Bio sinoj na Plavnicu na neku svadbu.

Meza nula- pršut loš i suv i kao da je izrezan prekjuče, 2-3 parčeta suve govedine izrezana vjerovatno prošle godine.Jedino je lisnati sir bio solidan ali su svijema metnuli po tačno 2 parčeta na oval! Nijesu se pretrgli.
Po 2 parčeta čajne i zlatiborca i po 3 parčeta umotane gaude a oval su dekorisali sa jednim tost lebom,2 masline i kašikicom urnebes salate u pokušaju.
Ponovili istu mezu poslije jedno po ure,bogami ka da smo je tražili.

Supa nije bila loša ili mi se tako učinjelo,poslije nedaj bože meze.

Došlo vrijeme za glavno,poslužili pečenu krtolu punu ulja koja je vjerovatno stojala makar jedan dan u pleh. Niko je nije moga jest. Uz krtolu poslužiše po jednu preslanu punjenu vješalicu i jedno parče piletine sa umakom od pavlake.Piletina je bila bez ukusa praktično.
Salata u malu činiju,dvije vrste kupusa i na dno 4 kocke krastavca, naravno sve vodenjavo i bljutavo.

I na kraju poslužili jagnjetinu i svinjetinu u komade i sve u jedan oval.Sve je bilo staro i suvo, vjerovatno ostalo od nekoga od prije dva-tri dana...

A neka to, nego što su nam oči izvadili sa reflektorima i bojama,pošto su stolovi postavljeni oko bazena... druže ugasi ta gomna da izijem ovo..

Uff..
Uzimajući u obzir da možda i nije dogovorena najbolja hrana da se posluži, ipak je ovo bilo mnogo loše...

Samo neka su zdravo, od mene, a vjerujem i od ovih od sinoć što vole pojesti, će biti zaobiđeni u širokom luku.. ovi što ne jedu dađaolju žicu i kojima se život svodi na fotkanje za instagram i facebook, njima će Plamnica a i svaki slični light-show diskać bit top.

Eto toliko od mene,seljaka čoeka.