Page 3 of 14 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 342

Thread: Sta ocekujemo od Vlade u narednih 4 godine (2012-2016)?

  1. #51
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Dobili su sto su trazili. Ponuda je kreirana shodno potrebama potrosaca. Zakon ponude i traznje je jasan. Civilizovana ponuda je za civilizovane ljude, a toga ovdje nema. Makar ne u vecini.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Ocigledno misle da ta vecina koja ih je izglasala ne zasluzuje civilizovane uslove za zivot i postovanje zajednickog ambijenta, a kamoli postovanje drzavnih interesa... Mozda imate pravo.. Jeste da uglavnom iz dzepova civilizovanih uzimaju novac za drzavu, ali biraju ih ovi prvi pa..

    Hvala Lepo

  3. #53
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Očekujem još gori period. S obzirom da nam je ojačala opozija, velikodušno će da koriste trenutnu poziciju, pa će novac još više da bude usmjeravan u pogrešne ruke korupiranih partija, jer se tu ne zna ko je gori od kog. Uglavnom bratski će dijeliti novac koji bi trebao biti usmjeravan u razvoj CG.
    Dalje, ulažem veliku nadu u njih da još garantuju za neki kredit, pa da plaćamo još koji euro više, šta je to za nas... Da će standard još više opasti, a egzistencija većeg dijela stanovništva će biti dovedenana kritičnom nivou...


    I da sve institucije/firme usavrše tehnike krađe, jer gdje god da budem dio nečega moram otkriti način na koji nelegalno ubacaju sebi novac u džep.
    Tipa akreditacija posmatrača koji nisu pozvani, a nalazili su se na spisku akreditovanih...

  4. #54
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Samo na forum ti mogu naci nekoliko posmatraca koji imaju akreditaciju a nisu posmatrali nista, osim mozda tv kuci... al to je zato sto su odustali, a organizacija bila takva da su pojurili da izdaju akreditacije. Tako da ne racunaj bas da je to kradja
    Njak Njak Njak

  5. #55
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Moj brat je bio među akreditovanim, a niko ga nije pozvao. Znam još par osoba koje nisu zvali (oni njih jesu ) a sigurna sam da su ih akreditovali i tako opravdali novac, jer im je bitan samo boj akreditovanih za to. Dok su moju akreditaciju provjeravali na biračko mjesto našli su mi brata. A što se tiče besplatnog broja Telekom nam je sve naplaćivao (šta očekivati od njih ), a tek za hranu su genijalni bili...

    Krađa, samo nisu računali da će neko sabrati 1+1.

  6. #56
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,054
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    40
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    meni je posle svega, od "5" eura vaucera tj kartice, ostalo 1.80e, racuna kojeg ne mogu ni da prebacim majki, jer mi taj broj ne treba...a receno bijase da smo umrezeni, sto sa njima, sto medjusobno posmatraci. Ni jedno ni drugo.

    A organizacija im je bila losa, mene su zvali dan pred izbore u 4 sata da dodjem u 8 na obuku, a zale se da im i mimo svega hvali ljudi, a ti eto kazes da ti brata nisu ni zvali... sto znam, ono sto sam pohvatao je da je organizacija losa
    Njak Njak Njak

  7. #57
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ne samo mog brata, nego još par ljudi znam, a sigurna sam da će se i oni naći na spisku akreditovanih... Na taj zvanični broj akreditovanih ti povlačiš novac.

  8. #58
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,319
    Thanked in
    2,021 Posts

    Default


    Šta da očekujem od nekoga ko predstavlja sve što je loše u politici, ko nije tu da bi radio reforme i svojim djelovanjem pridonio napretku društva, već da bi od njega zakinuo i profitirao?


    Edit: Čemu tri aktivna topika na istu temu, k'o da smo svjetska sila?
    Da su forumski analitičari jednu od njih naslovili sa "Kako je vladala Vlada?", možda bismo imali još jasnije/bolnije projekcije budućnosti.
    Last edited by starwalker; 17-10-12 at 02:02.
    The more things change, the more they stay the same.

  9. #59
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Ocekujem ili prelaznu vladu koja ce demontirati sistem ovakav kakav jeste i raspisati izbore u roku od godinu dana ili vladu sdps-a sa podrskom manjinskih partija. Ukoliko bude ova druga ocekujem da ce trajati nekih dvije, plafon tri godine medjusobnih ucjenjivanja i nemilosrdne pljacke ovog naroda, koji uzgred budi receno bolje i ne zasluzuje.
    Sto se socijalnog aspekta tice ne ocekujem apsolutno nikakvo poboljsanje, cak naprotiv ocekujem drasticno pogorsanje i bukvalno dovodjenje u pitanje bioloskog opstanka vecine stanovnistva koje se naravno nece pobuniti.

    Jednom ranije sam napisao da promjene na bolje ocekujem onog momenta kad se vecina glasaca zajednickog dps-a bude tukla oko vektrinog kontejnera da nahrani svoju djecu, nazalost i ovi izbori to potvrdjuju.

  10. #60
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Sto se socijalnog aspekta tice ne ocekujem apsolutno nikakvo poboljsanje, cak naprotiv ocekujem drasticno pogorsanje i bukvalno dovodjenje u pitanje bioloskog opstanka vecine stanovnistva koje se naravno nece pobuniti.

    Jednom ranije sam napisao da promjene na bolje ocekujem onog momenta kad se vecina glasaca zajednickog dps-a bude tukla oko vektrinog kontejnera da nahrani svoju djecu, nazalost i ovi izbori to potvrdjuju.
    Hahaha odlicno receno!


  11. #61
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ocekujem pripremu terena za bjezaniju,raspordaju ovog sto je preostalo, kredit dva i karta za Tajland u jednom pravcu.

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Da, šinavatra je učinjen.

  13. #63
    Join Date
    May 2011
    Location
    Flashback, Déjŕ Vu
    Posts
    2,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sve najgore.

  14. #64
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Dublin
    Posts
    973
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Da nas izvade iz **** u kojima smo do grla, ili da nas podave u ****.
    Last edited by Hari Krisna; 18-10-12 at 14:04.

  15. #65
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Orja luka
    Posts
    5,153
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo počinjemo sa projektom solarnih elektrana, koji je Milovan predlagao da se tamo grade prije 25 godina, sve sa projektom...bolje ikad...



    Vlada dala zeleno svjetlo za solarnu elektranu u Ulcinju
    19. oktobar 2012.
    Share

    Vlada je juče usvojila odluku kojom se preduzeću Global power Montenegro daje u zakup na 30 godina 342.000 kvadrata u mjestu Zoganja i 360.000 na Briskoj gori, sve u Ulcinju za gradnju solarne elektrane. Početna cijena zakupa iznosiće 12 centi po kvadratu ili 84.200 eura, pišu „Vijesti“.
    Firma je osnovana u martu ove godine.sa sjedištem u hoteleu Apart u Podgorici a njen vlasnik je Dražen Vujisić.
    "Svoj posa i svi na radne zadatke...i vrijeme je posle par stotina godina da pocnemo sa malo rada"

  16. #66
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Ja ocekujem da ce da vlada Vlada nekih 15 dana posle predsednickih izbora, sto mu dodje da ne treba da je orocavamo na duze.
    Kad bi danas protiv ovog Mila, stao Milo iz 90-ih, ta dva bi Mila vodila rat do satiranja.

  17. #67
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,113
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Ocekujem mnogo bolje vrijeme.

  18. #68
    Join Date
    Apr 2011
    Posts
    859
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ocekujem Gebelsovu doktrinu.\A onda 2mj. pred naredne izbore da udare malo asfalta po makedamu.
    U sustini pregrst šipkova i mušmula.

  19. #69
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    muka i jad

  20. #70
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Ako je ovo tačno, mrka kapa. Mrka kapa nam je, vjerovatno, svakako, ali ovo guši svaku nadu

    Subota, 20 Oktobar, 2012 - 12:28
    Izvor: Dnevne novine

    Igor Lukšić mandatar?

    Aktuelni premijer Igor Lukšić najvjerovatnije će i naredne četiri godine obavljati taj posao, pišu Dnevne novine.



    Jedino ko bi, kako navodi list, mogao da ga pomjeri sa tog položaja je predsjednik Demokratske partije socijalista Milo Đukanović.
    Ko god bio premijer - Lukšić ili Đukanović - rok do kojeg se očekuje formiranje Vlade najrealnije je da bude kraj novembra.
    Taj rok se nameće kao imperativ jer bi trebalo u decembru izglasati budžet za narednu godinu, a i obaveze koje se nameću u vezi sa evropskim integracijama već su počele, tako da je poželjno da to radi Vlada koja je u punom kapacitetu, a ne odlazeća.
    Opširnije pročitajte u Vikend izdanju Dnevnih novina.

    http://www.cdm.me/politika/igor-luksic-mandatar
    Dick Laurent is dead!

  21. #71
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Toga dana slobodno mogu proglasiti i pokajanje drzavi ili u Parlamentu napraviti transparent" Ne trebuje drzava svakome, nako da se pred svijetom ruze" koji će mozda nekad i nekome valjati. Mozda Bojoviću dok se naguzuje "oću neću na izbore" a mozda i onima koji odrasli na onoj prici Djekna jos nije mrcuknula a kad će niko ne zna. Prije ćemo sahraniti drzavu no Djeknu, ali samo se avetinja moze cuditi kad dijete koje se igra sibicama oko stoga sijena na kraju ga zapali.
    Bojojvić će bar napraviti super analizu, a u sustini neka se svaka generacija bori za svoju drzavu i ne vjeruje nesojima.

  22. #72
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Ja da sam na mjesto ovoga Lukšića, ubio bih sebe pa svakog oko sebe. Taman da mu mjesto prsta zamišljam dugu cijev.

    Stefan je bio Prvovenčani, Lukšić Nedonošeni.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #73
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Ako je ovo tačno, mrka kapa. Mrka kapa nam je, vjerovatno, svakako, ali ovo guši svaku nadu

    Subota, 20 Oktobar, 2012 - 12:28
    Izvor: Dnevne novine

    Igor Lukšić mandatar?

    Aktuelni premijer Igor Lukšić najvjerovatnije će i naredne četiri godine obavljati taj posao, pišu Dnevne novine.



    Jedino ko bi, kako navodi list, mogao da ga pomjeri sa tog položaja je predsjednik Demokratske partije socijalista Milo Đukanović.
    Ko god bio premijer - Lukšić ili Đukanović - rok do kojeg se očekuje formiranje Vlade najrealnije je da bude kraj novembra.
    Taj rok se nameće kao imperativ jer bi trebalo u decembru izglasati budžet za narednu godinu, a i obaveze koje se nameću u vezi sa evropskim integracijama već su počele, tako da je poželjno da to radi Vlada koja je u punom kapacitetu, a ne odlazeća.
    Opširnije pročitajte u Vikend izdanju Dnevnih novina.

    http://www.cdm.me/politika/igor-luksic-mandatar
    Nikad kraja iznenadjenjima... Kada cemo konacno dotaci dno??? :joint:
    Fiat iustitia et pereat mundus

  24. #74
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,982
    Thanks Thanks Given 
    3,230
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ovo je nista prema onome devedesetih kad su bile sankcije i kad se primala plata od 3 marke. Cuti, dobro je.

  25. #75
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,901
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,427
    Thanked in
    2,229 Posts

    Default

    Ako se nešto drastično ne promijeni, može samo da nam bude gore - bilo da se radi o posljedicama koje će bit vidljive odmah, ili u nekom srednjem roku. Tu mislim na sva zaduživanja koja smo već napravili, kao i na ona koja će tek da uslijede. Nikakav poznavalac ekonomije čovjek ne mora da bude da zna da zaduživanje za puko pokrivanje budžetskog deficita može da znači samo gomilanje kamate. Čim pare nisu investiranje u nešto što može da vrati uloženo uz dobit (nebitno na koliki rok), jasno je da su samo dodatni teret za budućnost.

    Najgore od svega je što ova postava, sve da ima i najbolju volju da radi u najboljem interesu naroda, pritom potpuno zanemarujući lični interes, jednostavno nije sposobna da uradi išta korisno. Nemaju ideje, nemaju kreativnosti, nemaju stručnosti. O iskustvu da i ne pričam. Džaba je svim ovim političarima iskustvo kao političara kad niko od njih ne zna ništa drugo osim da bude vlast ili opozicija. Kapiram ja da političar možda i ne mora da bude najbolji stručnjak u oblasti za koju je zadužen, boduje mu se sposobnost da se dovuče na tu poziciju. Ali, ljudi oko njega bi morali da budu stručni, a sam političar da služi kao logistička podrška za obezbjeđivanje potrebnih uslova za rad stručnih ljudi oko njega. Kako ljudi oko njega nisu ni najmanje stručni, sva logistika se svodi na uhljebljavanje poslušnika koji mu, svojim neposrednim i posrednim vezama, mogu pomoći da se održi na poziciji na koju se dovukao. Ili to, ili rodbina i prijatelji.

    Ovi ljudi su nesposobni. Nesposobni. Nesposobni.

    Kad kažem postava, milsim i na vlast i na opoziciju.
    Last edited by NHM; 21-10-12 at 20:44.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

Page 3 of 14 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Focus turns to France in 2016
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 02-07-12, 08:20
  2. 50 romana u mjesecu lipnju 2012. Godine, hrvatska
    By cocara in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 2
    Last Post: 28-06-12, 23:52
  3. Doček Nove godine 2012 u HN
    By Kutuzov in forum Primorski
    Replies: 8
    Last Post: 04-01-12, 21:38
  4. Docek Nove 2012. Godine - Budva
    By kockarzivotom in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 20
    Last Post: 17-12-11, 22:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •