Page 198 of 875 FirstFirst ... 98148188194195196197198199200201202208248298698 ... LastLast
Results 4,926 to 4,950 of 21857

Thread: Mjesta gdje se dobro jede

  1. #4926
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    764
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Krstooo View Post
    Ekipo, je li Rozafa fishfood restoran pravi izbor za ručak u Skadru ili ima nešto bolje?

    Sent from my LG-H815 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ela brate, tamo idi. Mozda izgleda kao menza ili neki fest fud, ali brate ako oćeš za male pare odlično da jedeš ela.

  2. #4927
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Restoran Pod Volat ne radi sledece dvije nedelje zbog kolektivnog godisnjeg odmora, sad mi je stigao SMS a i nalijepljeno je na vrata lokala...

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    Glibavijeg restorana, gore usluge od volata nema, a opet idem tamo . Tripujem se da su cijene manje , a u sustini kao svuda. Sve se placa odvojeno , kad saberes te cuvene cevape ispadaju ti kao u svaki bolji restoran . Sjedim tamo od kad je volat bio dva sa dva , ne pamtim kad sam turu pica dobio . Kad vidim vlasnika kako se vrti po restoranu i basti i gleda je li sve u redu ( to je vidio od ovih italijanskih menadzera) prikaki mi se, cekam ga samo da dodje i predlozi mi vino uz naruceno jelo i da mi sipa do pola da mu recem valja li ,ospice dobijem od njega.Vino mi donosi konobar i case za koka kolu i veli smeta li , nemamo . Sve fleke po stolnjaku i rupe od gasenja cigareta . Nidje veli nije cevap ka u volat , jes vala ka da su sve italijanske kuvare doveli , nema veli hrane ka tamo .


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nista od ovoga sto si napisoa nije tacno, treba da te stid i sram...
    Ja se hranim tamo stalno, sto u restoran sto narucim, do sad mi se desilo x puta da su me castili rucak i to u ne malom iznosu... a gazda je odlican vlasnik i prije svega veliki covjek...

  3. #4928
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Restoran Pod Volat ne radi sledece dvije nedelje zbog kolektivnog godisnjeg odmora, sad mi je stigao SMS a i nalijepljeno je na vrata lokala...



    Nista od ovoga sto si napisoa nije tacno, treba da te stid i sram...
    Ja se hranim tamo stalno, sto u restoran sto narucim, do sad mi se desilo x puta da su me castili rucak i to u ne malom iznosu... a gazda je odlican vlasnik i prije svega veliki covjek...
    sto ti dodje vlasnik? treba da me bude stid? aj reci sto to od ovoga nije tacno, evo vidim ti kazes kako si cesto dobijao besplatne ruckove,o ovome najmanje zelim da pricam ,niti trazim od njih da me cascavaju ruckove, ali eto bio sam x puta pod volat ,pozvan na dosta rodjendana i slavlja , ne pamtim da sam to pivo posrano toceno dobio od njega. ne trazim kao sto neko rece italijanske restorane(pogresno me je taj lik shvatio) ,uvijek sam volio onaako neki kafanski ambijent ,ali to nikakkve veze nema sa stolnjacima koji su flekavi ,pukli izgoreli od cigara itd (mozda to ide zajedno)...promijenice ukoliko im ti skrenes paznju na to ,iskreno ni za to ne marim niti sam neki pedantan lik da trazim dlaku u jaje ali ako vec toliko uzdizemo taj restoran treba skrenut paznju na to . rekao sam za case koje mi donose za vino , i to lazem je li ?to su case za sok ,izgovor je NEMA-FALI(onako im radi restoran i sigurno godisnji prihodi su veliki ,bili jos veci sto se mene tice , ali to ne smijes da kazes gostu oca mu *****) .rekao sam i o famoznim cevapima ,no se ponavljam ka budala, dobijem ih u onaj metalni tanjir sto se jede u vojne kasarne i zatvore ,jos narucim sa kajmakom koji stave na dno pa se rastopi i ne ostane nista od njega ,e sad cevape dobijem posebno ? sta je ovo ? dje je pomfrit ? a da jos par eura za pomfrit ,onda lepinja (ne pita te no ti donese ,a placa se naravno) , eto meni cijena ka u ove priznatije restorane (nidje ne kazem da ih volim,al ona prica volat je najeftiniji je netacna ).

    ne stidim se i nije me sram

  4. #4929
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,294
    Thanks Thanks Given 
    397
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Hvala momci, dajem rep kad budem pri računaru

    Sent from my LG-H815 using Cafe Del Montenegro mobile app
    I did it for me. I liked it. I was good at it. I felt alive. - Walter White

  5. #4930
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Breate pojedi cevap opusti se

  6. #4931
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Stvarno se dobro kamuflirao trol hahaha a vi ste se primili
    Sve je objasnjeno i zavrseno sa djuzlom preko pm,da ne bi zatrpavali temu.
    Sve je u redu

  7. #4932
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    I shto ti veli Djuzla sad?
    Ja mu tvrdim da se ti slabo snalazish na forumu a on mislio da nas zezash,eto vidish,ne smijesh ni pitat nishta,a tachno znam da uvijek neshto pitash,jer vodish se onom-ko pita,ne skita!
    ...

  8. #4933
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    I shto ti veli Djuzla sad?
    Sve je u redu lako smo se dogovorili,iako sam mislio da tako nece biti,ipak smo prije svega ljudi pa onda sve ostalo. .
    Na kraju se sam ponudio da izbrise postove sto i vidim da je uradio.
    Fer i korektan je bio i prije a vidim sada i u ovom nesporazumu!
    Pozdrav i za jednog i za drugog
    Last edited by Pozitiva; 17-08-17 at 08:40.

  9. #4934
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    dobar je djuzla kad nije gladan

  10. #4935
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Sve je u redu lako smo se dogovorili,iako sam mislio da tako nece biti,ipak smo prije svega ljudi pa onda sve ostalo. .
    Na kraju se sam ponudio da izbrise postove sto i vidim da je uradio.
    Fer i korektan je bio i prije a vidim sada i u ovom nesporazumu!
    Pozdrav i za jednog i za drugog
    Javi se i njemu i meni shta god ti se moze pomoci,slobodno!
    ...

  11. #4936
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Javi se i njemu i meni shta god ti se moze pomoci,slobodno!
    Zahvaljujem Vam momci.
    Hvala.

  12. #4937
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,947
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    E lijepo se ispricaste vala...

  13. #4938
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ono iskreno,od srca
    ...

  14. #4939
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Restoran Pod Volat ne radi sledece dvije nedelje zbog kolektivnog godisnjeg odmora, sad mi je stigao SMS a i nalijepljeno je na vrata lokala...



    Nista od ovoga sto si napisoa nije tacno, treba da te stid i sram...
    Ja se hranim tamo stalno, sto u restoran sto narucim, do sad mi se desilo x puta da su me castili rucak i to u ne malom iznosu... a gazda je odlican vlasnik i prije svega veliki covjek...
    Čudi me da ti nisu rekli da nije u pitanju kolektivni odmor,nego nešto drugo.Ja imam informaciju od jednog njihovog zaposlenog da su zatvoreni jer su im našli radnike bez sanitarnih i radnih knjižica.Predobre su im gazde,na ljeb da ih mažeš,pogotovo dzija ha ha


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #4940
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    dzija je brat... kad je jedan francuz zaboravio torbu, unutra je bilo grdilo para, on i pajo konobar su odmah obavijestili francusku ambasadu i covjeku vratili pare...
    nijesu htjeli centa jednoga da uzmu za sebe kad je taj francuz htio da ih casti... pa ti vidji kakav je, ja ga malo bolje poznajem od tebe...
    kazem ti, covjek je svima dao kolektivni odmor, vjerovao ti ili ne... reci mi, koji to privatnik radi danas i svjesno gubi x eura...
    nego takav je nas narod, kad vide nekoga da je uspio, postenim radom i trudom, odma oce da ga spuste nazad pa pocinju da ga blate i ogovaraju... cus, ne valja stolnjak jer je pa cigar na njega... i kajmak se rastopio... aoooo....

  16. #4941
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,658
    Thanked in
    2,292 Posts

    Default

    Mora da mu biznis ide odlicno, cim moze da priusti da zatvori restoran na dvije nedelje. Mogao bi makar renovirati ponesto za to vrijeme.

  17. #4942
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    ne interesuju me ni dzijo ni nedzad,ovaj drugi je ljudina za prvog,ali nebitno sad,nece ni oni napisat na lokal da im je zatvorila inspekcija objekat,logicno...
    a ovo sto napisa gore @poker_sindrom u pravu je covjek,mogli bi malo da porade na tim stvarima,jer ipak je pod volat ime koje nesto znaci u ovom gradu a i sire

  18. #4943
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    a dje se nalazi taj - pod volat? ozbiljno. samo odje na forumu nalijećem na taj naziv.

  19. #4944
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,947
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    A ne sprdajte se za Pod Volat casti vi. Ja volim to mjesto, ali usluga i higijena su dno. Hrana je uglavnom dobra, cijene korektne. Sjedim prije neki dan, jedem cevape, a konobar na dva metra od mene se javlja na telefon, valjda ga dijete zove i trazi pare. Tako mu se izdrao i izgrdio ga, presmijesna scena, na sav glas je vikao na dijete. To se vidi da elementarne kulture nema, da ne govorim o nekoj strucnoj obuci i sl. Prije par mjeseci sam zvao konobara da mu prijavim da sam u lepinji pronasao parce novine, on pogleda i samo odmahnu glavom, veli "e *ebi ga", ne ponudi mi ni da zamijeni lepinju, ni izvini, nista. Macke redovno oko stolova setaju, a stolnjaci su pravo zastidje, to nije da imaju neku rupu od cigara, nego izbusen bjese ovaj za moj sto na 10 mjesta.

    Nedzada licno poznajem, i to se odavno znamo, ne pamtim da mi je turu pica poslao i kad me vidi da sam tu. Doduse, on je uvece uglavnom pripit, pa mu ne zamjeram

    Sve u svemu, restoran je toliko los u svakom smislu, ali ga svi nekako volimo, iz neobjasnjivih razloga

    Sto se tice zatvaranja, znajuci situaciju 100% nisu zatvorili zbog kolektivnog odmora. Pod Volat ima sasvim dovoljno radnika da mogu da se pokriju odmori bez guzve, prije ce biti nesto drugo. A to obavjestenje je standardno obrazlozenje kad se objekti zatvore zbog poreske i drugih inspekcija. Uglavnom se koristi to ili "objekat se renovira" Plus ne pamtim da su prethodnih godina imali te kolektivne odmore.

  20. #4945
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    a ne sprdaj se djede djuro,dale su im gazde kolektivni odmor da pocinu i oni malo,ka i svake godine sto im daju hahah.
    cisto radi istine sam napisao razlog njihovog zatvaranja,jer su uslovi u kojima rade zaposleni tamo nikakvi,nadam se da ce se posle ovoga poboljsati,mada ce proci jos malo vremena dok se pojedini radnici ne upristoje,da to lici na nesto,samo neka su zdravo

  21. #4946
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,320
    Thanks Thanks Given 
    727
    Thanks Thanks Received 
    1,191
    Thanked in
    665 Posts

    Default

    Stani, kad dodje inspekcija i zatvori ti radnju, onda oni lijepe obavjestenje i zapecate objekat, ne mozes ti da pises sta je tebi volja.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  22. #4947
    Join Date
    Jun 2012
    Posts
    5,947
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    1,814
    Thanked in
    659 Posts

    Default

    Naknadno mozes, ima nacina. Naravno, ne mogu svi, ali neki mogu

  23. #4948
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ado,sve da si skroz u pravu,ovako se ne pishe po netu,no podji u lice im to istresi,poz.
    ...

  24. #4949
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,569
    Thanks Thanks Given 
    1,113
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    @Gad,odgovorio ti je djed_djuro.ipak je to pod volat
    @alNo1 u pravu si,nije lijepo sto ovako pišem ali kao sto rekoh,zarad istine sam napisao zašto je objekat zatvoren a za ovo drugo neka misli ko šta oce.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  25. #4950
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Pretpostavljam da neki misle da je to kod nas nemoguće pa evo primjer, restoran pod pločom je zatvoren 15 dana tokom avgusta, svake godine, kolektivni odmor.

Page 198 of 875 FirstFirst ... 98148188194195196197198199200201202208248298698 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Sad mi se jede... ☹
    By starwalker in forum Gastronomija
    Replies: 8424
    Last Post: 17-04-24, 17:23
  2. Mijenjam Mjesta u novom domu za mjesta u prvoj fazi
    By marko_pg** in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 11-10-13, 09:33
  3. Jede mi se slatko...
    By Glenn_Q in forum Gastronomija
    Replies: 67
    Last Post: 21-05-12, 00:11
  4. Jede po sahranama
    By somewhere-else in forum Sve i svašta
    Replies: 24
    Last Post: 05-06-10, 20:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •