Page 114 of 166 FirstFirst ... 1464104110111112113114115116117118124164 ... LastLast
Results 2,826 to 2,850 of 4130

Thread: T-Mobile [opšta tema]

  1. #2826
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    nece ih ucjenjivat u svakom slucaju, nije mu to ni plan.
    al ako ne budu htjeli da mu izadju u susret, a mogu to...onda ne vidim zasto bi on prema njima bio korektan i nastavio da koristi usluge te mreze, a ima mogucnosti jos... i nijesam siguran da ih bas boli hoce li neko prenijet 10 brojeva nedje drugo, za 100 da ne pricam.
    taj iznos od 1300 se napravi kroz racune za nekoliko mjeseci.
    zar oni prema njemu nisu korektni? trazio kod, poslali kod. koristio uslugu, naplatili mu uslugu.
    o kakvoj to korektnosti pricas?? to o cemu ti pricas nije korektnost, nego trazenje da ti neko uradi ustupak i ako ti on ne uradi, ti ces da raskines ugovor. to nije korektnost to je ucjena!!!

  2. #2827
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    samo nemoj da se uzbudjujes.
    procitaj malo gore dje sam napisao da mu nije plan da ih ucjenjuje niti koristi taj metod...
    nesmotren je bio, svi grijese. mogu da mu izadju u susrtet, samo je pitanje da li zele ili ne.
    njegovo je pravo da se upravlja u buducnosti prema tome koliko oni budu korektni prema njemu u smislu umanjenja tog iznosa, za sto imaju mogucnost sigurno.
    Last edited by nickname; 26-11-19 at 17:30.

  3. #2828
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ja da znam sto se tice tih racuna zbog interneta svima su ili prastali ili umanjivali taj dug ako im se podnese uredna reklamacija uljudno i iskreno napisana bez ikakvih dodavanja jer oni sve provjere pa ih ne mozes slagati ili preuvelicati. No to je bilo prije kada je bila stara rukovodeca ekipa kakva je poslovna politika ovih novih pojma nemam.

  4. #2829
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,337
    Thanks Thanks Given 
    44
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    samo nemoj da se uzbudjujes.
    procitaj malo gore dje sam napisao da mu nije plan da ih ucjenjuje niti koristi taj metod...
    nesmotren je bio, svi grijese. mogu da mu izadju u susrtet, samo je pitanje da li zele ili ne.
    njegovo je pravo da se upravlja u buducnosti prema tome koliko oni budu korektni prema njemu u smislu umanjenja tog iznosa, za sto imaju mogucnost sigurno.
    ne uzbudjujem se ja uopste. zabolje mene patka ko ce dje i sta da radi, narocito sa svojim parama.
    ali mi ide na patku to sto mi imamo stalnu potrebu da budemo najpametniji i da zaebemo sistem i kad treba i kad ne treba.
    Coek je pogrijesio, to nam se svima desi. I treba da trazi umanjenje, i pretpostavljam da ce mu izaci u susret, mnogima su izlazili u slicnoj situaciji.
    Ali samo mi nije jasno, odakle odma potreba da se mijenja operater zbog toga sto postuje svoje propise. Mislis da mtel i telenor ne bi ispostavili isti racun?

  5. #2830
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,813
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,520
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Jednom mi se desilo kad sam stigao u Detroit da aktiviram internet na 7 dana za 20 eura, odmah mi je stigla poruka da je internet aktiviran, upalio sam data roaming i poceo da koristim internet. Posle 2 minuta mi je stigla poruka da sam prekoracio limit od 50 eura - posle nekoliko sekundi da su mi servisi blokirani. Odmah sam ugasio Data. Kad sam se konektovao na wifi komunicirao sam sa operaterom preko Telekom me aplikacije. Rekao je da je aktivirana opcija ali zbog neke greske to traje 10-15 min iako sam ja dobio poruku odmah. Tada su mi servisi opet pusteni kao i internet.
    Kad sam stigao ovamo ponio sam u poslovnici sve screenshotove i molbu, posle 2 dana mi je stigla poruka da je racun umanjen za iznos koji sam potrosio zbog neta.

    Ovo je bila njihova greska i to su ispravili bez ikakvog problema. Da je bila moja greska vjerovatno je ne bi ispravili a najvjerovatnije ne bih ni trazio nesto tako od njih.


  6. #2831
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Njihova je greska iako ga nisu obavijestili da mu je racun presao uobicajeni iznos. Tako da mu je to jedino na sta se moze pozvati.

  7. #2832
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,303
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Pa nije bas isto 50e i 1300e.

    Ono kao do nacina je, ne do cifre ali kad ta cifra ode iz tvog dzepa onda se malo mijenja perspektiva.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #2833
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,967
    Thanks Thanks Given 
    1,364
    Thanks Thanks Received 
    1,674
    Thanked in
    952 Posts

    Default

    Pisi reklamaciju, prije su svima izlazili u susret... Oprastali to...

    Ne znam je li se šta mijenjalo...

  9. #2834
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,813
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,520
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Njihova je greska iako ga nisu obavijestili da mu je racun presao uobicajeni iznos. Tako da mu je to jedino na sta se moze pozvati.

    Ja nisam siguran da li imaju svi taj limit...mozda taj nema.


  10. #2835
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,502
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Tcom svima salje to na postpejd po default - u cim prodje se prosjecan racun a sumnjam da je to iznos 1300e neka zamoli al sve je na njihovoj strani izaci ce pretp u susret al koliko zavisi koliko im vazan kao klijent

    Sent from my Mate 10 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

  11. #2836
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    napisao je potpuno iskren "prigovor" na taj racun, bez ucjena i prijetnji.
    tvrdi da na ranijim putovanjima nije imao potrebu da salje taj aktivacioni kod (sto li vec), da je meil od njih koji je dobio prije polaska shvatio kao poruku da mu je to aktivirano. vjerovatno zbog zurbe oko spremanja i svega onog sto ga je cekalo na tom poslovnom putu je "preletio" taj meil, otisao tamo i jedino upozorenje koje je dobio je to da su mu u jednom trenutku ugasili net, sto je shvatio kao neki problem ili smetnju zbog rominga.
    potrosio je 300mb interneta. kaze da je bukvalno usao par puta na fb i nekoliko poziva na vajber.
    ostalo vrijeme je ili bio na sastancima ili u hotelu dje je svakako imao wifi.
    sto se tice price oko promjene operatera, u slucaju da budu istrajni da naplate taj iznos ne znam kako bi se bilo ko od vas osjecao da ste prinudjeni da platite taj iznos, koji nije mali koliko god se imalo para a pri tom ste svjestni da mogu ako hoce da vam na neki nacin umanje taj iznos.
    ne znam na kraju sto ce on uraditi, al ja znam da bih im se momentalno zahvalio na saradnji.

  12. #2837
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    po mom iskustvu reklamacija UVIJEK upali! Samo je treba napisati i biti uporan! Objasni napiši, zamoli i to je to... Meni se recimo desilo da sam boravila u Luksemburgu od 19h do 6 ujutro kad se otvara aerodrom...i kad sam sletjela u 19h mreže podesila tj probala da podesim rucno, nije moglo...restartujem telefon i ostavim u tašni...on je tako stojao u tašni, nađao mreže konektovao se na neku njihovu mrežu i dok sam ja čula da mi stižu poruke (to nije trajalo 12, 20 minuta i samo je primao poruke i lokacija, i sl je radilo) ja uzmem tel da provjerim je li mi net iskljucen, kad poruka da sam u roamingu potrošila 57 eura interneta...ja ugasim podatke odmah i kad sam stigla nazvala i pitala za savjet oni mi rekli da sačekam racun pa da prilozim zalbu međutim dodje mi račun svega 20 eura...sami su mi to makli..kad sam to vidjela nijesam ni htjela da se žalim....
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #2838
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Mora da je to davno bilo. Ja sam skoro imao slicnu situaciju pa mi nisu uvazili zalbu. Cak mi je opcija roming data bila iskljucena ali se na listingu vidjela potrosnja
    Kako nije mi jasno. Morao sam da platim. Ni agencija mi nije uvazila zalbu.

  14. #2839
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Nijesam siguran da li telefon, iako je ugasena opcija mobile data u roamingu, moze da ostvari protok kada manuelno upalimo mobile data u roamingu...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  15. #2840
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,813
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,520
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Jedino ako ima neki bug.


  16. #2841
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,303
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Nijesam siguran da li telefon, iako je ugasena opcija mobile data u roamingu, moze da ostvari protok kada manuelno upalimo mobile data u roamingu...
    Ti sa ovom opcijom o kojoj sam ja pricao "DATA ROAMING" ukljucujes ili iskljucujes tu opciju. Nijedna druga ne moze da je 'bypass'-uje.

    Opcija "MOBILE DATA" je iskljucivo za maticnu mrezu u maticnoj zemlji ('odakle je' kartica) i njenim ukljucivanjem neces imati nikakvih podataka, dok god ne upalis 'data roaming', bez obzira gdje se nalazis i na koju mrezu si nakacen (osim svoje, u svojoj zemlji)
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #2842
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post

    Tako da mi je ta opcija sa podacima u romingu uvijek iskljucena osim ako unaprijed ne aktiviram (i dobijem potvrdu da je aktivirana) uslugu rominga u odredjenoj zemlji, uglavnom u regionu.
    e nemoj ni tad, jer mi se ne jednom, il dvaput, no tri puta desilo ovo što i Fabiji:
    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    Jednom mi se desilo kad sam stigao u Detroit da aktiviram internet na 7 dana za 20 eura, odmah mi je stigla poruka da je internet aktiviran, upalio sam data roaming i poceo da koristim internet. Posle 2 minuta mi je stigla poruka da sam prekoracio limit od 50 eura - posle nekoliko sekundi da su mi servisi blokirani. Odmah sam ugasio Data. Kad sam se konektovao na wifi komunicirao sam sa operaterom preko Telekom me aplikacije. Rekao je da je aktivirana opcija ali zbog neke greske to traje 10-15 min iako sam ja dobio poruku odmah. Tada su mi servisi opet pusteni kao i internet.
    Kad sam stigao ovamo ponio sam u poslovnici sve screenshotove i molbu, posle 2 dana mi je stigla poruka da je racun umanjen za iznos koji sam potrosio zbog neta.

    Ovo je bila njihova greska i to su ispravili bez ikakvog problema. Da je bila moja greska vjerovatno je ne bi ispravili a najvjerovatnije ne bih ni trazio nesto tako od njih.
    ne traje 10-15 minuta, ni pola sata, koliko sam čekao zadnji put, nego izgleda sat vremena otkako dobijemo poruku da slobodno možemo da koristimo net (nagađam da je pogrešno narihtano vrijeme na nekom serveru, jer sam izvadio listing, i piše da sam počeo da koristim net tačno sat vremena PRIJE nego sam ga zapravo koristio). Em platiš, em ti ugase net kad ti najviše treba (prvi put u Bečkom metrou, ostao bez navigacije, nisam više znao koji metro da uzmem i đe mi je hotel :mad: ), em se istrošiš zovući 1500 iz rominga, em na kraju svakako moraš da pišeš žalbe! Dva puta su mi je uvažili, ne priznavši svoju krivicu, treći put su mi sve naplatili, trebalo mi je preko godinu dana i X posjeta poslovnici, dok nisam našao jednu razumnu osobu kojoj sam predočio sve screenshotove, listing i poruke o aktivaciji, da bi mi umanjili.

    Bonus: i dan danas kad pođem za inostranstvo svaki put dobijem iz čista mira poruku da sam prekoračio prosječnu potrošnju za zadnja 3 mjeseca za XY eura, i onda provjerim stanje kad se vratim u CG, i nikakvog prekoračenja nema. Ni jednom ga nije ni bilo.

    Zato i investirah u https://www.mypokefi.com/

    Da mi je zdravo i telekom i njihov vajni, a raspali "koristite bezbrižno interent u roamingu" paket
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  18. #2843
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,303
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Dozivotno prepaid tako da nikakvo prekoracenje ne moze da se desi... Mogu samo da ostanem bez (male) cifre koju imam na racunu a i onda ce mi odradit' povrat novca cim se vratim u CG.

    Jer takve stvari su iskljucivo greska operatera i tu nema nikakvog smanjivanja niti dogovora nego treba da se izvine i vrate sve do zadnje centa koji je greskom naplacen.

    Skoro bijah u Sarajevo i nisam imao problema ali ne mogu da potvrdim vrijeme aktivacije jer sam ja to aktivirao pola dana unaprijed... Bio na vikend a ponuda je za 3 dana tako da sam jos prethodnog dana aktivirao ponudu koja mi je trajala tokom cijelog boravka u BiH.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #2844
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Mora da je to davno bilo. Ja sam skoro imao slicnu situaciju pa mi nisu uvazili zalbu. Cak mi je opcija roming data bila iskljucena ali se na listingu vidjela potrosnja
    Kako nije mi jasno. Morao sam da platim. Ni agencija mi nije uvazila zalbu.
    pazi, prvo sam dobila poruku, to je bilo 3. decembra prosle godine: "telekom mobilna mreza: dostigli ste iznos vase prosjecne potrosnje za prethodna tri mjeseca. Stanje na vasem racunu je 4.17 eur, bez PDV-a i pretplate" i pose pola sata stize ovo: "potrosili ste 52.42 Eur interneta na telefonu. Za surfovanje internetom bez nepredvidjenih troskova odaberite neku od internet opcija iz Super menija ili pozovite 1500"

    i ja ubijedjena da cu dobiti racun sa 52 eura interneta, 4.17 eura bez poreza i 55 eura pretplate čim sam stigla u CG nijesam se ni žalila nego samo nazvala operatera da pitam sta da radim, kad zalbu da podnesem on mi je savjetovao da sačekam racun i ja sam sačekala i račun stigao samo 20 eura veći,...kako zasto ne znam...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  20. #2845
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    meni to ne bi bilo "samo" 20 eura, al dobro

    PS Eto sam bio opet za vikend do inostranstva prije 10ak dana, opet sam dobio poruku da sam "dostigao iznos prosječne potrošnje" i da je stanje 1,89€. 10 dana kasnije, stanje mi je 0,29€. Umjesto da srede problem, jer se dešava bukvalno i ljudima koji rade u showroom-u, oni samo kažu "ignorišite te poruke i koristite našu aplikaciju za kontrolu stanja". Da bih koristio njihovu aplikaciju u inostranstvu, moram da jurim wifi ili aktiviram travel&surf, koji isto nikako da srede, tako daaaa... divno, baš divno!
    Last edited by verbalni_fajter; 28-11-19 at 17:09.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  21. #2846
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    5,033
    Thanks Thanks Given 
    799
    Thanks Thanks Received 
    447
    Thanked in
    358 Posts

    Default

    Da. Te poruke ne moraju biti tacne.

  22. #2847
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,988
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Što ih onda šalju, ne trebaju nam netačne informacije....

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  23. #2848
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    meni to ne bi bilo "samo" 20 eura, al dobro
    pa paravo da ti kažem nije "samo" istina, ali ko mi je kriv sto sam zaboravila podatke da ugasim?! Prosto sam procijenila da je svaki euro manje od 50 meni manje da platim pa sam se pokrila ušima i progovorila nijesam
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #2849
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Kolegi “oprostili” 1 250€ sa onog famoznog racuna.
    Posteno


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #2850
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Tg
    Posts
    6,942
    Thanks Thanks Given 
    1,502
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    494 Posts

    Default

    Posteno tako radi normalna firma

    Sent from my Mate 10 pro using Tapatalk
    Satelitski resiveri/oprema

Page 114 of 166 FirstFirst ... 1464104110111112113114115116117118124164 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 153
    Last Post: 14-04-24, 14:36
  2. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 555
    Last Post: 04-04-24, 16:10
  3. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  4. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  5. O Đurdevu uranak se sprema, ni&#353;ta lep&#353;e od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •