Results 1 to 22 of 22

Thread: PRIDE FC : Final Conflict 2005

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default PRIDE FC : Final Conflict 2005

    PRIDE FC : Final Conflict 2005
    28.08.2005, Saitama Super Arena, Japan


    1. BORBA
    Kazuhiro Nakamura vs Igor Vovchanchyn
    2. BORBA (MW GP)
    Wanderlei Silva vs Ricardo Arona
    3. BORBA (MW GP)
    Mauricio Shogun vs Alistair Overeem
    4. BORBA
    Fabricio Werdum vs Roman Zentov
    5. BORBA
    Yoshida Hidehiko vs Tank Abbott
    6. BORBA (HW Title Match)
    Fedor Emelianenko vs Mirko Cro Cop
    7. BORBA (MW GP Final)
    Pobjednik iz 2. vs Pobjednik iz 3.



    pocelo je pocelo!!!
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slike sa vaganja:



    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Josh slika:



    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaL[1338]
    PRIDE FC : Final Conflict 2005
    28.08.2005, Saitama Super Arena, Japan


    1. BORBA
    Kazuhiro Nakamura vs Igor Vovchanchyn
    2. BORBA (MW GP)
    Wanderlei Silva vs Ricardo Arona
    3. BORBA (MW GP)
    Mauricio Shogun vs Alistair Overeem
    4. BORBA
    Fabricio Werdum vs Roman Zentov
    5. BORBA
    Yoshida Hidehiko vs Tank Abbott
    6. BORBA (HW Title Match)
    Fedor Emelianenko vs Mirko Cro Cop
    7. BORBA (MW GP Final)
    Pobjednik iz 2. vs Pobjednik iz 3.



    pocelo je pocelo!!!
    predikcije:

    CC 2nd R TKO
    Werdum 1st R RNC
    Yoshida 1st R choke
    Igor 3rd R Decision
    Wand 3rd R Decision
    Shogun 1st R TKO
    finale
    Wand by KO 2rd R
    Last edited by <awesome>; 27-08-05 at 13:58.
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  5. #5
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nakamura pobjedio Igora na bodove jednoglasnom odlukom sudija-
    Arona pobjedio Wanderlei Silvu na bodove
    Shogun pobjedio Overeema tehnickom nokautom(prekid)
    Werdum pobjedio Zentsova gusenjem(triangle choke)
    Yoshida pobjedio Tank Abbotta gusenjem(rear naked choke)
    Fedor pobjedio Mirka odlukom sudija

    Zao mi je sto je Mirko izgubio oba borca su predstavila jedan nevjerovatni SHOW,prvu rundu su oba borca popila dosta batina mada je fedoru nacinjeno vishe stete(razbijen nos),Mirko nije uspio da provuce lijevicu nijedanput.Kada je borba otisla na parter Fedor je provuko 2-3 dobra udarca ali nista vishe nije mogo da ucini(mirko se vrhunski usavrsio na parteru-prvi borac kod Fedor nije uspio da iznabada na pod).
    2 runda je bila VRRRRH,Fedor je ladno pogodio Mirka nogom ali ovaj je izdrzao,cak je izdrzao i dva krosea od Fedora,Fedor bijashe pogodjen par puta u glavu i u rebra ali nista.Borba je opet otisla na parter gdje fedor nije uspio da ozbiljno ugrozi Mirka(koji je cak pokusao sa polugom nekom ali se izvuko Fedor)
    3 runda je bila isto na parteru gdje je opet Fedor bio u Mirkovom gardu gdje je Mirko zadavao do kraja runde lakse udarce Fedoru i dobro kontrolisao borbu.Fedor je uspio da provuce udarac-dva ali nista ozbiljno.(Mirko je cak dobio bio zuti karton ali neznam radi cega)
    Mislim da je Fedor pobjedio zato jer je agresivniji bio tokom cijele borbe(Prvu bi rundu dao Mirku zbog vishe efektivnijih udaraca i kontrole fedora u parteru),Drugu rundu bi dao Fedoru jer je dominantiji bio u standupu,a trecu rundu bi vjerovatno dobio Mirko zbog vishe udaraca iz garda da nije dobio zuti karton???
    Fedoru su dali prve dvije runde,neznam vjerovatno su ga favorizovali vishe jer ipak je nepobjedjeni sampion...mada ruku na srce borio se kao lav.Mirku takodje cestitam zato jer je po meni pobjedio na parteru.Fedoru cestitke zato jer nije posustajao.***bi ga valjda ce vishe srece imati sledeceg puta.
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .net
    CC 2nd R TKO
    KAKVA JE TO PREDIKCIJA?!?!
    Pa ljudi moji onaj Mirko nije ni do tabana Fjodoru...kako ga je samo rutinski omazao o pod...Mislim da Fjodora niko ne moze dobiti.
    Fjodor je dao lekciju Mirku i iz boksa i iz nozne tehnike, a onda ga je bacao na pod kao maramicu.
    Vidimo se!
    Jeste sigurno iz tvog posta se vidi koliko pratis MMA(ako uopste i znas sto je to)??.Ne bih da se svajdam ali mozes li da izbrojis koliko je puta Fedor udario Mirka iz garda???Postujem Fedora ali on je bio taj koji je ispao iz ringa,ipak nevjerujem da mu je dao lekciju iz boksa ni Mirko njemu ni Fedor Mirku.Ruku na srce svaka mu cast dobio je mec ali druze ti nisi upoznat sa sistemom kako PRIDE boduje i koji su im kriterijumi za bodovanje
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tortuga
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    koliko god postujem Mirka, navijao sam za Fedora, mislim da je Fedor Mirka, prije svega, pobijedio na snagu i na izdrzljivost, vec pred kraj 2. runde vidjelo se koliko Mirko teze dise, Mirko jednostavno nije navikao na duge borbe, jer sve njegove borbe brzo zavrsavaju, po meni Fedor je savrseno izdrzao sve Mirkove napade, Mirko je u standup-u tehnicki potkovaniji sto se i vidjelo, ali Fedor je svaki udarac odbranio ili dobro podnio, cak je izbjegao 2 ili 3 high-kicka, i prilicno prkosno krenuo na Mirka high-kickom, Mirko se dobro drzao u parteru, zadao par udaraca, ali vec u 3. rundise vidjelo koliko nema snage i Fedor mu je zadao par teskih udaraca u svom dobro poznatom G&P stilu, pokusao je Mirko sa triangle-chokeom, armbarom, ali Fedor je izbjegao i Minotaurove poulge pa mu nije tesko izbjeci Mirkove

    Congrats Fedor
    Do You fear death?
    Do You fear that dark abbys?

  8. #8
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .net
    Mislim da si ti veliki strucnjak za MMA, pa mozes da dijelis lekcije...
    "Postujem Fedora ali on je bio taj koji je ispao iz ringa" ...haha, pa ovo je kao da si gledao neku tucu u kvartu...kakve to veze ima sto je ispao iz ringa?!
    Izgleda da , druze, ni ja ni sudije nismo upoznati sa sistemom bodovanja, ali ti ces nam odrzati lekciju.

    "koji je cak pokusao sa polugom nekom" ... pokazujes ekstremno znanje iz MMA.

    "mada je fedoru nacinjeno vishe stete(razbijen nos)," Opet se biju momci u kvartu....

    "Mirku takodje cestitam zato jer je po meni pobjedio na parteru" ... moram priznati da je junacki lezao ispod Fjodora!

    Mislim...doktor si za MMA.
    pa to nije bio armbar vishe je bio armlock.Neznam otkud ti ta prica da ja uporedjujem mma sa ulicnim borbama.To sto je ispao iz ringa znaci da srlja.Po tvojoj prici Fedor ga je unakazio,ok to je tvoje misljenje.S obzirom kakvu je mirko imao pozadinu u BJJ i sto je pokazao danas za mene je dobio borbu na parter jer fedor nije uspio da ga pobjedi tamo gdje je najjaci i gdje je pobjedio ostale borce.
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  9. #9
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a posto si ti doktor za bodovanje onda mi reci 3 kriterijuma glavna za bodovanje?Da imas imalo "blage" o mma prokomentarisao bi borbu barem na slican nacin kao sto sam uradio ja i der_dracht a ne ovako detaljno kao ti u 3 recenice jer borba ne zasluzuje toliko malo:

    "Pa ljudi moji onaj Mirko nije ni do tabana Fjodoru...kako ga je samo rutinski omazao o pod...Mislim da Fjodora niko ne moze dobiti.
    Fjodor je dao lekciju Mirku i iz boksa i iz nozne tehnike, a onda ga je bacao na pod kao maramicu.
    Vidimo se!"
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ajde da se i ja napokon javim...

    kao prvo, da vas zamolim da malko smanjite tenzije... nije vam ovo ni "politika" nit' "buducnost crne gore" pa da se takvo ponasanje tolerishe no je mma i kao pravi ljubitelji sporta, poshtujte suprotna misljenja od vasih (ne morate se i sloziti sa istim) i gledajte da pisete konstruktivne postove...

    fedor je bio bolji u svakom segmentu... mirkov kardio je bio veoma losh... veoma je brzo ostao bez snage i tu je fedor u stvari dobio... cini mi se da je u prvoj rundi kod mirkovog low kicka nastala povreda... fedor ga je odlicno chekirao i mirko je udario u kost... posle toga je mirko pocheo da se "vuche" po ringu... u drugoj rundi ste mogli cuti vladu bozica kako govori mirku: "nemoj da vidi da ne mozes!"... takodje je mirko preshao u kontragard od svog prirodnog i poceo da udara desnom nogom... spojio je par ubitacnih udaraca, ali se fedor brzo oporavljao nakon svakog... sa druge strane, fedor veoma agresivan, super brz i veoma precizan kao uvijek... mnogo bolji kardio, mnogo opusteniji jednostavno je uzeo ono shto mu pripada i tu mu moramo skinuti kapu...

    ps
    shto se tiche zutog kartona: kada borci udju u parter od njih se ocekuje da budu dinamicni, pokusavaju poluge ili da pobjegnu iz partera... s obzirom da se mirko ne osjeca josh uvijek prirodno u parteru to bilo bi rizicno te je njegov cilj bio da zakljuca fedora, shto je i uradio, tako da borba postane nezanimljiva nakon cega sudija dize borce u pocetni (standup) polozaj... to naravno nosi sa sobom i sankciju za borca koji je pasivan a to je zuti karton, odnosno 10% honorara...

    over and out
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Kotor - Dobrota b.b.
    Posts
    1,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .net ne kenjaj, razumijes se u MMA isto kao ja u medicinu...

    Momci su lijepo dali svoje komentare i iskuliraj ih. Sto nas boli racq sto ti navijas za Fedora, i meni je dobar borac, ali isto tako kazem da je i Mirko uznapredovao i to dosta.

    Kad je pocelo suskanje oko ovoga meca prije jedno pola godine a i duze, moj stav je bio da ce Fedor Mirka pojesti u roku od 30 sekundi, ali koliko je do samoga meca Mirko uznapredovao, to me zaista odusevilo. Ubijedjen sam bio da ce ga Fedor dobiti i to lako, ali kad sam vidio mnoge Mirkove borbe prije ove iznenadio sam se i nisam ni znao kako da tipujem i na koga. Isto sam blagu prednost Fedoru dao, ali opet...

    Mislim da ce Mirko dobiti Fedora kad tad, a Fedoru svaka cast, potvrdio je da je najbolji...
    Samsung Galaxy S7

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo jedan odlican post sa nokauta:

    Quote Originally Posted by lot333
    Čestitke Mirku,
    ne znam, ali nama Hrvatima očito prolaze samo oni najbolji na svijetu i nitko drugi.

    Pročitao sam ovaj thread, puno je tu rečeno, dobronamjernog, prepametnog, dobrog, ali evo viđenja i iz kickboxing kuta.

    Cilj ovog mog javljanja definitivno nije da budem pametan, ima tu momaka i stručnjaka koji to bolje znaju. Cilj ovog mog posta je prvenstveno ukazati na neke uočene uzroke, a koji se mogu i moraju popraviti.

    IMHO
    Mirko je izgubio iz dva osnovna razloga:
    1. psihički
    2. taktički

    1. Mirko, čini mi se, nije bio psihički dobro pripremljen za ovu borbu. Pametan je Mirko momak da bi tek tako olako mogao biti "superioran" prema Fedoru. Vrhunskog borca, pored znanja, tehnike, snage, dobre pripremljenosti, kondicije, psihičke stabilnosti krasi i ono nešto - oprostite ali jednostavno ja to zovem "kur*evitost". Samo sve to zajedno donosi pobjedu - samo jedan nedostatak, jedna karima, može dovesti do pucanja lanca. Jako dobro Mirko zna tko je tko. U tom pravcu su bile usmjerene i Mirkove pripreme, a što se vidjelo po relativno solidnoj (prenosim što ste mnogi od vas rekli) obrani u parteru. Zašto sada Mirko nije bio kur*evit - vjerojatno je znao, duboko u sebi, što ne valja, ali o tome kasnije.

    Ono što je Mirka, već psihički nepripremljenog prije borbe, barem ne onako kako bi to trebalo, daljnje oborilo je način borbe koji je započeo Fedor - stand up, i to vrlo dobro, odlično. Nakoliko pokušaja, taj obranjeni midle kick, i Mirko je dodatno pao. Mirko je u tom trenutku shvatio da je Fedor iznenađujuće poboljšao stand up borbu, a što je trebala biti Mirkova prednost. Najveće iznenađenje bilo je, čini mi se, to što Fedor u početku uopće nije pokušavao srušiti Mirka i prebaciti borbu u parter. U tim trenucima iznenađenja, svjesnosti situacije raste adrenalin koji troši snagu. Iscrpljuje.

    Vjerujem da mu je u glavi prostrujila misao "a što ako izgubim na svom - kickboxing terenu?". Dodatni uteg na racionalno razmišljanje koje mu je bilo nužno.

    2. Taktički, ako se to može uopće reći - Mirko uopće nije imao koncepciju borbe - možda je i imao, ali u borbu je ušao prekrut (vidi točku 1), nije uspio uspostaviti svoju taktiku, a onda faktor iznenađenja, Fedor ima neku novu taktiku, ne pokušava ga rušiti, već se bori na Mirkovom terenu. Mirko nije imao priliku razviti svoju taktiku. Ponavljam, ako ju je imao. Mirko nije imao koncepciju kickboxing borbe. Njegovo kretanje, poluokrenut, s početničkim greškama u kretanju - križanje nogu, pokazuje da je najprije prevladala psihička komponenta, pa tek onda su na vidjelo došli i drugi nedostaci.

    Ma da bude jasno, ti nedostaci su toliko izraženi samo zato što se je borio protiv Fedora.

    Šteta, Mirko nije iskoristio svoje najjače oružje. Fedor je imao prilično otvorenu jetru. Ali Mirko prvenstveno s onakvim kretanjem, s prekriženim nogama, nije bio u prilici plasirati jaki midle kick u jetru, pa onda serija ručnih tehnika u glavu - što je bila jedina njegova šansa.

    Uvjeren sam da je uzrok 1 inicirao sve ono u 2.

    Sada je lako biti pametan, ali niti te slabosti nisu prije izašle na vidjelo. Molim, to da bude jasno - i dalje smatram Mirka velikanom hrvatskog i svjetskog borilačkog sporta, poznajem ga, cijenim i poštujem. Međutim, moramo biti jasni i iskreni - na greškama se uči.

    Ali, još malo o uzrocima. Ima li Mirko kickboxing trenera, čini mi se nema. Ima Pokrajca s kojim sparira hrvanje, ali Igor uleti i za ostalo, ima odličnog boksačkog trenera Božića, ima odličnog - ne znam reći trenera ili sparing partnera Werduma. Čini mi se da Mirko nema adekvatnog kickboxing trenera - taktičara.

    I na kraju, ima li u Hrvatskoj trenera koji bi mogli trenirati Mirka, koji bi ga mogli savjetovati, koji bi mu u pravom trenutku mogli dati pravi savjet. Tu stvarno mislim na trenera, a ne na sparing partnera. Ima, s nekima on surađuje, ali mislim da mu je to najslabija karika.

    Ima li Mirko trenera kojeg će slušati - e to ne znam.
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    a evo i dokaza da mirko nije bio ciklama u ovom mechu:



    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo i mirkove izjave:

    Quote Originally Posted by Mirko Filipovic
    Nakon što je četiri godine nepobijeđeni Brazilac Silva izgubio u polufinalu Grand-prixa i kada je Cro Copov suvježbač Werdum onako maestralno pobijedio Fjodorova suvježbača Zenjcova, pomislili smo da su to dobri predznaci. No, prevarili smo se. U Saitami, pred 40.000 gledatelja, Mirko Filipović nije uspio postati svjetski prvak u ultimate fightu. Rus Jemjeljanjenko obranio je prijestolje. Cro Cop je započeo bitku onako kako je u stožeru, u kojem je bio i general Mladen Kruljac, bilo isplanirano. Izbjegavao je veću razmjenu udaraca, kružio je uokolo, plasirao je i nekoliko dobrih direkata i ostavio bolji dojam u prvih deset minuta. No, onda je slijedio šok za samoga Mirka i njegove navijače. - Na sudačku odluku nemam ni najmanji prigovor. Fjodor je imao incijativu i zaslužio je pobjedu. A ja poslije prve runde nisam mogao stajati na nogama. Pao sam doslovce u komu. Nevjerojatno. Na treninzima sam izdržavao i po 30 minuta borbe, bio sam opušten, nisam bio u grču. Zašto sam krahirao s energijom, to ne mogu shvatiti - žalio se Mirko.

    Veći dio druge i treće runde odvijao se na tlu. Mirko se odlično branio, kao nitko dosad protiv Fjodora, ali je zato ostao dojam da u stojećem stavu nije bio dovoljno ubojit i strateški staložen. - Udario me koji put svojim širokim krošeom, ali me nije uzdrmao. U prvoj rundi uzdrmao sam ga direktima, pretrpio je nokaut na nogama. I umjesto da ga idem srušiti boksačkim naletom, potegnuo sam high-kick i poskliznuo se. Povuklo me, htio sam borbu atraktivno završiti - samokritičan je bio hrvatski gladijator, čiji je boksački trener Vlado Božić preuzeo krivicu na sebe izrazivši spremnost i da napusti svoje mjesto.

    Nakon tog promašenog "projektila" borci su pali na pod a ondje je Fjodor kao riba u vodi. U posljednjih pet minuta borbe na Mirku se vidjelo da je na izdisaju. Noge i ruke su mu bile spore, pa se prepustio obrani u parteru.

    - Dolje mi nije mogao ništa. Dobro sam se branio. U toj trećoj rundi mi je čak i odgovaralo da sam dolje jer za napade nisam imao snage. Eh, da se nisam tako ispuhao zacijelo bih ga u toj trećoj rundi napao u "stojci". Ne bih čekao, kao u prvoj rundi, da on mene napadne i da kontriram. Gledajući njihova lica poslije borbe, ustvrdili smo da je veću "ratnu štetu" pretrpio Fjodor. Na njegovu licu vide se rane i masnice, a na Mirkovu uglavnom ogrebotine od "štancanja" u parteru. No, to našeg borca nije moglo utješiti. Za razliku od tihe mise u Mirkovoj svlačionici, kod Rusa je bilo veliko veselje. Likovali su i Nizozemci koji su ga učili borbi u stojećem stavu, čime je pomalo iznenadio Mirka.

    - Nikad nisam imao težeg suparnika u karijeri. Nemojte me ništa pitati, grogiran sam - govorio je svjetski prvak u nježnom zagrljaju supruge i sestre, dok su oko njega najavljivali ludu noć s puno votke. Među Brazilcima, u Chute Box Teamu, plesala se pak samba. Iako je njihov vođa Vanderlei Silva izgubio, neočekivano je slavio Mauricio Shogun Rua. Shogun je u finalu, na podu, u prvoj rundi nokautirao svoga sunarodnjaka Ricarda Aronu.

    Fedor kratko izjavljuje dok je slavlje trajalo u svlacionici:


    "I never had tougher opponent in my career. Please don't ask me any questions, I'm feeling grogy right now..."
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,712
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Aferim i jednom i drugom,po procitanom....njegov je drugi put 100000 %a i po slikanom :yipiiii:
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  16. #16
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Tivat
    Posts
    848
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .net
    .
    Ja sam borbu prokomentarisao navijacki, jer mi je preko glave price kako je Cro Cop prejak, kako ce da razbije svakoga, i svakakve budalastine. .
    Ne sjecam se da je iko odje komentarisao kako je CC prejak itd.A ako procitas bolje post momka sa nokauta vidjeces da si se prevario "navijacki" kad si reko da je Fedor bolji za klasu(onda vjerovatno mirka stavljas u klasi sa Colemanom,Goodrigde-om,Fujitom itd).Slicno bi bilo kada bih ja prokomentarisao poraz Couture-a od Liddella da je Liddell bolji za klasu...(a svi znamo da je Randy izgubio zato jer je rushovao u chucka i counter punch je uslijedio-nedostatak strategije za taj mec).
    A sad kraj rasprave.
    N*A*S*M*E*J*A*N*I[*] A*N*A*N*A*S

  17. #17
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    127
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Sad sam odgledao mec i ono su dva najbolja borca danas . Fedor je dosta fizicki jaci i neki Mirkovi udarci su izgledali kao da se odbijajaju od Fedora . Fedor me je iznenadio u uspravnoj borbi i kako svako rvanje zavrsi sa Fedorom na Mirku a i Mirko mu nije ostao duzan vec se branio ko zmaj u parteru . To sto se Mirko umorio je razumljivo jer je imao najboljeg borca u parteru na sebi gotovo citav mec i jos taj borac ima 120 kg . Mirko je trebao da bude agresivniji od pocetka , tako bi sigurno dobio vise poena kod sudija ali svaka cast obojici na odlicnom mecu i sto su ostali na nogama . Odlican mec

  18. #18
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja odgledah borbu dva puta [uzivo / snimak] i mlooogo dobro su se makljali mloogo dobro stim da je mirko pocheo prejako mislio sam da ce da rastavi brata rusa E ondak mu je chika F pokazao kako treba da se bije!
    fino ga je izdrvio stim da ni ovaj nije ostao duzan!
    Mirko ga je udari sve ukupno par puta dok je fedor njega udarao cijelo vrijeme!
    Kad nauchi da se rva onda neka mirko dodje da se bije sa F. do tad! Nishta!!

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Eugene, OR - USA
    Posts
    1,452
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by der_dracht
    koliko god postujem Mirka, navijao sam za Fedora, mislim da je Fedor Mirka, prije svega, pobijedio na snagu i na izdrzljivost, vec pred kraj 2. runde vidjelo se koliko Mirko teze dise, Mirko jednostavno nije navikao na duge borbe, jer sve njegove borbe brzo zavrsavaju, po meni Fedor je savrseno izdrzao sve Mirkove napade, Mirko je u standup-u tehnicki potkovaniji sto se i vidjelo, ali Fedor je svaki udarac odbranio ili dobro podnio, cak je izbjegao 2 ili 3 high-kicka, i prilicno prkosno krenuo na Mirka high-kickom, Mirko se dobro drzao u parteru, zadao par udaraca, ali vec u 3. rundise vidjelo koliko nema snage i Fedor mu je zadao par teskih udaraca u svom dobro poznatom G&P stilu, pokusao je Mirko sa triangle-chokeom, armbarom, ali Fedor je izbjegao i Minotaurove poulge pa mu nije tesko izbjeci Mirkove

    Congrats Fedor
    zchico izdajico stara :P
    (@Dovla): mosqito ga ujeo
    (+Nerd): sta je mosqito
    (@Dovla): vrsta komarca

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Dam Neck,Virginia
    Posts
    6,712
    Thanks Thanks Given 
    473
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Ima li dje da se skine borba?
    ↯↯Dodje li ti nekad da skocis sa mosta,da li je i tebi nekad svega dosta↯↯

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Tortuga
    Posts
    185
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaL[1338]
    zchico izdajico stara :P
    a jbg. nekako je preovladalo , mada isto mi je nekako zao Mirka ipak, Fedor me stvarno iznenadio Stand-upom, pogotovo high-kickom :0
    A onaj Mirkov uvod tipa americkih Van Damme filmova: "Ja sam osvetnik i idem da osvojim turnir u krvavom sportu", me je malo iznervirao
    Do You fear death?
    Do You fear that dark abbys?

  22. #22
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    CHEVO
    Posts
    1,075
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ADSL HELP needed
    By Cazas_plavooki in forum Internet
    Replies: 59
    Last Post: 23-09-05, 19:07
  2. ADSL problem
    By templar in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 24-07-05, 15:50
  3. PRIDE HW GP FINAL CONFLICT PBP & RESULTS
    By HaL[1338] in forum Ostali sportovi
    Replies: 21
    Last Post: 15-08-04, 10:55
  4. PRIDE HW GP FINAL CONFLICT PREDICTION
    By HaL[1338] in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 11-08-04, 21:11
  5. PRIDE Final Conflict 2004
    By der_dracht in forum Ostali sportovi
    Replies: 3
    Last Post: 02-08-04, 00:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •