Ima li idje kod nas da se kupi ona masina za laminiranje/plastificiranje A4 stranica?

Znam da one 'obicne' (nista mi drugo i ne treba) obicno kostaju po 30-40e ali nisam uspio da nadjem nista na netu a da je kod nas u ponudi...

Ovako nesto...



Do sad sam uvijek to radio u neku knjizaru ili foto-studio ali su im cijene realno bezobrazno visoke a kvalitet toga sto urade nula prekrizena.

Prije neki dan sam kod Petovica odnio 8 malih kartica da se plastificiraju. To je sve moglo na jednoj foliji da se odradi sto su vjerovatno i uradili. Potrosni materijal je jedno 10 centi, ulozeno vrijeme je minut, do dva. Naplatili su mi 8 eura. Mozda bi i pojeo g0vno jer nisam pitao unaprijed za cijenu ali nisam mogao kad je kvalitet toga 'rada' je bio kriminalan i takvo plastificiranje ne bi izdrzalo ni kisu a kamoli duze izlaganje vodi. Mene bi najiskrenije bilo sramota da nekome dam ono sto su meni oni dali pa sve i da sam za dzabe radio a ne naplatio 8 eura za to.

Razocaran u vecinu servisa kod nas, sve vise prelazim da sam radim stvari poput tih.