Page 34 of 159 FirstFirst ... 243031323334353637384484134 ... LastLast
Results 826 to 850 of 3957

Thread: [EPCG] Računi | potrošnja | nepravilnosti

  1. #826
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Shvatam da se iznervirla i svaka joj cast kako uspijeva da drzi na tim vrijednostima.
    Ono sto sam ja skrenuo paznju da u ovim cijenama ne valja je sledece.
    Nije u redu da ljudi gledaju da se istusiraju oko 7 ujutru ili posije 23. Ili da tipa peces meso ili ne znam kuvas pasulj u 23:00 uvece. Ili da palis masinu za ves i cekas da zavrsi ili sta vec.
    Nije to normalno i nema toga ko me moze ubijediti da je to zivot dostojan covjeka. Nije to bahacenje nikakvo da ne gledam je li mi ostao racunar upaljen ili sam upalio masinu za ves i susrnje kad sam dosao sa posla.
    Nemojmo da ovo gledamo kao da je normalno, bas nemojmo...
    Tuširam se pred posao, kad dođem s posla i u 90% slučajeva pred spavanje. I, zamisli, bojler koji je cijelu noć bio upaljen, mene podmiri cijeli dan, kad ga isključim čim ustanem ujutro. Klimu upalim kad god mi je zima, nekad bude 4sata dnevno, nekad po neđelju dana nijednom(sad treba da se pravdam kako me salo grije i kako nijesam zimomorna).
    Slažem se sa tobom da ne valja kad nam je sve u neke proračune i da smo decenijama prinuđeni da pazimo đe nam ide koji dinar, putujemo, školujemo se i kupujemo na rate i rasprodaje, ali nemojte da nas vrijeđate da smo bazdeljavi, gladni, nikakve domaćice, domaćini, prazni u glavu i mrtvi (pošto kategorično odbijate da takvi postoje, pročitasmo ovđe plate kojima se frljavite) s platama ispod 500€ i računima za struju manjim od 40,50€...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #827
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    A ne no ocemo tebe da fascinirano racunima, ajde ne zajebaji... Niti gledam kad cu se tusirati, dvoje malo djece koja iskljucivo jedu kuvano, zena kad je prva smjena sprema uvece, kad je druga sprema prijepodne, masina ves se pali uvece, lap top, telefoni, tablet... Jedino sto stedim je kad izadjem iz prostorije gasim svijetlo, takav sam i na poslu. Ja ne znam na koji nacin bih mogao potrositi 100e struje. Da, grijemo se na drva, sobu po potrebi grijemo tesy radijatorom. Sva tehnika u stanu je nova, ako ima ikakve veze...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    aoo brate, grijes se na drva zajebavas li to???? Pa ako se grijes na drva, onda vrlo cesto možes i kuvati na drva ...a i da ne možeš ima neih dobrobiti u smislu grijanja vode hrane bilo cega...moj tata se grije se na drva, kuva se na drva ima 20 eura struje...
    Ja imam stan sa takvim terasama da je svjetost u stanu zaklojena poprilicno, tako da jedino kad je jako suncano ne moramo od zoe svijetlo držati u svakoj prostoriji u kojoj smo, liše spavačih soba! Znaci kako ustanem zimi palim svijetlo u dnevnoj, kuhinji, kupatilo i wc bez prozora znaci vijetlo non sop upaljeno dok se boravi unutra, stedne sijalice su skoro svuda ali dzaba...o tehnici ne pricam, grijanje u dvije prostorije i hladjenje ljeti...sporet, masine da ne pominjem i stvarno za porodicu tesko da se može ispod 100 eura zimi čak i ako pazis!
    Ih ja bih vjerujem mogla spustiti za tridesetak eura da sam malo pazljivija ali to bi opet bilo 140 ili 150 eura zimi
    Last edited by zvoncica; 19-02-19 at 21:20. Reason: ubacivanje citata
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #828
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Nemojte pausalno odredjivati te tarife itd. Jer nije bas da je do 300kWh plava a preko 500kWh crvena. Ima tu malo vise racunice. Imam u excelu kalkulator koji je napravljen za sve tarife i na osnovu potrosnje svih 12 mjeseci mozes tek da znas koja tarifa je najbolja za tebe. Razlika nije velika ali svakako postoji.

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  4. #829
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Ljudi, složićemo se da se struja neravnomjerno naplaćuje iz XYZ razloga. Ne vjerujem da mi što se žalimo "prskamo" sa strujom, niti vi što vi je ok štedite nešto previše no jednostavno nešto nije u redu, a to je već kriminal.

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    mislim da je Bitrate pogodio sustinu, neravnomjerno naplacivanje iz ko zna kojeg razloga, mozda je do ovih novih brojila ili stare/slabe instalacije pa nedje vuce, stari aparati ili mozda i oni nesto muljaju, ko ce ga znat. Mada znam i primjera u zgradama dje se neko prikopca na tudje brojilo.
    Forever young, i want to be forever young

  5. #830
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    mislim da je Bitrate pogodio sustinu, neravnomjerno naplacivanje iz ko zna kojeg razloga, mozda je do ovih novih brojila ili stare/slabe instalacije pa nedje vuce, stari aparati ili mozda i oni nesto muljaju, ko ce ga znat. Mada znam i primjera u zgradama dje se neko prikopca na tudje brojilo.
    To i jeste ja mislim, 200e struje je ludilo mozga pa da ti je plata 5000...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  6. #831
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    A ne no ocemo tebe da fascinirano racunima, ajde ne zajebaji... Niti gledam kad cu se tusirati, dvoje malo djece koja iskljucivo jedu kuvano, zena kad je prva smjena sprema uvece, kad je druga sprema prijepodne, masina ves se pali uvece, lap top, telefoni, tablet... Jedino sto stedim je kad izadjem iz prostorije gasim svijetlo, takav sam i na poslu. Ja ne znam na koji nacin bih mogao potrositi 100e struje. Da, grijemo se na drva, sobu po potrebi grijemo tesy radijatorom. Sva tehnika u stanu je nova, ako ima ikakve veze...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Očigledno si promašio poentu u nečem što sam napisao...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  7. #832
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,556
    Thanks Thanks Given 
    1,956
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Moguce. Poenta je da nas deru i da nesto treba uraditi da makar ne racunaju pdv na nesto sto nijesmo dobili.

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  8. #833
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,074
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    871
    Thanked in
    550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    Nemojte pausalno odredjivati te tarife itd. Jer nije bas da je do 300kWh plava a preko 500kWh crvena. Ima tu malo vise racunice. Imam u excelu kalkulator koji je napravljen za sve tarife i na osnovu potrosnje svih 12 mjeseci mozes tek da znas koja tarifa je najbolja za tebe. Razlika nije velika ali svakako postoji.

    Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
    Okaci kalkulator odje

  9. #834
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Tuširam se pred posao, kad dođem s posla i u 90% slučajeva pred spavanje. I, zamisli, bojler koji je cijelu noć bio upaljen, mene podmiri cijeli dan, kad ga isključim čim ustanem ujutro. Klimu upalim kad god mi je zima, nekad bude 4sata dnevno, nekad po neđelju dana nijednom(sad treba da se pravdam kako me salo grije i kako nijesam zimomorna).
    Slažem se sa tobom da ne valja kad nam je sve u neke proračune i da smo decenijama prinuđeni da pazimo đe nam ide koji dinar, putujemo, školujemo se i kupujemo na rate i rasprodaje, ali nemojte da nas vrijeđate da smo bazdeljavi, gladni, nikakve domaćice, domaćini, prazni u glavu i mrtvi (pošto kategorično odbijate da takvi postoje, pročitasmo ovđe plate kojima se frljavite) s platama ispod 500€ i računima za struju manjim od 40,50€...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sta je ko jos rekao, slozicu se sa tobom. Ono zadnje je bila poenta sve moje price ovdje. Ne je li neko glibav ili ne kuva.
    Nego da je u 2019.toj narod doveo sebe do toga da se osnovne stvari u civilizaciji kod nas dozivljavaju kao teski luksuz. Pricam o struji i gorivu.
    Ja samo smatram da je apsulutno nenormalno da se dizu ljudi u nebo kako vode racuna o tome kada pale koji uredjaj. Nemoj pogresno da me shvatis.
    Ali ako neko radi za 500 eura plate i onda pored svog stresa na poslu i svakakvih ludosti, jos moras da po satu zivis u tom stanu jer ti ode 150 za struju, isto toliko za gorivo.
    Jednostavno ne mogu da prihvatim da ce neko da me nazove bahatim jer ne zelim da prihvatim da zivot treba da mi bude satnica za struju.
    Pa ne mazemo se ovdje kavijarom i posipamo prostitutke sampanjcem. Pricamo hocemo li upaliti masinu za susenje u 17:00.
    I onda mi sjede ljudi i pricaju kako sam ja nenormalan, jer ne vodim racuna

  10. #835
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Ne moramo to da zovemo štedljivost, nego pažljivost ...
    Realno, zašto bi voda tekla iz česme dok peremo zube, a to nam se svima dešava.
    Znači, napraviti razliku između bespotrebnog trošenja, koje ni u kom slučaju ne znači: 'kupaj se jednom neđeljno, kosu jednom mjesečno jer štedimo vodu i struju, fen je veliki potrošač'!
    Zbog čega bi gorela sijalica ako nijesmo kući?! Što, naravno, ne znači, da treba da ćorimo uz šteriku dok čitamo knjigu pred spavanje!
    Zašto bi bačili hranu, koja se pokvarila, jer smo je kupili, napravili previše?! Ali, pobogu, jedu mi se priganice, van jeftine tarife, a napraviću ih, sve im j*bem!

    Meni je to bahatost, a nemali broj poznajem ovakvih, koji se čude, iščuđavaju i izigravaju neki nivo...i palamude mi kako ja živim kao bazdeljava utvara...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  11. #836
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,622
    Thanked in
    2,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Ne moramo to da zovemo štedljivost, nego pažljivost ...
    Realno, zašto bi voda tekla iz česme dok peremo zube, a to nam se svima dešava.
    Znači, napraviti razliku između bespotrebnog trošenja, koje ni u kom slučaju ne znači: 'kupaj se jednom neđeljno, kosu jednom mjesečno jer štedimo vodu i struju, fen je veliki potrošač'!
    Zbog čega bi gorela sijalica ako nijesmo kući?! Što, naravno, ne znači, da treba da ćorimo uz šteriku dok čitamo knjigu pred spavanje!
    Zašto bi bačili hranu, koja se pokvarila, jer smo je kupili, napravili previše?! Ali, pobogu, jedu mi se priganice, van jeftine tarife, a napraviću ih, sve im j*bem!

    Meni je to bahatost, a nemali broj poznajem ovakvih, koji se čude, iščuđavaju i izigravaju neki nivo...i palamude mi kako ja živim kao bazdeljava utvara...

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Volim da me ona topla voda grije dok perem zube



    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  12. #837
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    A zato mene grlo boli...što sam česmu ugasila i nijesam pastu isprala....

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  13. #838
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,353
    Thanks Thanks Given 
    2,794
    Thanks Thanks Received 
    3,988
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Zivim sam. Ne kuvam i ne perem. Nisam vala nesto cicija, ali po navici palim bojler prije spavanja oko 12, 12ipo i ujutro prije 7 ugasim.
    Tusiranje u prosjeku 2x dnevno. Sijalice imam stedne, ne led jos uvijek, ali ih ne palim bez po potrebi. Ja stvarno nisam zimomoran, pa klimu rijetko palim, inace sam i malo u stanu.
    Racun u prosjeku od 22 do 25 eura bude.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  14. #839
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,942
    Thanks Thanks Given 
    511
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    658 Posts

    Default

    Meni identican racun u januaru kao u decembru, 76 €. Dvosoban stan, novogradnja, u dnevnoj klima 12, u spavacim sobama radijatori 2 i 2,5 kwh.

  15. #840
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    E bgm meni 120e

    Dvosoban stan, tri klime... Hrana se slabo sprema...

  16. #841
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ja uzeh prije par dana uredjaj za mjerenje potrosnje po uredjauju u kvantum... mjerim na svaki uredjaj po 24h da vidim koliko je taj uredjaj potrosio kw za 24h... onda racunica XX kw x 31 dan = potrosnja tog uredjaja za mjesec dana...

    prvi rezultat, Zamrzivac gorenje vertikalni veci star 15-20 godina mi trosi 53kw mjesecno....

    prebacio sam na sledeci uredjaj... ostaje mi da vidim frizder, pumpa za vodu od parnog grijanja (na drva), tv, sporet elektricni, itd dok sve uredjaje ne izredjam... jedino ne mogu bojler testirat jer ne ide preko uticnice, a za rasvjetu cu izracunati mada nije neka potrosnja sve su led sijalice.... pa da vidim ko mi je krvnik u kucu
    Danas testirana pumpa za vodu od parnog grijanja Grundfos dvobrzinska trosi 51kw mjesecno (radi bez gasenja non stop cirkulise voda)...

    mjerac prebacio na frizder gorenje star 3 godine, kapacitet oko 360 litara, onaj visoki bez dijela za zamrzivac......
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  17. #842
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja tek sad vidim koliku srecu imam sa racunom od 37 e .
    Nije mi jasno zasto gasite bojler? Zar vam nije lakse da se pripuni odmah?

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  18. #843
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Inace....

    Clanu uze porodice stigne da plati struju od prije 15 godina (nelegalni potrosac) par hiljada, advokat kaze pada to lagano sudjene 2-3 god, osnovni obori to... Kad na vrhovni bez ikakvog dokaza presudi u korist epcg.... I sta sad raditi? platiti...

  19. #844
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,558
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Racuni za struju zastarijevaju nakon 2 godine, po zakonu.

    Znaci ako ne platis racun za struju i predugo na to cekas imaju pravo da iskljuce struju i da tuze a ti si u obavezi da platis i dugovanja i eventualne sudske troskove (ako je do sudjenja doslo) kao i taksu za ponovno prikljucenje na mrezu.

    Ali prvi put cujem da nakon 15 godina (nebitno i da je 3 godine bilo) EPCG ima ikakve sanse da dobije slucaj. To je vec van svake pameti a i zakona u prvom redu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #845
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Inace....

    Clanu uze porodice stigne da plati struju od prije 15 godina (nelegalni potrosac) par hiljada, advokat kaze pada to lagano sudjene 2-3 god, osnovni obori to... Kad na vrhovni bez ikakvog dokaza presudi u korist epcg.... I sta sad raditi? platiti...
    Daj broj predmeta pa cemo lako naci tu presudu da vidimo o cemu se radi. Tesko da je tu bilo bas tako kako si napisao, prvo sto se tice duga jer ako je bilo u pitanju par hiljada to nije ni moglo doci do Vrhovnog itd., itd... a to sto je advokat rekao, to macku o rep jer 2/3 advokata pojma nemaju ali bukvalno.

  21. #846
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Pa koliko ima primjera da imaju po par hiljada duga, a to se nije moglo nabit za 2 godine, vec desetak, pa su morali potpisati protokol, sto u neku ruku znaci i priznavanje duga iako je zastario...
    Forever young, i want to be forever young

  22. #847
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Inace....

    Clanu uze porodice stigne da plati struju od prije 15 godina (nelegalni potrosac) par hiljada, advokat kaze pada to lagano sudjene 2-3 god, osnovni obori to... Kad na vrhovni bez ikakvog dokaza presudi u korist epcg.... I sta sad raditi? platiti...
    100% su priznali dug...

    Ili potpisali protokol ili nesto slicno

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  23. #848
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,360
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Daj broj predmeta pa cemo lako naci tu presudu da vidimo o cemu se radi. Tesko da je tu bilo bas tako kako si napisao, prvo sto se tice duga jer ako je bilo u pitanju par hiljada to nije ni moglo doci do Vrhovnog itd., itd... a to sto je advokat rekao, to macku o rep jer 2/3 advokata pojma nemaju ali bukvalno.
    Saljem danas
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    100% su priznali dug...

    Ili potpisali protokol ili nesto slicno

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Koo? Ona kaže da nisu dokazali da to ima ikakve veze sa njim da ne ulazi je li taj dug napravljen il nije, je li placen...a eto ima pravnika odje dosta, advokat mi reče da kad si nelegalni potrošač taj dug ne zastarijeva posle 2 godine.... Ubistvo zastari a ne dug

    Ima samo na nekom dokumentu(računu) potpis AP (to jeste bio radnik tada)


    A radi se o tuskom putu kojeg nema 12 godina već
    Last edited by stefke; 21-02-19 at 08:05.

  24. #849
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,020
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Danas testirana pumpa za vodu od parnog grijanja Grundfos dvobrzinska trosi 51kw mjesecno (radi bez gasenja non stop cirkulise voda)...

    mjerac prebacio na frizder gorenje star 3 godine, kapacitet oko 360 litara, onaj visoki bez dijela za zamrzivac......
    Radish li po kuća...?
    ...

  25. #850
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Danas testirana pumpa za vodu od parnog grijanja Grundfos dvobrzinska trosi 51kw mjesecno (radi bez gasenja non stop cirkulise voda)...

    mjerac prebacio na frizder gorenje star 3 godine, kapacitet oko 360 litara, onaj visoki bez dijela za zamrzivac......
    Imas li protocni bojler u kuhinji tj. Bilo kakav bojler ?

    Hajde ne bilo ti tesko ako imas istestiraj ako imas

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

Page 34 of 159 FirstFirst ... 243031323334353637384484134 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. [VODOVOD] Računi | potrošnja | usluga
    By Ben Dover in forum Domaćinstvo
    Replies: 187
    Last Post: 10-01-24, 07:03
  2. Elektroprivreda i mi kao potrošači
    By Djera in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 100
    Last Post: 29-12-17, 15:17
  3. PotroĐnja drobova na cetinju
    By ivanbegovac in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 13-09-16, 17:07
  4. Zaštita potrošača
    By starwalker in forum Ekonomija
    Replies: 5
    Last Post: 01-11-12, 18:54
  5. kad veza postanje nja nja nja
    By touch_of_pink in forum Ljubav
    Replies: 40
    Last Post: 20-03-06, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •