Page 1 of 205 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 25 of 5105

Thread: ✦ ☛ Danas na tanjiru ☚ ✦ [FOTO]

  1. #1
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile ✦ ☛ Danas na tanjiru ☚ ✦ [FOTO]

    Znam da sajt sa receptima vec postoji,ali mislila sam da ovo bude mesto na kome cemo razmenjivati recepte za jela koje smo lichno spremili,dakle mashti i improvizaciji na volju

    Naravno svaka sugestija je dobrodoshla :wink:



    Ajrin vam danas sprema KINEZU ..(tako ga ja zovem)


    Potrebno vam je: 2 shargarepe,1 tikvica,2 paprike(zamrznute ,poshto sad nema svezhih),100 gr kikirikija(pechenog),300 gr pilecih prsa,2 sholjice pirincha,kashichica karija,pershun,i veliki apetit

    Priprema: Povrce(tikvice,shargarepu,papriku iseckati na trachice(zhilijen)
    Piletinu takodje iseckati na trachice,mozhe i kockice,ako vam je lakshe.Staviti je u jednu posudu,dodati malo ulja,soka od limuna,karija i soli i rukama rasporediti po piletini,ostaviti je nekoliko trenutaka da odstoji da bi smekshala ,jer piletina je sama po sebi suva kada se samo proprzhi.. :}
    Kada se zahdeje ulje,ubaciti kikiriki,proprzhiti ga par min,zatim ubaciti piletinu i przhiti uz postepeno meshanje.
    Kada se isprzhi,ubaciti povrce i na blagoj temparaturi povremeno promeshati (brzo se sprema)(naravno posolite sve)

    Za to vreme se pirinach bari,to sam trebala ranije da kazhem,jel'?
    Ja volim da bude onako suvlji kada se spremi ,a ne gnjeckav kao pilav recimo,i da biste izbegli to jednostavno ga ne meshajte dok se kuva,samo ga sipajte u sherpu na blago zagrejano ulje,promeshajte sipajte vodu (ja to sve odokativno:}) poklopite i s vremena na vreme prodrmajte sherpu,i dodajte po malo vode kada upije.

    Za nekih pola sata povrce ce smekshati i biti gotovo... u tu istu posudu ubacite skuvani piriniach i promeshate sa piletinom i povrcem,pospete pershunom i poklopite.
    Po zhelji mozhete da dodate soja sos,ja ga obozhavam,da potpuno novi ukus jelu.

    Eto to je chitava mudrost,prashtajete ako sam bila konfuzna
    Trenutno nemam sliku da prilozhim...bice 2 put nadam se : )


    ajte prijatno



    ..


  2. #2
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    jesi li ovo odluchila da se udomish, jesi!
    Znash ti da vazi ona stara da se do ljubavi dolazi preko stomaka!

    Ja sam danas spremala neshto shto moja svekrIva zove SHMORNE (ja sam ih nazvala shmorgle, nichim izazvana, i to jelo(?) je ostalo u mojoj porodici tako zapamceno)

    Umutiti tijesto od pola litra mlijeka i vode ( po 2,5 dcl), 2 jaja, kashichica soli, pola kashichice shecera, jedna mala kutija griza i bijelog brashna da se dobije prilichno gusta masa, kao za priganice, ali koja se moze mutiti mutilicom.

    Za to vrijeme na shporet staviti veeeliki tiganj, nasuti u njega oko 1 dcl ulja i pola smjese (vi mozete napraviti samo pola smjese kao probu) sipati na dobro ugrijano ulje i stalno mijeshati dok se masa ne pretvori u rumene mrvice.
    Kad isprzite prvu polovinu, onda isti postupak przenja ponovite za drugu polovinu smjese!
    Taj proces przenja traje nekih 15-tak minuta, na malo jachoj ali ne na najjachoj temperaturi.

    Mrvice ili shmorgle se jedu posute kristal shecerom a bogami se moze i shlagom i chokoladom preliti, nije za baciti

    P.S. Ako neko prepozna, po receptu, shto bi ovo moglo da bude i kako se zapravo zove molim da mi proslijedi informaciju

  3. #3
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hahahah,a da nisam,ali moj chovek mora da bude zadovoljan :lolblue:


    Elem, super ti zvuchi ova poslastica,neshto mi zvuchi poznato

    Da ne znash sl kako se prave rushtule? Kad god odem na more,uvek gnjavim zhene iz komshiluka da mi prave to


  4. #4
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    hahahah,a da nisam,ali moj chovek mora da bude zadovoljan :lolblue:


    Elem, super ti zvuchi ova poslastica,neshto mi zvuchi poznato

    Da ne znash sl kako se prave rushtule? Kad god odem na more,uvek gnjavim zhene iz komshiluka da mi prave to
    Pa to mi zvuchi kao primorski izraz, a ako znash neki drugi mozda bih i znala shto je to, a ovako, moram priznati da nijesam chula za to.

    Pitanje za primorke da nam objasne shto su rushtule?
    Ja pravim mafishe i to je moja omiljena poslastica, varijacija na temu krofni, odnosno neshto izmedju krofni i prijesnih priganica.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    ROMA
    Posts
    5,036
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Smile Princezica.

    Rushtula nema nijedan drugi naziv i ne mozhe da se uporedi ni sa jednom drugom poslasticom! A sad poshto se spominju Rushtule ustanite i prekrstite se!

    Morala sam ovo da napishem jer ste me takli pravo u srce , a recept vam pishem malo kasnije... I da znate da nikome ko nije sa primorja ne priznajem da pravi dobre Rushtule (ni Fugacu, naravno), chak ni rodjenoj mami koja zhivi dolje vec 30ak godina, tako daaaaa...



    Mademoiselle.

  6. #6
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znam da nije neki recept, ali je u skladu sa naslovom:

    Danas kod mene nije bilo vode, pa sam tijesto kuvala u mineralnoj, a prethodno sam greskom na tijesto sunula Fanta shokatu koju i ostavih na tijestu da se ne bachi hahaha.. Preporucujem da probate taj ukus...
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    505
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ajrin View Post
    Znam da sajt sa receptima vec postoji,ali mislila sam da ovo bude mesto na kome cemo razmenjivati recepte za jela koje smo lichno spremili,dakle mashti i improvizaciji na volju

    Naravno svaka sugestija je dobrodoshla :wink:



    Ajrin vam danas sprema KINEZU ..(tako ga ja zovem)


    Potrebno vam je: 2 shargarepe,1 tikvica,2 paprike(zamrznute ,poshto sad nema svezhih),100 gr kikirikija(pechenog),300 gr pilecih prsa,2 sholjice pirincha,kashichica karija,pershun,i veliki apetit

    Priprema: Povrce(tikvice,shargarepu,papriku iseckati na trachice(zhilijen)
    Piletinu takodje iseckati na trachice,mozhe i kockice,ako vam je lakshe.Staviti je u jednu posudu,dodati malo ulja,soka od limuna,karija i soli i rukama rasporediti po piletini,ostaviti je nekoliko trenutaka da odstoji da bi smekshala ,jer piletina je sama po sebi suva kada se samo proprzhi.. :}
    Kada se zahdeje ulje,ubaciti kikiriki,proprzhiti ga par min,zatim ubaciti piletinu i przhiti uz postepeno meshanje.
    Kada se isprzhi,ubaciti povrce i na blagoj temparaturi povremeno promeshati (brzo se sprema)(naravno posolite sve)

    Za to vreme se pirinach bari,to sam trebala ranije da kazhem,jel'?
    Ja volim da bude onako suvlji kada se spremi ,a ne gnjeckav kao pilav recimo,i da biste izbegli to jednostavno ga ne meshajte dok se kuva,samo ga sipajte u sherpu na blago zagrejano ulje,promeshajte sipajte vodu (ja to sve odokativno:}) poklopite i s vremena na vreme prodrmajte sherpu,i dodajte po malo vode kada upije.

    Za nekih pola sata povrce ce smekshati i biti gotovo... u tu istu posudu ubacite skuvani piriniach i promeshate sa piletinom i povrcem,pospete pershunom i poklopite.
    Po zhelji mozhete da dodate soja sos,ja ga obozhavam,da potpuno novi ukus jelu.

    Eto to je chitava mudrost,prashtajete ako sam bila konfuzna
    Trenutno nemam sliku da prilozhim...bice 2 put nadam se : )


    ajte prijatno




    ..

    Meni se cini da je ovo neki afrodizijak. Ako jeste,castim autora recepta vecerom.
    Ja sam samo tu da vreme brze proleti...

  8. #8
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kIkICa View Post
    Rushtula nema nijedan drugi naziv i ne mozhe da se uporedi ni sa jednom drugom poslasticom! A sad poshto se spominju Rushtule ustanite i prekrstite se!

    Morala sam ovo da napishem jer ste me takli pravo u srce , a recept vam pishem malo kasnije... I da znate da nikome ko nije sa primorja ne priznajem da pravi dobre Rushtule (ni Fugacu, naravno), chak ni rodjenoj mami koja zhivi dolje vec 30ak godina, tako daaaaa...
    za rushtule :-D u ime oca i sina...trlalala
    chekam tvoj recept sa nestrpljenjem,mada bi mogla i uzhivo da demonstrirash :P


  9. #9
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    MONTENEGRO- Herceg Novi
    Posts
    1,916
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja sam jutros spremila kafu
    dakle:
    stawiti wodu u dzezwu[kolichina wode zawisi od broja ljudi koji ce da je piju]
    dodati secer[kolichina zawisi od toga ko kakwu kafu pije]
    stawiti kafu i chekati da prowre..
    kada je gotowa serwirati u sholje za kafu
    nakon shto popijete kafu pozeljno je okrenuti sholju i progatati

    kako ste mi wi praweee domacice
    josh izmishljate recepte
    ihaaaa-kad cu ja da dodjem na taj niwo,ne znam da spremam ni kad gledam u recept
    qq

  10. #10
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Preko Morace
    Posts
    232
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lijena pizza

    Znaci ako ne umijete da umijesite tijesto, ili vas mrzi da sadjete u prodavnicu i kupite podloge....

    Umutite jaje, stavite kasiku pavlake i time premazete parcice hljeba. Na hljeb redjate sve ono sto inace stavljate na pizzu i zapecete u grill.

    Brzo i jednostavno

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    U predsoblju Bogova
    Posts
    2,710
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ..........salatu....!



    Kupio zelenu salatu, rukolu i mrkvu. Oprao i ocistio, a mrkvu jos izgratao i zacinio limunovim sokom i ostavio da odstoji dvadesetak minuta.

    U medjuvremenu izrezao bagetu na male komade i narezao mocarelu u, nesto od manje od 1cm debele, komade... sve to polio mrvicom maslinovog ulja i dodao malo origana i stavio kratko u rernu na 180 stepeni....

    Onda sam stavio u 4 strane tanjira sendvice od leba, mocarele, maslinovog ulja i origana, pa izmijesao zelenu salatu, rukolu i mrkvu (sa limunovim sokom) sa tunjevinom i zitom, i stavio u sredinu, pa je to i lijepo izgledalo.



    Ne znam za vas, ali meni za rucak ne treba nista vise....
    Last edited by Thomas_O_Malley; 13-05-07 at 11:11.
    Caesar`s wife must be above suspicion

  12. #12
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Everywhere I hope..
    Posts
    4,890
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh, super recept Thomase.
    Ja obozavam salate od tijesta sa tunjevinom, nekad umjesto tunjevine stavim neku suvu kobasicu. Dodam nekad i paradajz sok. To sve smijesam sa zelenom salatom, mladim lukom, maslinama i sta vec imam...Vrlo jednostavan i brz obrok.
    Conditioning is what makes us feel ignorant, and our apathy feeds our hate.

  13. #13
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Evo jedno brzo jelo koje cu ja sjutra da spremam a zove se Francuski krompir (asocira me Odli sa pominjanjem kobasica)

    Skuvati 3-4 krompira, do pola.
    Dok se on kuva napraviti beshamel od 4 dcl mlijeka, 2 kashike brashna i komadom maslaca.
    2 krompira isjeci na kolutove, zachiniti po zelji, biber, pershun,bosiljak,celer,malo vegete,malo papra, pa preko njega sloziti na kolutove sjechenu kobasicu (preporuchujem Srpsku, koja nije ljuta, a moze i koju vi hocete)
    Preliti sa polovinom pripremljenog beshamela.
    Opet isjeci na kolutove preostali krompir i zachiniti kao prvi put.
    U preostali beshamel umutiti 2 jaja i dodati malo mlijeka, da bude techniji, i zaliti sve, ubaciti u pecnicu, peci jedno pola sata, dok porumeni.

    (Ja to pechem u vatrostalnoj posudi mada moze i u nekom manjem plehu)

  14. #14
    Join Date
    May 2007
    Location
    Preko puta shtaba SNP-a
    Posts
    124
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kod beshamela si me vec izgubila... dalje nisam ni chitao...
    Lakosta? Tri dana dosta!!!
    Mojne mene beS tebe Lakosta!

  15. #15
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lakosta View Post
    Kod beshamela si me vec izgubila... dalje nisam ni chitao...
    mozeh da izostavish beshamel ako ga ne volish! Mora se zaliti sa nechim jer je suvo i beshamel je u tu svrhu. Ne osjeca se kad se zapeche a ako te mrzi da pravish (ako je to problem)imash gotov da kupish i super:dring:
    Vrci se ovamo!

  16. #16
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    mozeh da izostavish beshamel ako ga ne volish! Mora se zaliti sa nechim jer je suvo i beshamel je u tu svrhu. Ne osjeca se kad se zapeche a ako te mrzi da pravish (ako je to problem)imash gotov da kupish i super:dring:
    Vrci se ovamo!
    Ma samo mu objasni kako se lako pravi beshamel...sigurna sam da je Lakosta otvoren za svaku sugestiju :P



    Za bešamel sos:
    • puter
    • brašno
    • toplo mleko
    • so
    Pomešati puter i brašno u šerpi na tihoj vatri. Brzo mešati kako se smesa ne bi zgrudvala, zatim skloniti u stranu i usuti toplo mleko. Vratiti na vatru i krčkati oko 10 minuta, neprestano mešajući sve dok se sos ne zgusne. Dodati so .

    Zvonce je odredila gramazhu sastojaka za to jelo konkretno.
    Last edited by Ajrin; 14-05-07 at 18:35.


  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    691
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mmmm...beshamel sos odredjenim jelima daje ukus enormnih razmjera.
    I love it.
    "... Ne traži istinu ako ne znaš šta bi s njom..."

  18. #18
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Wink Prashtajte gurmani

    Quote Originally Posted by ines View Post
    mmmm...beshamel sos odredjenim jelima daje ukus enormnih razmjera.
    I love it.
    da neshto ima tako lijep naziv a ruzhniji ukus, josh probala nisam!
    Inconstancy is my very essence; it is the game I never cease to play as I turn my wheel in its ever changing circle, filled with joy as I bring the top to the bottom and the bottom to the top. Yes, rise up on my wheel if you like, but don't count it an injury when by the same token you begin to fall, as the rules of the game will require.

  19. #19
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,743
    Thanks Thanks Given 
    10,817
    Thanks Thanks Received 
    2,115
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TyphooN View Post
    da neshto ima tako lijep naziv a ruzhniji ukus, josh probala nisam!
    Pa beshamel nije neshto shto se jede samo, i malo soli, mlijeka i brashna i maslaca ne moze imati bash narochit ukus ali je zato fenomenalan za jela kojima se preliva a koja bi bez njega bila suva i ispijena tj djeluju kao prepechena, a kad se stavi na lazanje i pomijesha sa svim onim sastojcima...mmm, ljepota

  20. #20
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Pa beshamel nije neshto shto se jede samo, i malo soli, mlijeka i brashna i maslaca ne moze imati bash narochit ukus ali je zato fenomenalan za jela kojima se preliva a koja bi bez njega bila suva i ispijena tj djeluju kao prepechena, a kad se stavi na lazanje i pomijesha sa svim onim sastojcima...mmm, ljepota
    Mozhda sam trebala da naglasim da je dodatak jelu,a ne jelo


  21. #21
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Aahahahaha, izuzetna si Ajrin!
    i na osnovu chega ste zakljuchile da ja mislim da je jelo...Ne zove se dzabe SOS
    oprostite mi molim vas shto ga ne volim!

    zvonchice, ja umjesto beshamela koristim vrhnje za kuvanje..ne volim da osjetim brashno, ne prija mi taj ukus.
    Inconstancy is my very essence; it is the game I never cease to play as I turn my wheel in its ever changing circle, filled with joy as I bring the top to the bottom and the bottom to the top. Yes, rise up on my wheel if you like, but don't count it an injury when by the same token you begin to fall, as the rules of the game will require.

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kuvate li josh shto, osim tog beshamela, ovih dana?

    P.S. Batalimo prepucavanje i raspravu o ukusima.
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  23. #23
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TyphooN View Post
    Aahahahaha, izuzetna si Ajrin!
    i na osnovu chega ste zakljuchile da ja mislim da je jelo...Ne zove se dzabe SOS
    oprostite mi molim vas shto ga ne volim!

    zvonchice, ja umjesto beshamela koristim vrhnje za kuvanje..ne volim da osjetim brashno, ne prija mi taj ukus.
    Ajde ne budi tako preosetljiva,shala mala

    Samo pomislim na onaj zlatno-braonkasti sos u koji umochim domaci lebac... I kako da ga ne volish,hajde reci, kako!?


  24. #24
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    534
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nijedan sos, nijedan fil za kolache dje ima brashna (ili gustina) ne volim...Puding ne podnosim iz istog razloga!

    Da ne pricham koliko ga je teshko spremit da se ne ugrudva i mijeshat', mijeshat', mijeshat'... Onako fino uzmesh neutralnu pavlaku zamutish i voilla!
    Inconstancy is my very essence; it is the game I never cease to play as I turn my wheel in its ever changing circle, filled with joy as I bring the top to the bottom and the bottom to the top. Yes, rise up on my wheel if you like, but don't count it an injury when by the same token you begin to fall, as the rules of the game will require.

  25. #25
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    1,351
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Rizhoto sa lososom i mladim spanacem

    Pre neki dan sam spremala..

    Sastojci

    25gr maslaca(putera)
    500 gr iseckanih mesnatih :} pechuraka (shampinjona,bukovacha,vrganja)
    40 ml maslinovog ulja
    2 chena belog luka (izmlevenog,ili zgnjechenog)
    1 praziluk , fino iseckan
    1 l kokoshije supice
    450 gr pirincha

    125 ml suvog belog vina
    kora od jednog limuna ,sitno izrendana
    125 gr ovchijeg sira,izrendanog (mozhe i kravlji stari,tvrdi)
    50 gr sitno iseckanog pershuna


    Nachin pripreme

    1. Ugrej maslac u posudi za kuvanje pa dodaj spanac,da se kuva nekoliko minuta. Skinuti sa vatre i ostaviti po strani.

    2.Ugrej ulje u velikoj sherpi sa debelim dnom,dodaj beli luk i losos i kuvaj na tihoj vatri.

    3.Dodati pirinach i meshati jedan minut.sipati belo vino u smesu,i kuvati dok se technost ne upije u smesu.Onda dodati supu,jednu po jednu kutlachu,neprekidno meshati,dok se sva technost ne sjedini.
    Dodavati kutlachu po kutlachu supice koj pirinach ne upije sokove i bude kuvan .

    4.Umeshati obareni spanac i losos,izrendanu koru jednog limuna,sir i pershun i odmah na sto


    prijatno |:P

    p.s evo i slichke :}
    Last edited by Ajrin; 22-05-07 at 00:34.


Page 1 of 205 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

  1. NoLimit

Similar Threads

  1. Info Ide li ko danas za BG????
    By aresMD in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 23-01-15, 20:04
  2. Replies: 17
    Last Post: 10-02-14, 08:29
  3. Danas je...
    By Raquel in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 12
    Last Post: 16-07-13, 00:45
  4. Danas nam je...
    By Raquel in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 0
    Last Post: 06-05-13, 23:13

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •