Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 53

Thread: Ajnštajn vs natprosječna seljačina :p

  1. #1
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default Ajnštajn vs natprosječna seljačina :p

    Vazda me je oduševljavala ova mutacija u ljudskom umu koja je možda i na nesportski način :victorious: dobila tako ružno ime kao što je....."seljačina". A u stvari radi se o fenomenu koji svojom genijalnošću dostojno parira i najvećim svjetskim intelektima. Vrlo brzo se širi, za razliku od inteligencije koja je genetski "uslovljena", seljačina svoju genijalnost širi hipnotišućiiiiiiim pogledom (ako ga pogledate baš u djeliću sekunde kad vas on brzinom svjetlosti pogleda nekakkkko NAOPAKO :uncomfortableness: ).
    Oni su svuda oko nas, i neizbježne smo žrtve njihove predatorski nastrojene genijalnosti. O kojoj količini genijalnosti se radi, dovoljno govori i činjenica da ih u sexualnom smislu uopšte ne uzbuđuje naše tijelo već oni imaju opsesivnu želju da ljubave(*ebu) sa našim mozgovima i to ne sa bilo kakvimmmmm....... već isključivo traže ZDRAVI mozak Zanimljivo je i to kako su našli put do našeg mozga....... DIREKTNO KROZ OČI! jer im je ispod intelektualnog nivoa da nas ZASKAČU s leđa
    Čitajući neke komentare, što starije, što novije proizvodnje dobih ideju da ovom fenomenu malo posvetimo pažnju. Jer nepravedno su postavljeni u inferiornom položaju, samo zato što je SOCIJALNA INTELIGENCIJA njihova rak-rana
    Ali oni ne bi bili oni kad i za tu NEMAN ne bi imali prijeki lijek.........oni jednostavno mrtvi-ladni reČu ......."dave zamolim, nemojte me miješat sa tim...."....(glupostima?)....... jer se nekako podrazumijeva da su oni IZNAD onoga što ih je potopilo, udavilo, sahranilo :stupid:
    Bilo bi dobro da zaživi ova tema......oće li? Ili ne osta niko nevin
    Last edited by pecaros; 11-06-19 at 23:49.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beli vuk View Post
    velika istina

  3. #3
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,842
    Thanks Thanks Given 
    3,157
    Thanks Thanks Received 
    5,516
    Thanked in
    2,233 Posts

    Default

    Da iko moze skontat sto pisac pokusava da kaze, mozda bi i zazivjela tema.. Al ovako... Tesko

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Posts
    2,953
    Thanks Thanks Given 
    348
    Thanks Thanks Received 
    89
    Thanked in
    64 Posts

    Default

    I ja bih se uključio, zvuči zanimljivo, ali ne kapiram

    Sent from my SM-N910F using Tapatalk

  5. #5
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,952
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    156
    Thanked in
    76 Posts

    Default

    Majo ti li si?

    Seljak

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

  6. #6
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Momci, ne bojte se, nećuve miješat s ovim

  7. #7
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Ada čoče svi mi imamo pokadkad kontakt s njima. Zapanjuje njihova sposobnost da recimoooo.... na nezgodna pitanja daju u rekordnom roku genijalan odgovor koji ih izvlači iz "teške situacije. A sad da uzme bilo ko od nas i da razmišlja cijelu uru ne bi smislio ni približno nešto tako. Imaju kompjuter u glavu Ali stvarno ih socijalna inteligencija DEBELO zeza. I nejasno je kako su te dvije stvari u tolikom rasponu suprotne jedna od druge.
    Osim toga imaju specifičan akcenat kad žele da ostave inteligentan utisak. Nekako mi liči kao na kineski "jao, mao, paoOoOo" kad počnu da zauvijaju s onim "O" ....."on je rekaOoOo" Krase ih i vrlo elegantnOoOo teatralni pokreti ruku dok govore. Kao da su sve seljačine prirodno talenTIRANE za balet.
    Takođe dok vam nešto pričaju pečatno vas gledaju u oči ne trepćući, a samo zato da vam ni slučajno ne bi palo na pamet da posumnjate u njihovu priču. StičeTE utisak kao da vam čitaju misli pa vas je istovremeno i strah da posumnjate u nju LOL!
    Opetttt zahvaljujući njima možemo da vidimo stvari koje materijalno nisu TUNn, ali su nas oni ubijedili da je to TUNn, i mi jednostavno znamo što je to TUNn i ako naše oči TUNn ništa ne vide
    E, sad postoji opasnost da ne razlikujemo kompleksaša i seljačinu a daleko od toga da su isti. Samo zato što imaju zajedničku osobinu da usled svjesnosti deficita socijalne inteligencije oni teatralno ponižavaju druge da bi na taj način sebe IZDIGLI. Razlika je ta da seljačina to radi urođenom genijalnom i INSTINKTIVNOM inteligencijom, a kompleksaš na taj način liječi komplekse da bi se lagano i neprimjetno ti kompleksi TRANSFORMISALI u aroganciju i na taj način u očima drugih izgledali mnogo pametnije

  8. #8
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Koja je razlika između seljačine u svečanom odijelu i voštane figure???.......
    Seljačini se oči pomijeraju

  9. #9
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Hm, zašto bi natprosječno inteligentna osoba sa manjkom empatije bila kategorizovana kao seljačina?

    Tema je zanimljiva, samo što je ovo o čemu ti pričaš vrsta psihopate. Seljačina (žargonski) znači potpuno drugo.

  10. #10
    Join Date
    May 2019
    Posts
    29
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Au kakva tema. Možda je i Ajnštajn bio seljačina. Znaš li uopšte ko je on? Tesla je tvrdio da njegove teorije ne piju vodu a one i jesu samo teorije. Tesla je isto bio seljak.
    Da li ti možda želiš da ostaviš utisak inteligentne osobe?

  11. #11
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Hm, zašto bi natprosječno inteligentna osoba sa manjkom empatije bila kategorizovana kao seljačina?

    Tema je zanimljiva, samo što je ovo o čemu ti pričaš vrsta psihopate. Seljačina (žargonski) znači potpuno drugo.
    Psihopate?! Valjda ih nisam toliko ocrnio?
    Temu sam postavio najviše da bi probudila samosvjesnost kod "nekih", koji izgleda da imaju i viška empatije, čak toliko da vrlo traumatično proživljavaju saosjećanje za drugima O_o! Jednostavno rečeno......previše dobri ljudi a to nije zdravo bit toliko dobar. Ne bi bilo loše da su samo mrvicu manje dobri nego što su oni predobri LOL!
    Što se tiče te visoke inteligencije, pazi....
    .....inteligenciju čovjeka ne čini samo kalkulatorska sposobnost uma, tj. onaj IQ test što određuje. Najveći dio ljudskog intelekta se ogleda upravo u toj socijalnoj i emocionalnoj inteligenciji. Što bismo mi laici nazvali....RAZUM. A seljačine su tu izuzetno tanki. Čak mogu reć da su i operisani od istog.
    "Hakerski" rečeno...... seljačine imaju kvalitetan hardver, ali im nedostaju drajveri.

  12. #12
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lemmy View Post
    Au kakva tema. Možda je i Ajnštajn bio seljačina. Znaš li uopšte ko je on? Tesla je tvrdio da njegove teorije ne piju vodu a one i jesu samo teorije. Tesla je isto bio seljak.
    Da li ti možda želiš da ostaviš utisak inteligentne osobe?
    Bez lažne skromnosti, ali vrlo je diskutabilno da li je za mene i linija prosjeka dohvatljiva. I ovo je fakat ma kako to "bolno" po mene zvučalo. Svjestan sam intelektne superiornosti drugih u odnosu na mene.
    A potpuno te razumijem zašto si me to pitao.

  13. #13
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    ..........negoooo da nastavimo sa temom
    Ljudi kupuju poklone, a seljačina poklonima kupuje ljude

  14. #14
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Hmm...... nisam valjda samo ja s njima vrijeme provodiJo O_o?!
    Valjda i vi znate za njihovu prejako izraženu klaustrofobičnost???? Ma koliko im bila velika kvadratura stambenog prostora oni su gotovo uvijek neposredno pored prozora ili vrata. Sad kad je lijepo vrijeme i otvoreni prozori, prošetajte pored kuće nekog seljačine i kad dođete nadomak prozora pa i ako se ništa ne vidi od zavjese vi nazovite dobardan komšiji(onako....samouvjereno "kao" da ga vidite), i odmah ćete od istoga dobiti otpozdrav(tu iza zavjese). A sjutra ćete primijetiti novu zavjesu na tom prozoru jer će komšija misliti da je ona jučurašnja bila providna Dobra fora, a
    Međutim, kad vidite komšiju iza zavjese VAŠEG prozora ALI SA SPOLJNE STRANE, takođe se radi o komšiji seljačini ali ne! NATprosječnoj več o prosječnoj seljačini za koje je poznato da pate od AGORAFOBIJE

  15. #15
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,385
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Brate, promijeni dilera

  16. #16
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    mislim da oni nijesu u stanju da se prepoznaju, aliiii možda i griješim

  17. #17
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Vrucina....susa, a klima nije zdrava. Pa mi..... namm padose seljacine i njihove osvjezavajuce osobine. Das mu nesto na ovu vrucinu dada "izije", jer dok jedu ispustaju karakteristicne zvukove koji neodoljivo stvaraju osjecaj da napolju "sipiii" kisica, a oni dok zvacu imaju neodoljivu potrebu da vam basss tad nesto i ispricaju pa imate potrebu i da rasirite kisobrannnnn
    bem li ga, kevemiii.... kad bih bira izmedju klime i seljacine, seljacina je zdravija opcija

  18. #18
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Zašto seljačine izbjegavaju jedan drugog? Zbog toga što nijesu nastrani

  19. #19
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ko te to nagazio rođače
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  20. #20
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Ko te to nagazio rođače
    A, znaš li rođo što je za seljačinu sex bomba? ....to je član mense

  21. #21
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A moj rođo, ko bi reko da si tako zelen
    Evo ti jedan cvijet.

    Nije lako, ali je jako rođaci.

  22. #22
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Što bi se desilo kad bi se u nekom vicu sastali Supermen, Čak Noris i seljačina? Vrlo vjerovatno da bi se ova dvojica čudili što će seljačina tu. A 100% da bi im seljačina sve LIJEPO objasiJo

  23. #23
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    U geometriji, rođo, prava linija, kojoj se kriva linija u beskonačnosti približava neodređeno, ne dodiruje je.
    To se zove asimptota.

    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #24
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Nisam razumiJo. Sto je tacno asimptota? Zamisljena tacka koja ne postoji? Ta prava linija kojoj se kriva u beskonacnosti priblizava? Ili beskonacna kriva linija

  25. #25
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jeste.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ajnštajn je bio musliman
    By Mabus in forum Religija i filozofija
    Replies: 48
    Last Post: 06-06-10, 17:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •