Page 43 of 166 FirstFirst ... 333940414243444546475393143 ... LastLast
Results 1,051 to 1,075 of 4130

Thread: T-Mobile [opšta tema]

  1. #1051
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Ja mnim e će dosta tih T-Com-ovih menadžera, što se ponašaju nedostižno, popit' otkaz' zbog ovih 'greškica'...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  2. #1052
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    koliko ja čuh, novi sistem već obećava otkaze...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  3. #1053
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    po zasluzi! Preznojavaju li se ovi iz 'Borda direktora'..?
    Sell the Vatican, Feed the World!

  4. #1054
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    a ne vjerujem da će direktori no ovi mrčenici što se narod na njih iživljava
    nothing comes from violence and nothing ever could

  5. #1055
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ja bio da vidim za internet libero, koji se uvezuju sa jednim post paid brojem.
    Ova kaže, akcija traje do kraja decembra ali ne može se uvezat jer im novi sistem to ne dozvoljava. Možda tek za 20 tak dana ali samo možda
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #1056
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    PODGORICA
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Uzeo sam prije nekoliko mjeseci taj libero samo da bih ga dijelio sa postpeid brojem to uopste ne funkcionise kako treba, internet se obračuna na postpeid broj i onda ti isključe broj i posle čekaš mjesec dana da uključe Itd Itd Itd užas ...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  7. #1057
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Znate što se ja pitam, hoće li lažirati rezultate onih anketa sa zvaničnog sajta. Pretpostavljam da ima mnogo "zadovoljnih" pa ne bi željeli da rezultati izađu na vidjelo. Možda čekaju glasove iz Rožaja

  8. #1058
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    342
    Thanks Thanks Given 
    47
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    I ja sam se o jadu zabavio oko uvezivanja libero interneta i postpaid broja, dok su to podesili morao sam na kraju mail da im sastavljam, jer ni u poslovnicama ni u call centru nisu znali da to tako moze, nego mi je racun toliki jer sam koristio internet "... a internet je jako skup, znate, kad nije u pertplati". Poslije je radilo jedno pola godine normalno, a prosli mjesec je opet poceo internet da se obracunava... Divan servis. Divni ljudi.

  9. #1059
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    PODGORICA
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Imate pravo da raskinuti ugovor ako to želite bez obzira sto nije istekao, jer im servis ne funkcionise.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  10. #1060
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    a ne vjerujem da će direktori no ovi mrčenici što se narod na njih iživljava
    :lolblue: Ako ti je ovo saznanje k'a u vezi MIP paketa, onda ce ti "mrcenici" bit zadovoljni...

    Quote Originally Posted by Play View Post
    Imate pravo da raskinuti ugovor ako to želite bez obzira sto nije istekao, jer im servis ne funkcionise.


    Sent from my iPad using Tapatalk
    NETACNO! U tom slucaju moze samo traziti smanjenje naknade za serviis (sa kojim ima problema)... Ali posto je ovdje u pitanju stabilnost mreze, u Ugovoru ti fino pise, da Telekom nije odgovoran za probleme izazvanim spoljnim faktorima... Telekom sve radi, da sto prije otkloni problem, i isti ti ne moze 100% garantovati 24/7 stabilan servis.

    Za ostale: Forum nije mjesto za probleme, gdje ocekujete rjesenje istih! To je kao da na forumu se pozalite da ste gladni ili zedni ili bolesni... I onda da vam neko sa foruma (carobnim stapicem) rijese vase probleme...

    Ja sam dobronamjerno vas savjetovao, da za probleme sa mrezom, koristite mogucnosti koje sam u proslom postu naveo! Preko foruma, sa dozom neozbiljnosti (a i zluradosti) vam nece nista dobra donjeti, a problemi ce ostati... Dakle, adresa za probleme nije forum.

    Zluradi neka nastave, samo ih posmatram..
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  11. #1061
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    PODGORICA
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default T-Mobile pitanja :)

    Meni internet nije radio cijeli Oktobar i sad ovaj mjesec opet ne radi rečeno mi je da imam pravo da raskinem ugovor i ako je potpisan na 24mjeseca a prošlo je tek 3.
    Ukoliko telekom nije u stanju da ti pruzi tokom cijelog mjeseca stabilan servis svaki korisnik ima pravo da raskine ugovor.
    I ovi problemi nisu izazvani uticajem 'spoljnih' faktora.
    Last edited by Play; 11-11-15 at 14:27.

  12. #1062
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    :lolblue: Ako ti je ovo saznanje k'a u vezi MIP paketa, onda ce ti "mrcenici" bit zadovoljni...



    NETACNO! U tom slucaju moze samo traziti smanjenje naknade za serviis (sa kojim ima problema)... Ali posto je ovdje u pitanju stabilnost mreze, u Ugovoru ti fino pise, da Telekom nije odgovoran za probleme izazvanim spoljnim faktorima... Telekom sve radi, da sto prije otkloni problem, i isti ti ne moze 100% garantovati 24/7 stabilan servis.

    Za ostale: Forum nije mjesto za probleme, gdje ocekujete rjesenje istih! To je kao da na forumu se pozalite da ste gladni ili zedni ili bolesni... I onda da vam neko sa foruma (carobnim stapicem) rijese vase probleme...

    Ja sam dobronamjerno vas savjetovao, da za probleme sa mrezom, koristite mogucnosti koje sam u proslom postu naveo! Preko foruma, sa dozom neozbiljnosti (a i zluradosti) vam nece nista dobra donjeti, a problemi ce ostati... Dakle, adresa za probleme nije forum.

    Zluradi neka nastave, samo ih posmatram..
    Funkcionalna baza podataka zavisi od spoljnog faktora?
    Probleme treba da rješavam u poslovnici gdje uče jedni druge kako program da upale i da odštampaju račun?

  13. #1063
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Play View Post
    Meni internet nije radio cijeli Oktobar i sad ovaj mjesec opet ne radi rečeno mi je da imam pravo da raskinem ugovor i ako je potpisan na 24mjeseca a prošlo je tek 3.
    Ko ti je to rekao? Ako si potpisao Ugovor na 24 mjeseca, NE MOZES raskinuti isti poslije 3 mjeseca!!!
    To bi bila teska zloupotreba a i krivicno djelo...

    Ono sto mozes (i sto ti sam Ugovor daje za pravo) je da mozes traziti smanjenje naknade za servis sa kojim imas problem!

    U tvom slucaju, ako je istina da nijesi koristio cijeli mjesec neta, IMAS PRAVO NA OSLOBODJENJE OD NAKNADE ZA NET, A NE DA RASKIDAS UGOVOR!!!

    Mislim da sam bio dovoljno jasan?
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  14. #1064
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Juče sam otišao do poslovnice, bješe 10 ljudi. Okrenuo sam se i izašao. Gospodine prezlo nemamo svi slobodnog vremena na pretek kako bi dokoni čekali sat vremena da dođemo na red i požalimo se ili dobijemo neku informaciju od vaših zaposlenih. Ukinuli ste opciju razgovora sa operaterom zbog ko zna kakvih razloga i to vam je velika greška. Gledam danas na vašem sajtu ponuda Samsung A7 na rate. Vi se zajebavate čovječe ja ne znam kako vam prolaze te stvari, svako vas živi kritikuje. Ponude su vam smiješne, kvalitet usluga u rangu tretiranja afričkih zemalja.

  15. #1065
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by misko23 View Post
    1. Funkcionalna baza podataka zavisi od spoljnog faktora?
    2. Probleme treba da rješavam u poslovnici gdje uče jedni druge kako program da upale i da odštampaju račun?
    1. Mislio sam na stabilnost signala mobilne mreze! Ne citas dobro....
    2. Za ovo stvarno ne znam, vjerovatno je bila neka greska u stampanju racuna, a ne neznanje zaposlenog... Svaki zaposleni u poslovnici, MORA znati sve u vezi domena poslovanja istih, a medju njima i stampanje racuna... Providna ti je upadica...
    Last edited by prezla; 11-11-15 at 14:41.
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  16. #1066
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Kako je dosadan ovaj coek je l ovo realno... Kaci se za ljude koji mu se ne obracaju.
    Sto se tice mog MIP-a, nisu znali, ne znaju i to je to. Ne obracam se tebi na temama, pa me zaobidji
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #1067
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    PODGORICA
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default T-Mobile pitanja :)

    Nisi bio jasan jer širiš dezinformacije.
    Slao sam reklamacije u vezi funkcioniranja servisa mislim da su dužni da na nju odgovore u roku od 8 dana a meni nisu ni posle 20.
    Moguće da sam zbog toga dobio pravo na raskid ugovora meni su rekli da mogu da raskinem ali to ću da uradim tek prije 15 u ovom mjesecu.
    Ako ti misliš da je normalno da neko nema internet zbog njihovog sistema preko mjesec dana onda ne znam sta da ti kažem ti si svojim komentarima dokazao da radiš u telekom i da širiš dezinformacije mada slika govori dovoljno.....
    Svi trebaju da iskoriste priliku i raskinu ugovor.
    A u slučaju da vam telekom odbije raskid obratite se agenciji za elektronske komunikacije i zahtijevajte da vam se zaštite prava.
    Last edited by Play; 11-11-15 at 14:44.

  18. #1068
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Juče sam otišao do poslovnice, bješe 10 ljudi. Okrenuo sam se i izašao. Gospodine prezlo nemamo svi slobodnog vremena na pretek kako bi dokoni čekali sat vremena da dođemo na red i požalimo se ili dobijemo neku informaciju od vaših zaposlenih. Ukinuli ste opciju razgovora sa operaterom zbog ko zna kakvih razloga i to vam je velika greška. Gledam danas na vašem sajtu ponuda Samsung A7 na rate. Vi se zajebavate čovječe ja ne znam kako vam prolaze te stvari, svako vas živi kritikuje. Ponude su vam smiješne, kvalitet usluga u rangu tretiranja afričkih zemalja.
    Ovo mi nije sasvim jasno, moze li jasnije? Broj 1500 nije ukinut i stvarno je nevjerovatno da sa lazima idete do krajnje granice, pa i preko nje idete....

    Sto se ponuda telefona tice, nude se najbolji u klasi, a ima i jeftinijih... Sta bi ti? Da uzmes iPhone6 za 5€ prepaid racuna? :lolblue:
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

  19. #1069
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Može li neko da eleminiše ovog prezlu?

    Sent from my E2303 using Tapatalk

  20. #1070
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Imate opciju 'Ignore'. Ja sam pocinuo otkad sam sam ga stavio na ignore.

  21. #1071
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    Ovo mi nije sasvim jasno, moze li jasnije? Broj 1500 nije ukinut i stvarno je nevjerovatno da sa lazima idete do krajnje granice, pa i preko nje idete....

    Sto se ponuda telefona tice, nude se najbolji u klasi, a ima i jeftinijih... Sta bi ti? Da uzmes iPhone6 za 5€ prepaid racuna? :lolblue:
    Koja je opcija na 1500 da je moguće obaviti razgovor sa zaposlenim?

    Čemu to smijanje? Po***** vam se u ponude. Vi ovo što nudite nazivate dobrom ponudom, to nije ponuda nego smeće za idiote jer je idiot svako ko vam plaća godinama 50 eura paket a mora da plati 500 eura za tele.

  22. #1072
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    PODGORICA
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    115
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    1500 ja zovnem a meni kažu sistem je preopterećen ne mogu da pristupe informacijama.
    Kad su pristupili kažu mi da sam potrošio na libero GB po punoj brzini i da zato nemam internet a ja nju učim da i kad se potroše GB po punoj brzini moram da imam po smanjenoj!
    Inače i to je jos jedna greška u sistemu koja pokazuje da sam potrošio GB a ja vodim evidenciju i na telefon imam zabilježen internet protok koji sam potrošio a tu fino piše da nisam potrošio vise od 10gb i ako bih trebao da imam 100gb i sam znam svakako da nije moguće da sam ga potrošio....I TO JOS 3 u mjesecu...
    U telekom je smak svijeta
    Svaki korisnik mora da zna svoja prava i svi imate pravo da raskinuti ugovor ukoliko ste imali ovakav problem sa radom.
    Čak i ako vam samo opcija podijeli internet nije funkcionisala imate pravo na raskid.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  23. #1073
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,226
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    21
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by prezla View Post
    1. Mislio sam na stabilnost signala mobilne mreze! Ne citas dobro....
    2. Za ovo stvarno ne znam, vjerovatno je bila neka greska u stampanju racuna, a ne neznanje zaposlenog... Svaki zaposleni u poslovnici, MORA znati sve u vezi domena poslovanja istih, a medju njima i stampanje racuna... Providna ti je upadica...
    Ja ovdje pričam o vašoj bazi podataka, zbog koje nemam uvid za oktobarski račun i sigurno vam neću plaćat par računa odjednom zbog vaše nesposobnosti..
    Jesi li ti siguran da radiš u CG Telekom?
    Idi od poslovnice do poslovnice, samo malo zaviri i biće ti jasno kakvo je znanje vaših zaposlenih..

  24. #1074
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,038
    Thanks Thanks Given 
    3,964
    Thanks Thanks Received 
    6,540
    Thanked in
    3,116 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by misko23 View Post
    Ja ovdje pričam o vašoj bazi podataka, zbog koje nemam uvid za oktobarski račun i sigurno vam neću plaćat par računa odjednom zbog vaše nesposobnosti..
    Jesi li ti siguran da radiš u CG Telekom?
    Idi od poslovnice do poslovnice, samo malo zaviri i biće ti jasno kakvo je znanje vaših zaposlenih..
    cast izuzecima. sad vidjeh u voli da se vratio momak sa naocarima i tu je bila jedna cura uvijene kose, stvarno su ljubazni i od pomoci. ovi "novi" i sto se mijenjaju, samo neka su zdravo
    I nije mi jasno kako mogu da ostave djevojku samu da radi. Jedan dan sam usla, prodavala je telefon, dok smo ispostovali proceduru cekajuci, pa onda procedure svih ostalih iz reda, prodje sat.
    Ja kapiram da to nije kasa u voliju pa da leti proizvodima po onom pultu, al da ne stave makar troje da rade tu, to mi nije jasno.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #1075
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    572
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    Kako je dosadan ovaj coek je l ovo realno... Kaci se za ljude koji mu se ne obracaju.
    Sto se tice mog MIP-a, nisu znali, ne znaju i to je to. Ne obracam se tebi na temama, pa me zaobidji
    Dosadan? Da pisem kojestarije kao vi, onda nebi bio, a ovako... Izvrnut ti je sistem vrijednosti, pa postujes spamera, a covjeka koji istinite cinjenice iznosi, nazivas kako me nazivas... Pametno...

    Sto se obilazenja tice, vrlo rado, samo si duzna da na forumu ne upires zlurado prstom u ljude i ne nazivas zaposlene "mrcenicima", jer tada svjesno izlazis iz okvira normalne (da ne recem uljudne) komunikacije na ovom forumu..

    Ne brini ima ko te nece zaobici, a tebi ce, pretpostavljam, to biti cool...

    Quote Originally Posted by Play View Post
    Nisi bio jasan jer širiš dezinformacije.
    Slao sam reklamacije u vezi funkcioniranja servisa mislim da su dužni da na nju odgovore u roku od 8 dana a meni nisu ni posle 20.
    Moguće da sam zbog toga dobio pravo na raskid ugovora meni su rekli da mogu da raskinem ali to ću da uradim tek prije 15 u ovom mjesecu.
    Ako ti misliš da je normalno da neko nema internet zbog njihovog sistema preko mjesec dana onda ne znam sta da ti kažem ti si svojim komentarima dokazao da radiš u telekom i da širiš dezinformacije mada slika govori dovoljno.....
    Svi trebaju da iskoriste priliku i raskinu ugovor.
    A u slučaju da vam telekom odbije raskid obratite se agenciji za elektronske komunikacije i zahtijevajte da vam se zaštite prava.
    Odgovor na reklamacije je cak kraci od 8 dana, a tvoj slucaj je ocigledno jedinstven, ako je tacan, u sta debelo sumnjam.
    Moguce, moguce... Sve je moguce... :lolblue: Ali raskidanje Ugovora (mnogo prije isteka) je NEMOGUCE! Kapis? Ili ces ukapirat na tezi nacin?
    Navedi mi gdje sam JA rekao da je "normalno" kad je servis nedostupan mjesec dana? Ne vidim da sam to rekao, sto znaci, da se pocinje sa podmetacinama.. Hm... Cija li je to omiljena zanimacija, da mi je znat'??
    Eto, na kraju si potvrdio moju poruku, a to je da za problem sa servisom (izmedju ostalog) se obracate nadleznoj Agenciji... Ucis! Svaka cast!
    Samo "mala" ispravka - Agencija NE MOZE da raskida prijevremeno Ugovore korisnika sa operaterima, sve ostalo moze!
    NO
    SPAM,
    LIE,
    INSULT!!!

Page 43 of 166 FirstFirst ... 333940414243444546475393143 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Grad Nikšić - opšta tema
    By --SpArTaNaC-- in forum Centralni
    Replies: 153
    Last Post: 14-04-24, 14:36
  2. RTCG - opšta tema
    By Icarus in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 555
    Last Post: 04-04-24, 16:10
  3. Nevjerovatno! Još jedno rušenje u Nikšiću..
    By balthazaar in forum Centralni
    Replies: 46
    Last Post: 04-03-09, 19:14
  4. Replies: 12
    Last Post: 27-11-07, 08:32
  5. O Đurdevu uranak se sprema, ništa lepše od
    By englezovic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-04, 23:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •