Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 37 of 37

Thread: Incest

  1. #26
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najmanje je toga u Crnoj Gori jer se znaju i najdalji rodjaci a posto je tradicija da odiva ide iz kuće a nevljesta dolazi nije se gubilo ni to malo jada od imanja. Mozda ima pomalo istine a mozda su i legende da postoje sela ili mjesta dje su svi medjusobno rodjaci pa im svejedno.

  2. #27
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    1,808
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    51
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    A pardon, onda je to opravdanje... Ljudi, 'bucajte' sve živo, počnite od ukućana. :lolblue:
    Nisam to rekao da bih promovisao incest. Nego hoću reći da takvo ponašanje nije karakteristično samo za ljudsku vrstu.

  3. #28
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    e pa ne znam...koliko znam, naši preci se između uzimali nijesu! Nevjeste su uzimali iz drugih plemena, i to s kraja na kraj Crne Gore, po čuvenju, vojvode i serdari, čuveni junaci su uzimali šćeri i sestre čuvenih vojvoda i serdara iz drugih krajeva CG, vodeći se time da od takvoga oca i majke ne može šćer bit loša!
    Takođe znam da se mi danas pogubit možemo, ne poznajemo nako ove najbliže, ali se sjećam moga djetinjstva i gomile rođaka sa kojima se "svadbujemo", kako mi je tata znao reć, i to je znak da smo iz istoga korijena i da bi odnos između mene i njih bio incest, a tata je znao samo li kažeš, lupam, Mira Draga Mašanova, da je ta Mira praunuka brata od strica njegovoga đeda (lupam)....tako da se nije moglo desiti da se dođe so incesta uostalom, danas se mi smijemo negdašnjem običaju rodiotelja da prošetaju po plemenu okle je buduća snaha (ada svi ponekoga poznajemo iz svih plemena) i raspitaju o roditeljima, ili za zeta budućega, naravno...tako da mi ova vaša priča ne pije vodu oko incesta slučajnih. Oni prosto nijesu bili moguće jer sui naši preci bili mnogo pažljiviji nego mi.
    O namjernima, tj o slučajevima iživljavanja oca nad ćerkom (fuj!), brata nad sestrom ili majke nad sinom (fuj na sve!), ne govorim, to su slučajevi po meni poremećaja, takođe ne govorim o slučajevima đe se braća i sestre zaljube jedno u drugo....čujala sam da ima ali nijesam gledala i računam da im nije dozvoljavan takav odnos i da im porodice sigurno nijesu to pofermavale...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #29
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beli vuk View Post
    Čovjek koji je zatvorio ugostiteljski objekat u Vlasenici..a kako to narod prenosi razlog je to što je sina i kćer uhvatio na gomili. Kćer je nastavila studije ovom mjestu bez griže savjesti što je svom ocu uništila budućnost.
    Uuuuu, naježih se… Jadan čovjek…

    Bila je neka priča za jednu familiju u moje naselje, koja je inače iznjedrila veliki broj prijateljica noći… Tu su valjda aktivni bili svi članovi… Pričalo se kao, sestra stoji na prozor i gleda da ko ne ide putem, a brat operiše otpozadi… Jes da nema logike, ali …


    Inače, u vrijeme kad me pubertet tresa sam se strašno bio napalio na jednu malu rođaku… Njena majka mojoj majci dođe sestra od tetke, nesto tako… Često smo išli zajedno na more, ona starija godinu od mene, taman joj bjehu sisice porasle, ljepota…

    Najteže mi je bilo izlazit iz vode, morao sam da buljim u one babe mlitavija sisa da bi mi se spuštio…

    Ipak, nije incest, 6-ti smo stepen… Ali, ni mama joj nije bila loša, tako da mi je i na nju često na'm pada… a to je već 5-ti stepen, pravi sam perverznjak…

  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,256
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    niko me ne može ubijediti da nema masu primjera đe momak 'buca' sestru od tetke, tetku...itd...SVJESNO. Jednostavno, bolesna smo vrsta...
    pitanje je dje je granica..sto recimo izadjes sa djevojkom koja ti dodje 8. koljeno i kazes OK ajde crkva odobrava drzava odobrava nema veze pa raskinete i onda upoznas neku koja je sedmo...pa kažeš sebi jedno koljeno gore-dolje nećemo sitničarit i tako lagano do drugog

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Inače, u vrijeme kad me pubertet tresa sam se strašno bio napalio na jednu malu rođaku… Njena majka mojoj majci dođe sestra od tetke, nesto tako… Često smo išli zajedno na more, ona starija godinu od mene, taman joj bjehu sisice porasle, ljepota…

    Najteže mi je bilo izlazit iz vode, morao sam da buljim u one babe mlitavija sisa da bi mi se spuštio…

    Ipak, nije incest, 6-ti smo stepen… Ali, ni mama joj nije bila loša, tako da mi je i na nju često na'm pada… a to je već 5-ti stepen, pravi sam perverznjak…
    ne znam jel stepen isto što i koljeno al to valjda dođe drugo...da su vam prababa ili prađed živi bili bi im praunučad(captain obvious) i nisam siguran da bi oni baš blagonaklono gledali na to
    She is only here to annoy herself!

  6. #31
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Douglas, Isle of Man
    Posts
    10,747
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ateist View Post
    Skoro svi esadeovski predsjednici su u rodbinskim vezama međusobno i s moćnicima iz Europe. http://en.wikipedia.org/wiki/Genealo..._United_States
    Upravo tako, a meni je majka vojvotkinja od Jorka.

    This article has multiple issues.

    Ne razumijem, doduše, što će ovo u ženskom kutku, ali 'ajde.

    Incest je poprilično prirodna stvar kojoj se u habitatu velikog broja različitih vrsta pribjegava kad je opstanak vrste ugrožen ili kad je geografska ili socijalna pozicija takva da muška i ženska jedinka (ili neki veći broj srodnih muških i ženskih jedinki) žive u potpunoj ili makar poprilično dubokoj izolaciji.
    E sad, kod ljudi to ide malo drugačije, naročito u našem vremenu pa je to kod nekoga neka perverzija kojoj voli da pribjegava a za nekog predstavlja apsolutnu katastrofu i propast... Bilo čega.

    Opasan je zbog inbreedinga (ukrštanja) i može imat' ozbiljne posljedice za porod (ako do poroda ikad dođe) ali i intenzivan seks sa đevojkom (momkom) iz vašeg grada ili porijeklom iz vašeg mjesta može rezultirati istim, ovamo je vjerovatnoća samo nešto veća. Sa rastom svjetske populacije rastu i rizici pri ukrštanju sa svakom jedinkom iz iste jer je porijeklo sve teže provjerit' a o tome danas malo ko i razmišlja, pa je incest, ako ćemo realno, ništa više od neke minorne seksualne devijacije koja može imat' ozbiljne posljedice na porod i malo što drugo.

    Prisilan incest je već druga priča, ljudi koji zaključavaju ćerke u poljski WC pa im prave ćerkeunuke koje kasnije pipkaju dok im je dosadno itd.
    Last edited by Čika Džo; 16-10-12 at 12:42.
    "And if they didn't believe me, they believe me now."

  7. #32
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Čika Džo, zapitao si se zašto je tema ovdje...iskreno, na Sve i svašta nije nikako trebala da bude, složićeš se da Ljubav takođe nije mjesto za temu o incestu i onda sam jednostavno odlučila da bude na ženskom kutku jer ne znam na koje mjesto bih je smjestila...medicina mi takođe nije bila prikladna jer ne bih o incestu (ponavljam, incest nije samo očevo nenormlano ponašanje prema ćerki) kao o medicinskom poremećaju pričala...ako misliš da negdje drugdje pripada, daj ideju, jer sam baš imala problem da je smjestim?
    A stavljena je na Sve i svašta i naravno, odmah su se vicevi počeli pisati
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #33
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    i mr dzo objasnio , delim misljenje sa mladim gospodinom, iako je to neki choban budala..............
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  9. #34
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Može li se u Muo?
    Are you suggesting coconuts migrate?

  10. #35
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Pale
    Posts
    2,846
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    55
    Thanked in
    47 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ;2998632
    Uuuuu, naježih se… Jadan čovjek…
    Što jadan... ta nesretna kćerka vjerovatno smatra,ne vjerovatno već sigurno "da je njen otac poludio zbog toga što i ocu nije dala"

  11. #36
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako ono kazu u Moracu :

    Ajmo kod strikovih da nesto ...emo
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  12. #37
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,132
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    ovo je trebalo na sex i erotiku..


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Incest?
    By TiJaNaaaA in forum Sex i erotika
    Replies: 170
    Last Post: 13-11-06, 15:20
  2. INCEST!
    By Shelly in forum Sve i svašta
    Replies: 34
    Last Post: 13-09-04, 12:16

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •