni, najedeni i živimo?!..
    E, pa, pozivam te ja sa 25e mjesečnog računa za struju da me pomirišeš ispod pazuha i da zaviriš u svaki ćošak moga stana, pa ako ti nešto smrducne - prijavi me u higijenski, ili zavod za toksikologiju...
    Što čitam ovđe u posljednjih 10 dana, ovo je sprdnja s ovim narodom...

    Neko ko živi sam treba da se bahati, da bi se reklo kako živi, a ne životari...Daleko bilo...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  16. #816
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Ja uzeh prije par dana uredjaj za mjerenje potrosnje po uredjauju u kvantum... mjerim na svaki uredjaj po 24h da vidim koliko je taj uredjaj potrosio kw za 24h... onda racunica XX kw x 31 dan = potrosnja tog uredjaja za mjesec dana...

    prvi rezultat, Zamrzivac gorenje vertikalni veci star 15-20 godina mi trosi 53kw mjesecno....

    prebacio sam na sledeci uredjaj... ostaje mi da vidim frizder, pumpa za vodu od parnog grijanja (na drva), tv, sporet elektricni, itd dok sve uredjaje ne izredjam... jedino ne mogu bojler testirat jer ne ide preko uticnice, a za rasvjetu cu izracunati mada nije neka potrosnja sve su led sijalice.... pa da vidim ko mi je krvnik u kucu
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  17. #817
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Kad ga otkriješ odma čekićem u njega...

  18. #818
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,400
    Thanks Thanks Given 
    14,864
    Thanks Thanks Received 
    4,164
    Thanked in
    2,103 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Znači žene, koje igrom nesrećnog slučaja ili spleta okolnosti primaju 250e-300e su manje domaćice, tj.nikakve u odnosu na ove što podignu preko banke 600,700, 800,900 i sl..je l?
    Mislim, ako ćemo tvojom logikom...suludnom...
    Takođe, po tvom mišljenju sramota je šteđet', tj. ne dozvoliti da kompjuter radi, ako ga ne koristiš, bojler upaljen cio dan, a ti sam živiš i okupaš se barem jednom dnevno, klima radi, a ti napolje i sl, kupit jednu ili dvije banane, paprike, umjesto kilo, jer će da ti istrule, 200gr sira, jer ti kilo JEDNOSTAVNO ne treba? samo da bi se reklo kako smo čisti, uredni, najedeni i živimo?!..
    E, pa, pozivam te ja sa 25e mjesečnog računa za struju da me pomirišeš ispod pazuha i da zaviriš u svaki ćošak moga stana, pa ako ti nešto smrducne - prijavi me u higijenski, ili zavod za toksikologiju...
    Što čitam ovđe u posljednjih 10 dana, ovo je sprdnja s ovim narodom...

    Neko ko živi sam treba da se bahati, da bi se reklo kako živi, a ne životari...Daleko bilo...


    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  19. #819
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,761
    Thanks Thanks Given 
    10,902
    Thanks Thanks Received 
    2,125
    Thanked in
    1,084 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Znači žene, koje igrom nesrećnog slučaja ili spleta okolnosti primaju 250e-300e su manje domaćice, tj.nikakve u odnosu na ove što podignu preko banke 600,700, 800,900 i sl..je l?
    Mislim, ako ćemo tvojom logikom...suludnom...
    Takođe, po tvom mišljenju sramota je šteđet', tj. ne dozvoliti da kompjuter radi, ako ga ne koristiš, bojler upaljen cio dan, a ti sam živiš i okupaš se barem jednom dnevno, klima radi, a ti napolje i sl, kupit jednu ili dvije banane, paprike, umjesto kilo, jer će da ti istrule, 200gr sira, jer ti kilo JEDNOSTAVNO ne treba? samo da bi se reklo kako smo čisti, uredni, najedeni i živimo?!..
    E, pa, pozivam te ja sa 25e mjesečnog računa za struju da me pomirišeš ispod pazuha i da zaviriš u svaki ćošak moga stana, pa ako ti nešto smrducne - prijavi me u higijenski, ili zavod za toksikologiju...
    Što čitam ovđe u posljednjih 10 dana, ovo je sprdnja s ovim narodom...

    Neko ko živi sam treba da se bahati, da bi se reklo kako živi, a ne životari...Daleko bilo...
    ne mogu rep+ da ti dam...ali te sleduje Ada zaboga nećemo sad ljude koji vode računa o utrosku struje zvati lošim roditeljima i ljudima koji žive u lošim higijenskim uslovima!

    Ljudi definitivno mogu mnogo da ustede ako vode racuna....ja nažalost ne umijem...tj umijem ali "jedna navika sto odvika", kažu stari, tako da jedino dobro sto kad je struja u piitanju radim je sto peć puni nocu kad je kao jeftina struja, ali realno, moja pec sama potrosi mnogo vise nego sve ostalo u kući ali ipak na racunu skoro uvijek je pola kilovata na skupoj pola na jeftinoj.

    Umije li neko da objasni ove nove 4 tarife? Što dobijamo? Ili što dobijaju oni?
    Mislim, 300 kW mjesečno, ne vjerujem da ima iko ko ljeti potroši manje od toga a ne zimi?! Pa moja peć sama trosi 5 kW na sat, svaku noć puni od 11 do 6 ujutro...pa na prvo punjenje mi sprca ravno 35 kW...vjerujem u prosjeku barem po 20 troši dnevno pa računaj?!
    Za sto se opredijeliti i ako se ne opredijelim za neku tarifu idem li u aps?
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #820
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,956
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Kuvate li ikad vi doma što imate takve račune?
    Kuva se, poneki put i kolači, za djete znaju palačinke, krofne,... grijemo se na struju (ipak smo prijepodne na poslu/vrtiću pa se grijemo pola dana), stan 45 kvadrata, a račun je 130 eura.

    Sent from my Motorola 8400

  21. #821
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,954
    Thanks Thanks Given 
    4,794
    Thanks Thanks Received 
    9,840
    Thanked in
    3,731 Posts

    Default

    Ljudi, složićemo se da se struja neravnomjerno naplaćuje iz XYZ razloga. Ne vjerujem da mi što se žalimo "prskamo" sa strujom, niti vi što vi je ok štedite nešto previše no jednostavno nešto nije u redu, a to je već kriminal.

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  22. #822
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default Racuni za struju

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ne mogu rep+ da ti dam...ali te sleduje Ada zaboga nećemo sad ljude koji vode računa o utrosku struje zvati lošim roditeljima i ljudima koji žive u lošim higijenskim uslovima!

    Ljudi definitivno mogu mnogo da ustede ako vode racuna....ja nažalost ne umijem...tj umijem ali "jedna navika sto odvika", kažu stari, tako da jedino dobro sto kad je struja u piitanju radim je sto peć puni nocu kad je kao jeftina struja, ali realno, moja pec sama potrosi mnogo vise nego sve ostalo u kući ali ipak na racunu skoro uvijek je pola kilovata na skupoj pola na jeftinoj.

    Umije li neko da objasni ove nove 4 tarife? Što dobijamo? Ili što dobijaju oni?
    Mislim, 300 kW mjesečno, ne vjerujem da ima iko ko ljeti potroši manje od toga a ne zimi?! Pa moja peć sama trosi 5 kW na sat, svaku noć puni od 11 do 6 ujutro...pa na prvo punjenje mi sprca ravno 35 kW...vjerujem u prosjeku barem po 20 troši dnevno pa računaj?!
    Za sto se opredijeliti i ako se ne opredijelim za neku tarifu idem li u aps?
    Shvatam da se iznervirla i svaka joj cast kako uspijeva da drzi na tim vrijednostima.
    Ono sto sam ja skrenuo paznju da u ovim cijenama ne valja je sledece.
    Nije u redu da ljudi gledaju da se istusiraju oko 7 ujutru ili posije 23. Ili da tipa peces meso ili ne znam kuvas pasulj u 23:00 uvece. Ili da palis masinu za ves i cekas da zavrsi ili sta vec.
    Nije to normalno i nema toga ko me moze ubijediti da je to zivot dostojan covjeka. Nije to bahacenje nikakvo da ne gledam je li mi ostao racunar upaljen ili sam upalio masinu za ves i susrnje kad sam dosao sa posla.
    Nemojmo da ovo gledamo kao da je normalno, bas nemojmo...

  23. #823
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Pa eto, 50e je nedje realno za porodicu...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Nije realno druže jer je to račun kada nema ni grijanja, ni hlađenja...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  24. #824
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    ne mogu rep+ da ti dam...ali te sleduje Ada zaboga nećemo sad ljude koji vode računa o utrosku struje zvati lošim roditeljima i ljudima koji žive u lošim higijenskim uslovima!

    Ljudi definitivno mogu mnogo da ustede ako vode racuna....ja nažalost ne umijem...tj umijem ali "jedna navika sto odvika", kažu stari, tako da jedino dobro sto kad je struja u piitanju radim je sto peć puni nocu kad je kao jeftina struja, ali realno, moja pec sama potrosi mnogo vise nego sve ostalo u kući ali ipak na racunu skoro uvijek je pola kilovata na skupoj pola na jeftinoj.

    Umije li neko da objasni ove nove 4 tarife? Što dobijamo? Ili što dobijaju oni?
    Mislim, 300 kW mjesečno, ne vjerujem da ima iko ko ljeti potroši manje od toga a ne zimi?! Pa moja peć sama trosi 5 kW na sat, svaku noć puni od 11 do 6 ujutro...pa na prvo punjenje mi sprca ravno 35 kW...vjerujem u prosjeku barem po 20 troši dnevno pa računaj?!
    Za sto se opredijeliti i ako se ne opredijelim za neku tarifu idem li u aps?
    u svakom slucaju ce ti biti skuplja - za one do 300kw je ova plava jer ce ustedeti za one 300-500 ova sadasnja a preko crvena . bice malo skuplja ali ne razmisljas o vremenu sem toga grijanje i hladjenje najvise ionako radi i sada po skupoj tarifi .
    ovako bar da covjek ne razmislja . sem ako kako moze da se uklopi u ovih 300kw

  25. #825
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,562
    Thanks Thanks Given 
    1,960
    Thanks Thanks Received 
    2,566
    Thanked in
    1,102 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nije realno druže jer je to račun kada nema ni grijanja, ni hlađenja...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    A ne no ocemo tebe da fascinirano racunima, ajde ne zajebaji... Niti gledam kad cu se tusirati, dvoje malo djece koja iskljucivo jedu kuvano, zena kad je prva smjena sprema uvece, kad je druga sprema prijepodne, masina ves se pali uvece, lap top, telefoni, tablet... Jedino sto stedim je kad izadjem iz prostorije gasim svijetlo, takav sam i na poslu. Ja ne znam na koji nacin bih mogao potrositi 100e struje. Da, grijemo se na drva, sobu po potrebi grijemo tesy radijatorom. Sva tehnika u stanu je nova, ako ima ikakve veze...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

Page 33 of 159 FirstFirst ... 232930313233343536374383133 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [VODOVOD] Računi | potrošnja | usluga
    By Ben Dover in forum Domaćinstvo
    Replies: 187
    Last Post: 10-01-24, 07:03
  2. Elektroprivreda i mi kao potrošači
    By Djera in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 100
    Last Post: 29-12-17, 15:17
  3. PotroĐnja drobova na cetinju
    By ivanbegovac in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 13-09-16, 17:07
  4. Zaštita potrošača
    By starwalker in forum Ekonomija
    Replies: 5
    Last Post: 01-11-12, 18:54
  5. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •