Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 59

Thread: Depresija...

  1. #1
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default Depresija...

    ***** mu mater, imam 30 godina, problema kao sto i svako ima, mozda malo vise, sina, bivsu zenu, nemam ja vremena ni zivaca da trcim vise oko neke cure kao sto sam nekad trcao, bas nemam...

    I nemam inspiracije vise za muvanje, znam sve kako ce da se odvija, i to me ubi u pojam, bas me ubi. Postoji samo jedna osoba oko koje bih se trudio, ali ne u mjeri u kojoj mozda ona ocekuje, ili koja je ocekivana od momka koji zeli da je s nekom curom...

    Ne znam, poludjeh vise, da mi se iskljucit jedno desetak dana, platio bih, od svega, da malo usporim.

    Bas sam u neku depresiju upao, sto se tice ove teme.

    Sex je nebitan, u celibatu sam vec neko vrijeme, zapocetom sa zeljom da prvo sredim emocije, razmisljanja, da vidim sta zelim...
    Last edited by zvoncica; 22-10-12 at 22:56. Reason: psovke
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  2. #2
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Nije baš da si depresivan, ako ćemo da budemo ispravni u pogledu termina. Koliko mi se čini, u kolotečini si, prezasićen ljudima i vezama. Sam si sebi dao odgovor, moraš da razmisliš šta želiš. Budi najprije čist sa sobom, onda ćeš lako imati čiste odnose s drugima. Svakome je potreban odmor Ako ikako imaš prilike, priušti ga. Prijaće ti odmor van grada i samoća, koristiće ti ako raščistiš misli.



    Ili si samo otvorio temu ne bi li neku snajku sa foruma privolio da se sažali na tebe kako bi ti dala seksa, da te malo ''oraspoloži'', m? :mrgreen:

  3. #3
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    Nije baš da si depresivan, ako ćemo da budemo ispravni u pogledu termina. Koliko mi se čini, u kolotečini si, prezasićen ljudima i vezama. Sam si sebi dao odgovor, moraš da razmisliš šta želiš. Budi najprije čist sa sobom, onda ćeš lako imati čiste odnose s drugima. Svakome je potreban odmor Ako ikako imaš prilike, priušti ga. Prijaće ti odmor van grada i samoća, koristiće ti ako raščistiš misli.



    Ili si samo otvorio temu ne bi li neku snajku sa foruma privolio da se sažali na tebe kako bi ti dala seksa, da te malo ''oraspoloži'', m? :mrgreen:
    Ne mogu sad priustit odmor, tek za jedno mjesec, to mi bas treba.

    Ma kakve snajke sa foruma, u celibatu sam cujes li?
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  4. #4
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Sex je nebitan, u celibatu sam vec neko vrijeme, zapocetom sa zeljom da prvo sredim emocije, razmisljanja, da vidim sta zelim...
    Da bi ovo postigao, moraš imati vremena za sebe. Čak iako nisi na zvaničnom odmoru, možeš naći svoj kutak, pa da fino ''porazgovaraš'' sa sobom.

    Šta znači to da postoji samo jedna osoba vrijedna tvog truda pri čemu nisi spreman da se potrudiš kako valja? Jesi li onda siguran da ti ta osoba treba?

  5. #5
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    Da bi ovo postigao, moraš imati vremena za sebe. Čak iako nisi na zvaničnom odmoru, možeš naći svoj kutak, pa da fino ''porazgovaraš'' sa sobom.

    Šta znači to da postoji samo jedna osoba vrijedna tvog truda pri čemu nisi spreman da se potrudiš kako valja? Jesi li onda siguran da ti ta osoba treba?
    Pa postoji. ONA. Ali brate nemam ja vremena, a posebno nemam zivaca vise za neke stvari, razumijes? Ja ako kazem nesto, onda je to tako, ne moram to dokazivat ne znam ni ja cime, kakvim kolosalnim djelima poput toga da je prezim s posla ili na posao, i tome slicno.

    E sad, nije da sam ja bio neka cvecka u proslosti prema njoj, pa da se ja sad cudim, ja samo trazim jednu sansu, bez mnogo prenemaganja i ne znam ja kakvih ocekivanja, barem u samom startu.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  6. #6
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Pronađi nešto što te relaksira a da za to možeš da izdvojiš vremena bar jednom nedeljno. Po ovome kako si napisao izgleda da si u kontinuitetu pod stresom.

    Što se te cure tiče, otvoren i iskren razgovor.

  7. #7
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Jesi li već bio u vezi s njom? Ako nisi, možta je želiš zato što je nisi imao?

    Živaca moraš imati prije svega zbog sebe. A da bi nekome dokazao svoju naklonost, nisu neophodna neka grandiozna djela. Potrebno je samo da joj pružaš kontinuiranu pažnju i poštovanje.
    Malo se sredi, pa popričaj s njom. I izloži joj svoje želje, osjećanja. Ne možeš je natjerati da ti uzvrati, samo možeš da joj pokažeš svoju odlučnost i stanje uma i srca.

  8. #8
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Pronađi nešto što te relaksira a da za to možeš da izdvojiš vremena bar jednom nedeljno. Po ovome kako si napisao izgleda da si u kontinuitetu pod stresom.

    Što se te cure tiče, otvoren i iskren razgovor.
    A dzaba sam ja sad otvoren i iskren kad mi ona nista ne vjeruje. Sta da radim ja sad tu, kad mogu samo nesto da KAZEM, a ne da URADIM povodom toga. Ne znam ni sta bih mogao da uradim...

    Relaksira me alkohol ladnen, granen i lajnen, ali mi ne treba takva vrsta opustanja.
    Last edited by kvarni; 22-10-12 at 23:01.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  9. #9
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    Jesi li već bio u vezi s njom? Ako nisi, možta je želiš zato što je nisi imao?

    Živaca moraš imati prije svega zbog sebe. A da bi nekome dokazao svoju naklonost, nisu neophodna neka grandiozna djela. Potrebno je samo da joj pružaš kontinuiranu pažnju i poštovanje.
    Malo se sredi, pa popričaj s njom. I izloži joj svoje želje, osjećanja. Ne možeš je natjerati da ti uzvrati, samo možeš da joj pokažeš svoju odlučnost i stanje uma i srca.
    Jesam, bio sam, imamo istoriju, da je tako nazovem, a zna ona odlicno sto je i kako, zna, samo je nepoverljiva, i ja je razumijem, ali zar je toiliko tesko poslusat me, ipak sam je neko ko ima sta da kaze Salim se, samo sansu trazim, ona je poslednja s kojom sam osjetio onaj thrill, onaj instikt u stomaku, da lovim, da se motam oko nje, da izbacam grudi kao tetrijeb, da glumim alpha male-a....
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  10. #10
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Džek ti je mnogo lijepo napisao izviše.

    A pronađi nešto drugo, tipa šum vode ili ko zna šta drugo pozitivno utiće na tebe. Jedna osoba sad svake nedelje ide na tibetansku saunu, i mnogo je smjereniji, tako da sam sigurna da i ti možeš naći nešto da smanjiš uticaj stresa prema kojem si izložen.

  11. #11
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Pa ne možeš očekivati da bude s tobom samo na osnovu tvojih slatkorječivih riječi, obzirom da ste imali problema u vašem ranijem odnosu. Moraš naći druge načine da joj dokažeš da ti je stalo do nje.

    I što rekoše, nađi načina da se relaksiraš. Ima mnogo načina za to, u zavisnosti od toga šta prija tvom temperamentu.

  12. #12
    Join Date
    May 2011
    Posts
    1,328
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo opusteno, naici ce vec neka koja isto kao ti nema vremena.
    "Abrazame para que piense alguna vez en ti..."


  13. #13
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e pa kad osjecas neki "thrill" neki instinkt prema nekome, nisi depresivan. samo te od****la izgleda. nista strasno, svakome se to desava.
    Last edited by zvoncica; 23-10-12 at 19:00.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  14. #14
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    e pa kad osjecas neki "thrill" neki instinkt prema nekome, nisi depresivan. samo te od****la izgleda. nista strasno, svakome se to desava.
    A nije cujes li, samo mi ne vjerujeeeee, u tome je poenta. Ja priznajem da sam bio *****, prase, vepar, sve, ali to ne znaci da ne treba da mi se pruzi jos jedna sansa
    Last edited by zvoncica; 23-10-12 at 19:00.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  15. #15
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ta tvoja prica sa depresijom veze nema. ako hoces da imas sansu potrudi se da joj se nadjes u blizini, da moze da racuna na tebe. sa vremenom ce se sigurno sve srediti.

    ali nije to depresija nikakva. depresija je ozbiljna bolest iz koje se ljudi tesko izvucu.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  16. #16
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Pa dobro, rekoh ja na početku da se ne radi o depresiji. I sreća što nije. No je postalo maltene uobičajeno da se neraspoloženje etiketira na taj način.

    Narušeno povjerenje se ne može povratiti jednim razgovorom, preko noći. Nego na opisani način:
    ako hoces da imas sansu potrudi se da joj se nadjes u blizini, da moze da racuna na tebe. sa vremenom ce se sigurno sve srediti.

  17. #17
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    579
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    što se tiče celibata ove današnje curice se pale na starije,šank naručiš jedno pivo(strano,jbg vole kad imaš para)i čekaš
    heisenberg says relax

  18. #18
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nikako alkohol i ostalo to je bjezanje od problema i samo pogorsavanje stanja uma i tijela, probaj sa nekom fizickom aktivnoscu da sredis misli, trcanje npr. ako imas vremena zna da relaksira dosta. A ne vjerujem da imas depresiju to je kako je fenix navela bas teska bolest pracena nezainteresovanoscu za zivotom uopste,suicidalnim mislima itd.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Ja priznajem da sam bio *****, prase, vepar, sve, ali to ne znaci da ne treba da mi se pruzi jos jedna sansa
    ..da opet budes *****, prase, vepar, sve? :mrgreen:
    Last edited by zvoncica; 23-10-12 at 18:57.
    She is only here to annoy herself!

  20. #20
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Dobro je, sto ste napali da nije depresija, znam i ja da nije depresija, moram li i latinski naziv smisljat za ovo moje stanje, mozda bolje da sam temu nazvao ljubavna depresija, ili nesto slicno.

    NSX, ne bih, jer do sad sam isto mogao da trazim sansu, ali nisam trazio jer nisam znao sto je i kako s mojim emocijama, i rizikovao bih da dupliram ispadanje *****, praseta, vepra, svega Sad nemam problem sa tim, ali aj sad ti to objasni majcin sine
    Last edited by zvoncica; 23-10-12 at 18:58.
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  21. #21
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    ... samo te od****la izgleda. nista strasno, svakome se to desava.

    I ja sam siguran da ga je od****la
    Last edited by zvoncica; 23-10-12 at 18:58. Reason: vulgarnosti
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  22. #22
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,564
    Thanks Thanks Given 
    1,967
    Thanks Thanks Received 
    2,578
    Thanked in
    1,104 Posts

    Default

    Pa vjerovatno jeste, ali cini mi se da je cojek prelomio i rijesio da nesto mijenja...
    Tu es mon héro!

  23. #23
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3,821
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Kvarni koliko mogu da zakljucim iz ovoga ti oces da zadobijes ponovo povjerenje svoje bivse zene Ako sam u pravu onda ti je to lako samo ako ona nije emotivno vezana za nekog drugog,ako jeste onda si .ebao jeza u ledja

    Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  24. #24
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Nije lako na dvije stolice sjedjet jer na kraju uvijek sagoris, ovo ti kazem iz dugogodisnjeg iskustva, mada naravno to ima svojih draži.
    Nego nemam iskustva sa razvodima a razmisljam se da i to isprobam, kako to djeluje na čovjeka?

  25. #25
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pošalji joj link od teme ako ti je mrsko objašnjavat'
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Depresija
    By Brajan992 in forum Medicina
    Replies: 150
    Last Post: 24-09-18, 06:01
  2. Post-porođajna depresija
    By Kliker17 in forum Medicina
    Replies: 16
    Last Post: 26-10-11, 11:10
  3. postporodjajna depresija
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Medicina
    Replies: 51
    Last Post: 07-10-08, 13:42
  4. DEPRESIJA!
    By Ninni in forum Sve i svašta
    Replies: 33
    Last Post: 12-10-04, 19:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •