Page 336 of 348 FirstFirst ... 236286326332333334335336337338339340346 ... LastLast
Results 8,376 to 8,400 of 8694

Thread: Najbolji vicevi (skromno zar ne?)

  1. #8376
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Polaže Bosanac prijemni na medicini:
    - Kolega, šta je to bakterija?
    - Ne znam na latinskom.
    - Aj na našem?
    - To je šejtan baja, živi u havi, uđe u insana i uhvati fursata, ne odeš li hećimu za heftu, ne gine ti dženaza.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  2. #8377
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Idu Bosanac i Crnogorac na voz i malo kasne.
    Pocne trka za vozom, Bosanac stigne, uskoci u voz, i vidi Crnogorca koji je zaostao na peronu i viče mu "Budalo, pa ti mene ispracas"!!!

  3. #8378
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kakav je ovo vic?

  4. #8379
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Pogrešan
    This time next year we'll be millionaires

  5. #8380
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Cuh jedan vic za ranka i mila. Bili ranko i milo sa zenama na neku proslavu, i jedu oni a rankovoj zeni se strasno svidi tanjir i rece ranko molim te moramo da imamo ovaj tanjir, molim te uradi nesto. I ranko joj rece nista ti ne brini i uzme tanjir i ukrade ga, sakrije ga ispod jakne.. milova zena to vidi i kaze milu, milo stvarno su prelijepi ovi tanjiri, moras i ti meni nabavit jedan ovakav da i ja imam kao rankova zena. Milo joj rece nista ti ne brini, smislicemo nesto. Zavrsi se proslava i dodje zena da pokupi tanjire sa stolova i krene da uzme milov tanjir on kaze nemoj ga uzimat ocu ds uradim jedan madjionicarski trik, ucinicu da ovaj tanjir nestane, i milo uzme tanjir stavi ga ispod sako-a, tapne dva puta rukama i rece "eno ga kod ranka"

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  6. #8381
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Imam jos jedan:
    Posao bosanac da se zaposli u njemacku i ode kod nekog poslodavca i rece mu ja bih da radim kod tebe ovo ono. Ovaj mu rece a ne mogu ja tebe zaposlit ja sam cuo danste vi bosanci lijeni, a ovaj mu veli a nismo mi bosanci, to su crnogorci lijeni, mi smo glupi.

    Mislim nemam nista protiv bosanaca i mislim da ovi stereotipi ne vaze ni za nas ni za bosance, ali dobar vic..

    Sent from my HUAWEI SCL-L04 using Tapatalk
    Čupatelj

  7. #8382
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default


  8. #8383
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default


  9. #8384
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    - Mujo, jarane, 'oćeš da ti ispričam priču o ljubavi, psu i majci?

    -'Ajde, bolan.


    - Jeb'o ti pas mater!

  10. #8385
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    šeta čovjek planinom i vidi seljaka sa dvije krave, jedna crna a druga bijela. Čovjek priđe i pita seljaka "čime hraniš ove krave?", a seljak pita njega "crnu ili bijelu kravu?". "Crnu" reče čovjek. "Hranim je sijenom". "A ovu bijelu kravu?" ponovo pita čovjek, "isto sijenom" odgovori seljak. Čovjek se malo začudi i pita "Gdje obično spavaju ove krave?", "crna ili bijela krava?" upita seljak. "Crna krava" odgovori čovjek, "u štali", "a bijela krava?" upita ponovo čovjek, "isto u štali" odgovori seljak. Malo iznerviran ponovo upita čovjek "koju korist imaš od ovih krava", seljak ponovo upita čovjeka "od crne ili bijele?", "od crne" odgovori čovjek, "pa, ona daje mlijeko", "a crna?", "i ona takođe daje mlijeko". Sada već vidno iznerviran čovjek poče da se dere "koji je problem sa tobom čovječe? stalno me pitaš na koju kravu mislim, a uvjek mi daš isti odgovor za obije!". Seljak odgovori smirenim tonom "Zato što je crna krava moja", "aha, a čija je bijela krava?" pita čovjek, "isto moja..." reče seljak.

  11. #8386
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Mujo svoju ženu stalno zvao kravom. Ona se naljuti, tuži ga i dobije parnicu – sudija mu zabrani da je tako zove, inače ode u ćorku. Kad su stigli kući, žena počne da ga provocira:
    Aaa, ne smiješ da me zoveš kravom!
    A čovjek će:
    Ćuti, ženo, nemoj da te udarim među rogove.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  12. #8387
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Boljelo Hasu dupe i on ode kod doktora. Doktor mu objasni da ima hemeroide i da mora dolaziti dva puta tjedno da mu to maže specijalnom kremom. Haso dolazio utorkom i petkom jedan mjesec. Kad mu prvog u slijedećem mjesecu dali samo pola plaće, jer dva dana tjedno nije dolazio na posao. Ode on kod doktora i kaže:
    – Doktore, ja ostao bez pola plaće, de ti meni prepiši tu kremu na recept, ja ću je dignut u apoteci, pa nek me Fata dva puta tjedno maže.
    Tako i bi. Doktor mu je propisao recept, on podigao kremu, donio ju kući i objasnio Fati o čemu se radi.
    – Stani ba, stoj, kako ću ti ja to mazat, ja nemam pojma o tome… Nikad tako nešto nisam radila!
    – Ma nije uopće teško, gledaj: ja skinem gaće, nag*zim se, a ti mi dođeš iza leđa, staviš jednu ruku na moje lijevo rame, staviš drugu ruku na moje desno rame… j*bo majku…, a čime li me je onda maz'o?”
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  13. #8388
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,380
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    069 306 504

  14. #8389
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    571
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Sprema se duh da iskoči na kafu, obuka' se, namirisa' se, namjestio frizuru i šeta nervozan kroz kuću.
    - Ženo, đe mi je ono ogledalo da vidim na šta ličim?
    - A što će ti, evo ja ću ti reć' .
    - Čuš ti, pored ogledala...
    - Ali, oči su ogledalo, duše.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  15. #8390
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Posla ciganka kod doktora da se pozali kako muz ne moze da je zadovolji...
    Doktor: "Pa sto cu ti ja zeno, nadji ljubavnika"
    Ciganka:"Jesam doktore ali ni on ne moze da me zadovolji"
    Doktor:"Pa nadji 2, 3 ili 5"
    Ciganka:" Jesam doktore, 6 ljubavnika ali ni oni ne mogu da me me zadovolje"
    Doktor: " Pa ti si zeno ninfomanka"
    Ciganka:" To doktore, to mi napisi, a ne da pricaju po selu da sam ***** "
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  16. #8391
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Došao Nikšićanin u Budvu da iznajmi sobu i kažu mu na recepciji hotela:

    -Imamo sobe od 30 EUR sa koje nemaju pogled na more i sobe od 70e sa pogledom na more. Međutim, trenutno su slobodne samo sobe sa pogledom na more od 70e.

    A odgovara Nikšićanin:
    -Daj mi tu sobu za 30e, neću gledat kroz prozor, Ostroga mi. :stupid:




    Praštajte ako je bio mada ne bi rekao ovo što sam ja čitao
    Nullum crimen, nulla poena sine lege.

  17. #8392
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Vozio čovjek auto, i pokvari mu se pored jednog manastira, on priđe, pokuca na vrata manastira gdje mu ih otvori jedan monah, kojem objasni situaciju u koju se nalazi i upita ga da li može da prespava noć u manastiru. Monah ga naravno prihvati, spremi mu večeru, čak je uspio i da mu popravi auto. Nakon večere kada je čovjek legao da spava začu neki čudan zvuk. Sledeće jutro pita monahe kakav se to zvuk sinoć čuo, na šta mu oni odgovoriše "ne možemo vam reći jer niste monah". Čovjek blago razočaran se zahvali monasima na gostoprimstvu i nastavi dalje svojim putem. Nekoliko godina kasnije istom čovjeku se pokvari auto na istom mjestu u blizini manastira, čovjek pokuca na vrata manastira gdje ga dočeka monah koji ga prihvati, napravi mu večeru i čak mu popravi auto. Nakon večere čovjek legne da spava i čuje isti čudan zvuk koji je čuo prošli put, nekoliko godina ranije. Sjutra ujutro čovjek pita monahe "kakav se to čudan zvuk čuo sinoć", na šta mu monasi odgovoriše "ne možemo vam reći jer niste monah". Čovjek očajan reče "dobro, dobro, molim vas, veoma sam radoznao, ako je jedini način da saznam porijeklo tog zvuka da postanem monah, onda mi makar objasnite kako da postanem monah". Na ovo mu jedan od monaha odgovori "moraš proputovati čitavu zemlju i izračunati koliko tačno u određenom trenutku ima trunčica trave i tačan broj zrna pijeska", kada pronađeš odgovor na ova pitanja bićeš spreman da postaneš monah. Čovjek se posveti ovom zadatku ozbiljno i nakon 45 godina vrati se i pokuca na vrata manastira. Kada viđe monahe reče "Proputovao sam čitavu zemlju i izračunao sam i našao odgovore na vaša pitanja. U ovom trenutku postoji tačno 145,236,284,232 trunčica trave i 231,281,219,999,129,382 zrna pijeska". Monah kad ču ovo odgovori "Čestitam. Vi ste postali monah, jedan od nas". "Sada ćemo vas uputiti kako da nađete odgovor na pitanje vezano za tajanstveni zvuk koji ste čuli". Monah odvede čovjeka do drvenih vrata gdje glavni monah reče "Zvuk je iza tih vrata", Čovjek krenu da otvori vrata ali ona bjehu zaključana, pa reče "baš smiješno, mogu li dobiti ključ?" Monah se osmjehnu i dade mu ključ, i čovjek otvori drvena vrata. Iza drvenih vrata nađoše se još jedna vrata napravljena od kamena. Čovjek zatraži ključ od kamenih vrata, koji mu monah i dade. Čovjek otvori teška kamena vrata, iza kojih se sada nađoše nova vrata, napravljena od rubina. On zatraži ključ od ovih vrata i monah mu i dade. Iza ovih vrata sada se nađoše vrata od safira, i tako je to trajalo dok čovjek nije dalje prošao kroz vrata od smaragda, srebra, topaza i ametista. Na kraju monah reče "Ovo je poslednji ključ od poslednjih vrata". Čovjek sav srećan uze ključ i otključa poslednja vrata iza kojih sa ushićenjem ugleda izvor tog čudnog i tajanstvenog zvuka. Ali vi, naravno, ne možete to znati jer niste monah.

  18. #8393
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Pričaju plavuše:
    - Jel znaš šta mi se desilo pre mjesec dana? Kucao mi na vrata neki fini simpatični mladi, i pita jel mi muž kući? Kažem nije, a on me obori, skide me golu, odradi posao 3 puta i ode.
    - I?
    - Ni dan danas ne znam što mu je trebao moj muž!
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  19. #8394
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Solid View Post
    Vozio čovjek auto, i pokvari mu se pored jednog manastira, on priđe, pokuca na vrata manastira gdje mu ih otvori jedan monah, kojem objasni situaciju u koju se nalazi i upita ga da li može da prespava noć u manastiru. Monah ga naravno prihvati, spremi mu večeru, čak je uspio i da mu popravi auto. Nakon večere kada je čovjek legao da spava začu neki čudan zvuk. Sledeće jutro pita monahe kakav se to zvuk sinoć čuo, na šta mu oni odgovoriše "ne možemo vam reći jer niste monah". Čovjek blago razočaran se zahvali monasima na gostoprimstvu i nastavi dalje svojim putem. Nekoliko godina kasnije istom čovjeku se pokvari auto na istom mjestu u blizini manastira, čovjek pokuca na vrata manastira gdje ga dočeka monah koji ga prihvati, napravi mu večeru i čak mu popravi auto. Nakon večere čovjek legne da spava i čuje isti čudan zvuk koji je čuo prošli put, nekoliko godina ranije. Sjutra ujutro čovjek pita monahe "kakav se to čudan zvuk čuo sinoć", na šta mu monasi odgovoriše "ne možemo vam reći jer niste monah". Čovjek očajan reče "dobro, dobro, molim vas, veoma sam radoznao, ako je jedini način da saznam porijeklo tog zvuka da postanem monah, onda mi makar objasnite kako da postanem monah". Na ovo mu jedan od monaha odgovori "moraš proputovati čitavu zemlju i izračunati koliko tačno u određenom trenutku ima trunčica trave i tačan broj zrna pijeska", kada pronađeš odgovor na ova pitanja bićeš spreman da postaneš monah. Čovjek se posveti ovom zadatku ozbiljno i nakon 45 godina vrati se i pokuca na vrata manastira. Kada viđe monahe reče "Proputovao sam čitavu zemlju i izračunao sam i našao odgovore na vaša pitanja. U ovom trenutku postoji tačno 145,236,284,232 trunčica trave i 231,281,219,999,129,382 zrna pijeska". Monah kad ču ovo odgovori "Čestitam. Vi ste postali monah, jedan od nas". "Sada ćemo vas uputiti kako da nađete odgovor na pitanje vezano za tajanstveni zvuk koji ste čuli". Monah odvede čovjeka do drvenih vrata gdje glavni monah reče "Zvuk je iza tih vrata", Čovjek krenu da otvori vrata ali ona bjehu zaključana, pa reče "baš smiješno, mogu li dobiti ključ?" Monah se osmjehnu i dade mu ključ, i čovjek otvori drvena vrata. Iza drvenih vrata nađoše se još jedna vrata napravljena od kamena. Čovjek zatraži ključ od kamenih vrata, koji mu monah i dade. Čovjek otvori teška kamena vrata, iza kojih se sada nađoše nova vrata, napravljena od rubina. On zatraži ključ od ovih vrata i monah mu i dade. Iza ovih vrata sada se nađoše vrata od safira, i tako je to trajalo dok čovjek nije dalje prošao kroz vrata od smaragda, srebra, topaza i ametista. Na kraju monah reče "Ovo je poslednji ključ od poslednjih vrata". Čovjek sav srećan uze ključ i otključa poslednja vrata iza kojih sa ushićenjem ugleda izvor tog čudnog i tajanstvenog zvuka. Ali vi, naravno, ne možete to znati jer niste monah.
    Ako neko procita i bude dobar vic neka napise, ne bik se upusata u citaniju ovolikog texta
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  20. #8395
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,419
    Thanks Thanks Given 
    611
    Thanks Thanks Received 
    639
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    ja sam ovaj vic vidio juce u komentare na fb i pola sata ga prevodio u 3 ipo uvece.

  21. #8396
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Ulazi plavuša u poljoprivrednu apoteku i traži sjeme za ptice.
    ● Koliko ptica imate?
    ● Pa, nemam nijednu, ali hoću da posijem nekoliko.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  22. #8397
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Wohohohoho.


    Dajte neki dobar vic, ja imam sve neke stare
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  23. #8398
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Space
    Posts
    1,814
    Thanks Thanks Given 
    259
    Thanks Thanks Received 
    393
    Thanked in
    141 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Wohohohoho.


    Dajte neki dobar vic, ja imam sve neke stare
    Daj što daš

    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

  24. #8399
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Počasti žena sebe faceliftingom i na putu doma zaustavi se u butiku, pa pita prodavača:
    - Što mislite koliko godina imam?
    - 35"
    - Jok, 47, reče žena i sva zadovoljna ode do McDonaldsa i nakon što naruči jelo, upita čovjeka za kasom da joj pogodi godine. Tip odgovori:
    - 29.
    - Zapravo, imam 47, reče žena i sva sretna na stanici priupita i jednog starca isto. Stari odgovori::
    - Ja imam 85, vid nije kao nekad, ali kad sam bio mlađi znao sam pogoditi ako ženi stavim ruku u gaće.
    Kako nije bilo nikog uokolo, a znatiželja učini svoje, žena mu dopusti a đedo poslije jedno 5 minuta čeprkanja odgovori:
    - 47.
    - Nevjerovatno, kako ste pogodili?
    - Bio sam iza vas u McDonaldsu.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  25. #8400
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ide Haso u njemacku

    ...i ne sjecam se vise
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

Page 336 of 348 FirstFirst ... 236286326332333334335336337338339340346 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. the najbolji reziser(i) danasnjice
    By moon safari in forum Film
    Replies: 48
    Last Post: 23-04-08, 12:12
  2. nominacije
    By kefalo in forum Film
    Replies: 34
    Last Post: 01-04-05, 13:26
  3. Najbolji par po vama u gradu
    By Dark_Side in forum Primorski
    Replies: 3
    Last Post: 16-10-04, 16:03
  4. najbolji muzicari svih vremena
    By LoVeRmAn_pG in forum Muzika
    Replies: 55
    Last Post: 04-09-04, 18:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •