Page 6 of 31 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 126 to 150 of 761

Thread: Apple...

  1. #126
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Ovaj iMac je bruka
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  2. #127
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kenneth View Post
    Ovaj iMac je bruka
    Bah, moze bit, (mada nisam sasma siguran),

    No, da vidimo, ali ljudsku verziju (27''), ne reklamnu:

    3.4GHz Intel Core i7 -Nije standard, doplacuje se. (btw imam ga poodavno u bzv pc..) +200$
    16GB 1600MHz DDR3 SDRAM - 2X8GB- Standardno je 8GB, ali rekoh 'besh Meka bez 16GB rama.. +200$
    768GB Flash Storage-Klasichni apple lopovluk, ne daju "normalan" ssd, no ako cesh ssd morash ovaj, +1300$ (nema opcija manji ssd+ bigy hdd).
    NVIDIA GeForce GTX 680MX 2GB GDDR5 -Nije standard doplacuje se, +150$
    Apple Magic Mouse -Standardno
    Apple Wireless Keyboard (English) & User's Guide-Standardno
    Pages
    Numbers -Malo software-a, najosnovnije stvari, +60$ nishta strashno.
    Keynote
    Apple USB SuperDrive -Optika, doplacuje se. +79$
    Apple Thunderbolt cable (2.0 m)-Nije standardno, doplacuje se. +49$
    Apple Battery Charger -Doplata. Wireless dzidze, mora punjach, je li. +29$
    Promise Pegasus R4 4TB (4x1TB) RAID System - (externi storage, jbg kad ne daju ssd+hdd internal). Doplata naravno. +1099$
    Time Capsule - 2TB - backup, doplata. +299$


    Brat bratu:

    -5,463.97$

    Hmmm, ne znam, shto znam.. ma bih reka', -pffffffffff.. -I Mean, Seriously...
    ><

  3. #128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Bas ono, napravio si sirotinjsku masinu. Sto bi rekli, standardan PC.
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  4. #129
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Bas ono, napravio si sirotinjsku masinu. Sto bi rekli, standardan PC.
    Napravljeno je kako je trebalo, tj. dolikovalo i sledovalo, ne samo "meku", vec bilo kojoj mashine ove klase/reda. (i ti to znash).

    -Ne treba mi ssd od 770gb, zaista ne, ali oni ne daju drugi. (sasvim dovoljan bi bio od oko 128-250GB)
    -Ne treba mi raid external storage, ali kako nema druge storage varijante, onda mora kako mora.

    Ne ostavljaju puno izbora, u vecini, sasvim ochigledno, da bi uzeli dinar vishe, i zato ih je jako teshko voljeti..(makar meni)
    ><

  5. #130
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    1,654
    Thanks Thanks Given 
    445
    Thanks Thanks Received 
    67
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Oni ne daju drugi, što tebi apsolutno ne treba da smeta. Kupiš ssd koji oćeš, i ugradiš. Fala bogu ima dosta mjesta u 27inča, pa će stat.
    Realno ja bih samo to i uradio kad bih ga trgovao, uzeo bi 27 nenabudženu ... "sirotinjsku", i dodao ssd.
    Edit: Inače malo sam skeptičan oko onog fusion drive-a. To džaranje po fajlovima, prebači na hdd vrati na ssd, meh. Rađe bih to imao kao odvojene particije, pa dako se snađem đe ću što.
    Last edited by Winamp; 01-12-12 at 08:42.

  6. #131
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Bah, moze bit, (mada nisam sasma siguran),

    No, da vidimo, ali ljudsku verziju (27''), ne reklamnu:

    3.4GHz Intel Core i7 -Nije standard, doplacuje se. (btw imam ga poodavno u bzv pc..) +200$
    16GB 1600MHz DDR3 SDRAM - 2X8GB- Standardno je 8GB, ali rekoh 'besh Meka bez 16GB rama.. +200$
    768GB Flash Storage-Klasichni apple lopovluk, ne daju "normalan" ssd, no ako cesh ssd morash ovaj, +1300$ (nema opcija manji ssd+ bigy hdd).
    NVIDIA GeForce GTX 680MX 2GB GDDR5 -Nije standard doplacuje se, +150$
    Apple Magic Mouse -Standardno
    Apple Wireless Keyboard (English) & User's Guide-Standardno
    Pages
    Numbers -Malo software-a, najosnovnije stvari, +60$ nishta strashno.
    Keynote
    Apple USB SuperDrive -Optika, doplacuje se. +79$
    Apple Thunderbolt cable (2.0 m)-Nije standardno, doplacuje se. +49$
    Apple Battery Charger -Doplata. Wireless dzidze, mora punjach, je li. +29$
    Promise Pegasus R4 4TB (4x1TB) RAID System - (externi storage, jbg kad ne daju ssd+hdd internal). Doplata naravno. +1099$
    Time Capsule - 2TB - backup, doplata. +299$


    Brat bratu:

    -5,463.97$

    Hmmm, ne znam, shto znam.. ma bih reka', -pffffffffff.. -I Mean, Seriously...
    ovakva mašina treba samo nekom profesionalcu koji ce njome da zaradi 50 puta koliko ona vrijedi. Ona obično izlazi mnogo više jer za profesionalni rad (u bilo kojoj oblasti) ti treba softver koji kosta koliko i sam računar. Obični smrtnicima ovo ne treba. Da imam Milion eura pa ajde da se iživljavam.
    Ludilom maskiram dosadu

  7. #132
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    United States
    Posts
    64
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Komentar za dranje ICentra se odnosio na njihove cijene u poredjenju sa cijenama na americkom trzistu. Ali ipak, izgleda da je takva situacija svugdje sto se tice cijena Apple-ovih proizvoda u Evropi. Malo je to steta jer bi mnogo vise ljudi priustilo nihove uredjaje...

  8. #133
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Ja sam instiktivno bildao mashinu po meraku, da joj mane nema, da vidim koliko to koshta kad se oce od ovakvog necheg napraviti versatile mashina. A i nekako, i bez mog uslovnog refleksa, to mi je spram premijuma koji apple tvrdi da reprezentuje.

    Still, mislim da to ne bi trebao biti primaran pravac u komentarisanju i ocjeni ovakve vrste (sort of modnog) rachunara. Ovo nije comp za performans i za priganje Crysisa od po 6-7 sati, ili kakav dugi rad koji bi ga krvnichki naprezao. Ovakva forma rachunara koja je uslovljena primarno stilskim zahtjevima, nije za dugo i jako grijanje, i to je fakat, ma shta marketing, bilo chiji, prichao. Ovo je slick-fancy comp za light usage, koja stoji negdje u uglu moderno namjeshtenog stana, i oplemenjuje enterijer.. Neshto shto jako cijene metro-menovi, a i zene.
    Nazalost, osim estetskog aspekta, koji je 11/10 bez sumnje, (ali pod uslovom da ne koristite ni jednu od externih dzidza, jer onda se vec charolija gubi, oficijelna galerija imac-a: >>tastatura-mish-comp<< na svim slikama, ni kablove koji su must, nisu stavili, haha, 'bem ti marketing doba ), nijesu svi metro, i nije svima forma presudna, (makar ne sama za sebe), posebno ne kod rachunara, ostali aspekti kao shto su praktichnost, performans, omjer ulozeno:dobijeno, ne plijene u tolikoj mjeri, posebno ukoliko se razmishlja da kad se vec daje gomila para, da bi dobro bilo da dzidza koja se uzme moze i da ore, i da leti, -da je i za svadbe i za sa'rane! (Teshko je rachunar svesti na chist larpurlatizam, tj gledati ga iskljuchivo tim ochima, za to su druge stvari, a ne tech dzidza).
    ><

  9. #134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    takvi korisnici nisu ciljna grupa za prodaju iMac-a... takvi korisnici idu na Mac Pro u kombinaciji sa Cinema Display 27" i dobiju mnogo vise za te pare

  10. #135
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    2,828
    Thanks Thanks Given 
    30
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Ili budu josh pametniji, i josh vishe dobiju za svoje pare, sjetivshi se recimo, -Dell UltraSharp U2713HM.
    Nego to je druga pricha..
    ><

  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mad World
    Posts
    2,673
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    to vec zavisi od razlicitih potreba

  12. #137
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by NexusVI View Post
    Ja sam instiktivno bildao mashinu po meraku, da joj mane nema, da vidim koliko to koshta kad se oce od ovakvog necheg napraviti versatile mashina. A i nekako, i bez mog uslovnog refleksa, to mi je spram premijuma koji apple tvrdi da reprezentuje.

    Still, mislim da to ne bi trebao biti primaran pravac u komentarisanju i ocjeni ovakve vrste (sort of modnog) rachunara. Ovo nije comp za performans i za priganje Crysisa od po 6-7 sati, ili kakav dugi rad koji bi ga krvnichki naprezao. Ovakva forma rachunara koja je uslovljena primarno stilskim zahtjevima, nije za dugo i jako grijanje, i to je fakat, ma shta marketing, bilo chiji, prichao. Ovo je slick-fancy comp za light usage, koja stoji negdje u uglu moderno namjeshtenog stana, i oplemenjuje enterijer.. Neshto shto jako cijene metro-menovi, a i zene.
    Nazalost, osim estetskog aspekta, koji je 11/10 bez sumnje, (ali pod uslovom da ne koristite ni jednu od externih dzidza, jer onda se vec charolija gubi, oficijelna galerija imac-a: >>tastatura-mish-comp<< na svim slikama, ni kablove koji su must, nisu stavili, haha, 'bem ti marketing doba ), nijesu svi metro, i nije svima forma presudna, (makar ne sama za sebe), posebno ne kod rachunara, ostali aspekti kao shto su praktichnost, performans, omjer ulozeno:dobijeno, ne plijene u tolikoj mjeri, posebno ukoliko se razmishlja da kad se vec daje gomila para, da bi dobro bilo da dzidza koja se uzme moze i da ore, i da leti, -da je i za svadbe i za sa'rane! (Teshko je rachunar svesti na chist larpurlatizam, tj gledati ga iskljuchivo tim ochima, za to su druge stvari, a ne tech dzidza).
    Jel ti toliko mrzis da si slijep ispred ociju?

    I mis i tastatura su bezicni. Jedini kabal je kabal od struje od iMac-a do uticnice!

    Ova tvoja bolesna patetika o nekom light usage-u govori o cinjenici koliko pojma nemas o iMac-u i Apple hardveru uopste, a to si dokazao do sad nebrojeno puta i ne znam odakle ti hrabrosti opet ovo da pises!

    Ono sto iMac 2.000e (bez budzenja) moze da odradi, to nijedan PC ne moze, ma koliko kostao! Ovo sto si ti sastavio za 5,500e je apsolutno bespotrebno (eksterni disk!? WTF?!), a da ne pricam da se pola ovih stvari ne kupuje od Apple (makar ko zna sto i kako)... I opet, na kraju svih krajeva, za ovih 5,500e nijedan PC ne moze da prismrdi sa performansama (zbog OS debilnog ogranicenja i softvera na njemu) ni za 3 godine (pominjao sam moj MacBook PRO 3 god. star koji i dalje radi stvari koje nijedan laptop OVE generacije ne moze!!!), tako da bih te zamolio ili da se iskljucis iz dalje price ili da nam napises ISKRENO koliko si para uvalio u PC zadnjih 5 godina pa mozda i ukapiras neke stvari...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  13. #138
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Najdraže mi je kad neko nazove ne-Apple OS "ograničenim".
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  14. #139
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I meni kad se ti javis da od sve pisanije izvuces rijec iz konteksta...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  15. #140
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Jel ti toliko mrzis da si slijep ispred ociju?

    I mis i tastatura su bezicni. Jedini kabal je kabal od struje od iMac-a do uticnice!

    Ova tvoja bolesna patetika o nekom light usage-u govori o cinjenici koliko pojma nemas o iMac-u i Apple hardveru uopste, a to si dokazao do sad nebrojeno puta i ne znam odakle ti hrabrosti opet ovo da pises!

    Ono sto iMac 2.000e (bez budzenja) moze da odradi, to nijedan PC ne moze, ma koliko kostao! Ovo sto si ti sastavio za 5,500e je apsolutno bespotrebno (eksterni disk!? WTF?!), a da ne pricam da se pola ovih stvari ne kupuje od Apple (makar ko zna sto i kako)... I opet, na kraju svih krajeva, za ovih 5,500e nijedan PC ne moze da prismrdi sa performansama (zbog OS debilnog ogranicenja i softvera na njemu) ni za 3 godine (pominjao sam moj MacBook PRO 3 god. star koji i dalje radi stvari koje nijedan laptop OVE generacije ne moze!!!), tako da bih te zamolio ili da se iskljucis iz dalje price ili da nam napises ISKRENO koliko si para uvalio u PC zadnjih 5 godina pa mozda i ukapiras neke stvari...
    Čisto iz radoznalosti da pitam: što to tvoj mac moze sto danasnja najnovija generacija ne može. Imam i ja Macbook pro pa da znam da se *určim :P
    Ludilom maskiram dosadu

  16. #141
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Ne vidim kako sam izvukao iz konteksta, nije dvosmislena izjava.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  17. #142
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by lunar View Post
    Čisto iz radoznalosti da pitam: što to tvoj mac moze sto danasnja najnovija generacija ne može. Imam i ja Macbook pro pa da znam da se *určim :P
    Moj MacBook Pro moze da ucita video fajl iz Canon 5D Mark2 (foto aparat star 4 godine) i da ga obradjuje bez kocenja, pre-renderovanja i eksportovanja... Dakle, ima snagu i softver da radi sa sirovim fajlom...

    To PC (odnosno Windows) nije uspio da rijesi vec 4 godine (vuku oni to od ranije, ali sa pojavom 5D Mark2 je taj problem postao ocigledan i siroko rasprostranjen)... Danasnji bilo koji PC to ne moze da radi, sto moze MacBook PRO star 3 godine... I onda pricamo o precijenjivanju? Inace, iMac star 6 godina to moze da radi, cisto zbog poredjenja vrijednosti hardvera i softvera sa PC-jem...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  18. #143
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Roy Fokker View Post
    Najdraže mi je kad neko nazove ne-Apple OS "ograničenim".
    Nisam rekao da je OS ogranicen, nego njegovog ogranicenja... A njegovo ogranicenje je kompatibilnost sa svakim mogucim hardverom... Ti to vidis kao prednost, a ja ga navodim kao manu... Ista stvar sa Androidom... Dokle god oce da prave OS za svaki moguci hardver i velicinu displeja, oni su ograniceni (tu mislim na razvoj novih tehnologija i njihovu implementaciju gdje su u startu osudjeni da ga nece svaka platforma podrzati - hardverski)...

    Eto zbog toga rekoh da si izvukao rijec iz konteksta...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  19. #144
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    negdje blizu tebe,što te zanima?
    Posts
    1,661
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni macbook pro nece da radi sajednim starim stampačem Okipage 8w lite dok ga je linux odmax pronasao Kaže nije podržan .
    Ludilom maskiram dosadu

  20. #145
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Nisam rekao da je OS ogranicen, nego njegovog ogranicenja... A njegovo ogranicenje je kompatibilnost sa svakim mogucim hardverom... Ti to vidis kao prednost, a ja ga navodim kao manu... Ista stvar sa Androidom... Dokle god oce da prave OS za svaki moguci hardver i velicinu displeja, oni su ograniceni (tu mislim na razvoj novih tehnologija i njihovu implementaciju gdje su u startu osudjeni da ga nece svaka platforma podrzati - hardverski)...

    Eto zbog toga rekoh da si izvukao rijec iz konteksta...
    Nekome ograničenje, drugome prednost, i tu nema šta mnogo da se priča.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  21. #146
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Jel ti toliko mrzis da si slijep ispred ociju?

    I mis i tastatura su bezicni. Jedini kabal je kabal od struje od iMac-a do uticnice!

    Ova tvoja bolesna patetika o nekom light usage-u govori o cinjenici koliko pojma nemas o iMac-u i Apple hardveru uopste, a to si dokazao do sad nebrojeno puta i ne znam odakle ti hrabrosti opet ovo da pises!

    Ono sto iMac 2.000e (bez budzenja) moze da odradi, to nijedan PC ne moze, ma koliko kostao! Ovo sto si ti sastavio za 5,500e je apsolutno bespotrebno (eksterni disk!? WTF?!), a da ne pricam da se pola ovih stvari ne kupuje od Apple (makar ko zna sto i kako)... I opet, na kraju svih krajeva, za ovih 5,500e nijedan PC ne moze da prismrdi sa performansama (zbog OS debilnog ogranicenja i softvera na njemu) ni za 3 godine (pominjao sam moj MacBook PRO 3 god. star koji i dalje radi stvari koje nijedan laptop OVE generacije ne moze!!!), tako da bih te zamolio ili da se iskljucis iz dalje price ili da nam napises ISKRENO koliko si para uvalio u PC zadnjih 5 godina pa mozda i ukapiras neke stvari...

    Ako cemo pravo, za svako ogranicenje koje Windows ima, Mac ima 20. Mac jedino radi sa stvarima koje je Apple odobrio. Mac ono sto moze da radi radi vrhunski, ali to nije mnogo stvari. Tako da Mac vs Windows je najgluplje poredjenje ikad(ledolomac vs podmornica).


    A i vecina ljudi kojima treba ozbiljan OS za rad se okrece Linuxu(best of both worlds).
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  22. #147
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Jel ti palo napamet da ljudi kupuju Mac zato sto ono sto radi radi vrhunski?

    A to da li je mnogo stvari ili nije, pusti druge da ocjenjuju... Odakle ti znas tudje potrebe? Ti si se izjasnio, to postujemo, rekao si da tvoje potrebe rjesava i PC od 1.000e i to je to... Moje potrebe ne moze da rijesi nijedan PC na svijetu, sto znaci da je iMac neuporedivo bolji od bilo kojeg PC-a, a ne moram da platim 5.500e, nego cu platiti 2.000e za njega...

    Za PC te konfiguracije bi mi trebalo oko 1.200-1.300e (ovako napamet racunajuci) + ne bi PC mogao da mi zavrsi posao! O dizajnu, kvalitetu izrade, garanciji i softveru necu trositi rijeci...

    A to za Linux i ozbiljan posao, nema veze sa zivotom... Jes, sve dizajneri, projektanti i arhitekte instaliraju Linux za rad sa softverom koji im treba?!
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  23. #148
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  24. #149
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,942
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,329
    Thanked in
    1,861 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi View Post
    Moj MacBook Pro moze da ucita video fajl iz Canon 5D Mark2 (foto aparat star 4 godine) i da ga obradjuje bez kocenja, pre-renderovanja i eksportovanja... Dakle, ima snagu i softver da radi sa sirovim fajlom...

    To PC (odnosno Windows) nije uspio da rijesi vec 4 godine (vuku oni to od ranije, ali sa pojavom 5D Mark2 je taj problem postao ocigledan i siroko rasprostranjen)... Danasnji bilo koji PC to ne moze da radi, sto moze MacBook PRO star 3 godine... I onda pricamo o precijenjivanju? Inace, iMac star 6 godina to moze da radi, cisto zbog poredjenja vrijednosti hardvera i softvera sa PC-jem...
    Batice valjda ti je priča o MacOS - u i Windowsu a ne Mac - u i PC. Pomiješao si termine, jer ako nisi, ja ću na moj IBM iz 2010 da ubacim MacOS i sa njim zajedno će pojesti tvoj MacBook star par godina.



    Poslato sa pisaće mašine Galaxy Note
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #150
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znaci, na moj PC ubacim regularno OSx i to sve regularno radi kao na iMac-u?

    Ili ipak mora Hacintosh? Ono, regularno?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

Page 6 of 31 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •